Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Eweliina Koleżanka

Wysłany: 14 lipca 2018, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnieee witamy! Sporo przeszłas, fajnie że leki dobrze na Ciebie działają i nie masz skutków ubocznych bo po nich różnie bywa a zeby trafić na dobrego gina, który dobrze poprowadzi to naprawdę cud, bo co lekarz to inna teoria i leczenie. A w tym miesiącu jak duży miałaś pęcherzyk? Mocno trzymamy kciuki :)

• Minnieee Znajoma

Wysłany: 14 lipca 2018, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym miesiacu w 9dc mialam 13mm. Moja endo powiedziała, ze liczyła na więcej, ale trzeba się cieszyć z tego co jest. Jak podczas dwoch cykli w tej konfiguracji leków się nie uda to mam zwiększyć clo do 3 tabletek. A myślałam, ze będzie tak prosto :)

Wszystko ma swój czas.
  • Nastawiona na sukces Debiutantka

Wysłany: 14 lipca 2018, 14:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie a przy jakiej wielkości pecherzyka lekarz Ci zalecił Ovitrell ? I jakie Endemotrium ?

Pisze teraz do wszystkich czytelniczek forum bo może nie każdy lekarz mówi ale Ovitrell nie ma co brać jesli pęcherzyki ma mniej niż 18 mm a ende ma mniej niż 7 mm

Niestety tak teraz jest ze większość lekarzy nie specjalizuje się lub poprostu nie zna się na tym i trzeba szukać naprawdę dobrego lekarza który specjalizuje się w pcos i innych przypadlosciach bo tak to można się leczyć i 5 lat i nic z tego nie będzie bo niestety to co działa na zdrowe osoby nie zadziała na inną.

Ja trafiłam dopiero na trzeciego dobrego lekarza który polecił czwartą doktor i dopiero z tą dr doszliśmy do efektow stymulacji a byłam i u znanej profesor na wizytach w między czasie

Zdeterminowana
  • Paprycjaaa Koleżanka

Wysłany: 14 lipca 2018, 15:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierze zrobiłam dzisiaj test jest druga blada kreska. Nie dowierzam w to....
    Dzisiaj 17 dzień od zastrzyku. Jestem w takim szoku bo to pierwszy cykl starań z clo i ovitrelle... Szok

OlinkaO, Moni**, Eweliina, mgielka98, Ati-nka, Bu, Morska, Ewus85, dagella lubią tę wiadomość

• Eluś Przyjaciółka

Wysłany: 14 lipca 2018, 16:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprycjaaa wrote:
    Nie wierze zrobiłam dzisiaj test jest druga blada kreska. Nie dowierzam w to....
    Dzisiaj 17 dzień od zastrzyku. Jestem w takim szoku bo to pierwszy cykl starań z clo i ovitrelle... Szok
    Gratuluję ;)

Endometrioza II st, wodniak jajowodu lewego, Amh 0,4, morfologia 3%
    26.12.2015- Emilia ❤️
  • Eluś Przyjaciółka

Wysłany: 14 lipca 2018, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzialam że Ci się uda jak pisałaś jakie masz objawy!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2018, 16:36

Paprycjaaa lubi tę wiadomość

Endometrioza II st, wodniak jajowodu lewego, Amh 0,4, morfologia 3%
    26.12.2015- Emilia ❤️
  • Paprycjaaa Koleżanka

Wysłany: 14 lipca 2018, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluś wrote:
    Wiedzialam że Ci się uda jak pisałaś jakie masz objawy!
    Dziękuję Elus, kurde jestem w takim szoku ze Az nie potrafię się cieszyć w poniedzialek idę na betę i umówię się do gin.

• OlinkaO Autorytet

Wysłany: 14 lipca 2018, 17:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprycjaaa wrote:
    Gratulacje :-) dbaj teraz o siebie... :-)

o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • Eweliina Koleżanka

Wysłany: 14 lipca 2018, 17:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprycjaaa wrote:
    Cudowna wiadomość! Gratuluję ❤️

• Minnieee Znajoma

Wysłany: 14 lipca 2018, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje! Świetna wiadomość:)

W 9dc mialam endometrum 5.7 i 14 mm pecherzyk. Moje endometrium przy kazdym badaniu nie jest zbyt grube, byc moze taka moja matura :)

Pani Doktor powiedziała, ze musimy sprobowac i zobaczyc, bo pęcherzyk rośnie 2 mm dziennie czylo i 14 dc kiedy mialam wziąć Ovi powinien miec okolo 23 mm.

U mnie jajniki przedstawiaja klasyczne pco, ale inne wyniki juz nie sa takie oczywiste dlatego lekarze próbują różnych połączeń lekow. Moja endo specjalizuje sie w nieplodnosci i pracuje w szpitalu klinicznym, ogólnie ogarnięta babka, ale zobaczymy czy i mi pomoze :)

Wszystko ma swój czas.
  • mgielka98 Przyjaciółka

Wysłany: 14 lipca 2018, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprycjaaa wrote:

GRATULACJE

31 lat/ Starania 3-4 lata / Graves-Basedow, P/c przeciwplemnik(+) Test PCT-ok, Jajowody drożne/
    ANA-1:640, NK 15,1%, Mutacja hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    Morfol 2%->10%->1% - 4%-6%
    4 IUI - :(
  • mgielka98 Przyjaciółka

Wysłany: 14 lipca 2018, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucieło post mi na telefonie
    A jakim testem testowałaś? (tak dla siebie z ciekawosci bo nie mam ostatnio szczescia do testów
    Możesz przypomniec przy jakiej wielkosci pecherzyka mialas zastrzyk?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2018, 19:50

31 lat/ Starania 3-4 lata / Graves-Basedow, P/c przeciwplemnik(+) Test PCT-ok, Jajowody drożne/
    ANA-1:640, NK 15,1%, Mutacja hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    Morfol 2%->10%->1% - 4%-6%
    4 IUI - :(
  • Ati-nka Koleżanka

Wysłany: 14 lipca 2018, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprycjaaa wrote:
    Gratulacje!!! Oby więcej takich cudownych wiadomości:*

Atinka
  • Paprycjaaa Koleżanka

Wysłany: 14 lipca 2018, 22:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mgielka98 wrote:
    Ucieło post mi na telefonie
    A jakim testem testowałaś? (tak dla siebie z ciekawosci bo nie mam ostatnio szczescia do testów
    Możesz przypomniec przy jakiej wielkosci pecherzyka mialas zastrzyk?
    Testy to nordest a drugi pre test z tym że na nordest była wyrazniejsza kreska. Jeśli chodzi o pęcherzyk miałam o ile dobrze pamiętam albo 22 albo 24mm jak robiłam zastrzyk. Ale chyba 22mm. Dzięki dziewczyny za gratulacje. W poniedzialek pójdę na betę i od razu umowie się do lekarza.
    Trzymam kciuki za każdą z was. Póki co radość trzymam na wodzy bo mam stracha.

• Eweliina Koleżanka

Wysłany: 14 lipca 2018, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jestem 4 dzień po zastrzyku i moje objawy to bolące piersi i podbrzusze. Mam pytanie, ile one się utrzymują?

• Izaa31 Debiutantka

Wysłany: 14 lipca 2018, 23:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

Mam takie pytanie czy któraś z Was miała taka sytuacje lub czy jest możliwa: testy po ovitrelle po 7 dniach i 8 pozytywne, po 9 już negatywny, czy możliwe jest że po 14 będzie pozytywny? Czy możliwa jes ciąża? Czy jeżeli po 9 dniach od zastrzyku jest negatywny to na 100% nie ma ciąży?

Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi!

• Eweliina Koleżanka

Wysłany: 14 lipca 2018, 23:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaa31 wrote:
    Cześć dziewczyny

Mam takie pytanie czy któraś z Was miała taka sytuacje lub czy jest możliwa: testy po ovitrelle po 7 dniach i 8 pozytywne, po 9 już negatywny, czy możliwe jest że po 14 będzie pozytywny? Czy możliwa jes ciąża? Czy jeżeli po 9 dniach od zastrzyku jest negatywny to na 100% nie ma ciąży?

Hej, wszystko zależy kiedy miałaś owulacje. Test z moczu najbardziej wiarygodny jest 14 dni po owu a czasem i później wykryje, zależy jak czuły jest test. Od zastrzyku jakieś 13-14 dni ale to test z krwi.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2018, 23:38

Izaa31 lubi tę wiadomość

• Bu Autorytet

Wysłany: 14 lipca 2018, 23:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina wrote:
    Dziewczyny ja jestem 4 dzień po zastrzyku i moje objawy to bolące piersi i podbrzusze. Mam pytanie, ile one się utrzymują?

U mnie ok tygodnia.

31 lat, leczenie od 06.2014
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
  • Bu Autorytet

Wysłany: 14 lipca 2018, 23:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprycjaaa wrote:

Gratulacje!!! W końcu jakieś dobre wieści na wątku :) trzymam kciuki za betę &&&

09.2017 pusty pęcherzyk
  • Bu Autorytet

Wysłany: 14 lipca 2018, 23:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaa31 wrote:
    Cześć dziewczyny

Jak najbardziej możliwe. W 9 dniu beta z zastrzyku mogła się wchłonąć, a po zagnieżdżeniu beta pojawia się chyba po 24h we krwi i podwaja się co 48h wiec zanim najczulsze testy ~10 mogą wykryć ciąże to przypada dopiero w okolicy @
    Głowa do góry i nie trać nadziei ;) tylko wiadomo, z rozsądkiem i cierpliwością ;)

Izaa31 lubi tę wiadomość

09.2017 pusty pęcherzyk
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego