X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro93 wrote:
    Ja jestem już po dzisiejszym usg. Byłam stymulowana lamettą 3x1 i pęcherzyk urósł do 30mm. W niedziele dostałam ovitrelle i pęcherzyk pękł 😊 mam przyjmować duphaston i za dwa tygodnie zrobić test ciążowy. Ale mam pytanie do dziewczyn, którym się udało zajść w ciąże po stymulacji- czy nadmiar białej wydzieliny jest normalny? Czy raczej świadczy o tym, że najprawdopodobniej się nie udało?

    Ja chyba jakieś różnicy w śluzie to zbytnio nie miałam, ale szczerze to nie pamiętam za bardzo 😐 objawy jakie wyróżniły mi się w udanym cyklu to piersi bolały mnie od owu, gdzie zazwyczaj przed @ dopiero zaczynamy dawać o sobie znać i czułam jajniki, gdzie raczej wcześniej po zastrzyku dzień czy dwa coś z czułam i przechodziło.
    Ale nie ma co się sugerować, objawów może w ogóle nie być.
    Trzymam kciuki za II 🤞☺

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Caro93 Znajoma
    Postów: 23 17

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka2021 wrote:
    Ja chyba jakieś różnicy w śluzie to zbytnio nie miałam, ale szczerze to nie pamiętam za bardzo 😐 objawy jakie wyróżniły mi się w udanym cyklu to piersi bolały mnie od owu, gdzie zazwyczaj przed @ dopiero zaczynamy dawać o sobie znać i czułam jajniki, gdzie raczej wcześniej po zastrzyku dzień czy dwa coś z czułam i przechodziło.
    Ale nie ma co się sugerować, objawów może w ogóle nie być.
    Trzymam kciuki za II 🤞☺

    Ja jestem w sumie 5 dzień od zastrzyku. Piersi mnie nie bolą ale ciagle kłuje mnie ten prawy bok i pobolewa co jakiś czas podbrzusze jak na miesiączkę.. plus ta biala wydzielina. Tez mam jakieś rewolucje żołądkowe.. Eh, co ma być to będzie 😊

    Dziękuje kochana ❤️

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wracam z kliniki. Dostałam dużo słów wsparcia od Pani doktor że mam bardzo duże szanse że wszystko jest w porządku że najważniejsze że reaguje na leki. Już nie kazała robić kolejnych badań to co mam jej wystarczyło. Jajniki oczywiście mega policystyczne, Endo 4 mm a 23 DC wiec zaczynam niebawem duphaston (muszę trochę opóźnić żeby się nie wstrzelić ze staraniami w święta ) i kolejny cykl na lametta . Także wracam do gry D:

    Malinka2021, Loko, Domma lubią tę wiadomość

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Ja wracam z kliniki. Dostałam dużo słów wsparcia od Pani doktor że mam bardzo duże szanse że wszystko jest w porządku że najważniejsze że reaguje na leki. Już nie kazała robić kolejnych badań to co mam jej wystarczyło. Jajniki oczywiście mega policystyczne, Endo 4 mm a 23 DC wiec zaczynam niebawem duphaston (muszę trochę opóźnić żeby się nie wstrzelić ze staraniami w święta ) i kolejny cykl na lametta . Także wracam do gry D:
    Powodzenia Kochana, zobaczysz , że tym razem zaskoczy! Trzeba widzieć pozytywy, reagujesz na stymulację więc szansa jest w każdym cyklu. U mnie było podobnie. Wytrwałości i wiary a wszystko będzie ok.
    Też nam działanie wypadło w święta u teściowej w dodatku 😂. Dr kazał wysłać teściów na Pasterkę i do dzieła 😄.


    Malinka2021 lubi tę wiadomość

  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Ja wracam z kliniki. Dostałam dużo słów wsparcia od Pani doktor że mam bardzo duże szanse że wszystko jest w porządku że najważniejsze że reaguje na leki. Już nie kazała robić kolejnych badań to co mam jej wystarczyło. Jajniki oczywiście mega policystyczne, Endo 4 mm a 23 DC wiec zaczynam niebawem duphaston (muszę trochę opóźnić żeby się nie wstrzelić ze staraniami w święta ) i kolejny cykl na lametta . Także wracam do gry D:

    To wszystko jest na najlepszej drodze 😘😘😘💪💪💪

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Loko Przyjaciółka
    Postów: 109 73

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Ja wracam z kliniki. Dostałam dużo słów wsparcia od Pani doktor że mam bardzo duże szanse że wszystko jest w porządku że najważniejsze że reaguje na leki. Już nie kazała robić kolejnych badań to co mam jej wystarczyło. Jajniki oczywiście mega policystyczne, Endo 4 mm a 23 DC wiec zaczynam niebawem duphaston (muszę trochę opóźnić żeby się nie wstrzelić ze staraniami w święta ) i kolejny cykl na lametta . Także wracam do gry D:

    Super wiesci dzialajcie a my trzymamy kciuki za nowy cykl 🍀🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2021, 15:14

    Loko
  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro93 wrote:
    Ja jestem w sumie 5 dzień od zastrzyku. Piersi mnie nie bolą ale ciagle kłuje mnie ten prawy bok i pobolewa co jakiś czas podbrzusze jak na miesiączkę.. plus ta biala wydzielina. Tez mam jakieś rewolucje żołądkowe.. Eh, co ma być to będzie 😊

    Dziękuje kochana ❤️

    Ja też co prawda nie pamiętam jak u mnie było z wydzieliną, ale w udanym cyklu bok z którego była owu bolał mnie ciągle od owulacji + przed spodziewaną @ tkliwość piersi.
    Ale tak jak pisały wyżej dziewczyny może nie być żadnych objawów 🙂
    Trzymam kciuki za wszystkie nadal walczące 😉✊✊

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i Hej Ellen!
    Widziałam Cie tu gdzieś 😅 cieszę się że u Was wszystko gra i masz dwa małe zdrowe dzidziusie 😊 na pewno również masę roboty i zmartwień 😉 ale najważniejsze że są! Życzę dużo zdrówka i szczęścia 🥰
    Ja również się doczekałam mojego 😉

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
  • MagdaFrrr Koleżanka
    Postów: 59 45

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Witam po kilkudniowej przerwie. Krwawienie po stymulacji ustało dopiero wczoraj - po 18 dniach i przez ostatnie 4 brałam slinde- superowy hormon który niby zatrzymał krwawienia ale mimo to jest to antykoncepcja.. dzis z mężem koło południa odbyliśmy stosunek-lekarz nie miał żadnych przeciwskazań do aktywności. No i się znowu coś porobiło. Nie krwawie ale cały dół podbrzusza mnie kłuje, jak leżę na ecach i delikatnie nacisnę na ciało to cale podbrzusza aż promieniuje bólem. Biorę nospe i jak do jutra nie przejdzie to pilne usg.. sama juz nie wiem czy znowu jest sens płakać z beznadziei i czy pi prostu nie odpuścić tego wszystkiego..

  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossom wrote:
    Dziewczyny dziękuję za wszystkie miłe słowa i wsparcie ☺ Jutro zamelduje się z wynikami bety 🙂

    Hej,
    I jak masz już wynik?

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Blossom Autorytet
    Postów: 435 674

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma, jeszcze nie mam wyników. Pewnie pojawią się dopiero rano 🙁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2021, 20:33

    Starania od 2018
    IO, AMH 6.2, cykle z owulacjami

    Kwiecień 2022 - 🏥 IVF KrakOvi
    5 dojrzałych komórek -> 5 ❄️❄️❄️❄️❄️

    Czerwiec 2022 FET 5.1.1 + EG
    5 dpt - ⏸; 6 dpt - beta 34; 11 dpt - beta 846; 13 dpt - beta 2521.71; 16 dpt - beta 10870;
    19 dpt - USG pęcherzyk ciążowy+żółtkowy, CRL 2.5 mm, widoczna ASP
    Krwawienia do 12tc, cukrzyca ciążowa, skracająca się szyjka, nadciśnienie, 50 trudnych dni na patologii ciąży -> 38+1 - 2520g i 51cm Miłości
    age.png
  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaFrrr wrote:
    Hej. Witam po kilkudniowej przerwie. Krwawienie po stymulacji ustało dopiero wczoraj - po 18 dniach i przez ostatnie 4 brałam slinde- superowy hormon który niby zatrzymał krwawienia ale mimo to jest to antykoncepcja.. dzis z mężem koło południa odbyliśmy stosunek-lekarz nie miał żadnych przeciwskazań do aktywności. No i się znowu coś porobiło. Nie krwawie ale cały dół podbrzusza mnie kłuje, jak leżę na ecach i delikatnie nacisnę na ciało to cale podbrzusza aż promieniuje bólem. Biorę nospe i jak do jutra nie przejdzie to pilne usg.. sama juz nie wiem czy znowu jest sens płakać z beznadziei i czy pi prostu nie odpuścić tego wszystkiego..
    Ciężkie to wszystko, ale nie odpuszczaj. Teraz na pewno jest ciężko, ale w końcu wyjdzie słońce. Oby to był tylko jednorazowy ból. Trzeba wyleczyć tego dziada, uspokoić jajniki, bo pewnie za bardzo się rozhulaly i jest tego efekt. I na pewno wrócicie do stymulacji za miesiąc, góra dwa.

  • MagdaFrrr Koleżanka
    Postów: 59 45

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Annika za mile słowa pokrzepienia

    Anika89 lubi tę wiadomość

  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaFrrr wrote:
    Dziękuję Annika za mile słowa pokrzepienia
    Przechodziłam to samo, tabletki anty mają w tej sytuacji swoje plusy, dr mi mówił, że właśnie w takiej sytuacji potrzeba wyciszyć jajniki, a tabletki właśnie to robią. Dla nas to jest cios, bo przecież walczyłyśmy o owulację, a teraz trzeba ją blokować. Jednak to tylko chwilowe zawirowania, czas szybko płynie.

  • Blossom Autorytet
    Postów: 435 674

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam wyniki po 21 ale nie miałam wczoraj siły się odezwać. Beta 0,2 więc w ciąży nie jestem... Po nieprzespanej nocy zdecydowaliśmy, że zrobię badania w kierunku immunologi (na razie podstawowy pakiet) oraz krzywą cukrową i insulinową (takich badań jeszcze nie miałam, ale cukier zawsze wychodził ok).
    Jestem trochę podłamana, kolejny cykl który wyglądał obiecująco, dobrej wielkości pęcherzyki, ładne endo no i potwierdzona owulacja, a ciąży brak.
    Staramy się już ponad 3 lata a przez ostatni rok robiliśmy diagnostyke i w zasadzie wszystkie wyniki wychodzą dobrze. Cóż, może badania genetyczne wskażą problem.

    Starania od 2018
    IO, AMH 6.2, cykle z owulacjami

    Kwiecień 2022 - 🏥 IVF KrakOvi
    5 dojrzałych komórek -> 5 ❄️❄️❄️❄️❄️

    Czerwiec 2022 FET 5.1.1 + EG
    5 dpt - ⏸; 6 dpt - beta 34; 11 dpt - beta 846; 13 dpt - beta 2521.71; 16 dpt - beta 10870;
    19 dpt - USG pęcherzyk ciążowy+żółtkowy, CRL 2.5 mm, widoczna ASP
    Krwawienia do 12tc, cukrzyca ciążowa, skracająca się szyjka, nadciśnienie, 50 trudnych dni na patologii ciąży -> 38+1 - 2520g i 51cm Miłości
    age.png
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika89 wrote:
    Powodzenia Kochana, zobaczysz , że tym razem zaskoczy! Trzeba widzieć pozytywy, reagujesz na stymulację więc szansa jest w każdym cyklu. U mnie było podobnie. Wytrwałości i wiary a wszystko będzie ok.
    Też nam działanie wypadło w święta u teściowej w dodatku 😂. Dr kazał wysłać teściów na Pasterkę i do dzieła 😄.

    Chyba wszystkio się przyspieszy bo nie wiem jakim.cudem (Endo wczoraj 4.5 mm) a dzisiaj ból jak na okres idę do łazienki a tam krew... Na razie plamienia ale naprawdę boli mnie bardzo że będę musiała wziąć przeciwbole bo nie dam rady w pracy. Jak to możliwe ?!? Dzisiaj 24 DC nie używałam duphastonu nic...

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • gonia729 Autorytet
    Postów: 1858 1789

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossom wrote:
    Dostałam wyniki po 21 ale nie miałam wczoraj siły się odezwać. Beta 0,2 więc w ciąży nie jestem... Po nieprzespanej nocy zdecydowaliśmy, że zrobię badania w kierunku immunologi (na razie podstawowy pakiet) oraz krzywą cukrową i insulinową (takich badań jeszcze nie miałam, ale cukier zawsze wychodził ok).
    Jestem trochę podłamana, kolejny cykl który wyglądał obiecująco, dobrej wielkości pęcherzyki, ładne endo no i potwierdzona owulacja, a ciąży brak.
    Staramy się już ponad 3 lata a przez ostatni rok robiliśmy diagnostyke i w zasadzie wszystkie wyniki wychodzą dobrze. Cóż, może badania genetyczne wskażą problem.
    Ojej Kochana bardzo mi przykro. 😔Wiem co czujesz bo 2 mce temu tez zobaczyłam na teście 2 kreski, miałam taka nadzieje ale beta 6 i jeszcze tego samego dnia dostałam okres. A robiłaś AMH? Może to wina komórek

    zem3h371z4hl4les.png
    37 lat,IV 2019 AMH - 1,31, 11.19 AMH - 0,87
    Kriobank, I ET - nieudany :(, jeden zarodek 7B
    II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
  • Loko Przyjaciółka
    Postów: 109 73

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossom wrote:
    Dostałam wyniki po 21 ale nie miałam wczoraj siły się odezwać. Beta 0,2 więc w ciąży nie jestem... Po nieprzespanej nocy zdecydowaliśmy, że zrobię badania w kierunku immunologi (na razie podstawowy pakiet) oraz krzywą cukrową i insulinową (takich badań jeszcze nie miałam, ale cukier zawsze wychodził ok).
    Jestem trochę podłamana, kolejny cykl który wyglądał obiecująco, dobrej wielkości pęcherzyki, ładne endo no i potwierdzona owulacja, a ciąży brak.
    Staramy się już ponad 3 lata a przez ostatni rok robiliśmy diagnostyke i w zasadzie wszystkie wyniki wychodzą dobrze. Cóż, może badania genetyczne wskażą problem.

    Trudno jest zaakceptowac kiedy wynik nie jest jak oczekiwany kiedy sa takie duze nadzieje. Wazne ze macie plan na dalszy ciag waszej drogi. Trzymam za Was mocno kciuki.

    Loko
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blossom wrote:
    Dostałam wyniki po 21 ale nie miałam wczoraj siły się odezwać. Beta 0,2 więc w ciąży nie jestem... Po nieprzespanej nocy zdecydowaliśmy, że zrobię badania w kierunku immunologi (na razie podstawowy pakiet) oraz krzywą cukrową i insulinową (takich badań jeszcze nie miałam, ale cukier zawsze wychodził ok).
    Jestem trochę podłamana, kolejny cykl który wyglądał obiecująco, dobrej wielkości pęcherzyki, ładne endo no i potwierdzona owulacja, a ciąży brak.
    Staramy się już ponad 3 lata a przez ostatni rok robiliśmy diagnostyke i w zasadzie wszystkie wyniki wychodzą dobrze. Cóż, może badania genetyczne wskażą problem.
    Bardzo mi przykro trzymam mocno kciuki nie poddawajcie się ❤️

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Blossom Autorytet
    Postów: 435 674

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia, AMH robiłam początkiem roku i wynik wyszedł dobry, wartość ponad 5. W kwietniu miałam też mase badań zrobionych w szpitalu, ale wszystko w normie. Histeroskopia, drożność i biopsja również nic nie wykazały.
    Dziękuję Wam za wsparcie! Zrobię kolejne badania a po nowym roku pójdziemy na konsultacje do kliniki.

    Starania od 2018
    IO, AMH 6.2, cykle z owulacjami

    Kwiecień 2022 - 🏥 IVF KrakOvi
    5 dojrzałych komórek -> 5 ❄️❄️❄️❄️❄️

    Czerwiec 2022 FET 5.1.1 + EG
    5 dpt - ⏸; 6 dpt - beta 34; 11 dpt - beta 846; 13 dpt - beta 2521.71; 16 dpt - beta 10870;
    19 dpt - USG pęcherzyk ciążowy+żółtkowy, CRL 2.5 mm, widoczna ASP
    Krwawienia do 12tc, cukrzyca ciążowa, skracająca się szyjka, nadciśnienie, 50 trudnych dni na patologii ciąży -> 38+1 - 2520g i 51cm Miłości
    age.png
‹‹ 1071 1072 1073 1074 1075 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ