Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja- zastrzyki mensinorm ktoś brał?
Odpowiedz

Stymulacja- zastrzyki mensinorm ktoś brał?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marilen Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2018, 01:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przygotowuję się do IUI, dostałam zastrzyki Mensinorm do robienia w domu od 3- 7 dc. Wizytę miałam mieć 8-9 dc, ale 9dc nie ma dr a 8 dc jestem jeszcze na urlopie. Idę więc 10 dc, zawsze mam owulacje, ok. 13/14 dc, potwierdzone i progiem i monitoringiem.

Czy zdarzyło Wam się, że pęcherzyki za bardzo urosły? Boję się, że przerośnie i do IUI nie będę mogła podejść w tym cyklu, a zastrzyki wzięte. Jak dużo rosną pęcherzyki przy stymulacji?

7u229jcgzsq578gy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego