Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulowanie jajeczkowania
Odpowiedz

Stymulowanie jajeczkowania

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 13 kwietnia 2015, 11:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam. Chciałabym się dowiedzieć wszystkiego o stymulowaniu jajeczkowania! Na czym polega? , jaki jest koszt tego?. Lekarz pewnie mi to wyjaśni , ale chciałabym poznać też waszą opinię???. Z góry dziękuje:-)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 17:28

 • AgnieszkaH Autorytet
  Postów: 1249 716

  Wysłany: 13 kwietnia 2015, 15:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Stymulacja odbywa się poprzez leki i monitoring cyklu w wyznaczonych przez lekarza dniach. Ja jestem na końcówce pierwszego stymulowanego cyklu i jeszcze nie wiem, czy zakończy się szczęśliwie. U mnie podawany był Clostilbegyt od 5 do 7 dnia cyklu i między 7-9 dniem cyklu pierwszy monitoring, aby sprawdzić grubość endometrium i wzrost pęcherzyków. Potem w 12 dniu cyklu kolejna wizyta i podanie zastrzyku Pregnyl w celu pęknięcia pęcherzyka. Potem kolejny monitoring, który ma pokazać, czy była owulacja. Zdaniem lekarza jest to jeden z tańszych rodzai stymulacji. Mnie kosztowało to około 500zł.

  AgnieszkaH
  34 lata
  Starania od 2014r.
  4 Cykle stymulowane 😢 3 IUI 😢
  1 IVF 02.2019 ICSI 2 komórki - 1 zarodek - ET 3-dniowca 18.02.2019 😢
  2 IVF 01.2020 ICSI+MACS 6 komórek - 3 blastki 😍
  Pół roku leczenia ureaplasmy.
  1 FET 13.10.2021 Embryoglue+Accofil+Encorton - 7tc puste jajo 💔
  Przerwa od forum. Reset głowy😌
  Problemy: immunologia, cienkie i polipowate endometrium (stany zapalne), słabe komórki, PAI-1 hetero, PCO, zrosty, mięśniak śródścienny itd...
  KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2
  Mam jeszcze ❄❄
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ