X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 31 maja 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa masz racje bardzo malo jest lekarzy którzy znaja sie na nieplodnosci i ja lecza ja jestm sklonna powiedziec ze jeszcze takiego nie znalazlam a co do dr. Magonia to on idzie shematam niestety nie do kazdej kobiety sie nadaja ja jyz osiem lat walcze zeby spelnic swoje marzenie i zaden lekarz mnie nie przyblizyl do tego...oni wszyscy robia to metoda prob i błędów ...:-( ale trzeba walczyc dalej :-)

    ubyri lubi tę wiadomość

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak skończę przygodę z artvimedem, to wyrażę swoją opinię. Na razie jestem zachwycona dr Chrostowskim, ale to dopiero kilka wizyt.

    age.png
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak się spodziewałam idee na histeroskopię diagnostyczną do szpitala bardzo szybko Pan doktor bardzo szybko mnie zapisał do szpitala bo już na 9 czerwca cieszę się ze tak szybko no i zobaczymy co dalej ...

    lipa lubi tę wiadomość

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa super. Nie ma co tracić czasu. Może akurat znajdziecie i wyeliminujecie przyczynę niepowodzeń. Trzymam kciuki

    age.png
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa mam nadzieje ze wreszcie cos znajda bo co lekarz to cos innego wychodzi ...bo najgosze dla mnie jest to ze nie moge zajsc w ciaze tylko nie wiem z jakiego powodu najgorsza jest niewiedza ...

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi jak sue przygotowac do histetoskopi i jak to wyglada oraz czy ktoras z was miala ja robiona przez dr. Slowika?

  • Marzena1991 Autorytet
    Postów: 330 193

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodzisz na izbe przyjeć i wypełniasz ankiety póżniej będą kazały ci się przebrać czekasz na korytarzu pielęgniarka Cie zawoła zrobi ekg i wywiad . Zaprowadzi Cię na oddział a pózniej już będą Cie przygotowywać do zabiegu wezmą Cie na blok po zabiegu będziesz leżała ale już po dwóch godzinach każą wstawać i wtym samym dniu do domku mi wykonywał histeroskopie dr Magoń ja miałam dwie histeroskopie w marcu diagnostyczną co wykryto przegodę macicy a tydzień temu histeroskopię operacyjną .

    przegroda macicy :(

    11.02.2017r. 1 IUI :( 15.03.3017r 2 IUI :( 14.04.2017r 3 iui :(
    1 ivf :10dpt bhcg 92,64, 12dpt bhcg

    LENKA 28.10.2018r 3170 55 cm
    LIWIA 25.12.2020r 3640 59 cm
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co trzeba moec do ubrania koszule czy cos daja ?

  • Marzena1991 Autorytet
    Postów: 330 193

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam swoją koszule i szlafrok i kapcie a przez zabiegiem będą kazały Ci się przebrać w jednorazową koszulę która dają :)

    przegroda macicy :(

    11.02.2017r. 1 IUI :( 15.03.3017r 2 IUI :( 14.04.2017r 3 iui :(
    1 ivf :10dpt bhcg 92,64, 12dpt bhcg

    LENKA 28.10.2018r 3170 55 cm
    LIWIA 25.12.2020r 3640 59 cm
  • Mania 123 Koleżanka
    Postów: 59 16

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie laparoskopi w Profamili. Jak to wszystko wyglada,czy znieczulenie jest ogólne i kiedy się wychodzi?









    Mania 123
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znieczulenie ogolne usypiaja Cie a co z wychodzeniem to nie wiem jak po lapariskopi bo ja mialam miec laparoskpie i skonczylam z rozcietym brzuchem ale i tak wyszlam po 2 dobach ...

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa 31 wrote:
    Znieczulenie ogolne usypiaja Cie a co z wychodzeniem to nie wiem jak po lapariskopi bo ja mialam miec laparoskpie i skonczylam z rozcietym brzuchem ale i tak wyszlam po 2 dobach ...
    Po laparoskopii wychodzisz na drugi dzień po histeroskopii po kilku godzinach :)

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie mi jeszcze ja po histeroskopi samopoczucie czy mozna do pracy wracac zaraz na drugi dzien czy wziac sobie jakis urlop ?

  • Mania 123 Koleżanka
    Postów: 59 16

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za informacje. Jednak muszę iść na laparoskopie termin ustalony chyba że wydarzy się jakiś cud. Co do histeroskopi to mogę powiedzieć że czułam się bardzo dobrze i na następny dzień normalnie poszłam do pracy. Dodam że miałam ją robiona rok temu w szpitalu na Szopena.

    Mania 123
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa 31 wrote:
    powiedzcie mi jeszcze ja po histeroskopi samopoczucie czy mozna do pracy wracac zaraz na drugi dzien czy wziac sobie jakis urlop ?
    Ewa zalezy jaką masz prace jeśli fizyczną to ja bym jednak wzięła chorobowe :)

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Ewa zalezy jaką masz prace jeśli fizyczną to ja bym jednak wzięła chorobowe :)[/QUOTE
    Prace mam borowa ale siedzenie caly dzien lepiej chociaz na piatek bo w czwartek ma histeriskopie .

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oficjalnie ogłaszam że wrocilam do gry z clo.... Jeden Bóg i mój Aniolek raczą wiedzieć co z tego będzie....

    ciekawa87, lipa, wszamanka, wszamanka lubią tę wiadomość

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktylek powidzenia i duzo szczescia zycze :-)

    ciekawa87, daktylek lubią tę wiadomość

  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktylek, oby wszystko ulozylo sie po Twojej mysli :-)
    My dalej probujemy, juz prawie 9 miesiecy i dalej nic. Lekarz dal mi skierowanie na badania-wyniki w porzadku, wszystko w normie a i jeszcze powiedzial zebysmy nie przychodzili wczesniej, tylko dopiero az minie rok...

    daktylek, ciekawa87 lubią tę wiadomość

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po histeroskopi czekam teraz na wynik :-)

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ