X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Raya Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 10 lutego 2019, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glittergold dopiero mam 20 dc, ale owulka była w 16 .
    Zrobiłam badanie tarczycy , wczoraj miałam wyniki i nie jest za ciekawie ... mam 4,70 przy normie 5. A z tego co wiem w ciąży powinna być poniżej 2... więc boję się czy na tej płaszczyźnie nie zawalilam

    Niedoczynność tarczycy
    PCOS
    Brak miesiączki i owulacji .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy po progesteronie dyzo się może opoznic @?lekarz mi powiedział ze możne nie przyjść na czas a jak u was było?? My jesteśmy po 2 cyklach z lamettą i zastrzykiem ovutrelle. Ostanio lekarz stwierdzil ze nie wie czy pęcherzyk pękł, byc moze pękł dzień wcześniej dlatego tak nie widać wyraźnie. Teraz dosalam Fostimon i lamette i mamy się starać znowu. Czy tez miałyście te zastrzyki?

  • glittergold Autorytet
    Postów: 594 440

    Wysłany: 10 lutego 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiacynta48 wrote:
    Dziewczyny czy po progesteronie dyzo się może opoznic @?lekarz mi powiedział ze możne nie przyjść na czas a jak u was było?? My jesteśmy po 2 cyklach z lamettą i zastrzykiem ovutrelle. Ostanio lekarz stwierdzil ze nie wie czy pęcherzyk pękł, byc moze pękł dzień wcześniej dlatego tak nie widać wyraźnie. Teraz dosalam Fostimon i lamette i mamy się starać znowu. Czy tez miałyście te zastrzyki?

    Ja dostawałam okres z reguły dwa dni po odstawieniu progesteronu.
    W tym cyklu miałam fostimon (11 zastrzyków od 2 dc) i aromek (od 2 do 6 dc) i urosły 4 przecherzyki, po podaniu ovitrelle został jeden.

    dqpr9vvjyz29b92v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech czyli pewnie przyjdzie, lekkie bole miesiączkowe juz od dwoch dni wiec nie ma co robić sobie nadziei. Moze ten fostiom pomoze, bo moj lekarz stwierdził ze na lamettcie słabo rosną i nie do konca wiem czy pękają.

  • Newperson Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 10 lutego 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam robic bete 18 lutego to bylby 19 dzien po zastrzyku i 28 dzien cyklu, jednak postanowilam ze jutro sprawdze bo ciezko sie powstrzymac ( 12 dni po zastrzyku i 22 dzien cyklu ).

  • Raya Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 10 lutego 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Newperson wrote:
    Ja mialam robic bete 18 lutego to bylby 19 dzien po zastrzyku i 28 dzien cyklu, jednak postanowilam ze jutro sprawdze bo ciezko sie powstrzymac ( 12 dni po zastrzyku i 22 dzien cyklu ).

    I co zrobiłaś?

    Niedoczynność tarczycy
    PCOS
    Brak miesiączki i owulacji .
  • Newperson Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 10 lutego 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raya wrote:
    I co zrobiłaś?
    Jutro

  • glittergold Autorytet
    Postów: 594 440

    Wysłany: 10 lutego 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raya wrote:
    Glittergold dopiero mam 20 dc, ale owulka była w 16 .
    Zrobiłam badanie tarczycy , wczoraj miałam wyniki i nie jest za ciekawie ... mam 4,70 przy normie 5. A z tego co wiem w ciąży powinna być poniżej 2... więc boję się czy na tej płaszczyźnie nie zawalilam
    Ja o tarczycy niewiele wiem, bo problem mnie nie dotyczy ale czytając to forum widziałam, ze szybko można zbić podwyzszony wynik. Musisz się szybko skonsultować z lakrzem.

    Ja mam dopiero 19 dc, dlaczego ten czas tak wolno płynie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2019, 17:52

    dqpr9vvjyz29b92v.png
  • Raya Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 10 lutego 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glittergold to będziemy w podobnym czasie testować! Im bliżej mi do tych testów tym bardziej mi się zdaje że nie ma szans :(
    Ogólnie dzisiaj się coś powkurzalam na męża i mnie prawy jajnik mocno klul. Później przeszło. Nie wiem z czego to , ale Oczywicie wkrecam sobie że z ciąży nici :(

    Niedoczynność tarczycy
    PCOS
    Brak miesiączki i owulacji .
  • Newperson Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 11 lutego 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam na badania :) choc tak jak piszecie wyzej dziewczyny czlowiek ma nadzieje duza ale z tylu glowy cos mowi ze znowu nic z tego nie bedzie ..... Dam znac popoludniu co z moim testowaniem

  • Newperson Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 11 lutego 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak myslalam wynik bety 1 w 12 dniu po zastrzyku :( moja gin twierdzi ze owulacja byla 8 dni temu ale juz nie ma sie co ludzic

  • glittergold Autorytet
    Postów: 594 440

    Wysłany: 11 lutego 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślisz ze to już przesądzone? Może się jeszcze zagnieżdża?

    dqpr9vvjyz29b92v.png
  • Newperson Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 12 lutego 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glittergold wrote:
    Myślisz ze to już przesądzone? Może się jeszcze zagnieżdża?
    wiesz co chyba jednak tak, także ja raczej czekam na @ ale trzymam mocno kciuki za Ciebie :)

  • Newperson Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 15 lutego 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, halo czy ktoś tu jeszcze jest ? Co u Was dziewczyny ? Ja czekam na poniedziałek, żeby ostatecznie potwierdzić że raczej nic z tego i odstawić duphaston, bo powiem szczerze że średnio się po nim czuje. Ostatnim razem zażywałam go tylko przez 10 dni po owulacji a teraz miałam do czasu zrobienie bety, który wyznaczyła mi gin na 18 lutego, czyli w sumie biorę go od 31 stycznia. A wy zazwyczaj jak długo duphaston bierzecie ??? Dajcie znać jak wsze bety :)

  • oloowa2709 Autorytet
    Postów: 502 421

    Wysłany: 15 lutego 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja obecnie jestem na cyklu stymulownaym lametta + ovitrelle. Zrobiłam test w 19dc, 7 dni po zastrzyku żeby spr.czy jest jeszcze w organizmie i byla bladziutka 2 kreska. Chociaż sobie popatrzylam jak wygląda taki test. Dzis 21dc a 9 dni po zastrzyku test negatywny. Czekam na okres.. Przyjdzie pewnie w środę bo moje cykle maja teraz od 25 do 26 dni.. Dajcie znac jak u Was dziewczyny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 16:44

    Starania od 04.2016,Niedoczynnośc tarzcycy,Mutacje MTHFR C677T i A1298C., PAI1 homo,Hiperprolaktynemia05.2017 HSG, drozne oba
    07.2018 histeroskopia Endometrium polipowate.
    Mąż OK.
    10.2018 Start Invimed, badania, cykle stymulowane, torbiel 8cm...
    03. 2020 start 1 procedura, krótki PROTOKÓŁ, stymulacja nieudana, punkcja odwołana.

    06.2020 naturalny cud 🙏34 dc II, 35dc bhcg 5854, 37 dc 12144, 41dc jest zarodek i jest ♥️
    Ciąża na clexane, acard, letrox, prenatal, luteina
    iv09g7rfalmky5ts.png
  • glittergold Autorytet
    Postów: 594 440

    Wysłany: 15 lutego 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, jestem i czekam. 24 dc, 11 dni po zastrzyku. Boje sie testować, boje się ze się nie udało. To jest nasza ostatnia próba. Jeśli się nie uda to in vitro.

    dqpr9vvjyz29b92v.png
  • Newperson Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 15 lutego 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ciężko się powstrzymać...ale sama wiem po sobie że nie warto zbyt wcześnie testować ale to silniejsze od nas. Ja testowałam ostatnio w grudniu bo byłam chora i chciałam wiedzieć czy mogę wziąć antybiotyk i zatestowałam w 31 dc i test był negatywny więc zaczęłam brać wszystko co było możliwe bo święta szły a my całą rodzinką chorzy byliśmy w domu mąż, syn... w 39 dc poszłam do gin po receptę i powiedziała że chce mnie zobaczyć i po usg wysłała mnie na betę bo nie widziała jeszcze fasolki ale wydawało się jej że to bardzo wczesna ciąża. Wynik bety 176 ... skończyło się poronieniem ale przestrzegała mnie przed testowaniem zbyt wczesnym. Moje cykle to 28 dni a w 31 dc test był negatywny, także testować i tak będziemy ale trzeba nadzieje mieć do końca :)

  • Newperson Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 16 lutego 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glittergold wrote:
    Jestem, jestem i czekam. 24 dc, 11 dni po zastrzyku. Boje sie testować, boje się ze się nie udało. To jest nasza ostatnia próba. Jeśli się nie uda to in vitro.
    Glittergold, będzie dobrze może tym razem się uda, trzymam mocno kciuki !

    glittergold lubi tę wiadomość

  • glittergold Autorytet
    Postów: 594 440

    Wysłany: 16 lutego 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Newperson, przykro mi ze tak się skończył cykl w grudniu. Od razu mogłaś próbować dalej?
    Czekam do poniedziałku i przed praca idę na betę. Ewentualnie we wtorek ale jeden dzień już chyba nie zrobi różnicy.

    dqpr9vvjyz29b92v.png
  • Newperson Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 16 lutego 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glittergold tak ponieważ nie miałam łyżeczkowania. Ja też w poniedziałek przed pracą idę także dam znać co i jak.

‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ