X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Szukam KOENZYM Q10
Odpowiedz

Szukam KOENZYM Q10

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • facebook Ekspertka
    Postów: 422 59

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam

    * 06-09/20 stymulacja clo+ duphaston
    * 10/20 poronienie w 6tc
    * V leiden, mthfr c677T,mthfr a1298C, pai-1
    * droznosc 12/20, 05/21
    *Kir bx (brak -2ds3,2ds4norm,3ds1)
    *01-04/21 - clo + duphaston
    * 07- ... - lametta

    -letrox-bicaps b complex--magnella magnez-polocard-dostinex-
  • MałaMiMi Przyjaciółka
    Postów: 312 49

    Wysłany: 3 lipca 2022, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę koenzym q10 z LabOne - ubihinol. Niestety jest drogi, bo ok. 100zł za 2 tyg (bo bierze go również partner). Szukam tańszej alternatywy. Jutro mam spotkanie z dietetykiem to coś poleci.

  • Katarzyba Ekspertka
    Postów: 149 145

    Wysłany: 3 lipca 2022, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, no z tym koenzymem Q10 to jest temat. Przerobiłam go i nawet mam wrażenie, że mi pomógł więc podzielę się przemyśleniami. Są dwie formy Q10 - Ubichionon tańsza i to na niej oparte są prawie wszystkie badania jeśli chodzi o poprawę płodność, energii w mitochondriach czy szeroko pojętej "jakości" komórek jajowych. Druga forma Ubichinol - dużo droższa aktywna forma - wstępne badania wskazują, że przyswajalność jest nieco lepsza ale nie ma jeszcze żadnej metanalizy na ten temat. Jak rozmawiałam na ten temat z lekarzem to powiedział, żeby brać tą tańszą przebadaną formę czyli Ubichionon, ale bardzo ważna jest dawka. Dla poprawy jakości komórek zaleca się 300 mg dziennie czyli 3 tabletki po 100mg przez minimum 3 miesiące to jest dużo i wychodzi drogo niestety. Po przeszperaniu neta jedna z korzystniejszych opcji to: Ostrovit Ubichinon Q10 Vege. Pozdrawiam

    MałaMiMi, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    👩'88 🙎🏻♂️'88
    starania od 2017
    Endometrioza głęboko naciekająca ENZIAN A3B2C3
    Endometrioza otrzewnowa IV stopień; Adenomioza
    Hormony w normie✔️ Kariotypy ✔️ bakteriologia✔️MTHFR - homozygota ❌
    V Leiden ✔️ SonoHSG✔️AMH 3,98 ✔️ TSH 1,98 euthyrox 75mg ✔️FT4,FT3, Anty-TPO, Anty-TG✔️
    Przeciwciała kardiolipinowe IGg i IgM✔️krzywa glukozy i insuliny ✔️ ANA✔️ histerskopia ✔️
    Mąż 💪👌
    2*ICSI nieudane - 3 transfery
    08.2021 - operacja endometriozy
    04.2022 - II kreski naturals
    08.12.2022 -51cm 2320g MOJA Córeczka!
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1399 1881

    Wysłany: 3 lipca 2022, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam koenzym Q10 z podkowa.eu

    :)

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    preg.png
  • AniaAnia1 Autorytet
    Postów: 382 505

    Wysłany: 3 lipca 2022, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Walmark lub Naturell. 30 lub 60 miękkich kapsułek w dawce 100. W aptece internetowej 25-35 zł

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2022, 15:33

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ