X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossom, przykro mi. Mam nadzieję, że szybko znajdziecie przyczynę i odpowiednie leki pomogą 🙂
    Może właśnie z zagnieżdżaniem jest problem.
    Dacie radę 😘

    Szpacza, faktycznie dziwna sprawa. Nasze organizmy są nieprzewidywalne 😳🤷‍♀️ ale może to dobry znak 🙂 zaczęłaś brać jakieś nowe leki?

    Blossom lubi tę wiadomość

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka2021 wrote:
    Blossom, przykro mi. Mam nadzieję, że szybko znajdziecie przyczynę i odpowiednie leki pomogą 🙂
    Może właśnie z zagnieżdżaniem jest problem.
    Dacie radę 😘

    Szpacza, faktycznie dziwna sprawa. Nasze organizmy są nieprzewidywalne 😳🤷‍♀️ ale może to dobry znak 🙂 zaczęłaś brać jakieś nowe leki?
    Metformine 3x 500 g wiec sporą dawka także to musi być zasługa tego :) na razie boli dalej wiec chyba się rozkręci niestety według wyliczeń wizyta u lekarza powinna być w 12 DC czyli 22 grudnia także nie wiem czy chce się na to pisać w tym cyklu i chyba zacznę stymulację od następnego bo znów nie będę mogła sprawdzić czy pęcherzyki pękły a zależy mi na tym bo czuję ze z.tyn był problem.

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • MagdaFrrr Koleżanka
    Postów: 59 45

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossom doskonale rozumiem Twoje uczucia. Ok 6 lat temu mialam podobny sytuację choć mocniej nastawiona na ciążę. Wynik wychodził blady pozytywny,czułam się ciazowo,jajeczko było. 3 mc czekania czy będzie wszystko ok az w koncu komisja lekarska zdecydowała o zabiegu usunięcia mialam puste jajeczko płodowe które większość kobiet sama roni, ja pomimo leków porannych w szpitalu nie bylam w stanie i dlatego konieczne było usunięcie. To były najgorsze mc w moim życiu zwłaszcza że ta ciąża/nie ciąża była wynikiem ponad rocznego leczenia.. jeden z lekarzu doradził by po zabiegu od razu wrócić do staran beż wspomagaczy zadnych bo podobno organizm jest przygotowany. I mimo że psychicznie byliśmy w dołku totalnym właśnie wtedy od razu, po 1 próbach zaszlam w ciążę :) blossom trzymaj się ciepło tej zimy i nie poddawaj. Nasze organizmy są totalnie nieprzewidywalne. Ja dziś po 15 jadę na USG bo mimo że już nie plamie (wreszcie przestała po 18 dniach!) To pi wczorajszym ataku bólu nadal boli mnie podbrzusze i trzeba sprawdzić co się tam dzieje z tym moim torbielem pi lameccie

    Malinka2021, Blossom, Loko lubią tę wiadomość

  • OlaOla90 Przyjaciółka
    Postów: 112 119

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossom wrote:
    Dostałam wyniki po 21 ale nie miałam wczoraj siły się odezwać. Beta 0,2 więc w ciąży nie jestem... Po nieprzespanej nocy zdecydowaliśmy, że zrobię badania w kierunku immunologi (na razie podstawowy pakiet) oraz krzywą cukrową i insulinową (takich badań jeszcze nie miałam, ale cukier zawsze wychodził ok).
    Jestem trochę podłamana, kolejny cykl który wyglądał obiecująco, dobrej wielkości pęcherzyki, ładne endo no i potwierdzona owulacja, a ciąży brak.
    Staramy się już ponad 3 lata a przez ostatni rok robiliśmy diagnostyke i w zasadzie wszystkie wyniki wychodzą dobrze. Cóż, może badania genetyczne wskażą problem.

    Blossom przykro mi :( nie poddawaj się ja też miałam 2,5 roku staran z lekarzami a juz wczesniej nawet zaczelismy i wyjrzalo dla nas sloneczko :) u mnie z badan genetycznych wyszly tylko nieprawidlowe mthfr wiec zmienilam kw.foliowy a co do krzywych to polecam bo mozesz miec cukier super a insuline kiepską tak jak ja bo mam IO, ja od roku jestem na metforminie i na pewno czuje ze jakos mi w cyklach pomogla. Tez dopiero w lutym mialam histerolaparoskopię i okazalo sie ze mam oba jajowody niedrozne... czyli wczesniejsze 2 lata trucia sie hormonami itp byly na nic ;/ a i tak od lutego dopiero w październiku zaszlam w ciaze; zanim podleczylismy cykle duphastonem i prolaktyne dosrtnexem to dopiero w czerwcu zaczelismy stymulacje letrozolem i przy piątej się udało, takze nie poddawaj sie i diagnozuj co sie da :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 12:52

    Blossom, Loko, Malinka2021 lubią tę wiadomość

    31l, IO, PCOS, nieregularne cykle, brak owulacji, LUF. Zero ciąż. Laparoskopia 02.2021 udrożnione oba jajowody.
    Starania od 07.2019r. Aktualnie:pregna plus 1x1, pregna dha, glucophage 2x850, progesterone besins 3x1, utrogestan 2x1, actifolin 1x1.
    06,07.21r. Letrozole 1x1, estrofem 1x1, ovitrelle, distreptaza
    08.21r. Letrozole 2x1, estrofem 1x1, distreptaza
    09.21r. powtórka + ovitrelle
    10.21r. powtórka, owu bez ovitrelle

    29.10. (31dc) Beta 1890
    16.11. Biją !! Ciąża mnoga potwierdzona 6t+6 ❤❤
    30.11. Cudowne 2x2,5cm szczęścia na usg 8t+6 💖💖
    21.12. I prenatalne 11t+6 piękne 6 i 6,2 cm na usg 😍
    18.01. USG dwóch chłopczyków 165g i 156g :)
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossom wrote:
    Dostałam wyniki po 21 ale nie miałam wczoraj siły się odezwać. Beta 0,2 więc w ciąży nie jestem... Po nieprzespanej nocy zdecydowaliśmy, że zrobię badania w kierunku immunologi (na razie podstawowy pakiet) oraz krzywą cukrową i insulinową (takich badań jeszcze nie miałam, ale cukier zawsze wychodził ok).
    Jestem trochę podłamana, kolejny cykl który wyglądał obiecująco, dobrej wielkości pęcherzyki, ładne endo no i potwierdzona owulacja, a ciąży brak.
    Staramy się już ponad 3 lata a przez ostatni rok robiliśmy diagnostyke i w zasadzie wszystkie wyniki wychodzą dobrze. Cóż, może badania genetyczne wskażą problem.


    Oj bardzo mi przykro :(. Jak idziesz w diagnostykę, polecam zrobić badania na trombofilie, trombofilie blokuje zagnieżdżenie. Więc jeżeli wszystko jest okej do momentu który możemy zobaczyć, zbadać może to będzie dla Was rozwiązanie.

    Dużo siły i energii przesyłam :*

    Blossom lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Blossom Autorytet
    Postów: 435 674

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję jeszcze raz za wsparcie! Czuję się dużo spokojniejsza mogąc to wyrzucić z siebie i wiedząc że rozumiecie, zresztą każda z Was toczy swoją walkę i wiecie jakie emocje nam towarzyszą. A z tego forum dowiedziałam się naprawdę sporo rzeczy m.in. dzięki temu, że dzielicie się swoimi doświadczeniami.
    Domma, taki właśnie jest plan, po weekendzie będę badać trombofilie i dodatkowo przeciwciała przeciwplemnikowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 17:57

    Szpacza223, Loko, Malinka2021, Domma lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    IO, AMH 6.2, cykle z owulacjami

    Kwiecień 2022 - 🏥 IVF KrakOvi
    5 dojrzałych komórek -> 5 ❄️❄️❄️❄️❄️

    Czerwiec 2022 FET 5.1.1 + EG
    5 dpt - ⏸; 6 dpt - beta 34; 11 dpt - beta 846; 13 dpt - beta 2521.71; 16 dpt - beta 10870;
    19 dpt - USG pęcherzyk ciążowy+żółtkowy, CRL 2.5 mm, widoczna ASP
    Krwawienia do 12tc, cukrzyca ciążowa, skracająca się szyjka, nadciśnienie, 50 trudnych dni na patologii ciąży -> 38+1 - 2520g i 51cm Miłości
    age.png
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj pani doktor mi powiedziała że nie powinnam już teraz przerywac starań że trzeba to potraktować jako chorobę która trzeba wyleczyć że mimo przerwania starań i tak to siedzi bardzo kobietom w głowach także lepiej iść za ciosem. Myślę że to słowa do każdej z nas. Bo ja od sierpnia nie miałam dnia żeby nawet przez sekundę o tym nie pomyśleć i to gdzieś tam ciągle się kotłuje.

    Dodam że małpa rozkręcona totalnie wiec cud :) dostałam miesiączki bez wywoływania !!!

    Loko, Malinka2021 lubią tę wiadomość

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • MagdaFrrr Koleżanka
    Postów: 59 45

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po USG... torbiel urósł z 3 cm na 4 cm, pojawił się też drugi mniejszy na lewym jajniku.. I na macicy duży krwiak.. iiii cos co zaskoczyło wszystkich.. ciaza. Jestem w 6 tyg, z bijącym serduszkiem! Jakis jprd cudem? Do wczoraj krwawiłam przez 18 dni! Podobno organizm starał się wydalić ciążę i krwiak ale sie utrzymała a tabletki anty które brałam od 5 dni ją uratowały bo zatrzymaly krwawienie. Od 2 godzin ryczę ze strachu. Jeszcze nie dociera ze to mimo wszystko ciaza. Mam brac 3 razy duphaston, za kilka dni 2 dziennie. I za 2 tyg kontrola. Matko jakie to niewyobrażalne.

    Malinka2021, Anika89, Blossom, Domma, Helcia, Mujer, AnnaIS, Ves, Trzcina lubią tę wiadomość

  • Flovers Autorytet
    Postów: 286 146

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaFrrr wrote:
    Dziewczyny jestem po USG... torbiel urósł z 3 cm na 4 cm, pojawił się też drugi mniejszy na lewym jajniku.. I na macicy duży krwiak.. iiii cos co zaskoczyło wszystkich.. ciaza. Jestem w 6 tyg, z bijącym serduszkiem! Jakis jprd cudem? Do wczoraj krwawiłam przez 18 dni! Podobno organizm starał się wydalić ciążę i krwiak ale sie utrzymała a tabletki anty które brałam od 5 dni ją uratowały bo zatrzymaly krwawienie. Od 2 godzin ryczę ze strachu. Jeszcze nie dociera ze to mimo wszystko ciaza. Mam brac 3 razy duphaston, za kilka dni 2 dziennie. I za 2 tyg kontrola. Matko jakie to niewyobrażalne.

    O wooow ale wiadomość gratulacje i duuuzo zdrowia :) ❤️

  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaFrrr wrote:
    Dziewczyny jestem po USG... torbiel urósł z 3 cm na 4 cm, pojawił się też drugi mniejszy na lewym jajniku.. I na macicy duży krwiak.. iiii cos co zaskoczyło wszystkich.. ciaza. Jestem w 6 tyg, z bijącym serduszkiem! Jakis jprd cudem? Do wczoraj krwawiłam przez 18 dni! Podobno organizm starał się wydalić ciążę i krwiak ale sie utrzymała a tabletki anty które brałam od 5 dni ją uratowały bo zatrzymaly krwawienie. Od 2 godzin ryczę ze strachu. Jeszcze nie dociera ze to mimo wszystko ciaza. Mam brac 3 razy duphaston, za kilka dni 2 dziennie. I za 2 tyg kontrola. Matko jakie to niewyobrażalne.

    Nie do wiary 🤯 najlepsze gratulacje 🥰 dużo dużo zdrowia, żeby wszystko wyszło na prostą. Przy krwiaku musisz bardzo się oszczędzać i dużo leżeć. Też miałam na początku krwiaka, ale małego. Plamienia zaczęły się u mnie jakieś 5 dni po owu i trwały ponad miesiąc, ale to były plamienia a nie krwawienie.
    Po wykryciu krwiaka dostałam progesteron w zastrzykach prolutex, do tego luteina dopochwowo i cyclogest dopochwowo. Do tego rutinocorbin 3x2 i cyclo 3 fort 2x1. Przepisali Ci coś poza duphastonem?
    Kazali zrobić betę i powtórkę po 48h, żeby sprawdzić czy przyrost jest prawidłowy? Badanie progesteronu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 19:27

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • MagdaFrrr Koleżanka
    Postów: 59 45

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie... mam brac jeszcze kwas foliowy i wyczytałam zeby witaminę C brac bo wzmacnia naczynia krwionośne. Krwiak ma kilka cm i jest blisko zarodka... nie potrafię się tym cieszyć chociaż wiem że to cud ze w takich warunkach ciaza się utrzymała ale mimo wszystko.. to będzie ciezki okres...

  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaFrrr wrote:
    Nie... mam brac jeszcze kwas foliowy i wyczytałam zeby witaminę C brac bo wzmacnia naczynia krwionośne. Krwiak ma kilka cm i jest blisko zarodka... nie potrafię się tym cieszyć chociaż wiem że to cud ze w takich warunkach ciaza się utrzymała ale mimo wszystko.. to będzie ciezki okres...

    Rozumiem. To wszystko jest bardzo stresujące. Ale czytałam gdzieś na forach o podobnych przypadkach, które szczęśliwie się konczyly 😊
    Tak, wit. C wzmacnia naczynia, dlatego właśnie dostałam rutiniscorbin 3x2 i cyclo 3 fort 2x1, zawierają kwas askorbinowy.

    Podsyłam link do wątku o krwiakach w ciąży https://bellybestfriend.pl/forum/problemy-i-komplikacje/krwiak-na-macicy-a-ciaza,929.html

    Chyba bym spróbowała konsultacji u innego lekarza, bo jakoś tak mało tych leków Ci zalecił. A szanse na uratowanie tej ciąży na pewno są 😘 no i na pewno sprawdziłabym przyrost bety, czy jest prawidłowy j poziom progesteronu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 19:39

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do torbieli to też miałam. Też chyba coś koło 4 cm urosła, ale po jakimś czasie się wchłonęła 🙂 krwiak też mi się już wchłonął.
    Oszczędzaj się i staraj się wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Musi być dobrze 😘😘

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • MagdaFrrr Koleżanka
    Postów: 59 45

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarza napewno jeszcze jednego odwiedzę, po weekendzie się umowie bo chce mieć pewność że faktycznie jest jak jest. Jeśli lekarz nie zleci mi bety to zrobię ja sama. Będę dawać znać na bieżąco co i jak. Że tez dowiedzialam się o tym w takich warunkach.. jadąc przygotowaną na wieści że będę musiała mieć zabieg. A kilka dni wcześniej rozmawiając z mężem ustaliliśmy że odstawimy hormony zeby dać odpocząć organizmowi..

  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaFrrr wrote:
    Dziewczyny jestem po USG... torbiel urósł z 3 cm na 4 cm, pojawił się też drugi mniejszy na lewym jajniku.. I na macicy duży krwiak.. iiii cos co zaskoczyło wszystkich.. ciaza. Jestem w 6 tyg, z bijącym serduszkiem! Jakis jprd cudem? Do wczoraj krwawiłam przez 18 dni! Podobno organizm starał się wydalić ciążę i krwiak ale sie utrzymała a tabletki anty które brałam od 5 dni ją uratowały bo zatrzymaly krwawienie. Od 2 godzin ryczę ze strachu. Jeszcze nie dociera ze to mimo wszystko ciaza. Mam brac 3 razy duphaston, za kilka dni 2 dziennie. I za 2 tyg kontrola. Matko jakie to niewyobrażalne.
    Kiedyś też krwawilam, niby był to początek miesiączki i przy okazji miałam usg przed kolejną stymulacją. Dr przetarł oczy i powiedział, że on tu widzi ciążę na 80%, mam biec natychmiast na betę, bo musimy wiedzieć, czy zaczynać stymulację, czy to faktycznie cud. Beta wyszła ujemna ale on sam byl w szoku i nie potrafił odpowiedzieć co widział na tym usg, skoro nie pęcherzyk ciążowy ani żadne krwiaki i torbiele. Ta natura jest naprawdę po... jechana, żeby nie powiedzieć gorzej. Powiedział też, że nie taką ciążę da się uratować, także głowa do góry. Musi być dobrze!!!

    Jak widać, miesiączka nie zawsze świadczy o tym, że w ciąży się nie jest.. ja myślę, że moglam w niej być, tylko poprostu nie rozwinęła się, bo miałam objawy ciążowe przed @ typu mdłości. I dr też tak uważał widząc usg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 21:08

  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaFrrr wrote:
    Dziewczyny jestem po USG... torbiel urósł z 3 cm na 4 cm, pojawił się też drugi mniejszy na lewym jajniku.. I na macicy duży krwiak.. iiii cos co zaskoczyło wszystkich.. ciaza. Jestem w 6 tyg, z bijącym serduszkiem! Jakis jprd cudem? Do wczoraj krwawiłam przez 18 dni! Podobno organizm starał się wydalić ciążę i krwiak ale sie utrzymała a tabletki anty które brałam od 5 dni ją uratowały bo zatrzymaly krwawienie. Od 2 godzin ryczę ze strachu. Jeszcze nie dociera ze to mimo wszystko ciaza. Mam brac 3 razy duphaston, za kilka dni 2 dziennie. I za 2 tyg kontrola. Matko jakie to niewyobrażalne.

    Takie zaskoczenie ❤️ dużo spokoju i gratulacje.

    Też miałam krwiak i faktycznie miałam progesteron 3 razy dziennie dopochwowo, dodatkowo 3 razy dziennie progesteron do jelitowo, pozatym dużo wypoczynku.

    Zrób bete jak dziewczyny radzą żeby wiedzieć jak przyrost 🥰

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Helcia Autorytet
    Postów: 1476 802

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossom- przykro mi :( pamiętaj, że nie jesteś sama ♥
    Wiem jakie to wszystko frustrujące, bo sama wchodzę w dni płodne, a nadziei nie mam za grosz... Czekam na te wyniki badań męża, a później będę sama robiła badania- drożność i zobaczymy co dalej :(

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Helcia Autorytet
    Postów: 1476 802

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda- gratuluję ♥

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • MagdaFrrr Koleżanka
    Postów: 59 45

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia 🥰 a propos drożności.. miałam z 6 lat temu. Nie chcę nikogo straszyć itp ale te które już ją miały... Was też tak cholernie bolało przy badaniu?

    Anika89, Loko lubią tę wiadomość

  • Blossom Autorytet
    Postów: 435 674

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, niesamowita wiadomość! Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i ciąża prawidłowo się rozwijała 🤞🤞🤞
    Helcia przez weekend planuję naładować akumulatory i ruszać z nową energią 🙂

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

    Starania od 2018
    IO, AMH 6.2, cykle z owulacjami

    Kwiecień 2022 - 🏥 IVF KrakOvi
    5 dojrzałych komórek -> 5 ❄️❄️❄️❄️❄️

    Czerwiec 2022 FET 5.1.1 + EG
    5 dpt - ⏸; 6 dpt - beta 34; 11 dpt - beta 846; 13 dpt - beta 2521.71; 16 dpt - beta 10870;
    19 dpt - USG pęcherzyk ciążowy+żółtkowy, CRL 2.5 mm, widoczna ASP
    Krwawienia do 12tc, cukrzyca ciążowa, skracająca się szyjka, nadciśnienie, 50 trudnych dni na patologii ciąży -> 38+1 - 2520g i 51cm Miłości
    age.png
‹‹ 1072 1073 1074 1075 1076 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ