Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Statystyki beta HCG
Odpowiedz

Statystyki beta HCG

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie crio blastki:
    7dpt 138
    9 dpt 425
    19 dpt ponad 13 tys
    21 dpt serduszko
    Lekarz mówił, że z "wysokich" bet są często chłopcy i tak jest u nas

    nick nieaktualny, Aness lubią tę wiadomość

  • nadia8145 Znajoma
    Postów: 21 43

    Wysłany: 3 lutego 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie transfer 2 blaster jedna już poza otoczką w dzień transferu pół ampułki ovitrelle.
    1 weryfikacja w 3dpt
    B-HCG 50,5
    Estradiol 3407
    Progesteron 143

    Rezygnuję chyba z drugiej weryfikacji bo ta beta prawdopodobnie po zastrzyku i niepotrzebne nerwy dla mnie. Nastepna weryfikację robię 9dpt bo chyba nie ma sensu wcześniej.

    elfi lubi tę wiadomość

  • stokrotka0308 Autorytet
    Postów: 272 467

    Wysłany: 4 lutego 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzupełniam swoje wyniki:
    9dpt-368
    11dpt-1160
    14dpt-6008
    23dpt-50800!!
    Jutro usg, trzymajcie kciuki :)

    Bella93, Alrauna1987 lubią tę wiadomość

    Endometrioza III stopnia
    2012 i 2014r. - laparoskopie, torbiele
    06.2016 - amh 0,06, adopcja komórki
    10.2018 - IMSI-
    transfer 2x3dniowe - biochem,
    01.2019 - transfer blastki,
    7dpt - II kreski,
    9dpt - beta 368 :)
    11dpt - 1160 :)
    14dpt- 6008... cudzie trwaj... Haneczka!
    11.2020 - transfer 2x3dniowców - beta 1,0

    2 procedura
    12.2022 - transfer 4AA - beta - 0,5
    04.2023 - transfer 4BA
    6dpt - wyraźny cień - beta 12,7
    8dpt - beta 55,7
    10dpt - beta 168,40
    13dpt - beta 1059,3
    17dpt - beta 5085,0
    21dpt - beta 24174,2
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 4 lutego 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka0308 wrote:
    Uzupełniam swoje wyniki:
    9dpt-368
    11dpt-1160
    14dpt-6008
    23dpt-50800!!
    Jutro usg, trzymajcie kciuki :)
    Wróżę z fusów bliźniaki ;)
    Trzymam kciuki, żeby lokatorzy mieli swoje domki &&

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • stokrotka0308 Autorytet
    Postów: 272 467

    Wysłany: 5 lutego 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po usg, pojedyncza ciąża, wszystko ok, więc niech tylko zdrowo rośnie:) słyszałam serduszko:) to początek 8 tygodnia.

    Alrauna1987, Bella93, sylvuś lubią tę wiadomość

    Endometrioza III stopnia
    2012 i 2014r. - laparoskopie, torbiele
    06.2016 - amh 0,06, adopcja komórki
    10.2018 - IMSI-
    transfer 2x3dniowe - biochem,
    01.2019 - transfer blastki,
    7dpt - II kreski,
    9dpt - beta 368 :)
    11dpt - 1160 :)
    14dpt- 6008... cudzie trwaj... Haneczka!
    11.2020 - transfer 2x3dniowców - beta 1,0

    2 procedura
    12.2022 - transfer 4AA - beta - 0,5
    04.2023 - transfer 4BA
    6dpt - wyraźny cień - beta 12,7
    8dpt - beta 55,7
    10dpt - beta 168,40
    13dpt - beta 1059,3
    17dpt - beta 5085,0
    21dpt - beta 24174,2
  • Delfin79 Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 5 lutego 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka0308 wrote:
    Jestem po usg, pojedyncza ciąża, wszystko ok, więc niech tylko zdrowo rośnie:) słyszałam serduszko:) to początek 8 tygodnia.
    Gratuluję

  • Monis82 Koleżanka
    Postów: 69 8

    Wysłany: 7 lutego 2019, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ,
    Leczę się 5 lat
    25 stycznia późnym popołudniem miałam transfer blastocysty
    Oto wyniki bety
    Boje się o bardzo mały przyrost
    Niby jak wpisuje w kalkulator -pokazuje się informacja ze w normie
    Jednak martwię się bo dziś 12 dpt a beta wynosi 69mlU/ml
    10 dpt 29mlU/ml
    Co sądzicie ?

    Monis
  • Delfin79 Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 7 lutego 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monis82 wrote:
    Cześć dziewczyny ,
    Leczę się 5 lat
    25 stycznia późnym popołudniem miałam transfer blastocysty
    Oto wyniki bety
    Boje się o bardzo mały przyrost
    Niby jak wpisuje w kalkulator -pokazuje się informacja ze w normie
    Jednak martwię się bo dziś 12 dpt a beta wynosi 69mlU/ml
    10 dpt 29mlU/ml
    Co sądzicie ?
    Witaj. Ja za 2-3 dni bym jeszcze sprawdziła przyrost. Najważniejsze że nie spada. Z takich niskich bet też są dzieci☺

  • Monis82 Koleżanka
    Postów: 69 8

    Wysłany: 7 lutego 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek jade znów na pobranie krwi
    Zobaczę jaki jest przyrost po 48 h
    Lekarz mówi żeby poczekać jeszcze z tydzień bo za tyle czasu powinoennbyc już widoczny pęcherzyk ciążowy
    Martwię się strasznie

    Monis
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świeży transfer 5 dniowego zarodka 5.1.1
    7dpt -96,87
    8dpt - 139,5
    10dpt -349,5
    Dziś 13dpt -1055,20
    Usg zaplanowane na 24 dpt <3

    Bella93 lubi tę wiadomość

  • Monis82 Koleżanka
    Postów: 69 8

    Wysłany: 7 lutego 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Między naszymi betami jest przepaść
    Ja w 12 dpt mam betę mniejsza niz ty w 7 dpt

    Monis
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monis82 wrote:
    Między naszymi betami jest przepaść
    Ja w 12 dpt mam betę mniejsza niz ty w 7 dpt

    Ja poprzednim razem miałam w 7dpt 17,5 a 9dpt 30,5 później spadła, dziewczyny tutaj tez mi robiły złudne nadzieje, ale ja chyba wolałabym usłyszeć ze nic z tego nie będzie i ruszyć dalej.. a ja już się cieszyłam i nakręcalam .. ale oczywiście są wyjątki ze beta wystrzeli wiec pozostaje poczekać !
    Tym razem nawet teraz boje się cieszyć..
    najlepiej planować co dalej, mi to dawało siły :)
    Trzymaj się kochana!

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 7 lutego 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa92 wrote:
    Świeży transfer 5 dniowego zarodka 5.1.1
    7dpt -96,87
    8dpt - 139,5
    10dpt -349,5
    Dziś 13dpt -1055,20
    Usg zaplanowane na 24 dpt <3
    Teraz tez badaliscie zarodki?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Teraz tez badaliscie zarodki?
    Tego nie, bo zdecydowałam się na świeży transfer, pozostałe dwa daliśmy do badania

    Bella93 lubi tę wiadomość

  • Delfin79 Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 7 lutego 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Uzupełniam swoje wyniki:
    10dpt - 477
    15dpt - 7749,44
    22dpt - 39811,66
    Nie wiem czy ten ostatni przyrost jest ok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2019, 18:22

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Sierściucha Autorytet
    Postów: 821 885

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monis82 wrote:
    W piątek jade znów na pobranie krwi
    Zobaczę jaki jest przyrost po 48 h
    Lekarz mówi żeby poczekać jeszcze z tydzień bo za tyle czasu powinoennbyc już widoczny pęcherzyk ciążowy
    Martwię się strasznie

    I jak byłaś na badaniu??

    0ba2188e07.png
  • Monis82 Koleżanka
    Postów: 69 8

    Wysłany: 9 lutego 2019, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaa92 wrote:
    Ja poprzednim razem miałam w 7dpt 17,5 a 9dpt 30,5 później spadła, dziewczyny tutaj tez mi robiły złudne nadzieje, ale ja chyba wolałabym usłyszeć ze nic z tego nie będzie i ruszyć dalej.. a ja już się cieszyłam i nakręcalam .. ale oczywiście są wyjątki ze beta wystrzeli wiec pozostaje poczekać !
    Tym razem nawet teraz boje się cieszyć..
    najlepiej planować co dalej, mi to dawało siły :)
    Trzymaj się kochana!
    Moja beta -sroda 69
    Piątek -257 (14 dni po transferze blastocysty )

    Monis
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monis82 wrote:
    Moja beta -sroda 69
    Piątek -257 (14 dni po transferze blastocysty )
    To ładnie urosła, a co na to lekarz ?

  • Sierściucha Autorytet
    Postów: 821 885

    Wysłany: 9 lutego 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monis82 wrote:
    Moja beta -sroda 69
    Piątek -257 (14 dni po transferze blastocysty )

    Super skok, trzeba trzymać kciuki :)

    Ewelka12 lubi tę wiadomość

    0ba2188e07.png
  • Sierściucha Autorytet
    Postów: 821 885

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monis82 wrote:
    Moja beta -sroda 69
    Piątek -257 (14 dni po transferze blastocysty )


    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek, możemy pogadać na priv?

    0ba2188e07.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ