Forum Starając się z pomocą medyczną test penetracyjny
Odpowiedz

test penetracyjny

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karincia Ekspertka

Wysłany: 9 listopada 2016, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś miał ten test robiony ?
    I czy wniósł coś dobrego ? Ja jestem zapisana na koniec miesiąca i nie wiem co o tym myśleć :/

Ola i Julia 2.07.18 ☺

• Bella93 Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2016, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/test-po-stosunku-plciowym-pct-test-postkoitalny,3282.html

Bardzo podobny test, tylko pobiera sie sluz po stosunku i sprawdza przezywalnosc plemnikow.

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ