Forum Starając się z pomocą medyczną Statystyki beta HCG
Odpowiedz

Statystyki beta HCG

Oceń ten wątek:
  • Igaska Znajoma

Wysłany: 6 lipca, 21:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    Beta śliczna jak na ten dpt gratuluję 😊

Na prawde? 😍 myślałam ze moze to jakaś niska jest. Ale jak tak to wspaniale. Dziekuje 🥰

• Alrauna1987 Autorytet

Wysłany: 6 lipca, 23:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viktoria Ka wrote:
    Beta 7 dpt 9.9
    Progesteron 38.5
    Beta 9 dpt 40.4
    Progesteron 51

Dzis 13 dpt
    Beta 314.3
    Progedteron 380

Czekam na wytyczne z Novum bo strasznie wysokiej progesteron[/QUOTE]

Podchodziłas na cyklu naturalnym czy na sztucznym? Jeśli na naturalnym i dodatkowo bierzesz prg lutke lutinus czy coś innego to noc dziwnego że jest taki wysoki ale spokojnie lepszy taki niż nisko bo wtedy dopiero jest stres.
    Pamiętam pierwsza pozytywna beta w ciąży z miśkiem a prg 8 co się strachu najadłam to moje ale teraz leży koło mnie kawał chłopa 😉 więc spokojnie

h84fi09kme43rwr7.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

Louis L'Amour
  • Alrauna1987 Autorytet

Wysłany: 6 lipca, 23:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igaska wrote:
    Na prawde? 😍 myślałam ze moze to jakaś niska jest. Ale jak tak to wspaniale. Dziekuje 🥰

Średnia dla 9 dpt 3dniowych to ok 50 a Ty masz powyżej zatem jest git 👍 teraz tylko ładne przyrosty i możesz oczekiwać ❤️ w 6/7 tc😊

h84fi09kme43rwr7.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

Louis L'Amour
  • Viktoria Ka Koleżanka

Wysłany: 7 lipca, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    Podchodziłas na cyklu naturalnym czy na sztucznym? Jeśli na naturalnym i dodatkowo bierzesz prg lutke lutinus czy coś innego to noc dziwnego że jest taki wysoki ale spokojnie lepszy taki niż nisko bo wtedy dopiero jest stres.
    Pamiętam pierwsza pozytywna beta w ciąży z miśkiem a prg 8 co się strachu najadłam to moje ale teraz leży koło mnie kawał chłopa 😉 więc spokojnie

Na cyklu sztucznym, jestem po stymulacji protokół krótki.
    Póki co lekarz przepisał mi kontynuację proluteksu i luteiny powiedział że wyniki są ok. Jutro kolejna beta .

• Igaska Znajoma

Wysłany: 7 lipca, 21:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    Średnia dla 9 dpt 3dniowych to ok 50 a Ty masz powyżej zatem jest git 👍 teraz tylko ładne przyrosty i możesz oczekiwać ❤️ w 6/7 tc😊

Przyrostow niestety nie badalam bo nie mam takiej mozliwosci. Robie test i codziennie kreska jest cora wyrazniejsza ze juz chyba wyrazniejsza nie bedzie, na tej podstawie chyba mozna twierdzic ze jakis przyrost jest? Ale w piatek mam wizyte i pierwsze USG myslisz ze powinno byc juz cos widac? Aaa dodam ze podawane byly 2 zarodeczki 🙈🙈

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca, 21:51

‹‹ 22 23 24 25 26
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.