Odpowiedz

Test PCT

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiasia Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Czy ktoras w Was robila PCT Test? U mnie niestety wyszedl wynik negatywny- brak ruchliwych plemnikow (pomimo bardzo dobrych parametrow spermy). Jakie byly u Was kolejne kroki po tescie? Ponowny test PCT w kolejnym cyklu? Jakie ewentualnie badania? Dziekuje z gory za odpowiedz :)

Martoszka lubi tę wiadomość

Asiasia
    p19us65gzsjdhk9r.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 maja 2015, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że dalej to IUI, bo z tego co wiem, inaczej się tego przeskoczyć nie da :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 maja 2015, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiasia wrote:
    Czesc dziewczyny! Czy ktoras w Was robila PCT Test? U mnie niestety wyszedl wynik negatywny- brak ruchliwych plemnikow (pomimo bardzo dobrych parametrow spermy). Jakie byly u Was kolejne kroki po tescie? Ponowny test PCT w kolejnym cyklu? Jakie ewentualnie badania? Dziekuje z gory za odpowiedz :)
    moga to byc p/ciala w sluzie albo jakies bakterie u Ciebie, typu np chlamydia.

• kuciak Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolejnym etapem bylo iui. tego podobno sie nie leczy.

bhywanlil4ktaodk.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 maja 2015, 17:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak IUI najlepsze, ja to nawet w ogole nie robilam testu po stosunku bo podobno od tego sie odchodzi.

• Asiasia Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 19:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny...jestem podlamana ta inseminacja...no nic, ale czy taki test PCT powtarza sie dla pewnosci 2gi raz?

Asiasia
    p19us65gzsjdhk9r.png
  • kuciak Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie ciekawe pytanie. nikt nam tego niezaproponowal.

bhywanlil4ktaodk.png
  • Asiasia Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie! A ponoc trzeba to spawdzic ponownie...hm....ciekawa jestem ile kobiet dotyka ta okropnosc! Owulacja wyindukowana, a pozniej cos takiego :/
    Kuciak a Ty ile masz za soba inseminacji?

Asiasia
    p19us65gzsjdhk9r.png
  • kuciak Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    4:-(i dwa transfery invitro

bhywanlil4ktaodk.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 maja 2015, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno problem przeciwciał w śluzie dotyczy zaledwie 5 % niepłodnych kobiet. PODOBNO.

• Asiasia Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    martwi mnie ten temat :// U mnie w 3cim cyklu z Clo, wreszcie podano mi zastrzyk i mam nadzieje, ze do owu doszlo.Niemniej wlasnie ten test PCT wykazal, ze plemniki sie nie ruszaja, dlatego jestem ciekawa co lekarz zrobi w kolejnym cyklu…potworzy test PCT (bede pewnie na to nalegac), czy od razu przywali z grubej rury inseminacja :/

Asiasia
    p19us65gzsjdhk9r.png
  • bella84 Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiasia ja mialam pct wynik 100% negatywnych przy ponadprzecietnych parametrach nasienia... Lekarz powiedzial ze to jest wskazanie do iui.. Nie mniej jednak mial przypadki ze kobieta przyszla z takim wlasnie wynikiem a 2 tyg pozniej dostawal sms ze w ciazy jest.. Wiec on tez patrzy z rezerwa na taki wynik.. Ja mialam 3 iui i sie udalo za 3 razem teraz mam cudna coreczke :) ale u mnie jeszcze dodatkowo byl problem z niskim amh :) wiec jesli masz tylko wrogi sluz to glowa do gory iui i bedzie dobrze :)

Asiasia lubi tę wiadomość

wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Aga11 Przyjaciółka

Wysłany: 1 czerwca 2015, 18:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np. chciałabym mieć zlecone takie badanie, bo jak mam te przeciwciała to mogę być stymulowana na wszystkie sposoby i nic z tego nie będzie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ