X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 28 maja 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Hej dziewczyny,dzisiaj 12 po zastrzyku i tylko jedna kreska, teraz już tylko czekać na @

    Em11 mi ostatnio w 15 dniu po zastrzyku wyszła kreska a beta i tak była 7,1 więc może poczekaj jeszcze. Trzymam kciuki.
    Ja jestem Dzisiaj 6 dzień po i nosi mnie już :-)

    Em11 lubi tę wiadomość

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Mango83 Przyjaciółka
    Postów: 97 35

    Wysłany: 28 maja 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gryfno.jak twoja beta? Daj znać

    Mango83
  • Gryfno dziołcha Koleżanka
    Postów: 46 6

    Wysłany: 28 maja 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango, wieczorem będę miała wyniki wiec dam znać :)

  • Mango83 Przyjaciółka
    Postów: 97 35

    Wysłany: 28 maja 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde bo ja myślę o tobie od wczoraj :)

    Mango83
  • Gryfno dziołcha Koleżanka
    Postów: 46 6

    Wysłany: 28 maja 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Ty się czujesz? Wszystko Ok?

  • Mango83 Przyjaciółka
    Postów: 97 35

    Wysłany: 28 maja 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gryfno dziołcha wrote:
    A jak Ty się czujesz? Wszystko Ok?
    Tak.dziękuję.(nic mnie nie boli.calki normalnie sie czuje)ale mam stres bo za tydzień mam lekarza.wtedy usg i powie mi czy wszystko Ok.

    Gryfno dziołcha lubi tę wiadomość

    Mango83
  • Gryfno dziołcha Koleżanka
    Postów: 46 6

    Wysłany: 28 maja 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango83 wrote:
    Tak.dziękuję.(nic mnie nie boli.calki normalnie sie czuje)ale mam stres bo za tydzień mam lekarza.wtedy usg i powie mi czy wszystko Ok.
    Będzie dobrze :) musi być.

  • Gryfno dziołcha Koleżanka
    Postów: 46 6

    Wysłany: 28 maja 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango, tym razem się nie udało, a z przyczyn technicznych muszę odpuścić na kilka miesięcy

  • Mango83 Przyjaciółka
    Postów: 97 35

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    Mango83
  • mgielka98 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 28 maja 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po przerwie musi sie udać odrazu. (trzymam kciuki) Beta juz pewna na 100 % ze sie nie zmieni?


    33lat/Starania 6 lat/ Graves-Basedow
    ANA-1:640, NK 15,1%,
    hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    4 IUI - :(
    Usunieta tarczyca
    Niespodziewane 2 kreski w prima aprilis '22
    c. naturalna bez leczenia- "NIEPLANOWANA":)
  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 29 maja 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gryfno może po przerwie zaskoczysz odrazu, zlapiesz oddech psychiczny od tych ciaglych wizyt, lekow, czekania na testy, robienia testow itd.
    3mam kciuki!

  • Milama Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 29 maja 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:-) jestem nowa na forum, ale podczytuje Was już od dłuższego czasu. Rozwiałyscie już wiele moich wątpliwości a teraz chciałabym zacząć się udzielać :-) przyjmiecie mnie;-)?
    Tak krótko o mnie: staramy się tak intensywnie pół roku jednak obserwacje cyklu prowadzę już długo i wiem, że nie mam owulacji. Właśnie mija 30 dc z clo i ovitrelle (podane w 15 dc). Usg w 19 dc potwierdziło owulacje, progesteron w 20 dc wynosił 10.7 a od 21 dc biorę luteinę. Temperatura wzrosła dopiero w 23 dc choć nie wiem na ile to ważne bo zmieniłam termometr. Wczoraj zrobiłam hcg total i wyszło... 15.2. Ale dowiedziałam się, że to nie to samo co beta hcg i dziś po 17 godzinach od badania total Hcg beta hcg wyszła 18.82. Mam zamiar zrobić badanie bety jutro na wieczór (bo ani w czwartek ani w piątek rano nie da rady). Choć chyba nie ma się co łudzić? Ta beta jest taka strasznie mała :-(. Krwawienia nie ma bo biorę luteina ale boli mnie brzuch. Doradzicie coś? Pozdrawiam wszystkie staraczki i mamusie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2018, 16:17

  • Gryfno dziołcha Koleżanka
    Postów: 46 6

    Wysłany: 29 maja 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milama wrote:
    Hej dziewczyny:-) jestem nowa na forum, ale podczytuje Was już od dłuższego czasu. Rozwiałyscie już wiele moich wątpliwości a teraz chciałabym zacząć się udzielać :-) przyjmiecie mnie;-)?
    Tak krótko o mnie: staramy się tak intensywnie pół roku jednak obserwacje cyklu prowadzę już długo i wiem, że nie mam owulacji. Właśnie mija 30 dc z clo i ovitrelle (podane w 15 dc). Usg w 19 dc potwierdziło owulacje, progesteron w 20 dc wynosił 10.7 a od 21 dc biorę luteinę. Temperatura wzrosła dopiero w 23 dc choć nie wiem na ile to ważne bo zmieniłam termometr. Wczoraj zrobiłam hcg total i wyszło... 15.2. Ale dowiedziałam się, że to nie to samo co beta hcg i dziś po 17 godzinach od badania total Hcg beta hcg wyszła 18.82. Mam zamiar zrobić badanie bety jutro na wieczór (bo ani w czwartek ani w piątek rano nie da rady). Choć chyba nie ma się co łudzić? Ta beta jest taka strasznie mała :-(. Krwawienia nie ma bo biorę luteina ale boli mnie brzuch. Doradzicie coś? Pozdrawiam wszystkie staraczki i mamusie ;-)
    No cześć :) jeśli dobrze przeczytałam to bhcg na poziomie 18.82 to raczej dobry znak :) powtórz badanie i jak będzie przyrost to kolejny bociek

    Milama lubi tę wiadomość

  • Milama Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 29 maja 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gryfno dziołcha wrote:
    No cześć :) jeśli dobrze przeczytałam to bhcg na poziomie 18.82 to raczej dobry znak :) powtórz badanie i jak będzie przyrost to kolejny bociek
    A jak zrobię badanie bhcg jutro to mogę je porównać z badaniem total hcg? Bo jutro minie dokładnie 48 h od badania total hcg i 31 godzin od badania bhcg i nie wiem czy będę umiała zinterpretować wynik. I oczywiście dziękuję za odpowiedź. ;-)

  • Gryfno dziołcha Koleżanka
    Postów: 46 6

    Wysłany: 29 maja 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milama, nigdy nie miałam robionego total, ale przy bhcg wynik powyżej 5 można odczytać jako ciąża

  • Milama Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 29 maja 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic muszę czekać do jutra wieczorem na kolejne oznaczenie :-) dziękuję za odpowiedź:-)

  • Gryfno dziołcha Koleżanka
    Postów: 46 6

    Wysłany: 29 maja 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milama wrote:
    No nic muszę czekać do jutra wieczorem na kolejne oznaczenie :-) dziękuję za odpowiedź:-)
    Trzymam kciuki żeby wyszło po Twojej myśli :)

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milama wrote:
    No nic muszę czekać do jutra wieczorem na kolejne oznaczenie :-) dziękuję za odpowiedź:-)

    Trzymam kciuki! Jak napisala Gryfna powyzej 5 daje duza nadzieję! Daj znac jaki wyniki nastepnej :)

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milama wrote:
    A jak zrobię badanie bhcg jutro to mogę je porównać z badaniem total hcg? Bo jutro minie dokładnie 48 h od badania total hcg i 31 godzin od badania bhcg i nie wiem czy będę umiała zinterpretować wynik. I oczywiście dziękuję za odpowiedź. ;-)
    Zrób jutro beta hcg i jak będzie przyrost to będzie można się cieszyc:')

  • Milama Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 30 maja 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma pewno dam znać. Martwię się taki tymi bólami brzucha :-(

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ