X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Starynkiewicza, Warszawa - przy WUM
Odpowiedz

Starynkiewicza, Warszawa - przy WUM

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakbym miała się przenieść, to też do Novum
    Podobnie jak u Olencji chata nie pozwala mi na komercyjne podejście.

    Tym bardziej, że zostało już tylko pół roku programu i jedno podejście tylko da radę zrobić przez te przerwy pomiędzy procedurami i wiecznym brakiem kasy w szpitalach juz po 2 miesiącach, a z tego co wiem to już nie miejsc w innych klinikach.

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ooo nie byłam
    byłam tylko w pokoju gdzie panowie oddają nasienie ;-) (rzeźnia), bo tam robili mi inseminację
    a i pokój po punkcji powalił mnie na kolana O.o , ale ja nie Carrington
    Nie muszę mieć luksusów, byleby efekty były.

    ha! w tamtym to i ja bylam na robotkach recznych z mezem ;)
    jest taki pokoik bez usg gdzie robili mi IUI ze zdjeciami:)

    dobrze ze idziesz na 2 IVF na poczatku roku to spokojnie kasiory styknie:D


    u5cvp2.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to nie, ja mówię o tym pokoju zaraz przy schodach, tam chyba urolog przyjmuje

    a pokój po punkcji jest na parterze w korytarzu przechodnim do drugiej częsci budynku
    jak Cię wiozą takie zwłoki bez majtek po narkozie to własnie tam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 19:46

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to pokoj androloga:D tak zacny i sa tam gazetki z golymi babami:D
    punkcji jeszcze nie zaliczylam i pewnie nie zalicze:/


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    to pokoj androloga:D tak zacny i sa tam gazetki z golymi babami:D
    punkcji jeszcze nie zaliczylam i pewnie nie zalicze:/


    No ja właśnie w tym zacnym pokoju z gazetkami miałam dziś robioną IUI... :) androlog mi robił, podczas IUI cały czas gadał z położną o tym, że ma nadzieję, że w tym roku dostanie jakiś lepszy prezent niż w zeszłym.... Na koniec dodał: "My tu Pani za to robimy piękny prezent"...

    A ja dodam: OBY!

    Reni lubi tę wiadomość

  • Justaaa Ekspertka
    Postów: 234 281

    Wysłany: 21 lutego 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny może odświeżę temat. :)
    Jak tam aktualnie z terminami do poradni na starynkiewicza?
    Na pierwszą wizytę idzie się z facetem? Czy jak to wygląda?

    2nn3skjovezv3wxq.png
    iv09t5odpg9q4qsv.png
    29.10.21 dwie kreski 🥰
    19.02.21 💔6tc [*]
    2.02.21 kolejne dwie kreski ❤️
    5.03.18 dwie kreski na teście !!! :D
    Hiperinsulinemia, PCOS
  • ROMA 39 Koleżanka
    Postów: 33 27

    Wysłany: 21 lutego 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem czy dasz rade odnowić wątek , sama myślałam o in vitro na Starynkiewicza ale moja gin która tam pracuje pokręciła nosem . . .
    Bo jeśli chodzi o sam szpital i personel to pomijając jego wygląd w środku byłam bardzo zadowolona a leżałam tam pewną chwilę.

  • Justaaa Ekspertka
    Postów: 234 281

    Wysłany: 21 lutego 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ciekawa jak samo leczenie i diagnozowanie w poradni. Odnośnie in vitro czytałam niezbyt dobre opinie.... że wszystko na szybko, nie dokładnie i mało efektownie.

    2nn3skjovezv3wxq.png
    iv09t5odpg9q4qsv.png
    29.10.21 dwie kreski 🥰
    19.02.21 💔6tc [*]
    2.02.21 kolejne dwie kreski ❤️
    5.03.18 dwie kreski na teście !!! :D
    Hiperinsulinemia, PCOS
  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1007

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i odświeżam
    Czy jest ktoś kto by mi mógł napisać coś więcej o starynkiewicza ? O konkretnym lekarzu ? ( moze byc priv ) dzieki
    Pierwsza wizytę mam 22.01

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja byłam u dr Szymusik, niestety już nie pracuje, więc przeszłam do dr Grzechocińskiej - za względu na jej wiek i doświadczenie ;) I koleżanka była z niej zadowolona. Aktualnie jest tam 100 razy lepiej niż np. 2 lata temu, zrobili remont, wreszcie jest oddzielna rejestracja i mniej wieje PRLem. Zasadniczy minus, to terminy - na NFZ wszystko się ciągnie. I w przypadku inseminacji przepadają weekendy, bo wtedy nie pracują :( Mnie udało się za 3 razem z rzędu zajść w ciążę bez żadnych leków, więc jestem zadowolona, ale jesteśmy parą nie bardzo problematyczną ;)
    Trzeba być rano w kolejce, inseminacje zawsze o 12... Wszystko jest po prostu taśmowe, a nie zindywidualizowane. Pielęgniarki bywają paskudne w zachowaniu...
    Nie polecam dr Marianowskiego, bo jest chamowaty i wg mnie bywa niedokładny. Na pewno jeśli ktoś nie ma finansów na prywatę, to to jest dobre rozwiązanie.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • izusia17332 Znajoma
    Postów: 17 15

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was leczy lub leczyła się u dr. Rogiewicza w Salve w Warszawie(in vitro lub inseminacja)? Ja lecze się u dr.Sobkiewicza w Łodzi ale tu w laboratorium jest remont i mam transfer przeniesiony do Warszawy na poniedziałek niestety nie będzie robiony przez mojego lekarza :-( Chciałam zasięgnąć opinii o dr.Rogiewiczu bo to do niego jadę na transfer.

  • Anettaa Autorytet
    Postów: 1188 1007

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wichrowe_wzgórza wrote:
    Hej. Ja byłam u dr Szymusik, niestety już nie pracuje, więc przeszłam do dr Grzechocińskiej - za względu na jej wiek i doświadczenie ;) I koleżanka była z niej zadowolona. Aktualnie jest tam 100 razy lepiej niż np. 2 lata temu, zrobili remont, wreszcie jest oddzielna rejestracja i mniej wieje PRLem. Zasadniczy minus, to terminy - na NFZ wszystko się ciągnie. I w przypadku inseminacji przepadają weekendy, bo wtedy nie pracują :( Mnie udało się za 3 razem z rzędu zajść w ciążę bez żadnych leków, więc jestem zadowolona, ale jesteśmy parą nie bardzo problematyczną ;)
    Trzeba być rano w kolejce, inseminacje zawsze o 12... Wszystko jest po prostu taśmowe, a nie zindywidualizowane. Pielęgniarki bywają paskudne w zachowaniu...
    Nie polecam dr Marianowskiego, bo jest chamowaty i wg mnie bywa niedokładny. Na pewno jeśli ktoś nie ma finansów na prywatę, to to jest dobre rozwiązanie.

    A mozesz mi powiedziec co bylo na pierwszej wizycie? Co zalecali itp ja na swoja ide z mezem i niestety mam ja u dr Marianowskiego :(

  • Kateee92 Znajoma
    Postów: 17 8

    Wysłany: 22 stycznia 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz trafiłam na Starynkiewicza we wrześniu, bardzo dobrze wspominam pierwszą wizytę jak i kolejne średnio ok. miesiąc odstępu pomiędzy kolejnymi.
    Jestem prowadzona przez wspaniałą młoda Panią doktor (A. Zyguła) której się chce, początkowo zaniepokoiło ją zbyt grube endometrium, zrobiła badanie, potem kolejne wizyty jakieś badania, obecnie jestem po drożności jajowodów, czekam na efekty, nie mogę narzekać na sama prace Kliniki może poza tym że obecnie w Rejestracji na górze nie ma Pani i trzeba się rejestrować na dole i tam to trochę trwa. Poza tym naprawdę cieszę się że akurat tam trafiłam.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ