X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • mgielka98 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 30 lipca 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 4 dni po zastrzyku 2x1 Duphaston i 2x1 Luteina (chociaż nie miałam niedoboru progesteronu :/ Chyba w tym cyklu troszkę będę oszukiwać i brać po jednej... (tylko nie wiem czy można)


    33lat/Starania 6 lat/ Graves-Basedow
    ANA-1:640, NK 15,1%,
    hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    4 IUI - :(
    Usunieta tarczyca
    Niespodziewane 2 kreski w prima aprilis '22
    c. naturalna bez leczenia- "NIEPLANOWANA":)
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 631

    Wysłany: 30 lipca 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagella, corrin dajcie znać co u Was? Powtarzalyscie testy/betę?
    Olga jak się czujesz? Jakieś obiecujące objawy?
    Mama_Zuzia daj znać po wizycie jak wyniki męża i USG,
    Co tam u reszty dziewczyn? :)

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 30 lipca 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jutro idę do lekarza, jestem ciekawa co mi powie, dam znać po wizycie. A co tam u Ciebie Bu? Jak się czujesz?

  • Morska Autorytet
    Postów: 665 597

    Wysłany: 30 lipca 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś pobolewają jajniki tak dziwnie jakby na @, martwię sie, ze coś sie rozregulowało i dostanę wczesniej @, dziś 21dc.

  • Kotałka Koleżanka
    Postów: 80 12

    Wysłany: 30 lipca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, to ja porównując to co piszecie i to jak dotychczas leczyła mnie dr tez od dzisiaj biorę duphaston. Wiec testy za 10-11 dni...

    początek starań 2017r.
    maj 2018:
    monitoring cykli, stymulacja letrozolem, amh 1.08
    Mąż - ok

    grudzień 2018:
    stymulacja gonadotropinami - gonal f - ciąża ektopowa - usunięcie jajowodu :(

    marzec/kwiecień/maj 2019 - dalej próba na gonadotropinach choć z jednym jajowodem - :(

    amh 1.01
    czerwiec 2019- 1 IVF - protokół długi - metformax 2x850, menopur 225j - 2 pęcherzyki, 2 komórki, 2 zarodki - transfer 3 dzień - zarodek 8b - :(
    drugi zarodek zatrzymany rozwój

    wrzesień 2019 - 2 IVF - długi protokół - glukophage 3x500, wit. D 2x 2000j, inofolic combi, encortolon - 1x 1tabl, gonal+ mensinorm dawka 375j. - 8 pęcherzyków - 5 zarodków - 0 blastk (zatrzymane na 3-4 dniu 4b, 4c) :(
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 30 lipca 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bu, póki co to sutki mnie bolą i takie piersi nabrzmiale, ból brzucha tak łapie podobny jak na miesiączkę, czasami coś tam zakłuje.. Także narazie spokojnie.. Temperatura jakoś się trzyma, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie:) a co u Ciebie?

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 30 lipca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bu wrote:
    Dagella, corrin dajcie znać co u Was? Powtarzalyscie testy/betę?
    Olga jak się czujesz? Jakieś obiecujące objawy?
    Mama_Zuzia daj znać po wizycie jak wyniki męża i USG,
    Co tam u reszty dziewczyn? :)


    BU dziekuje za pamiec- testy Meza nie wyszly zbyt dobrze niestety, 3mln plemnikow- dostal skierowsnie na rozne badania hormonalne I tak samo usg jader- dostal witaminy rozne tez na poprawe I za 3miesiace na Ponowic badania. W polaczeniu z moim I problemami jak nie wyeliminujemy I nie znajdziemy przycYny To mimo ze mamy dziecko wtedy bardzo trzeba sie bedzie zastanowic nad in vitro bo z tymi wynikami inseminacja wg lekarza nic nie da..

    U mnie za To w 11dc pecherzyk w lewym jajniku 19,8mm wiec dostalam ovitrelle ktory przed chwila podalam I mamy dzialac jutro I pojutrze. Lekarz powiedzial ze wyniki wynikami ale natura natura I tyle przypadkow widzial ktorym nie dawal szans a sie udalo, ze powiedzial ze I tak bedziemy probowac do tego czasu zwlaszcza ze ladnie reaguje na lamette, a nic nam nie szkodzi.. troche sie podlamalam ale trzeba isc do przodu I walczyc o to male cudo:)

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Eluś Przyjaciółka
    Postów: 218 38

    Wysłany: 30 lipca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotałka wrote:
    Dziewczyny, czy zawsze po zastrzyku lekarz zaleca Wam duphaston? W poprzednim cyklu miałam brac od 4 snop o zastrzyku a w tym byłam u innego lekarza, to w ogole nie zalecił... jak to jest, w którym dniu po zastrzyku bierzecie duphaston?
    Mi nie zaleca.

    Endometrioza II st, wodniak jajowodu lewego, Amh 0,4, morfologia 3%
    26.12.2015- Emilia ❤️
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 30 lipca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluś wrote:
    Mi nie zaleca.


    Ja rowniez nie biore

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 30 lipca 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Ja dostałam wczoraj @, od jutra zaczynam brać Aromek i kolejny cykl od nowa. Obiecałam sobie że w tym miesiącu wiecej wyluzuje i pobawię się z mężem. Za bardzo skupiłam się na celu i zapomniałam że to ma też być fajna i przyjemna zabawa. Muszę zmienić podejście bo wykończę siebie i swoje małżeństwo.
    Coś długo nam Dagella milczy, mam nadzieję że ma dobre info których poprostu nie chce zapeszać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2018, 22:29

    Atinka
  • Corrin Ekspertka
    Postów: 134 94

    Wysłany: 31 lipca 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bu wrote:
    Dagella, corrin dajcie znać co u Was? Powtarzalyscie testy/betę?
    Olga jak się czujesz? Jakieś obiecujące objawy?
    Mama_Zuzia daj znać po wizycie jak wyniki męża i USG,
    Co tam u reszty dziewczyn? :)
    U mnie wczoraj pojawiło sie plamienie, w 25 dc i 12 dpo. Troche wczesnie, bo cykle mam 29 dniowe i są regularne, ale u mnie @ zawsze poprzedzają takie plamienia, wiec czekam aż się rozkręci na dobre...

    j12msev.png
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 31 lipca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem po wizycie. Dziś 7dc i mam pęcherzyk 15mm, ale po złej stronie więc cykl stracony... :/ ogólnie cykl mi się skrócil. Of przyszłego cyklu lekarz chce wprowadzić delikatną stymulacje, będę brała po pół tabletki CLO, żeby nie tracić cyklu, hmmm na pierwszej wizycie mówił, że jak mam jeden jajowod to stymulacji raczej by nie robił a dziś ze spróbujemy delikatnie. Nie wiem co myśleć, ale zrobię tak jak zaleca. A co u Was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest dokładnie z owulacją po Ovitrelle? Może nastąpić wcześniej niż te planowe 36-48 godzin po? :)

  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 31 lipca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freyja wrote:
    Jak to jest dokładnie z owulacją po Ovitrelle? Może nastąpić wcześniej niż te planowe 36-48 godzin po? :)
    Hej ja brałam zastrzyk o godzinie 18 w dniu jak pęcherzyk miał 24mm i owu miałam następnego dnia, przed upływem 24h.

    Freyja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina wrote:
    Hej ja brałam zastrzyk o godzinie 18 w dniu jak pęcherzyk miał 24mm i owu miałam następnego dnia, przed upływem 24h.

    Dzięki za odpowiedź :) Strasznie mnie to nurtuje, bo ze względu na urlop nie miałam monitoringu po Ovitrelle, a jak na złość nie czułam oznak owulacji. To już sama nie wiem jak liczyć, który to dpo :D Pójdę na betę w poniedziałek (14 dni po Ovi) i tyle :)

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 31 lipca 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam w piątek wieczorem to w niedzielę ok 16 czułam bardzo mocny ból w podbrzuszu i myślę, że to była owulacja. Chociaż OVU wyznaczył mi że była w niedziele..

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 31 lipca 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to już będzie wiadomo, 3mam mocno kciuki! :)

    Freyja, Olga_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny My z mężem starania zaczęliśmy już od 2015roku (3lata)
    Przez pierwsze cykle bardzo zle to znosiłam to ze nie mamy dzidzi w sumie był wyścig w moim życiu, ponieważ 4 miesiące po moim ślubie męża siostra tez ślubowała i tez się starała o dzidzie minęło pol roku i Cios ona w ciąży ja nie załamanie maxymalnie ale co trudno najbliższa rodzina musiałam jakos to przełknąć udało urodził sie Krystian Małe piękne bezbronne dziecko byłam na zmianę wściekła i szczęśliwa ze to nie ja, dlaczego nie ja , znowu się nie udało minęło już 2 lata a ja wciąż w punkcie wyjścia.
    Przez te 3 lata już delikatnie zobojętniałam na wszystkie bodźce związane kiedy dziecko... już czas na was ...
    W sumie chodziłam do trzech lekarzy przez których traciłam czas. Aktualnie chodzę do czwartego i mam wrażenie ze robi najwiecej . Oto krótka historia z moich przeżyć w życiu choć mąż mnie bardzo wspiera przez te wszystkie okresy.
    Trafiłam już do was może 2 miesiące góra 3 obserwowałam co sie u was dzieje i odkąd mój lekarz prowadzący zalecił mi bardzo podobna kuracje do was postanowiłam napisać
    U mnie sytuacja jest taka ze w 5dc (19.07) miałam monitorom i zalecenia przez 5 dni 1 tabletka clo
    Clo skończyłam 23.07 a monitoring miałam 26.07 (czwartek )+ovitrlle wieczorem aktualnie nie miałam od tego czasu żadnych objawów choć lekarz zalecił działać w sobotę rano i zastanawiam się czy nie za późno .
    Jak sądzicie kiedy powinnam testować bo to mój pierwszy cykl z ovitrlle a i jesCze zapomniałam dodać ze w dniu zastrzyku miałam ovilacji z prawego jajnika i pęcherzyk wynosił 20mm

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 31 lipca 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RedGues wrote:
    Cześć dziewczyny My z mężem starania zaczęliśmy już od 2015roku (3lata)
    Przez pierwsze cykle bardzo zle to znosiłam to ze nie mamy dzidzi w sumie był wyścig w moim życiu, ponieważ 4 miesiące po moim ślubie męża siostra tez ślubowała i tez się starała o dzidzie minęło pol roku i Cios ona w ciąży ja nie załamanie maxymalnie ale co trudno najbliższa rodzina musiałam jakos to przełknąć udało urodził sie Krystian Małe piękne bezbronne dziecko byłam na zmianę wściekła i szczęśliwa ze to nie ja, dlaczego nie ja , znowu się nie udało minęło już 2 lata a ja wciąż w punkcie wyjścia.
    Przez te 3 lata już delikatnie zobojętniałam na wszystkie bodźce związane kiedy dziecko... już czas na was ...
    W sumie chodziłam do trzech lekarzy przez których traciłam czas. Aktualnie chodzę do czwartego i mam wrażenie ze robi najwiecej . Oto krótka historia z moich przeżyć w życiu choć mąż mnie bardzo wspiera przez te wszystkie okresy.
    Trafiłam już do was może 2 miesiące góra 3 obserwowałam co sie u was dzieje i odkąd mój lekarz prowadzący zalecił mi bardzo podobna kuracje do was postanowiłam napisać
    U mnie sytuacja jest taka ze w 5dc (19.07) miałam monitorom i zalecenia przez 5 dni 1 tabletka clo
    Clo skończyłam 23.07 a monitoring miałam 26.07 (czwartek )+ovitrlle wieczorem aktualnie nie miałam od tego czasu żadnych objawów choć lekarz zalecił działać w sobotę rano i zastanawiam się czy nie za późno .
    Jak sądzicie kiedy powinnam testować bo to mój pierwszy cykl z ovitrlle a i jesCze zapomniałam dodać ze w dniu zastrzyku miałam ovilacji z prawego jajnika i pęcherzyk wynosił 20mm

    Witaj ! :) miło Widzieć tu nowa osobę:) po zastrzyku najlepiej zrobić test 14 dni później- do 10 dni może dawać fałszywy test, a jednocześnie mogłoby nie dojść do zagnieżdżenia zarodka wiec najlepiej wtedy No i najpewniejszy jest test z krwi:) kciuki za ten cykl!

    RedGues lubi tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 31 lipca 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Redgues! Wokoło mnie są same maluchy, w rodzinie, u znajomych, sąsiadów dosłownie wszędzie, jednym się udało szybko inni mieli problemy, a my po prostu musimy jeszcze poczekać ale i na nas przyjdzie czas, gazie głowa do góry :) co do testowania to ja miałam zalecenie 13 dni po zastrzyku, a z tym staraniem to nie wiem czemu jedni maja później zacząć, bo mi lekarz mówił że w dniu zastrzyku i kolejne dwa dni. Może to zależy od wielkości pęcherzyka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2018, 19:50

‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ