X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Statystyki beta HCG
Odpowiedz

Statystyki beta HCG

Oceń ten wątek:
  • an_na Koleżanka
    Postów: 57 58

    Wysłany: 12 listopada 2023, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem 6 dpt 5 dniowego mrozaczka. Oprócz pełnych piersi, które zazwyczaj bolą mnie przrd miesiączka nie mam żadnych objawów a co więcej niska temperaturę .. jest jeszcze jakaś nadzieja ? Czy mierzyłyście może czy beta jest jedynym najlepszym wyznacznikiem i czekać na nią ?

  • MatiKar Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 12 listopada 2023, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an_na wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem 6 dpt 5 dniowego mrozaczka. Oprócz pełnych piersi, które zazwyczaj bolą mnie przrd miesiączka nie mam żadnych objawów a co więcej niska temperaturę .. jest jeszcze jakaś nadzieja ? Czy mierzyłyście może czy beta jest jedynym najlepszym wyznacznikiem i czekać na nią ?

    Zrób test sikany. Mnie po 6dpt 5 dniowej blasty już wyszły 2 kreski. A po 10dpt beta 260

    an_na lubi tę wiadomość

  • KlaudiaKno Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 12 listopada 2023, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an_na wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem 6 dpt 5 dniowego mrozaczka. Oprócz pełnych piersi, które zazwyczaj bolą mnie przrd miesiączka nie mam żadnych objawów a co więcej niska temperaturę .. jest jeszcze jakaś nadzieja ? Czy mierzyłyście może czy beta jest jedynym najlepszym wyznacznikiem i czekać na nią ?
    A ja z testem sikanym bym się wstrzymała. U mnie był negatywny pomimo bety świadczącej o ciąży.... Synek obecnie 3 miesiące, a ja wtedy wypłakałam morze łez, że czwarty z rzędu transfer się nie udał....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2023, 18:41

    an_na lubi tę wiadomość

  • an_na Koleżanka
    Postów: 57 58

    Wysłany: 12 listopada 2023, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudiaKno wrote:
    A ja z testem sikanym bym się wstrzymała. U mnie był negatywny pomimo bety świadczącej o ciąży.... Synek obecnie 3 miesiące, a ja wtedy wypłakałam morze łez, że czwarty z rzędu transfer się nie udał....

    Dlatego waśnie się wstrzymuję, mąż tez każe mi czekać .. tylko to trwaaaa 🙈

  • ola3737 Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 12 listopada 2023, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro możesz zrobić już betę 😀 mi lekarz zalecił pierwsze badanie 7 dni po transferze 😊 powodzenia 😍

    an_na lubi tę wiadomość

  • MatiKar Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 13 listopada 2023, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Transfer 5dniowej blaszki, moje statystyki bety. 10dpt- 260
    13dpt- 1023

    Virginia, an_na, Aida_ lubią tę wiadomość

  • Aneta_S Ekspertka
    Postów: 250 141

    Wysłany: 13 listopada 2023, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MatiKar wrote:
    Czesc. Transfer 5dniowej blaszki, moje statystyki bety. 10dpt- 260
    13dpt- 1023
    Pieknie:)

    MatiKar lubi tę wiadomość

    Starania od 2019
    10.2020 rozpoczęcie leczenia w AP
    Kir BX
    nie wyryto genów: 2DL5, 2DS1, 2DS4, 2DS5, 3DS1, 3DP1
    drożność OK
    3 cykle na lameccie lub puregon, dodatkowo ovitrelle
    09.2021 - laparoskopia, endometrioza II stopnia,
    od 10.2021 - 3 cykle na Fostimon lub Puregon, plus Pregnyl, do tego duphaston i encorton => ciązy brak:(
    AMH: 1,7
    05.2022 I procedura 2zarodki:
    I transfer: beta 0
    II transfer: beta 0
    Biopsja endometrium cd138,
    10.2023 II procedura 1 zarodek 2aa (obstawa acard, heparyna, prograf)
    7dpt-33
    10dpt-152
    13dpt-788
    19dpt-1800
    21dpt- pęcherzyk ciążowy
    30 dpt - brak zarodka w pęcherzyku:( poronienie 8tc
  • KlaudiaKno Koleżanka
    Postów: 45 10

    Wysłany: 13 listopada 2023, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an_na wrote:
    Dlatego waśnie się wstrzymuję, mąż tez każe mi czekać .. tylko to trwaaaa 🙈
    U mnie 7 dni po transferze beta była właśnie 25 z kawałkiem, ale test sikany nadal biały 🤷 może taka moja uroda 😅 później już nie robiłam sikańców, żeby dodatkowo się nie stresowac ...

    an_na lubi tę wiadomość

  • an_na Koleżanka
    Postów: 57 58

    Wysłany: 13 listopada 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudiaKno wrote:
    U mnie 7 dni po transferze beta była właśnie 25 z kawałkiem, ale test sikany nadal biały 🤷 może taka moja uroda 😅 później już nie robiłam sikańców, żeby dodatkowo się nie stresowac ...

    Po wyjściu z transferu powinni zabierać tel do pierwszej bety 😜 żal mi tez mojego męża w tym czasie 😅 jutro 9 dpt i skuszę się na test, betę w czwartek chce zrobić

  • Mas Autorytet
    Postów: 3992 2770

    Wysłany: 13 listopada 2023, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an_na wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem 6 dpt 5 dniowego mrozaczka. Oprócz pełnych piersi, które zazwyczaj bolą mnie przrd miesiączka nie mam żadnych objawów a co więcej niska temperaturę .. jest jeszcze jakaś nadzieja ? Czy mierzyłyście może czy beta jest jedynym najlepszym wyznacznikiem i czekać na nią ?

    Ja nawet piersi nie miałam pełnych, tylko dziwne uczucie w brzuchu momentami i bóle jak na okres. Temperatury nie mierzyłam.
    Idź na betę. Musi już coś wyjść. Szkoda nerwów i rozkminiania. I każdy na sikacze 😉
    I czemu nie ma być nadziei???? Przecież to jakby 11 dpo. Jakiś objawów byś się spodziewała? 😉

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 2 ❄️ czekają
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • an_na Koleżanka
    Postów: 57 58

    Wysłany: 13 listopada 2023, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Ja nawet piersi nie miałam pełnych, tylko dziwne uczucie w brzuchu momentami i bóle jak na okres. Temperatury nie mierzyłam.
    Idź na betę. Musi już coś wyjść. Szkoda nerwów i rozkminiania. I każdy na sikacze 😉
    I czemu nie ma być nadziei???? Przecież to jakby 11 dpo. Jakiś objawów byś się spodziewała? 😉

    Nie miałam plamienia, żadnej senności, ale najbardziej martwi mnie ta niska temp.. chociaż nie wiem czy jej sens to w ogóle mierzyć . Poza tym z naturalnej cięży miałam chyba jakoś szybko wszystko, czułam się inaczej, wiedziałam , ze to ciąża . Tu może za bardzo się obserwuje .. No i po tylu latach starań o drugie, tylu przejściach chyba nerwy mi puszczają i może mam już mało nadziei . Ale fajnie, ze jest tu nas tyle i każda coś fajnego podpowie i podtrzyma na duchu. Dziękuje dziewczyny 🙂

  • Aida_ Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 14 listopada 2023, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    zupełnie nie wiem co mam myśleć… transfer 5dniowej blastki:
    6 dpt - 29
    8 dpt - 98
    10 dpt - 188
    13 dpt - 275 (tutaj przyrost tylko 28%) 😭
    Wczoraj się załamałam, napisałam do lekarza czy mam już odstawiać leki. Właśnie dzwonił - powiedział, że według wytycznych kliniki ta beta jest dobra na 13 dzień i że mam się nie kierować tymi sztywnymi szablonami że przyrost minimum 66% po 48h bądź 114 po 72h… że moja beta jest w normie i przyrost bywa skokowy… przejrzałam cały ten wątek i nie wydaje mi się aby to się dobrze skończyło… leczę się w Czechach. Co uważacie? 😔

    Ananans lubi tę wiadomość

  • IssGreen Autorytet
    Postów: 725 455

    Wysłany: 14 listopada 2023, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aida_ wrote:
    Cześć dziewczyny,
    zupełnie nie wiem co mam myśleć… transfer 5dniowej blastki:
    6 dpt - 29
    8 dpt - 98
    10 dpt - 188
    13 dpt - 275 (tutaj przyrost tylko 28%) 😭
    Wczoraj się załamałam, napisałam do lekarza czy mam już odstawiać leki. Właśnie dzwonił - powiedział, że według wytycznych kliniki ta beta jest dobra na 13 dzień i że mam się nie kierować tymi sztywnymi szablonami że przyrost minimum 66% po 48h bądź 114 po 72h… że moja beta jest w normie i przyrost bywa skokowy… przejrzałam cały ten wątek i nie wydaje mi się aby to się dobrze skończyło… leczę się w Czechach. Co uważacie? 😔
    Przyrost jest rzeczywiście niski i niepokojący. Na tę chwilę nie odstawiłabym leków, tylko powtórzyła badanie.

    preg.png

    2020 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 9 tydz.
    2022 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 7 tydz.

    Ona: PCOS, mutacja MTHFR, delecja PAI 1, dodatnie p/ciała ANA
    On: hipospermia, teratozoospermia, asthenospermia, oligospermia

    2023 - In vitro ❤️
    28 oocytów
    1 zdrowy zarodek🤰
    Czekamy na Ciebie J. 👶 💙

    👩 40
    🧔 39
  • an_na Koleżanka
    Postów: 57 58

    Wysłany: 14 listopada 2023, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok nie wytrzymałam i zrobiłam rano test - blada ale wyraźna kreska . Jutro jeszcze powtórzę i w czwartek beta 🙈🙏🏼

  • I gave up Autorytet
    Postów: 1411 3253

    Wysłany: 14 listopada 2023, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aida_ wrote:
    Cześć dziewczyny,
    zupełnie nie wiem co mam myśleć… transfer 5dniowej blastki:
    6 dpt - 29
    8 dpt - 98
    10 dpt - 188
    13 dpt - 275 (tutaj przyrost tylko 28%) 😭
    Wczoraj się załamałam, napisałam do lekarza czy mam już odstawiać leki. Właśnie dzwonił - powiedział, że według wytycznych kliniki ta beta jest dobra na 13 dzień i że mam się nie kierować tymi sztywnymi szablonami że przyrost minimum 66% po 48h bądź 114 po 72h… że moja beta jest w normie i przyrost bywa skokowy… przejrzałam cały ten wątek i nie wydaje mi się aby to się dobrze skończyło… leczę się w Czechach. Co uważacie? 😔



    Powtórz betę i poczekaj na usg. Jak dla mnie może to oznaczać biochemiczną lub puste jajo (przerabialam je 2 x w soim życiu), ale mam nadzieję, że się mylę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2023, 16:50

    age.png

    12 lat starań

    38+6 nasza PEREŁKA na świecie

    💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜💙💜

    Za każdym razem, gdy patrzę na swoje dziecię, jestem wdzięczna losowi za ten piękny dar w postaci mojego syna i za tę możliwość nazywania siebie jego mamą i przyznam szczerze, że kocham tego swojego Księcia ponad wszystko 💜
  • Aneta_S Ekspertka
    Postów: 250 141

    Wysłany: 15 listopada 2023, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny:
    13dpt - beta 780
    19 dpt - 1800
    wg mnie mało, kurcze jaka powinna być norma?

    Starania od 2019
    10.2020 rozpoczęcie leczenia w AP
    Kir BX
    nie wyryto genów: 2DL5, 2DS1, 2DS4, 2DS5, 3DS1, 3DP1
    drożność OK
    3 cykle na lameccie lub puregon, dodatkowo ovitrelle
    09.2021 - laparoskopia, endometrioza II stopnia,
    od 10.2021 - 3 cykle na Fostimon lub Puregon, plus Pregnyl, do tego duphaston i encorton => ciązy brak:(
    AMH: 1,7
    05.2022 I procedura 2zarodki:
    I transfer: beta 0
    II transfer: beta 0
    Biopsja endometrium cd138,
    10.2023 II procedura 1 zarodek 2aa (obstawa acard, heparyna, prograf)
    7dpt-33
    10dpt-152
    13dpt-788
    19dpt-1800
    21dpt- pęcherzyk ciążowy
    30 dpt - brak zarodka w pęcherzyku:( poronienie 8tc
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4699 4364

    Wysłany: 16 listopada 2023, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta_S wrote:
    dziewczyny:
    13dpt - beta 780
    19 dpt - 1800
    wg mnie mało, kurcze jaka powinna być norma?

    Nie, to nie jest norma. Dzieje się coś niepokojącego.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • an_na Koleżanka
    Postów: 57 58

    Wysłany: 17 listopada 2023, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny test pokazuje 2 kreski a beta z wczoraj z rana
    9dpt 159,5 mIU/ml 😊🤭❤️
    Powtórzę chyba w poniedziałek dopiero , bo dziś nie ma sensu dzien po dniu ?

    Krakowska lubi tę wiadomość

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4699 4364

    Wysłany: 17 listopada 2023, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an_na wrote:
    Cześć, dziewczyny test pokazuje 2 kreski a beta z wczoraj z rana
    9dpt 159,5 mIU/ml 😊🤭❤️
    Powtórzę chyba w poniedziałek dopiero , bo dziś nie ma sensu dzien po dniu ?

    Bardzo ładna, wysoka beta, wystarczy co 48h.

    an_na lubi tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • BajoN97 Ekspertka
    Postów: 125 315

    Wysłany: 20 listopada 2023, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam transfer 5dniowej blastki 14.11. Dzisiaj 6dpt beta < 1,2. Ale rano obudziłam się z plamieniem brązowym i w dzień tez miałam delikatne plamienie. Nie wiem czy się jeszcze łudzić :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2023, 23:48

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ