X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • No-Na Znajoma
    Postów: 22 0

    Wysłany: 11 marca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy encorton mozna brac dwa cykle bez przerwy?

    NoNa
  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 12 marca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostałam zastrzyk ovritelle w środę około 20:00. Licząc z środa to dzisiaj 11 dzień. Test dzisiaj rano z bardzo jasnym drugim bladziochem, ale to dopiero 9 dni po owulacji... W nocy zbudził mnie silny ból miesiaczkowy, który minął po paru minutach, temperaturę mam cały czas wysoka. Wiem, że trzeba cierpliwie czekać i się nie nakrecac, ale żeby to było takie proste :( Czytam, że u niektórych z was zastrzyk utrzymywał się bardzo długo...Jakoś się w ogóle nie cieszę i myślę, że u mnie jest to samo. Czy ktoś z was potrafi sobie radzić w jakiś mądry sposób z tą niepewnoscia? wykończy mnie to niedługo ;-) Na betę nie latam bo siedzę do późnej nocy w korpo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2017, 11:08

    Arii lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 12 marca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No-Na wrote:
    dziewczyny czy encorton mozna brac dwa cykle bez przerwy?

    Można. Ja biorę ciągle od połowy grudnia 20mg, ale to z zalecenia lekarza ;)

    Nie można jest brać długo encortonu bo można zacząć puchnąć i mieć objawy Cushinga (polecam wygooglować). Wg moich lekarzy max to pół roku.

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 12 marca 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coccolino wrote:
    Dziewczyny dostałam zastrzyk ovritelle w środę około 20:00. Licząc z środa to dzisiaj 11 dzień. Test dzisiaj rano z bardzo jasnym drugim bladziochem, ale to dopiero 9 dni po owulacji... W nocy zbudził mnie silny ból miesiaczkowy, który minął po paru minutach, temperaturę mam cały czas wysoka. Wiem, że trzeba cierpliwie czekać i się nie nakrecac, ale żeby to było takie proste :( Czytam, że u niektórych z was zastrzyk utrzymywał się bardzo długo...Jakoś się w ogóle nie cieszę i myślę, że u mnie jest to samo. Czy ktoś z was potrafi sobie radzić w jakiś mądry sposób z tą niepewnoscia? wykończy mnie to niedługo ;-) Na betę nie latam bo siedzę do późnej nocy w korpo.

    Skoro na betę nie latasz to musisz czekać :D
    Nie ma innej opcji niestety ;)

    coccolino lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • No-Na Znajoma
    Postów: 22 0

    Wysłany: 12 marca 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bete mozesz zrobic w szpitalu , o kazdej porze dnia i nocy
    Ja zawsze sie boje wyniku a juz kilka betek za mną

    NoNa
  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 13 marca 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 12 dzień po zastrzyku, test pozytywny z wyraźniejsza kreska. Z wcześniejszych dni moj mąż nie widział drugiej kreski i twierdził, ze sobie wkręcam (były na pewno ;-)). Dzisiaj sam potwierdzil, ze jest. Dzisiaj mój 10 dzień po owulacji, umówiłam sie na betę na 18. Zastanawiam sie co beta da jesli moze byc rowniez zafałszowana. Moze jedynie jej wartość bedzie miarodajna, po tylu dniach po zastrzyku pewnie nie będzie za wysoka. Trzymajcie kciuki!

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 14 marca 2017, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 beta 24,42 <3 zaszłam w ciążę po pierwszym zastrzyku ovritelle :)

    Justine, Foto_Anna, Flowwer, Malwas, Aife, Lara79, Lunaris, CiemnyKotel, dagella, Agulek24 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:03

  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 14 marca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    coccolino gratuluję!!!

    ja też jestem pierwszy cykl na ovitrelle. miałam podany w 15 dniu cyklu bez stymulacji miałam jeden pęcherzyk 20 mm. Póki co dziś 23 dzień cyklu, zawsze miałam problem z plamieniami przed @ i niskim progesteronem póki co odpukać plamień brak. Na razie nie testuję, najwcześniej w sobotę. Objawów jako takich brak, tzn lekki ból podbrzusza i w krzyżu ale na miesiączkę też tak mam często. Chciałabym bardzo, żeby się udało u mnie to 9cs na luzie a 6 na powaznie tzn monitoring cyklu co miesiąc.

    Na pewno się uda, trzymam kciuki :)

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • Arii Ekspertka
    Postów: 158 70

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 9 dzień po ovitrelle. Test sikany pozytywny, ale zobaczymy co będzie dalej. Paniom, którym się udało serdecznie gratuluję;)

    8p3o0dw4xslohyuh.png
  • Arii Ekspertka
    Postów: 158 70

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolino jeśli jeszcze tu jesteś proszę powiedz czy dzień zastrzyku liczymy jako pierwszy i odliczamy te 14 dni?

    coccolino lubi tę wiadomość

    8p3o0dw4xslohyuh.png
  • coccolino Przyjaciółka
    Postów: 110 90

    Wysłany: 25 marca 2017, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arii wrote:
    Coccolino jeśli jeszcze tu jesteś proszę powiedz czy dzień zastrzyku liczymy jako pierwszy i odliczamy te 14 dni?

    Zależy o której godzinie bralas. Ja około 21 więc liczyłam od następnego dnia, ale jak bralas rano to myślę, że ten dzień też się liczy jako "po".

    Myślę, że 14 dni to długo. U mnie 12 dnia test już pokazał ciążę (kreska była wyrazniejsza niż w poprzednich dniach)

    Napisz co u ciebie, testy nadal pozytywne?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2017, 00:28

    3jgx3e3kvup8iows.png
  • No-Na Znajoma
    Postów: 22 0

    Wysłany: 25 marca 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja robilam test płytkowy w 3 dniu po ovitralle i test byl negatywny , nie wiem czy to ma znaczenie ale robilam go koło 16. Nie wiem co myslec ? Czy to znak ze znowu sie nie udało?

    NoNa
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 27 marca 2017, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Jestem aktualnie po pierwszej inseminacji (starania od 12 miesięcy bezskuteczne). 19.03 mąż podał mi Ovitrelle, po 26h miałam monitoring z widocznymi dwoma pęcherzykami - 29mm i 18mm i wykonaną inseminację wypreparowanym nasieniem męża. Od dwóch dni czuje takie ukłucia w macicy, ogólnie odczuwam dość uciążliwy ból piersi, nudności, wahania nastroju i osłabienie, ale wiem, że ten lek potrafi długo utrzymywać się w krwiobiegu, dlatego nie robie sobie wielkich nadzieji :). Jak myśliście, w którym dniu mogłabym już zacząć testować? Gratuluję oczywiście zaciążonym :) zawsze to cieszy i podnosi na duchu, jak czyta się takie pozytywne komentarze ;)

    Sabrinayyy lubi tę wiadomość

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1165

    Wysłany: 27 marca 2017, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Witajcie dziewczyny. Jestem aktualnie po pierwszej inseminacji (starania od 12 miesięcy bezskuteczne). 19.03 mąż podał mi Ovitrelle, po 26h miałam monitoring z widocznymi dwoma pęcherzykami - 29mm i 18mm i wykonaną inseminację wypreparowanym nasieniem męża. Od dwóch dni czuje takie ukłucia w macicy, ogólnie odczuwam dość uciążliwy ból piersi, nudności, wahania nastroju i osłabienie, ale wiem, że ten lek potrafi długo utrzymywać się w krwiobiegu, dlatego nie robie sobie wielkich nadzieji :). Jak myśliście, w którym dniu mogłabym już zacząć testować? Gratuluję oczywiście zaciążonym :) zawsze to cieszy i podnosi na duchu, jak czyta się takie pozytywne komentarze ;)

    Hej.mozesz nasikac dzisiaj i sama sprawdzić czy nadal zastrzyk utrzymuje się w Tobie.po dwóch dniach zatestuj i wtedy będzie wszystko jasne.Mi zastrzyk utrzymywał się ok 6 dni a we wcześniejszym cyklu bite 10

    Malwas lubi tę wiadomość

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 27 marca 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie 31 dzięki za podpowiedź, nasikałam z porannego :). Na teście o czułości 10 mlU/ml nie widać cienia bladej kreski. Zobaczymy za dwa dni ;).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2017, 08:12

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1165

    Wysłany: 27 marca 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Angie 31 dzięki za podpowiedź, nasikałam z porannego :). Na teście o czułości 10 mlU/ml nie widać cienia bladej kreski. Zobaczymy za dwa dni ;).

    Trzymam kciuki!

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy test 10 dni po ovitrelle o czułości 25 wykonany po południu z mega rozcieńczonego moczu z blada kreska to na pewno ovitrelle? Czy Wam na 25 nie wychodziło? Tak mnie podkusiło zrobić ale nie chce sobie robić zbytniej nadziei

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 27 marca 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko powiedzieć, może powinnaś powtórzyć pojutrze z porannego moczu :)

    Zosia12345 lubi tę wiadomość

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Arii Ekspertka
    Postów: 158 70

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolino niestety się nie udało.

    Ovitrelle utrzymywał się u mnie do 13 dnia... aż tylko mi narobił nadziei, bo testowałam od 9 i do tego 13 były pozytywne. Sprawdziłam betę i niestety ujemna 2,49

    8p3o0dw4xslohyuh.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ