Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Pelsik Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 30 lipca 2021, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    facebook wrote:
    Ile dpo jestes ?
    Dzisiaj 11 dzien po zastrzyku

  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 30 lipca 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelsik wrote:
    Dzisiaj 11 dzien po zastrzyku
    To jest trudne pytanie bo miałam trzy pecherzyki po stymulacji aromkiem.
    Pierwszy pękał chyba 12 dni temu bo miałam bóle owulacyjne w lewym jajniku.
    Potem był ovitrelle 11 dni temu i pękał pęcherzyk z prawego - czułam jajnik.
    A dzień potem, czyli 10 dni temu pękł trzeci.
    Także odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna :) i są to też tylko moje domniemania. Wiem jedynie że wszystkie pecherzyki pękły bo byłam na usg.

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Pelsik Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 31 lipca 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam dzisiaj betę. Niestety 0,512 w 12 dniu po zastrzyku 😞

  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 31 lipca 2021, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelsik wrote:
    Zrobilam dzisiaj betę. Niestety 0,512 w 12 dniu po zastrzyku 😞
    Też się pokusiłam. Czeka na wyniki. 12 dni po zastrzyku. Ale dzisiejszy test był mniej wybarwiony niż ten wczorajszy z nocy :/

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 31 lipca 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 1,9 12 dni po zastrzyku.

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 31 lipca 2021, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam dziś 9dpo i 11 dzień zastrzyku Ovitrelle, mam nie mała zagwostke, testuje od początku ,sprawdzam jak się wypłukuje Ovi , nie miałam do tej pory białego testu.
    Chwilowo sytuacja wygląda tak
    2aad8511a755.jpg
    Waszym zdaniem to może być jeszcze Ovi????
    To dopiero mój 2 raz z nim , poprzednio albo miałam biochema albo utrzymywał mi się aż 16 dni ,ale wtedy ciągle były tylko takie cienie cienie cienie ...

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Marysia96 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 31 lipca 2021, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z innej beczki.. Jak tu mozna wstawić zdjęcie dla was?

    2 lata leczenia u PANI ginekolog bezowocne.
    Leczenie od nowa.

    1 cykl obserwacja. 06.2021
    07.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 14 dniach od zastrzyku <0.1 😔
    08.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 15 dniach od zastrzyku <0.2 😔
    09.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 15 dniach od zastrzyku < 0.1
    10.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 20 dniach od zastrzyku < 0.1
    11.2021 przerwa w leczeniu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2021, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Dziewczyny ja mam dziś 9dpo i 11 dzień zastrzyku Ovitrelle, mam nie mała zagwostke, testuje od początku ,sprawdzam jak się wypłukuje Ovi , nie miałam do tej pory białego testu.
    Chwilowo sytuacja wygląda tak
    2aad8511a755.jpg
    Waszym zdaniem to może być jeszcze Ovi????
    To dopiero mój 2 raz z nim , poprzednio albo miałam biochema albo utrzymywał mi się aż 16 dni ,ale wtedy ciągle były tylko takie cienie cienie cienie ...
    Wydaje mi się że ciemnieje

  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 31 lipca 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia96 wrote:
    Z innej beczki.. Jak tu mozna wstawić zdjęcie dla was?
    Marysia wejdź w google na" zapodaj na forum"
    Wstaw zdjęcie, wybierz format i skopiuj ostatni link.

    Facebook no mi raz się wydaje że ciemnieje , raz że jest tak samo... I przez to że nie mam doświadczenia z zastrzykiem to nie wiem czy to on może powodować czy jednak coś się dzieje....
    Te kilka dni na wyjaśnienia to jak wieczność 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2021, 19:37

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Marysia96 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 31 lipca 2021, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje.

    Co myślicie i tym? Miałam już czysta biel wizira. Dziś rano też. A test z 18 wyglada tak. I nie wiem czy to wytwór mojej wyobraźni czy serio tam coś jest.

    https://naforum.zapodaj.net/51fea575b595.jpg.html

    2 lata leczenia u PANI ginekolog bezowocne.
    Leczenie od nowa.

    1 cykl obserwacja. 06.2021
    07.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 14 dniach od zastrzyku <0.1 😔
    08.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 15 dniach od zastrzyku <0.2 😔
    09.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 15 dniach od zastrzyku < 0.1
    10.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 20 dniach od zastrzyku < 0.1
    11.2021 przerwa w leczeniu
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 1 sierpnia 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia96 wrote:
    Dzięki za informacje.

    Co myślicie i tym? Miałam już czysta biel wizira. Dziś rano też. A test z 18 wyglada tak. I nie wiem czy to wytwór mojej wyobraźni czy serio tam coś jest.

    https://naforum.zapodaj.net/51fea575b595.jpg.html
    Hmm jak była już biel to może coś się dzieje ✊✊
    Powtarzalas dzis??

    U mnie dziś jasniutenka kreska także te poprzednie to było Ovi 🙄

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 1 sierpnia 2021, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie mi prosze czy jest możliwość że po 14 dniach od zastrzyku test pokaże jedną kreskę mimo ciąży? Biorę progesteron i w 14 dzień od zastrzyku kończę brać, mam zrobić test i jeśli wyjdzie pozytywny dalej mam zażywać a jeśli negatywny to już nie brać I czekać na @. A co jeśli test wyjdzie negatywny a ciąża będzie, ja odstawie progesteron i przez to stracę ewentualną ciążę?

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Moje Słońce Znajoma
    Postów: 25 12

    Wysłany: 1 sierpnia 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa, witam serdecznie :) jestem 3 dni po zastrzyku Ovitrelle. Tak czytam sobie forum i różne strony i rzadko widzę wpis, ze komuś się udało po Ovitrelle. Jakie macie doświadczenia? Czy to rzeczywiście pomaga w zajściu w ciąże? Może znacie kogoś komu to pomogło? Szukam jakieś pozytywnej energii ;)

  • Marysia96 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 1 sierpnia 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam dziś bo byłam cała noc w podróży i nie miałam jak.

    A ja właśnie czytałam że się udawało po tych zastrzykach. One się nie przyczyniają bezpośrednio do zapłodnienia a do samego pęknięcia

    Moje Słońce lubi tę wiadomość

    2 lata leczenia u PANI ginekolog bezowocne.
    Leczenie od nowa.

    1 cykl obserwacja. 06.2021
    07.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 14 dniach od zastrzyku <0.1 😔
    08.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 15 dniach od zastrzyku <0.2 😔
    09.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 15 dniach od zastrzyku < 0.1
    10.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 20 dniach od zastrzyku < 0.1
    11.2021 przerwa w leczeniu
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 1 sierpnia 2021, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Słońce wrote:
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa, witam serdecznie :) jestem 3 dni po zastrzyku Ovitrelle. Tak czytam sobie forum i różne strony i rzadko widzę wpis, ze komuś się udało po Ovitrelle. Jakie macie doświadczenia? Czy to rzeczywiście pomaga w zajściu w ciąże? Może znacie kogoś komu to pomogło? Szukam jakieś pozytywnej energii ;)
    Tak jak napisała Marysia96, Ovitrelle pomaga tylko w pęknięciu pęcherzyka nie ma innego wpływu na zapłodnienie także jeśli ktoś ma problem z nie pękającym pęcherzykiem to zastrzyk pomoże a czy dojdzie do zapłodnienia to już inna kwestia

    Moje Słońce lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Marysia96 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 2 sierpnia 2021, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś z rana zrobiłam test.
    Oto on :

    https://naforum.zapodaj.net/a79613107970.jpg.html

    2 lata leczenia u PANI ginekolog bezowocne.
    Leczenie od nowa.

    1 cykl obserwacja. 06.2021
    07.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 14 dniach od zastrzyku <0.1 😔
    08.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 15 dniach od zastrzyku <0.2 😔
    09.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 15 dniach od zastrzyku < 0.1
    10.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 20 dniach od zastrzyku < 0.1
    11.2021 przerwa w leczeniu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2021, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia96 wrote:
    Dziś z rana zrobiłam test.
    Oto on :

    https://naforum.zapodaj.net/a79613107970.jpg.html
    Ile dni po zastrzyku ?

  • Marysia96 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 2 sierpnia 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    facebook wrote:
    Ile dni po zastrzyku ?

    13 dni. Ale nie jest to pozostałość zastrzyku ponieważ już w 9 i 10 dniu nie było po nim śladu.

    2 lata leczenia u PANI ginekolog bezowocne.
    Leczenie od nowa.

    1 cykl obserwacja. 06.2021
    07.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 14 dniach od zastrzyku <0.1 😔
    08.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 15 dniach od zastrzyku <0.2 😔
    09.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 15 dniach od zastrzyku < 0.1
    10.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 20 dniach od zastrzyku < 0.1
    11.2021 przerwa w leczeniu
  • Pelsik Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli w 12 dniu po zastrzyku miałam betę 0,512 to czy jest sens sie jeszcze przetestować w późniejszych dniach?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia96 wrote:
    13 dni. Ale nie jest to pozostałość zastrzyku ponieważ już w 9 i 10 dniu nie było po nim śladu.
    Lec na bete albo zrob inny test

‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ