X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 18 października 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie Niecierpliwa wrote:
    ostatnia mialam rok temu, wiec moze faktycznie czas odswiezyc. Zapisze sie zatem i odswieze. Ah powiem Wam, ze te starania mnie bardzo doluja.. staram sie wierzyc..ze w koncu sie uda..ale nastepnego dnia optymizm mnie opuszcza i tak w kolko..
    Ja chyba ostatnio już więcej nie wierzę niż wierzę. I tylko oglądam pozytywne testy innych. Ale jakoś nie umiem odpuścić. Z Tym, że Ty masz przed sobą jeszcze szereg możliwości do wykorzystania: iui, ivf. Mnie się już kończą możliwości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2021, 11:51

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 18 października 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    Ja chyba ostatnio już więcej nie wierzę niż wierzę. I tylko oglądam pozytywne testy innych. Ale jakoś nie umiem odpuścić. Z Tym, że Ty masz przed sobą jeszcze szereg możliwości do wykorzystania: iui, ivf. Mnie się już kończą możliwości.


    Nie odpuszczaj! <3 wiadomo sa lepsze i gorsze dni.. ale nie mozna mimo to odpuscic! a co lekarze teraz u Ciebie planuja? a z jakim problemem przyszlo Ci sie zmierzyc? PCOs/endometrioza, hormony?

    Ja mam chyba LUF..do tego moim zdaniem ja moge miec cos z tarczyca ale lekarz usilnie mowi, ze wszystko ok..tylko ze on uwaza, ze jak TSH ponizej 2.5 to juz super gdzue wszyscy pisza w okolicach 1.. plus wszystkie badania wykonalam sobie sama.. co tez mnie zastanawia czemu nie kazal mi pobadac hormonow przed stymulacjami.. suma sumarum przegladajac forum sama poszlam na badania wiekszosci hormonow ale lekarz karze mi juz niczego nie badac..nawet progesteronu 7dpo no bo przeciez mam dupasthon...

    jak wierzylam w tego lekarza tak zaczynam watpic...

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 18 października 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibilus czekamy na wynik bety 😄

    U mnie dziś wieczorem wybije 12 dni po ovi, sikance białe beta z rana ujemna. Nie sadze żeby cokolwiek się rozkręciło ale tez nie czuje się na okres 🤷🏻‍♀️

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 18 października 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie Niecierpliwa wrote:
    Nie odpuszczaj! <3 wiadomo sa lepsze i gorsze dni.. ale nie mozna mimo to odpuscic! a co lekarze teraz u Ciebie planuja? a z jakim problemem przyszlo Ci sie zmierzyc? PCOs/endometrioza, hormony?

    Ja mam chyba LUF..do tego moim zdaniem ja moge miec cos z tarczyca ale lekarz usilnie mowi, ze wszystko ok..tylko ze on uwaza, ze jak TSH ponizej 2.5 to juz super gdzue wszyscy pisza w okolicach 1.. plus wszystkie badania wykonalam sobie sama.. co tez mnie zastanawia czemu nie kazal mi pobadac hormonow przed stymulacjami.. suma sumarum przegladajac forum sama poszlam na badania wiekszosci hormonow ale lekarz karze mi juz niczego nie badac..nawet progesteronu 7dpo no bo przeciez mam dupasthon...

    jak wierzylam w tego lekarza tak zaczynam watpic...
    Ja już mam jedno dziecko z iui z 2019 roku i myślałam że powrót po rodzeństwo będzie łatwiejszy. A tymczasem zostałam zaproszona po jednym nieudanym iui na ivf.

    Moje amh galopująco maleje. Trzy lata temu 1,64 tetaz już ledwo 1,05. Do tego mamy tragiczne wyniki nasienia męża - najgorsza Morfologia. Do tego zwyczajowo mam cienkie śluzówki więc endometrium to max 7,5 mm. Niepotwierdzone owulacje.

    U mnie już niewiele można zrobić. Jesteśmy w procesie ivf. Już drugi transfer. Czekam na testowanie. Ale zarodki wyszły nam też nie bardzo, nie Top Quality. Pewnie to zasługa naszych szałowych parametrów. Ręce opadają. Żeby było śmieszniej mam całe 32 lata. Mam koleżankę pod 40 stke która właśnie od strzała zaszla w ciążę naturalnie.

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Bibilus87 Autorytet
    Postów: 1451 901

    Wysłany: 18 października 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Bibilus czekamy na wynik bety 😄

    U mnie dziś wieczorem wybije 12 dni po ovi, sikance białe beta z rana ujemna. Nie sadze żeby cokolwiek się rozkręciło ale tez nie czuje się na okres 🤷🏻‍♀️

    34,2 mlU/ml

    Sylza lubi tę wiadomość

    ♂️ -36lat, azoospermia, zespół klinefeltera
    ♀️ 34lata

    🩺25.02.2021 gyncentrum,
    ✅02.07sono HSG oba jajowody drożne

    🤯 28.07 Invimed....

    1️⃣IUI 11.08.21 (klops 👎)
    2️⃣IUI 06.09.21 (urodziny i klops 👎 )
    3️⃣ IUI 05.10.21 (🙏) pęcherzyki 21 i 16 🥳🥳🥳


    28.06.2022 Jagienka ❤️
    4700 g 57cm ❤️

    0697d62dde.png
  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 18 października 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!!! Wynik o którym marzy każda z nas ❤️ Życzę pięknego przyrostu 🥰

    Bibilus87 lubi tę wiadomość

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • Osa79 Przyjaciółka
    Postów: 173 20

    Wysłany: 18 października 2021, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 7 dni po ovitrelle mam progesteron...118 nmol/l, gdzie norma jest w fazie lutelanej wg wartosci tego laboratorium do 86...kurcze czy to po ovitrelle?? Jutro ide do lekarza ;( Doczytalam ze pregnylum podnosi progesteron, a ovitrelle?

    AMH 0.665--->0.228 (marzec 22) /TSH ..3-->1,74 (ok miesiaca 50mg letrox), prolaktyna 11, FSH -9,65-->18,43 (marzec;22); LH-8,4, estradiol 65,8
  • Osa79 Przyjaciółka
    Postów: 173 20

    Wysłany: 18 października 2021, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia88 wrote:
    ROSALIA co zrobiłaś że tsh tam Tobie spadło?jakie leki i jaka dawkę zazywalaś?
    Ja zbadałam po miesiącu brania letrox w dawce 50. Z tsh3 poszlo na 1,74. Dawkę sobie ustalilam sama pytając ile dziewczny brały i jak im w jakim czasie spadło. |Też lekarz mi mówil ,ze poniżej 2,5 powinno być do ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2021, 23:01

    Rosalia lubi tę wiadomość

    AMH 0.665--->0.228 (marzec 22) /TSH ..3-->1,74 (ok miesiaca 50mg letrox), prolaktyna 11, FSH -9,65-->18,43 (marzec;22); LH-8,4, estradiol 65,8
  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 19 października 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    Ja już mam jedno dziecko z iui z 2019 roku i myślałam że powrót po rodzeństwo będzie łatwiejszy. A tymczasem zostałam zaproszona po jednym nieudanym iui na ivf.

    Moje amh galopująco maleje. Trzy lata temu 1,64 tetaz już ledwo 1,05. Do tego mamy tragiczne wyniki nasienia męża - najgorsza Morfologia. Do tego zwyczajowo mam cienkie śluzówki więc endometrium to max 7,5 mm. Niepotwierdzone owulacje.

    U mnie już niewiele można zrobić. Jesteśmy w procesie ivf. Już drugi transfer. Czekam na testowanie. Ale zarodki wyszły nam też nie bardzo, nie Top Quality. Pewnie to zasługa naszych szałowych parametrów. Ręce opadają. Żeby było śmieszniej mam całe 32 lata. Mam koleżankę pod 40 stke która właśnie od strzała zaszla w ciążę naturalnie.



    a za ktorym razem udalo sie z IUI z pierwszym jesli moge podpytac? Po ilu miesiacach staran zdecydowalas sie na IUI? Ja szczerze mowiac bede chciala o to pytac lekarza na kolejnej wizycie.

    Ja wczoraj rowniez uslyszalam o kolejnej ciazy i zlotym strzale ;]... my tez walczymy z Morfologia..a po ilu miesiacach mozna sprawdzic nasienie ponownie? po 2 juz mozna?

    Kurcze o AMH ja mam bardzo mala wiedze niestety.

    a Twoj cos bierze na poprawe nasienia? Trzymam mocno kciuki za Twoje testowanie, daj znac !!! Kiedy testujesz? <3

    lekarka mi odpisala..ze nie wymagana jest kontrola i takie plamienia po owulacji sie zdarzaja i sa normalne..no nie wiem.. zaczelo sie w niedziele poznym wieczorem i nadal trwaja... :/

    ide w poniedzialek na konsultacje do innego ale najpierw zbadam proga..bo tak na moja logike to moze to jakas niedomoga czy cos..







  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 19 października 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa79 wrote:
    Ja zbadałam po miesiącu brania letrox w dawce 50. Z tsh3 poszlo na 1,74. Dawkę sobie ustalilam sama pytając ile dziewczny brały i jak im w jakim czasie spadło. |Też lekarz mi mówil ,ze poniżej 2,5 powinno być do ciąży

    a moge zapytac w ktorym dniu badalas prolaktyne i na jakim mialas poziomie, ze Cie zaniepokoila? :)

  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 19 października 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa79 wrote:
    Dziewczyny, 7 dni po ovitrelle mam progesteron...118 nmol/l, gdzie norma jest w fazie lutelanej wg wartosci tego laboratorium do 86...kurcze czy to po ovitrelle?? Jutro ide do lekarza ;( Doczytalam ze pregnylum podnosi progesteron, a ovitrelle?


    daj koniecznie znac co powiedzial, bo jestem bardzo ciekawa!

  • Kropeczka95 Przyjaciółka
    Postów: 65 22

    Wysłany: 19 października 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie Niecierpliwa wrote:
    Cześć dziewczyny, to mój drugi cykl z ovitrelle i drugi raz mam plamienia po owulacji (wcześniej mi się to nie zdarzało). W tamtym cyklu było to 1- razowe wiec się jakoś tym nie przejęłam. Ale tym razem to już 2 dzień. Zastrzyk miałam w tamta środę wiec jestem jakieś plus minus 3 dni po owulacji. Czy któraś z Was miała plamienia po owulacji i ovitrelle ? Czy powinnam się martwić? :/
    Ja we wtorek rano miałam ovitrelle, a plamienie w sobotę, dzwoniłam wtedy do ginekolog i kazała włączyć luteinę. Do dzisiaj nie wiem co to było, na owulacyjne za pozno, implantacyjne też to nie było 🤷

    Ona 26 lat
    PCOS
    Metformina, Ovarin, witamina D
    09.2021 Letrozol+Ovitrelle+Luteina X
    On 29 lat
    Badania nasienia ok
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 555 251

    Wysłany: 19 października 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, to mój pierwszy wpis.
    W czwartek zaczęłam swój 3 stymulowany clo+ estrofem + duphaston +ovitrelle cykl. W poprzednich dwóch cyklach urosly po dwa pęcherzyki.
    Nurtuje mnie czy przed stymulacją tabletkami lekarz nie powinien wykonać drożności?

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 19 października 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Hej dziewczyny, to mój pierwszy wpis.
    W czwartek zaczęłam swój 3 stymulowany clo+ estrofem + duphaston +ovitrelle cykl. W poprzednich dwóch cyklach urosly po dwa pęcherzyki.
    Nurtuje mnie czy przed stymulacją tabletkami lekarz nie powinien wykonać drożności?


    to jest bardzo dobre pytanie..tez mnie to zastanawia..bo rowniez nie zostalo mi to powiedziane na wizycie a na forum widze ze mnostwo osob po droznosci...

  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 19 października 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczka95 wrote:
    Ja we wtorek rano miałam ovitrelle, a plamienie w sobotę, dzwoniłam wtedy do ginekolog i kazała włączyć luteinę. Do dzisiaj nie wiem co to było, na owulacyjne za pozno, implantacyjne też to nie było 🤷


    a ile u Ciebie trwalo? jeden dzien? takie krwiste czy raczej typowe plamienie? u mnie poki co rano potworka a teraz jakby sie wyciszylo...a juz przynajmniej nie jest tak intensywne..

    Bede na pewno pytac o to w poniedzialek u lekarza no ale przed tym chce zbadac proga.. ktory to Twoj cykl z ovitrelle? :)

    ja za to mam niesamowita suchosc pochwy..nigdy tak nie mialam ale tez nigdy tak nie plamilam w srodku cyklu..owulacja tez byla specyficzna...wiec generalnie wszystko do gory nogami ;]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2021, 14:35

  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 19 października 2021, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie Niecierpliwa wrote:
    a za ktorym razem udalo sie z IUI z pierwszym jesli moge podpytac? Po ilu miesiacach staran zdecydowalas sie na IUI? Ja szczerze mowiac bede chciala o to pytac lekarza na kolejnej wizycie.

    Ja wczoraj rowniez uslyszalam o kolejnej ciazy i zlotym strzale ;]... my tez walczymy z Morfologia..a po ilu miesiacach mozna sprawdzic nasienie ponownie? po 2 juz mozna?

    Kurcze o AMH ja mam bardzo mala wiedze niestety.

    a Twoj cos bierze na poprawe nasienia? Trzymam mocno kciuki za Twoje testowanie, daj znac !!! Kiedy testujesz? <3

    lekarka mi odpisala..ze nie wymagana jest kontrola i takie plamienia po owulacji sie zdarzaja i sa normalne..no nie wiem.. zaczelo sie w niedziele poznym wieczorem i nadal trwaja... :/

    ide w poniedzialek na konsultacje do innego ale najpierw zbadam proga..bo tak na moja logike to moze to jakas niedomoga czy cos..
    Z iui udało się za drugim podejściem. Zdecydowaliśmy się na nie po pół roku bezskutecznych starań. Mąż od kilku lat jedzie na suplementach typu pro fertille itp.

    Jestem po transferze trzeci dzień i test biały. To już drugi transfer dobrego zarodka więc nie wiem czy to wina tylko nasienia czy moja macica nie zamierza już być w ciąży. Mam dzisiaj kryzys kryzysów. Na dodatek na wątku ivf mam wrażenie że akurat wszystkim dziewczynom się udało w tym miesiącu. No i fajnie, nie chce ich dzieci przecież, ale dlaczego nie ja?

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Bibilus87 Autorytet
    Postów: 1451 901

    Wysłany: 19 października 2021, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie nie wyobrażam zacząć przygodę ze stymulacją i iui bez badania drożności. Bo jak są niedrożne to po co to wszystko...

    Co do tarczycy ja miałam 2,3 i lekarz powiedział że jeśli mam taką bez leków to broń Boże mam jej nie ruszać. Bo jak się już zacznie brać leki to już na amen.

    ♂️ -36lat, azoospermia, zespół klinefeltera
    ♀️ 34lata

    🩺25.02.2021 gyncentrum,
    ✅02.07sono HSG oba jajowody drożne

    🤯 28.07 Invimed....

    1️⃣IUI 11.08.21 (klops 👎)
    2️⃣IUI 06.09.21 (urodziny i klops 👎 )
    3️⃣ IUI 05.10.21 (🙏) pęcherzyki 21 i 16 🥳🥳🥳


    28.06.2022 Jagienka ❤️
    4700 g 57cm ❤️

    0697d62dde.png
  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 19 października 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibilus87 wrote:
    Ja sobie nie wyobrażam zacząć przygodę ze stymulacją i iui bez badania drożności. Bo jak są niedrożne to po co to wszystko...

    Co do tarczycy ja miałam 2,3 i lekarz powiedział że jeśli mam taką bez leków to broń Boże mam jej nie ruszać. Bo jak się już zacznie brać leki to już na amen.

    Kurcze no właśnie ja tez tak myślałam .. a jestem stymulowana bez .. chyba się i o to podpytam więcej jeśli w tym cyklu nie wyjdzie . A chyba nic nie świadczy o tym ze miałoby wyjść wręcz przeciwnie :(

  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 19 października 2021, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    Z iui udało się za drugim podejściem. Zdecydowaliśmy się na nie po pół roku bezskutecznych starań. Mąż od kilku lat jedzie na suplementach typu pro fertille itp.

    Jestem po transferze trzeci dzień i test biały. To już drugi transfer dobrego zarodka więc nie wiem czy to wina tylko nasienia czy moja macica nie zamierza już być w ciąży. Mam dzisiaj kryzys kryzysów. Na dodatek na wątku ivf mam wrażenie że akurat wszystkim dziewczynom się udało w tym miesiącu. No i fajnie, nie chce ich dzieci przecież, ale dlaczego nie ja?

    A po ilu dniach od transferu powinno się robić test? Może za wcześnie jeszcze? Ile macie zarodków jeszcze?

    Wiem doskonale co czujesz .. ja już powoli dostaje głębokiej depresji .. staram się jak mogę nie nakręcać swe negatywnie ale no częściej niewychodzi niż wychodzi.

    A te suplementy nie pomagają mężowi ? Może niech zmieni je na coś innego jeśli maja nijaki skutek? Mój odstawił alko słodycze czipsy .. staramy sue jeść zdrowiej no ale czy to poprawi jakość to się okaże za pewnie 2-3 miesiące

  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 19 października 2021, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie Niecierpliwa wrote:
    A po ilu dniach od transferu powinno się robić test? Może za wcześnie jeszcze? Ile macie zarodków jeszcze?

    Wiem doskonale co czujesz .. ja już powoli dostaje głębokiej depresji .. staram się jak mogę nie nakręcać swe negatywnie ale no częściej niewychodzi niż wychodzi.

    A te suplementy nie pomagają mężowi ? Może niech zmieni je na coś innego jeśli maja nijaki skutek? Mój odstawił alko słodycze czipsy .. staramy sue jeść zdrowiej no ale czy to poprawi jakość to się okaże za pewnie 2-3 miesiące
    Mamy jeszcze dwa bardzo słabe zarodki. Testować można tak rozsądnie od 5 dpt do 8 dpt. Potem już nie ma co. Co nie zmienia faktu, że wielu dziewczynom już jakiś cień wychodzi wcześniej. Ale nie mnie.

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ