Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2023, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pala34 wrote:
    https://photos.app.goo.gl/hu8Xe7mN1vmxuXSN9
    Jedno zdjęcie
    https://photos.app.goo.gl/uV3pwt57Y9joTFFd6
    Test 8 dni po Ovitrelle - przebija kreska, ciężko stwierdzić czy to pozostałości po zastrzyku czy ciąża.
    Zaleca się wykonywanie testu minimum 10 dni po zastrzyku, powtarzaj i obserwuj kreski.

  • Pala34 Ekspertka
    Postów: 320 91

    Wysłany: 17 września 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Test 8 dni po Ovitrelle - przebija kreska, ciężko stwierdzić czy to pozostałości po zastrzyku czy ciąża.
    Zaleca się wykonywanie testu minimum 10 dni po zastrzyku, powtarzaj i obserwuj kreski.

    Właśnie planowałam zrobić c drugi we wtorek. Ostatnio 11dni po zastrzyku Ovitrelle dostałam okres. Dlatego doktorek kazał robić mi test w niedzielę bo na wizycie w środę były widoczne dwa ciałka żółte

  • Aleks2023 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 17 września 2023, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pala34 wrote:
    Hej. Powiedzcie mi dziewczyny czy warto robić dzisiaj test? Zastrzyk był 9 września. Lekarza mi kazał w niedzielę. W tamtym miesiącu @ przyszła 11dni po zastrzyku.

    Ja mialam zastrzyk 13 wrzesnia, podobnie jak u Ciebie teraz czekanie🫣

    Starania od wrzesnia 23
    1. Lametta + NAC+ Ovitrelle 1 pecherzyk dominujacy 24mm
    2. Lametta + NAC+ Ovitrelle 2 pecherzyki 18mm, 23mm
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 17 września 2023, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleks2023 wrote:
    Ja mialam zastrzyk 13 wrzesnia, podobnie jak u Ciebie teraz czekanie🫣
    Troche za szybko zastrzyk może zaburzać

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Tika Autorytet
    Postów: 414 195

    Wysłany: 17 września 2023, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Hej dziewczyny po jakim czasie od podania ovitrelle pękają Wam pecherzyki ?

    Mi średnio po 30-40h
    Czyli tak 1,5 dnia od zastrzyku.

    Ona: PCOS, AMH 12.22 - 6.5, 05.24 - 9.3, hormony w normie
    On: morfologia 12.23 - 3%, 07.24 - 0%?
    Starania od 2022 w klinice:
    1. Lametta
    2. Lametta + ovitrelle
    3. Lametta + ovitrelle
    4. Lametta + ovitrelle + bemfola
    5. Lametta + ovitrelle + bemfola
    6. Lametta + ovitrelle + bemfola

    07.24 kwalifikacja do programu InVitro
    08.24 start stymulacji?

    Naturalny cud:
    06.08 Beta 754,01 - 32dc
    08.08 Beta 1504,12 -34 dc

    5t+6d mamy ❤
    39t+4d synek ❤️
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 18 września 2023, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , Ja dzisiaj zaczynam brac aromek 🍀

    Mi_ma lubi tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Mi_ma Przyjaciółka
    Postów: 77 95

    Wysłany: 18 września 2023, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze dwa dni do bety, chyba się wykończę z tego czekania :)
    Oczywiście nie posłuchałam z tymi 14 dniami, zrobiłam wczoraj i dziś zwykły strumieniowy i wyszedł cień - 11 (bobo) i 12 dni (facelle) po Ovitrelle. Teraz niepotrzebnie będę się zastanawiać czy to nie są pozostałości, a pewnie są. I na co mi to bylo? 😅

  • Pala34 Ekspertka
    Postów: 320 91

    Wysłany: 18 września 2023, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_ma wrote:
    Jeszcze dwa dni do bety, chyba się wykończę z tego czekania :)
    Oczywiście nie posłuchałam z tymi 14 dniami, zrobiłam wczoraj i dziś zwykły strumieniowy i wyszedł cień - 11 (bobo) i 12 dni (facelle) po Ovitrelle. Teraz niepotrzebnie będę się zastanawiać czy to nie są pozostałości, a pewnie są. I na co mi to bylo? 😅

    Hej. Mam tak samo. Chyba się przejdę na bete jutro bo ja robiłam wczoraj i dzisiaj i też jest cień.

  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 18 września 2023, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_ma wrote:
    Jeszcze dwa dni do bety, chyba się wykończę z tego czekania :)
    Oczywiście nie posłuchałam z tymi 14 dniami, zrobiłam wczoraj i dziś zwykły strumieniowy i wyszedł cień - 11 (bobo) i 12 dni (facelle) po Ovitrelle. Teraz niepotrzebnie będę się zastanawiać czy to nie są pozostałości, a pewnie są. I na co mi to bylo? 😅
    U mnie 12 dni po było biało już 🤞🤞

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2023, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 12 dni po zastrzyku już zawsze było biało (dwa cykle robiłam też 10 dni po i też biel).
    Także dziewczyny Pala34 i Mi_ma trzymam kciuki

    Pala34, Mi_ma lubią tę wiadomość

  • Moniiiiq Koleżanka
    Postów: 38 18

    Wysłany: 18 września 2023, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam dzisiaj wyniki bety , badanie robiłam w sobotę i wynik to 551 mIU/mL 🥰

    Anka96, Pala34, aśś, Aleks2023, nick nieaktualny, Patty23, Mi_ma, KwiatKlau lubią tę wiadomość

  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 18 września 2023, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniiiiq wrote:
    Odebrałam dzisiaj wyniki bety , badanie robiłam w sobotę i wynik to 551 mIU/mL 🥰
    Pięknie 🍀

    Moniiiiq lubi tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Pala34 Ekspertka
    Postów: 320 91

    Wysłany: 18 września 2023, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniiiiq wrote:
    Odebrałam dzisiaj wyniki bety , badanie robiłam w sobotę i wynik to 551 mIU/mL 🥰

    Gratulacje. Który cykl ze stymulacja był u ciebie?

  • Pala34 Ekspertka
    Postów: 320 91

    Wysłany: 18 września 2023, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    U mnie 12 dni po zastrzyku już zawsze było biało (dwa cykle robiłam też 10 dni po i też biel).
    Także dziewczyny Pala34 i Mi_ma trzymam kciuki

    Jutro jadę na bete. Dzisiaj już sobie odpuszczę.
    Czy jechać dzisiaj?

  • Moniiiiq Koleżanka
    Postów: 38 18

    Wysłany: 18 września 2023, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pala34 wrote:
    Gratulacje. Który cykl ze stymulacja był u ciebie?
    Drugi 🙂

  • Mujer Autorytet
    Postów: 323 339

    Wysłany: 18 września 2023, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pala34 wrote:
    Jutro jadę na bete. Dzisiaj już sobie odpuszczę.
    Czy jechać dzisiaj?

    Ja jak miałam cień kreski to beta wyszła mi ponad 140 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2023, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pala34 wrote:
    Jutro jadę na bete. Dzisiaj już sobie odpuszczę.
    Czy jechać dzisiaj?
    Jutro będziesz miała 10 dni od zastrzyku, więc poczekałabym przynajmniej do jutra właśnie.
    HCG z Ovitrelle może utrzymywać się nawet do 14 dni.. kwestia indywidualna.

    Moniiiiq, gratulacje! <3

  • Pala34 Ekspertka
    Postów: 320 91

    Wysłany: 18 września 2023, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Ja jak miałam cień kreski to beta wyszła mi ponad 140 😁


    Poczekam do jutra i na bete pojadę. Ostatnio 11 dni po Ovitrelle dostałam okres

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Pala34 Ekspertka
    Postów: 320 91

    Wysłany: 18 września 2023, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Jutro będziesz miała 10 dni od zastrzyku, więc poczekałabym przynajmniej do jutra właśnie.
    HCG z Ovitrelle może utrzymywać się nawet do 14 dni.. kwestia indywidualna.

    Moniiiiq, gratulacje! <3

    Pusshka jutro będę miała 11 dzień po zastrzyku. Miesiąc temu właśnie 11 dnia po zastrzyku z Ovitrelle dostałam okres. Więc jutro pojadę na bete.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2023, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pala34 wrote:
    Pusshka jutro będę miała 11 dzień po zastrzyku. Miesiąc temu właśnie 11 dnia po zastrzyku z Ovitrelle dostałam okres. Więc jutro pojadę na bete.
    Zastrzyk był 9 września z tego co pisałaś wcześniej? Więc jutro będzie 10 dni od zastrzyku :p Ja zawsze tak liczyłam, chyba że się mylę?

‹‹ 1259 1260 1261 1262 1263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ