X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja clo,aromek a samopoczucie ,dziwne samopoczucie
Odpowiedz

Stymulacja clo,aromek a samopoczucie ,dziwne samopoczucie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewelcia45 Ekspertka
    Postów: 478 67

    Wysłany: 19 października 2021, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , czy miałyście podobnie przy stymulacji owulacji jakimkolwiek lekiem , źle samopoczucie , straszny brak siły ??itp . Bo nie wiem czy to od leków czy to coś innego . Mam brak siły , nogi ledwo ciągne za sobą. Ciągle mi się spać chce. Maskara już mam dość takiego stanu . Pomocy miała któraś podobnie ?

    ewelcia45
  • Osa79 Przyjaciółka
    Postów: 173 20

    Wysłany: 19 października 2021, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam clo (i to zle wziełam :P) przez 10 dni i nie miałam absolutnie żadnych odczuwalnych skutków, a byłam nastawiona ze coś mnie "weźmie" bo to w koncu hormony. Za to po ovitrelle- ok 3 dni pozniej zaczely sie wzdęcia, I utrzymuje mi sie to już kilka dni. To nic typowo od żywności , bo nigdy tak nie mialam, jakby bylo coś od jedzenia to z jeden dzień, a to kilka dni i ciagle gazy przez co tez złe samopoczucie bo wiadomo, czasem musze sie powstrzymywac, nie zawsze można sobie pierdnąć.

    ewelcia45 lubi tę wiadomość

    AMH 0.665--->0.228 (marzec 22) /TSH ..3-->1,74 (ok miesiaca 50mg letrox), prolaktyna 11, FSH -9,65-->18,43 (marzec;22); LH-8,4, estradiol 65,8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ