X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 25 lipca 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie, nadal czekam i rzeczywiście odświeżam stronę bardzo często, chyba średnio co 10 minut. Okropne jest to czekanie. Myślę że po odczytaniu wyniku dołączę do was na kolejny cykl. Co do stymulacji mój ginekolog mówił że można ciągnąć do sześciu cykli.

    Atinka
  • dagella Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 25 lipca 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili_E wrote:
    Tak zrobiłam ale niestety negatywna :( czyli mój sikany test wczoraj się nie mylił. Skubany..
    przykro mi bardzo

    Lili_E lubi tę wiadomość

    5.03.2018 ciąża pozamaciczna
  • dagella Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 25 lipca 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka wrote:
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie, nadal czekam i rzeczywiście odświeżam stronę bardzo często, chyba średnio co 10 minut. Okropne jest to czekanie. Myślę że po odczytaniu wyniku dołączę do was na kolejny cykl. Co do stymulacji mój ginekolog mówił że można ciągnąć do sześciu cykli.
    atinko ,my wszystkie Ci kibicujemy bardzo !!!

    Ati-nka lubi tę wiadomość

    5.03.2018 ciąża pozamaciczna
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 25 lipca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka a o której robiłaś? Ja robiłam w diagnostyce o 10 rano a wynik miałam po 8 dnia następnego. Ściskam mocno i czekamy na dobre wieści :)

  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 25 lipca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina, badanie robiłam o 7:30 w Allab laboratoria. Dziewczyna która pobierała próbkę powiedziała że najpóźniej po 18 będę miała wyniki. Zawsze tam robię badania i tego samego dnia miałam wyniki, dziś jest taki poślizg jak nigdy. Nie wiem czy dziś mieli tyle próbek do zbadania że się schodzi, czy poprostu mam pecha. Mam nadzieję że w końcu będzie wysyp dobrych wiadomości na forum, między innymi od Ciebie;)

    Atinka
  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 25 lipca 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik <0,2 czyli łączę się z wami na następny cykl...

    Atinka
  • Minnieee Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 25 lipca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wyglada Wasza @ po zastrzyku? Ja dostałam cos co trudno nazwać @. Raczej jest to jakieś sporadyczne plamienie. Spokojnie moge używać jedynie wkładek... Czy to normalne?

    Wszystko ma swój czas.
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 631

    Wysłany: 25 lipca 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka :(:(:(
    Minnieee moja @ wygląda normalnie, ale zawsze poprzedzona jest kilkudniowym plamieniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2018, 20:10

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 25 lipca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka wrote:
    Wynik <0,2 czyli łączę się z wami na następny cykl...

    Ati-nka jestem nowa na wątku ale naprawdę szkoda. Cały dzień sprawdzałam Twoje wyniki by się podbudować. I moja nadzieja razem z Tobą znikla. Kochana powodzenia w następnym cyklu ☺️

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 25 lipca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BU, będzie dobrze. W końcu musi się którejś udać i polecimy jedna za drugą;)
    Minnieee, ja w tym cyklu dostałam @ na wieczór piątego dnia po odstawieniu Luteiny. Trwała od tego wieczora jeszcze dwa dni, ale była bardzo obfita.
    Taka_Babka, dziękuję i również życzę powodzenia:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2018, 20:17

    Atinka
  • Minnieee Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 25 lipca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to coś nowego, bo z dupuastonem miałam jak w zegarku, a tu po zastrzyku jakieś dziwne rzeczy się dzieją :) ale dobrze wiedzieć, ze takie objawy się pojawiają :)

    Wszystko ma swój czas.
  • Minnieee Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 25 lipca 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka ja jestem 6 dzien po zakończeniu duphastonu. Wczoraj jak robiłam sikanca i pojawiło sie plamienie to myślałam, ze @ juz za rogiem a tu drugo dzien zaskoczenie. Czekam na rozwinięcie, niechże się zdecyduje bo nie wiem czy lekarzowi gitare zawracać :)

    Ati-nka lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas.
  • dagella Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 25 lipca 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atinka, przykro mi. W następnym miesiacu przegonimy te chmury!!

    5.03.2018 ciąża pozamaciczna
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 25 lipca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moze tak być żeby żadnej się nie udało. Miałam postanowienie w tym cyklu odstawić leki i zastrzyki i wizyty u lekarza i na spokojnie może próbować ale jak dalej nie mam tej @ nie wiem czy wizyta będzie konieczna. Na razie czekam.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 25 lipca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka bardzo mi przykro :(
    Moja @ po duphastonie i zastrzyku jest taka jak zawsze. A dostałam ja 2tyg od owu czyli punktualnie. Nie wiem czy w tym cyklu u mnie coś się zadzieje, bo owu będzie z drugiej strony a od dłuższego czasu mam dwie z rzędu z jajnika bez jajowodu, a to mnie najbardziej doluje :( dziewczyny oby na tym forum wiało pustką i jak najmniej nas było w tym wątku, życzę nam tego z całego serca :)

    Ati-nka lubi tę wiadomość

  • mgielka98 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 26 lipca 2018, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do "Bu" (i innych zgromadzonych ;)
    Byłam wczoraj do ginekologa pęcherzyk jest 20,5 mm. Zaproponował tym razem Pregnyl -ale nigdzie go wczoraj nie mogłam dostać- mam zapasową receptę na Ovitrelle (3 podejście) i dzisiaj lece kupić i dziś zastrzyk.
    Co do wyników męża powiedział że nie martwi go morfologia 2% aż tak bardzo( ale powiedział że jakby była większa to jest duże prawdopodobieństwo że starania trwały by krócej).
    Co do lepkości to opisał to tak że przez to plemniki są w takiej bańce z której nie mogą się wydostać i popłynąć dalej.
    Przepisał ACC, Witamina E, ZINCTERAL(cynk), Polfilin prolongatum (poprawia przepływ krwi) Do tego mąż sam kupił- Profertil (witaminy), wit D, C (przez kilka dni brał Mucosolvan ale Doktor zamienił na ACC). Zalecił kontrole u Urologa z USG jądra. Następne badania nasienia za minimum 2 miesiące w w innej klinice (on takich badań nie wykonuje) morfologia, Test Mar i ocena fragmentacji DNA. Wtedy może coś się wyjaśni.
    Mój następny cykl ma być spontaniczny bo Doktor planuje urlop. Może uda nam sie spotkać dopiero za 2 cykle, i wtedy zobaczymy co dalej:)

    Dziewczyny wyłamujcie się trochę z tymi dwiema kreskami !!! bo mnie również dołują Wasze niepowodzenia :/


    33lat/Starania 6 lat/ Graves-Basedow
    ANA-1:640, NK 15,1%,
    hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    4 IUI - :(
    Usunieta tarczyca
    Niespodziewane 2 kreski w prima aprilis '22
    c. naturalna bez leczenia- "NIEPLANOWANA":)
  • megi331 Przyjaciółka
    Postów: 112 206

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka szkoda :( mimo to nie możemy się poddawać i musimy wierzyć mocno ze dla każdej z nas nadejdzie upragniony dzień :)

    starania od 09.2016 ( od 05.2020 - Invicta)
    IUI nr 3 - 02.06.2021 :) - [*] 8tc

    Start IVF - marzec 2022 - długi protokół
    23.03 - transfer 5.2.2
    3dpt - beta 2, prog 40,9
    6dpt - beta 14,9 prog 31,9
    10dpt - beta 8,75

    27.04 - transfer 5.1.2 (AH + EmbrioGlue) Leki: Estrofem, Luteina, Clexane, Accofil 1/5 codziennie, Progesterone Besins, Acard75 oraz kwas foliowy metylowany, Omega, Q10 i witaminki)
    04.05- beta 52.3 prog 27.7 🤞🏻🙏🏻
    07.05- beta 200.0 prog 29,4 - oby tak dalej 🤞🏻🙏🏻💪🏻🍀
    10.05- beta 808.0 prog 22.0 - cudzie zostań z nami 🤞🏻🙏🏻🤗
    14.05 - USG - jest pęcherzyk ciążowy 🫣🍀✊🏻🙏🏻
    23.05 - USG - 💗 jest
    19.06 - COVID :( - z maleństwem wszytko OK
    09.07 - 13w1- CRL -7,64mm- 150FHR- USG pierwszego trymestru, niskie ryzyka🤗
    Nifty pro - zdrowa dziewczynka 👧🏻💜🥰
    20.01.2023 - SN - 3620kg, 56cm, 10/10

    Mamy jeszcze ❄️❄️

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;23;95/st/20230120/dt/6/n/M/k/a871/age.png
  • Eluś Przyjaciółka
    Postów: 218 38

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mgielka98 wrote:
    Do "Bu" (i innych zgromadzonych ;)
    Byłam wczoraj do ginekologa pęcherzyk jest 20,5 mm. Zaproponował tym razem Pregnyl -ale nigdzie go wczoraj nie mogłam dostać- mam zapasową receptę na Ovitrelle (3 podejście) i dzisiaj lece kupić i dziś zastrzyk.
    Co do wyników męża powiedział że nie martwi go morfologia 2% aż tak bardzo( ale powiedział że jakby była większa to jest duże prawdopodobieństwo że starania trwały by krócej).
    Co do lepkości to opisał to tak że przez to plemniki są w takiej bańce z której nie mogą się wydostać i popłynąć dalej.
    Przepisał ACC, Witamina E, ZINCTERAL(cynk), Polfilin prolongatum (poprawia przepływ krwi) Do tego mąż sam kupił- Profertil (witaminy), wit D, C (przez kilka dni brał Mucosolvan ale Doktor zamienił na ACC). Zalecił kontrole u Urologa z USG jądra. Następne badania nasienia za minimum 2 miesiące w w innej klinice (on takich badań nie wykonuje) morfologia, Test Mar i ocena fragmentacji DNA. Wtedy może coś się wyjaśni.
    Mój następny cykl ma być spontaniczny bo Doktor planuje urlop. Może uda nam sie spotkać dopiero za 2 cykle, i wtedy zobaczymy co dalej:)

    Dziewczyny wyłamujcie się trochę z tymi dwiema kreskami !!! bo mnie również dołują Wasze niepowodzenia :/
    Mgiełka u nas też z morfologią szału nie ma (3%), ale ogólna ilość i pozostałe parametry w normie, więc lekarka mówi, że źle nie jest, urolog również, choć w usg mojemu mężowi wyszły żylaki powrózka,alewg urologa nie aż takie żeby kwalifikiwały się do zabiegu.

    A poza tym u nas w tym miesiącu króluje spontaniczny dobry seks i w ogóle jakoś tak dobrze jest między nami:D Nie sądziłam że po powrocie z wakacji uda mi się utrzymać ten luz... ;) Jeśli macie na prawdę już dość na maksa to polecam taki miesiąc na regenerację psychiki! Czekam na jakieś pozytywne wieści, ta zła passa musi się skończyć!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2018, 10:19

    Endometrioza II st, wodniak jajowodu lewego, Amh 0,4, morfologia 3%
    26.12.2015- Emilia ❤️
  • mgielka98 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 26 lipca 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka jestem już po, okazało się ze w aptece do której poszłam Ovitrelle był też Pregnyl 10 000j. więc wziełam to i to bo było w dobrej cenie (Ovitrelle 79zł- Apteka Gemini)
    Pregnyl jest bardziej skomplikowany jeśli chodzi o podanie bo trzeba go rozrabiać ale miałam skierowanie na zastrzyk i zrobiła mi go pielęgniarka uff sama bym nie dała rady. Teraz boli tyłek...;)
    Na temat naszych 2 % Doktor narazie dodał nam otuchy bo stwierdził ze ogólna liczba plemników jest w porządku, ruchliwość też w normie. Dobrze by było podnieść troszke ale najważniejsze żeby się uporać z lepkością.
    Jeśli chodzi o żylaki to właśnie czytałam że gdy są małe to nie kwalifikują się do zabiegu. Zapomniałam zapytać a teraz się zastanawiamy z mężem czy ten lek co mąż dostał na lepszy przepływ krwi (rozszerza naczynia) ma coś wspólnego z ewentualnymi żylakami? Zalecił też Conceive Plus (my już używaliśmy i bez efektu) Ale mamy w zapasie to szkoda żeby się zmarnowało ;)
    Eluś ja już w tym cyklu podchodzę do tego z dystansem bo nie jestem nastawiona że się uda i powiem Ci że tak jest dużo lepiej :) Nawet nie mam ochoty na testy ciążowe. I wcale nie żałuję że nie będzie doktora w przyszłym miesiącu bo wydaje mi się że organizm też musi kiedyś odpocząć od hormonów i leków. Także trzeba korzystać z wolnego:D
    A jak nie to trzeba złapać i wytelepać bociana jednego i drugiego za to że nic nam nie przynoszą :)


    33lat/Starania 6 lat/ Graves-Basedow
    ANA-1:640, NK 15,1%,
    hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    4 IUI - :(
    Usunieta tarczyca
    Niespodziewane 2 kreski w prima aprilis '22
    c. naturalna bez leczenia- "NIEPLANOWANA":)
  • Morska Autorytet
    Postów: 665 597

    Wysłany: 26 lipca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś dr stwierdził, że jeden pęcherzyk z tych trzech pękł po zastrzyku. Ale mam jakiś spadek samopoczucia, znów mi się wydaje, że nie wyszło a potem przy okresie nadzieje, och masakra ze mną:(

‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ