X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Mara20 Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 12 października 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem nowa i postanowiłam że może mnie pocieszycie, doradzicie i sama nie wiem co jeszcze... to mój pierwszy cykl stymulowany lamettą, w 12 dc monitoring, po 2 pęcherzyki, w 13 dc zastrzyk z ovitrelle. Lekarz kazał mi brać duphaston więc biorę go jakoś od 16 dc 2x1. Od kilku dni czuje podbrzusze jak na okres i dlatego wiązałam z tym cyklem duże nadzieje. Dzisiaj rano, 14 dni po zastrzyku test negatywny... jutro jadę na betę dla potwierdzenia żeby już przestać brać dupka i czekać na @... jest mi tak przykro, chociaż czytałam na forum że niektórym się udało mimo jednej kreski na teście na tym etapie.

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 12 października 2021, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mara20 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa i postanowiłam że może mnie pocieszycie, doradzicie i sama nie wiem co jeszcze... to mój pierwszy cykl stymulowany lamettą, w 12 dc monitoring, po 2 pęcherzyki, w 13 dc zastrzyk z ovitrelle. Lekarz kazał mi brać duphaston więc biorę go jakoś od 16 dc 2x1. Od kilku dni czuje podbrzusze jak na okres i dlatego wiązałam z tym cyklem duże nadzieje. Dzisiaj rano, 14 dni po zastrzyku test negatywny... jutro jadę na betę dla potwierdzenia żeby już przestać brać dupka i czekać na @... jest mi tak przykro, chociaż czytałam na forum że niektórym się udało mimo jednej kreski na teście na tym etapie.

    A ile się już staracie?
    Spokojnie, większość z nas jedzie na tym samym wózku :) a może się rozkręci?

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • Mara20 Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 12 października 2021, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    A ile się już staracie?
    Spokojnie, większość z nas jedzie na tym samym wózku :) a może się rozkręci?
    Jesteśmy prawie 1,5 roku po ślubie, nie powiem z ręką na sercu że staraliśmy się cały czas ale próbowaliśmy. W czerwcu zaszłam w koncu w ciążę ale kazala się pozamaciczną i miałam laparoskopie. Moja radość trwała bardzo krótko. Teraz lekarz wdrożył już stymulację.

  • Kropeczka95 Przyjaciółka
    Postów: 65 22

    Wysłany: 12 października 2021, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango44 jak u ciebie?

    Ja dzisiaj 14 dni po Ovitrelle beta 0,6 więc czekam na miesiączkę i zabawa zaczyna się od nowa.

    Mara20 witaj :) beta z krwi będzie rozstrzygająca trzymam kciuki.

    Angielina lubi tę wiadomość

    Ona 26 lat
    PCOS
    Metformina, Ovarin, witamina D
    09.2021 Letrozol+Ovitrelle+Luteina X
    On 29 lat
    Badania nasienia ok
  • Mara20 Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 12 października 2021, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka95 wrote:
    Mango44 jak u ciebie?

    Ja dzisiaj 14 dni po Ovitrelle beta 0,6 więc czekam na miesiączkę i zabawa zaczyna się od nowa.

    Mara20 witaj :) beta z krwi będzie rozstrzygająca trzymam kciuki.
    Dziękuję za kciuki, po dzisiejszym teście oczywiście już zdarzyłam wylać morze łez, ale jutro będzie już 100 % pewności.

  • Olcia 123 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 13 października 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś robiłam betę na wyniki czekam do piątku. Ale też przy okazji robiłam test ciążowy po południu i wyszedł Negatywny czy to już oznacza że nie jestem w ciąży 😓

  • Mara20 Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 13 października 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam rano betę, właśnie mam wynik 1,10 😭 znowu się nie udało...

  • Rosalia Koleżanka
    Postów: 43 58

    Wysłany: 13 października 2021, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mara20 wrote:
    Zrobiłam rano betę, właśnie mam wynik 1,10 😭 znowu się nie udało...

    Moja droga bardzo mi przykro, pamiętaj nowy cykl to nowa szansa .

    Mara20 lubi tę wiadomość

  • Olcia 123 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 13 października 2021, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo dziewczyny dziś rano robiłam betę wyniki dopiero w pt a dziś po południu robiłam test wyszedł Negatywny czy to oznacza że nie jestem w ciąży 😓😭

  • Mara20 Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 13 października 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia 123 wrote:
    Halo dziewczyny dziś rano robiłam betę wyniki dopiero w pt a dziś po południu robiłam test wyszedł Negatywny czy to oznacza że nie jestem w ciąży 😓😭
    Monitorowałas cykl? Ile dni jesteś po owu? U mnie dzień przed beta test negatywny i potwierdziło się. A może jest jeszcze za wcześnie?

  • Karobu Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 13 października 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia 123 wrote:
    Halo dziewczyny dziś rano robiłam betę wyniki dopiero w pt a dziś po południu robiłam test wyszedł Negatywny czy to oznacza że nie jestem w ciąży 😓😭
    Nie chce robić Ci złudnych nadzieji, bo wiem jak to boli, też przez to przechodziłam, ale powiem Ci tylko mój przykład. Betę zrobiłam 13 dni po zastrzyku wyszła 55,01 mIU oczywiście powtórzyłam po 48h wtedy już miała 177,15, nadal nie wierzyłam więc po kolejnych 48h znowu zrobiłam betę i wtedy wynosiła już 3463,35 dopiero w ten dzień pojawiła się na teście blada kreska, czyli po 4 dniach od wykonania pierwszej bety. To mi pokazało jak złudne są i mylne są te testy, nawet te najczulsze, które powinny pokazywać stężenie hcg już od 25 mIU. Tak więc poczekaj na spokojnie na wynik bety. Tak jak mówię nie chce zrobić Ci nadzieji, bo nie o to chodzi, ale wiem jak się czujesz. Myśl przede wszystkim pozytywnie, jeśli nie w tym cyklu to w kolejnym! <3

    Olcia 123, Sylza, Tweety_ lubią tę wiadomość

  • Olcia 123 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 13 października 2021, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo ❤️

  • Olcia 123 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 15 października 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny tu znowu ja beta 0.109 niestety mam nadzieję że niedługo się uda bo boję się już że zostanie mi tylko klinika 😓

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 15 października 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, spokojnie głowa do góry, pamiętaj ze klinika to tez jest wyjście aby uzyskać efekt a może się uda jeszcze bez!:)
    U mnie 10 dzień po ovi, test sikany biały, jutro powtórka plus beta i w sumie chyba czekam na @ bo patrzę na objawy jakie miałam w ubiegłym cyklu to teraz dokładnie tak samo. Może bardziej mnie bolały jajniki 6 dni po ovu ale mam wrażenie ze już więcej mi tego nie przedłużą

    Olcia 123 lubi tę wiadomość

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • Mara20 Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 15 października 2021, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj jakiś śluz zabarwiony na różowo więc czekam na @. Wiem że przez duphaston trochę mi się wydłuży cykl więc się nawet cieszę że pewnie jutro lub w niedzielę dostanę... nowy cykl, nowe szanse 🙂

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 15 października 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Ja już po histeroskopii. Od listopada wracam do gry. Dam znać czy kolejny miesiąc będzie tylko na aromek+ovitrelle, czy lekarz zgodzi się na IUI.
    Trzymam za Was kciuki i dawajcie znać o postępach 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2021, 19:28

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 15 października 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Hej, spokojnie głowa do góry, pamiętaj ze klinika to tez jest wyjście aby uzyskać efekt a może się uda jeszcze bez!:)
    U mnie 10 dzień po ovi, test sikany biały, jutro powtórka plus beta i w sumie chyba czekam na @ bo patrzę na objawy jakie miałam w ubiegłym cyklu to teraz dokładnie tak samo. Może bardziej mnie bolały jajniki 6 dni po ovu ale mam wrażenie ze już więcej mi tego nie przedłużą
    Sylza,
    Trzymam kciuki. Przyjdzie czas i na nas🙂

  • Angielina Debiutantka
    Postów: 12 8

    Wysłany: 15 października 2021, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    14 dni po ovitrelle i test wyszedł negatywny :( Strasznie mi jest przykro. Jak sobie radzicie z tym wszystkim ? Ja miałam pierwszy miesiąc z Klomifenen i nic. Następnie robiłam 14 dni zastrzyki Ovaleap , pecherzyki osiągnęły wielkość 22mm i zrobilam zastrzyk z ovitrelle. Dzisiaj testowałam i nic z tego nie wyszło. Czyli zaczynamy wszystko od początku. Ehh :(

  • k.p Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 15 października 2021, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angielina wrote:
    Hej dziewczyny.
    14 dni po ovitrelle i test wyszedł negatywny :( Strasznie mi jest przykro. Jak sobie radzicie z tym wszystkim ? Ja miałam pierwszy miesiąc z Klomifenen i nic. Następnie robiłam 14 dni zastrzyki Ovaleap , pecherzyki osiągnęły wielkość 22mm i zrobilam zastrzyk z ovitrelle. Dzisiaj testowałam i nic z tego nie wyszło. Czyli zaczynamy wszystko od początku. Ehh :(



    ja jestem po 3 zastrzykach z Orvitelle i nic. zapisali mnie na drożność jajowodów jednak dwa dni przed odwołali bo awaria sprzętu. przepłakałam 3 dni bo kolejny miesiąc do tylu. czekam na kolejny cykl bh znowu zapisać się na zabieg.... staramy się juz prawie 4 lata .... psychicznie juz nie ogarniam. mocno zastanawiam się nad psychologiem...

  • Angielina Debiutantka
    Postów: 12 8

    Wysłany: 15 października 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k.p wrote:
    ja jestem po 3 zastrzykach z Orvitelle i nic. zapisali mnie na drożność jajowodów jednak dwa dni przed odwołali bo awaria sprzętu. przepłakałam 3 dni bo kolejny miesiąc do tylu. czekam na kolejny cykl bh znowu zapisać się na zabieg.... staramy się juz prawie 4 lata .... psychicznie juz nie ogarniam. mocno zastanawiam się nad psychologiem...


    Kochana my się staraliśmy naturalnie 3 lata aż w końcu zdecydowaliśmy się na klinikę. U mnie stwierdzony PCOS , długie cykle dlatego miałam stymulację. Jestem tez po sprawdzeniu drożności jajowodów i wszystko w normie. Nasienie partnera tez w normie. Całkowicie Cię rozumiem, ale pamiętaj , ze nie jesteś z tym sama 💕 Jesteśmy wszystkie z Tobą 😘 Damy radę mimo wszystko. Psycholog to tez bardzo dobre wyjście. Oczyszczenie się z całego smutku i żalu dobrze wpływa na cała sytuacje starań. A miałaś tez monitoring cyklu miesiąc po miesiącu ?

‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ