X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 19 października 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    Mamy jeszcze dwa bardzo słabe zarodki. Testować można tak rozsądnie od 5 dpt do 8 dpt. Potem już nie ma co. Co nie zmienia faktu, że wielu dziewczynom już jakiś cień wychodzi wcześniej. Ale nie mnie.

    No to jeszcze prosze nie smutac :) daj mu jeszcze pare dni! :) a co do kolejnych zarodkow czasami te najsabsze okazuja sie nasilniejsze.. noo zycie jest bardzo przewrotne wiec nie trac wiary!!

    Daj znac koniecznie za pare dni. z calych sil trzymam kciuki !!!


    MDW lubi tę wiadomość

  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 20 października 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie Niecierpliwa wrote:
    No to jeszcze prosze nie smutac :) daj mu jeszcze pare dni! :) a co do kolejnych zarodkow czasami te najsabsze okazuja sie nasilniejsze.. noo zycie jest bardzo przewrotne wiec nie trac wiary!!

    Daj znac koniecznie za pare dni. z calych sil trzymam kciuki !!!
    4dpt z wieczornego, rozcieńczonego moczu. 2 kreski!!! Jutro beta.

    27530eed1cf5.jpg

    Bibilus87, Sylza, Kate14, Kiki25 lubią tę wiadomość

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 20 października 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    4dpt z wieczornego, rozcieńczonego moczu. 2 kreski!!! Jutro beta.

    27530eed1cf5.jpg
    No widzisz ? 🥰🥰 to się nazywa nius !! Cudownie !! Wspaniale ! Daj koniecznie znac jak beta!! Trzymam nadal mocno kciuki !! Jednak wiara czyni cuda!

    MDW lubi tę wiadomość

  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 20 października 2021, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie Niecierpliwa wrote:
    No widzisz ? 🥰🥰 to się nazywa nius !! Cudownie !! Wspaniale ! Daj koniecznie znac jak beta!! Trzymam nadal mocno kciuki !! Jednak wiara czyni cuda!
    Ty chyba bardziej wierzyłaś niż ja :)
    Zobaczymy jaka beta ale to też dobry prognostyk dla dziewczyn, które mają trochę słabsze zaridki- jak ja (2aa).

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Bibilus87 Autorytet
    Postów: 1451 901

    Wysłany: 20 października 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    4dpt z wieczornego, rozcieńczonego moczu. 2 kreski!!! Jutro beta.

    27530eed1cf5.jpg
    Trzymam kciuki za betę✊✊✊

    MDW lubi tę wiadomość

    ♂️ -36lat, azoospermia, zespół klinefeltera
    ♀️ 34lata

    🩺25.02.2021 gyncentrum,
    ✅02.07sono HSG oba jajowody drożne

    🤯 28.07 Invimed....

    1️⃣IUI 11.08.21 (klops 👎)
    2️⃣IUI 06.09.21 (urodziny i klops 👎 )
    3️⃣ IUI 05.10.21 (🙏) pęcherzyki 21 i 16 🥳🥳🥳


    28.06.2022 Jagienka ❤️
    4700 g 57cm ❤️

    0697d62dde.png
  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 21 października 2021, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    Ty chyba bardziej wierzyłaś niż ja :)
    Zobaczymy jaka beta ale to też dobry prognostyk dla dziewczyn, które mają trochę słabsze zaridki- jak ja (2aa).



    no pewnie, ze wierze! :) :) dawaj znac !

    az zaczelam w siebie wierzyc wczoraj ale juz przestalam bo krwawienio plamienia zas sie nasilily takze ja ten cykl juz spisalam na straty. Ide jutro do innego ginekologa i zobaczymy co mi powie. A dzis zrobilam proga i czekam na wynik zeby zobaczyc jak to z tym progesteronem u mnie jest

  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 21 października 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 dpt i mam:
    Beta hcg 9,6
    Progesteron 8,91
    i kosmicznie rozjechana morfologie po accofilu ✌🏻️

    Strasznie Niecierpliwa lubi tę wiadomość

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 21 października 2021, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    5 dpt i mam:
    Beta hcg 9,6
    Progesteron 8,91
    i kosmicznie rozjechana morfologie po accofilu ✌🏻️


    no i pieknie ! niech teraz beta szybciutko rosnie :) :) <3

    MDW lubi tę wiadomość

  • Aga94 Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 21 października 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Nie udzielam się za bardzo na forum ale proszę o opinie na temat moich wyników. Nie wiem co myśleć :)
    Ten cykl bylam stymulowana Menopurem i miałam zastrzyk ovitrelle.
    Lekarz kazal zrobic progesteron 7 dni po zastrzyku. Wyszla 25,9 ng/ml wiec dość dużo.
    Powtórzyłam progesteron 9 dni po zastrzyku czyli dzisiaj i przy okazji zrobiłam będę w nadzieji że to ciaza.
    Progesteron wyszedł 48,1 ng/ml a Beta 17,69 mlU/mL. Czy to może być ciaza? Powtórzę betę oczywiście za 48h.. ale czy to może być pozostałość po ovitrelle? Nie wiem czy mieć nadzieję.
    To chyba będzie najdłuższe 48h w moim życiu

    Pozdrawiam

    Starania od listopad 2019
    27l
    Cykle bezowulacyjne, progesteron w fazie lutealnej 0,3 -0,5
    Suplementacja OVARIN od luty 2021 - progesteron 23dc 3,0
    Estradiol 51,00
    Prolaktyna 17,26
    Testosteron 1,97
    Glukoza po 2h 88
    TSH 1,74
  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 21 października 2021, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 dni po zastrzyku jeszcze może zostać ale najpewniej wyjdzie jak powtórzysz czy przyrasta czy spada :)

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • Aga94 Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 22 października 2021, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, tak zrobię. Tylko zastanawia mnie ten wzrastający progesteron. Chyba ovitrelle nie ma na to wpływu...

    Starania od listopad 2019
    27l
    Cykle bezowulacyjne, progesteron w fazie lutealnej 0,3 -0,5
    Suplementacja OVARIN od luty 2021 - progesteron 23dc 3,0
    Estradiol 51,00
    Prolaktyna 17,26
    Testosteron 1,97
    Glukoza po 2h 88
    TSH 1,74
  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 22 października 2021, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga94 wrote:
    Dziękuję, tak zrobię. Tylko zastanawia mnie ten wzrastający progesteron. Chyba ovitrelle nie ma na to wpływu...


    Ja tam myśle, ze taki progesteron to nie od zastrzyku :) ja z kolei zrobiłam również 8 dni po zastrzyku i progesteron mam 9,16... za niski dziewczyny nie? :/ idę za 2h do lekarza innego i będę pytać ...

  • Aga94 Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 22 października 2021, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bierzesz Duphaston?
    Ja miałam bardzo niski progesteron i przez kilka cykli bralam duphaston w 2 fazie. Lekarz mówił że dobrze jak progesteron jest tydzień po owulacji powyżej 10..
    W tym cyklu bez Duphastonu bo chciał lekarz sprawdzić jak sobie poradzę bez i stąd w ogóle poszłam na badanie. Mega zdziwienie że wyszedł 25,9 dlatego powtórzylam wczoraj i 48,1. Nie chce się za wcześnie cieszyć bo najwazniejsze czy Beta też urośnie :)

    MDW lubi tę wiadomość

    Starania od listopad 2019
    27l
    Cykle bezowulacyjne, progesteron w fazie lutealnej 0,3 -0,5
    Suplementacja OVARIN od luty 2021 - progesteron 23dc 3,0
    Estradiol 51,00
    Prolaktyna 17,26
    Testosteron 1,97
    Glukoza po 2h 88
    TSH 1,74
  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 22 października 2021, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga94 wrote:
    A bierzesz Duphaston?
    Ja miałam bardzo niski progesteron i przez kilka cykli bralam duphaston w 2 fazie. Lekarz mówił że dobrze jak progesteron jest tydzień po owulacji powyżej 10..
    W tym cyklu bez Duphastonu bo chciał lekarz sprawdzić jak sobie poradzę bez i stąd w ogóle poszłam na badanie. Mega zdziwienie że wyszedł 25,9 dlatego powtórzylam wczoraj i 48,1. Nie chce się za wcześnie cieszyć bo najwazniejsze czy Beta też urośnie :)


    Biore już 3 cykle i no efekt chyba marny . Mie wiem jaki miałam progesteron sam z siebie ale Zasranawiam się cZy to ma coś wspólnego z tym ze miałam jakiś drugi dziwny zapadnięty pęcherzyk ..i potem plamienia kilkudniowe .. no nic zaraz jadę na konsultacje to mam nAdzieje ze się dowiem ..

    A za Ciebie trzymam kciuki !! ❤️❤️
    Który to Twój stymulowany cykl ? 🤗

  • Aga94 Znajoma
    Postów: 26 8

    Wysłany: 22 października 2021, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 cykl stymulowany. Pierwsze dwa Clo ale miałam po nim bardzo cienkie endometrium - 3mm. Trzeci Lametta i endometrium nie poprawiło się. W tym cylku Menopur i endometrium 8mm i byly 2 spore pęcherzyki 15dc. Zastrzyk Ovitrelle mialam 17dc więc owulacja pewnie 18dc tak też wynikło z temperatury ale nie byłam już więcej na monitoringu.
    Czekam niecierpliwie do jutra o 10.20 się zapisałam na betę :)

    Na pocieszenie w poprzednim cyklu biorąc Duphaston miałam progesteron 10,2 a w tym nie biorę i jest super :)
    Daj znać co powie lekarz na konsultacji :)

    MDW lubi tę wiadomość

    Starania od listopad 2019
    27l
    Cykle bezowulacyjne, progesteron w fazie lutealnej 0,3 -0,5
    Suplementacja OVARIN od luty 2021 - progesteron 23dc 3,0
    Estradiol 51,00
    Prolaktyna 17,26
    Testosteron 1,97
    Glukoza po 2h 88
    TSH 1,74
  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 22 października 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga94 wrote:
    4 cykl stymulowany. Pierwsze dwa Clo ale miałam po nim bardzo cienkie endometrium - 3mm. Trzeci Lametta i endometrium nie poprawiło się. W tym cylku Menopur i endometrium 8mm i byly 2 spore pęcherzyki 15dc. Zastrzyk Ovitrelle mialam 17dc więc owulacja pewnie 18dc tak też wynikło z temperatury ale nie byłam już więcej na monitoringu.
    Czekam niecierpliwie do jutra o 10.20 się zapisałam na betę :)

    Na pocieszenie w poprzednim cyklu biorąc Duphaston miałam progesteron 10,2 a w tym nie biorę i jest super :)
    Daj znać co powie lekarz na konsultacji :)


    trzymam za Ciebie kciuki! jutro powtarzasz bete? daj znac koniecznie !

    a powiedz przed stymulacjami robilas droznosc jajowodow?

    Ja jestem po wizycie i szczerze przez kolejny tydz zanim sie nie zacznie nowy cykl mam co rozkminiac bo ten lekarz ma zupelnie inne podejscie.. no i nie wiem co robic ....

    proponuje mi odstawienie tych stymulacji i danie szanse normalnym cyklom. Uwaza, ze za szybko wkroczyla stymulacja. Natomiast mam 2 za soba..i nie wiem czy warto moze sprobowac jeszcze raz... na zasadzie do 3 razy sztuka i wtedy ewentualnie odstawic i w grudniu dajsc organizmowi dojsc do siebie po i od nowego roku dzialac na innych zasadach..? czy odstawic juz teraz..i sie o naturalny cud modlic ;)

    i kogo tu sluchac :) .. a progesteron, ze nie jest tragiczny ponoc, bo biore dupasthon a dupasthon nie jest wykrywalny we krwi sie dowiedzialam wiec jesli swoj mam taki plus biore dupka to powinno byc ok.. z

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 555 251

    Wysłany: 23 października 2021, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy partner którejś z Was stosował FertilMan ? Macie jakieś doświadczenia czy działa i faktycznie poprawia jakość nasienia?

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 23 października 2021, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój stosuje fertistim, selen, q10 i wyniki się bardO poprawiły. Pisałam o tym w temacie męskie sprawy dokładnie o wynikach co i o ile poszło w górę :)

    Tweety_, Kiki25 lubią tę wiadomość

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 24 października 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Mam 29 lat i staramy się o drugie dziecko. Syn 5 lat.
    Mam pcos , io, hiperplorqktynemie .
    To 4 cykl stymulacji, bez stymulacji wogole nie mam owulacja ani okresu. W tym cyklu dołożyłam zioła ojca sroki3.
    Na lewym jajniku miałam pecherzyk 23 .mm i w czwartek wieczorem miałam zastrzyk ovitrelle . Na prawym jajniku nic się szczególnego nie działo. Nastomiast bylam w sobotę (wczoraj ) na usg kontrolnym czy pęcherzyk pekl i lekarz potwierdził ze w lewym jajniku byla owulacja natomiast na prawym okazało się że urósł pecherzyk 22 mm. Lekarz zalecił aby nadal wspolzyc.

    Moje pytanie czy zastrzyk z czwartku moze wpłynąć na ten pecherzyk w prawym jajniku i tez moze byc owulacja. Niby po zastrzyk do 48 h moze dojść do owulacja. ( upłynęło w sobotę wieczor) i mam pytanko czy są szanse na ciążę bliźniacza? Oczywiście współżyliśmy. Trochę się boję takiej opcji. Ale dopiero teraz naszła mnie taka refleksja o bliźniakach. Po owulacja na lewym jajniku Powinny hormony wstrzymać owulacja pozostałych pecherzykow. Proszę o pomoc jak sądzicie??

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 555 251

    Wysłany: 24 października 2021, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Mój stosuje fertistim, selen, q10 i wyniki się bardO poprawiły. Pisałam o tym w temacie męskie sprawy dokładnie o wynikach co i o ile poszło w górę :)
    Dziękuję za odpowiedź

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ