X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • calistas1 Koleżanka

Wysłany: 21 sierpnia, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję Ci bardzo serdecznie.

https://forms.gle/9Z2f2GCsugid9aCp6

• Ajsza11 Debiutantka

Wysłany: 8 września, 13:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    czy któraś z was leczy się lub leczyła u doktora U?
    Jestem zapisana na pierwszą wizytę do niego i nie wiem czego się spodziewać.

• JJ. Autorytet

Wysłany: 8 września, 17:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajsza11 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    czy któraś z was leczy się lub leczyła u doktora U?
    Jestem zapisana na pierwszą wizytę do niego i nie wiem czego się spodziewać.

Ja się leczyłam u dr U. Zdania są podzielone. Na pewno musisz mieć ogrom cierpliwości....lekarz ma swój sposób bycia.

JJ.

- 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

- Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Ajsza11 Debiutantka

Wysłany: 8 września, 17:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JJ. Czy udało Ci się zajść w ciążę po leczeniu u dr?
    Jestem już trochę zrezygnowana, ponieważ staramy się już dłuższy czas i nadal nic. W 2020 miałam cp przez co mam już niedrożny jeden jajowód.

• JJ. Autorytet

Wysłany: 8 września, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leczylam się 2 lata u lekarza...I zaszłam naturalnie w ciążę. Na pewno badania i plan działania przyniosły w jakimś sensie rezultaty. Doktor ze mną współpracował...tj. zlecał mi badania takie jak chciałam...Bardziej ja go prowadziłam (taki jest mój punkt widzenia). Też mam jeden niedrożny jajowod i poronienie zatrzymane w 13tc. Pomógł wielu osobom.

JJ.

- 13tc [*] - ciąża obumarła - 27.10.2017
    - grudzień 2020 - ciąża biochemiczna

- Endometrioza 1 stopnia
    - Słabo drożony (niedrożny) lewy jajowód
    - MTHFR 677-C / układ heterozygotyczny
    - PAI- 1 4G / układ homozygotyczny
    - Hashimoto

08.06.2022 - CUD !!! Ignaś

...Ponieważ znosiłaś chorobę z poddaniem się Woli Bożej , Bóg udzieli Ci tej łaski na Moją prośbę...
  • Gusiia Koleżanka

Wysłany: 23 września, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:)

Czy zrobię w sobotę lub w niedziele USG

• Gusiia Koleżanka

Wysłany: 23 września, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do oddania pozostałości po leczeniu

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września, 06:27

• Minionek86 Nowa

Wysłany: 4 października, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Mam 36 lat, pcos i brak owulacji, szukam dobrego ginekologa w Rzeszowie który zajmuje się takimi przypadkami, ktoś coś?

• Inkez Debiutantka

Wysłany: 4 października, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr Ulmana. Zleca dużo badań, do tego dobiera odpowiednie leczenie. U mnie konieczna była laparoskopia diagnostyczna, podczas której wyszło, ze mam endometriozę. Od razu usunął wszystkie zrosty i po operacji widzę ogromna różnice. Oczywiście operacja na NFZ, lekarz sam powiedział ze może zrobić prywatnie ale jego zaangażowanie w zabieg będzie takie samo jak na NFZ. Jego sposób bycia jednym odpowiada, innym nie, ale chyba nie po to idzie się do lekarza. Specjalistą w swojej dziedzinie jest bardzo dobrym

• Dodda Nowa

Wysłany: 3 listopada, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie czy ktoś w ostatnim czasie robił badanie przeciw antygenom łożyska ? Większość laboratoriów nie wykonuje akurat tego badania🙄

• Raniez Debiutantka

Wysłany: 27 listopada, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny, wiecie czy dr Florek-Michalska robi histeroskopie ?

‹‹ 574 575 576 577 578
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ