Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Eeeeh, przykro mi bardzo :( miałam nadzieję że u Ciebie ten dziwny cykl zakończy się jednak pozytywnym zaskoczeniem. Ta klinika to jakaś niepoważna chyba że życzą sobie akurat w środę i nie może być żaden inny dzień, jakby im to robiło wielką różnicę. Ale może faktycznie jak pójdziesz to sie dogadasz, łatwiej kogoś spławić przez telefon niż face to face

    No napieprza mnie wszystko od ponad tygodnia i po prostu zaczynam się martwić. Pojadę tam zaraz. Pofatyguję się. Mam 40 minut w jedną stronę, ale nie obejdę tego. Mam nadzieję, że zdążę wrócić do 16:30, bo mam wizytę z psem u Weta

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Daj znać koniecznie jak ten twój progesteron! Moja ginekolog twierdzi że z takich cudacznych cykli często się udaje, jak już człowiek sobie myśli „nooo, teraz to już na 100% nic nie będzie”. Ale takie luźne podejście jest dobre bo przynajmniej się człowiek aż tak nie fiksuje. Ja w tym cyklu przez większość czasu zapominam że jestem w fazie lutealnej, też dużo rzeczy się nie składa do kupy. Pęcherzyk był bardzo duży, mój mąż miał gorączkę wysoką, no byłabym w szoku gdyby się udało.

    Ale rzucił mi się ostatnio jakiś tik tok w oczy że jest przesąd że jeśli starasz się o dziecko to żeby kupić prezent dla dziecka, zapakować go i położyć pod choinką żeby za rok na święta już było dziecko. I kupiłam kocyk, jestem przesądna więc zobaczymy 😅
    😂😂😂 hahahahaha nie słyszałam tego! 😅 dobre, może też przetestuję 😅

    Martolina lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Finch11 Autorytet
    Postów: 862 1398

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaliope wrote:
    No napieprza mnie wszystko od ponad tygodnia i po prostu zaczynam się martwić. Pojadę tam zaraz. Pofatyguję się. Mam 40 minut w jedną stronę, ale nie obejdę tego. Mam nadzieję, że zdążę wrócić do 16:30, bo mam wizytę z psem u Weta
    Dawaj znać czy coś się udało zdziałać!

    👱🏻‍♀️ 28, Poznań

    03.02 ⏸️🥹❤️

    30.09 Zośka jest z nami 🥹
    37+4
    3520g i 53 cm miłości ❤️
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Jest pierwszy wynik dziewczyny z soboty beta - 37,4 progesteron 31,65 teraz czekac na drugi wynik czy przyrasta
    Super, gratuluję 🤗🤗🤗❤️
    Teraz czekamy na przyrost ✊🏻❤️❤️

    Martolina lubi tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    Super, gratuluję 🤗🤗🤗❤️
    Teraz czekamy na przyrost ✊🏻❤️❤️
    Ta diagnostyka to chyba chce żebym na zawał zeszła normalnie zawsze jak rano pobieram krew to max 16 mam wyniki a teraz oczywiście nie ma 😂

  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest drugi wynik beta 159,90 i progesteron 30,95 ten próg jest okej co nie ? Dziewczyny ile razy jeszcze powtarzacie betę żeby zobaczyć czy te przyrosty są okej ? I jak myślicie na kiedy umówic się na pierwszą wizytę ?

    Kaliope, Finch11, toossiaa, WWiktoriAA92, Migotka96 lubią tę wiadomość

  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Jest drugi wynik beta 159,90 i progesteron 30,95 ten próg jest okej co nie ? Dziewczyny ile razy jeszcze powtarzacie betę żeby zobaczyć czy te przyrosty są okej ? I jak myślicie na kiedy umówic się na pierwszą wizytę ?
    Alicja gratulacje! <3 świetna wiadomość!

    AlicjaRogos lubi tę wiadomość

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finch11 wrote:
    Dawaj znać czy coś się udało zdziałać!
    Wyżebrałam skierowanie „na konsultację dot. laparoskopii i histeroskopii”. Z dopiskiem: cykl niedokończony. Czyli w czwartek idę na kwalifikację do zabiegu, ale ginekolog musi zbadać też betę. Chyba. Albo to oleje i stwierdzi, że sikaniec wystarczy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2024, 18:05

    Martolina lubi tę wiadomość

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • Martolina Autorytet
    Postów: 1998 3112

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Jest drugi wynik beta 159,90 i progesteron 30,95 ten próg jest okej co nie ? Dziewczyny ile razy jeszcze powtarzacie betę żeby zobaczyć czy te przyrosty są okej ? I jak myślicie na kiedy umówic się na pierwszą wizytę ?

    Wow, ale przyrost!! Gratulacje ❤️❤️ który to był Twój cykl stymulacji? Moja gin mówi że na wizytę to najwcześniej w 6 tygodniu czyli jeśli teraz jesteś w 4 to za 2 tygodnie

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 1998 3112

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaliope wrote:
    Wyżebrałam skierowanie „na konsultację dot. laparoskopii i histeroskopii”. Z dopiskiem: cykl niedokończony. Czyli w czwartek idę na kwalifikację do zabiegu, ale ginekolog musi zbadać też betę. Chyba. Albo to oleje i stwierdzi, że sikaniec wystarczy.

    Ufff, to dobrze że coś się udało ugrać!

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Wow, ale przyrost!! Gratulacje ❤️❤️ który to był Twój cykl stymulacji? Moja gin mówi że na wizytę to najwcześniej w 6 tygodniu czyli jeśli teraz jesteś w 4 to za 2 tygodnie
    4 cs stymulowany pierwszy dzień ostatniej miesiączki gdzieś 18.11 zastrzyk Ovi miałam 30.11 i tak będę musiała jechać po receptę w sobotę bo tych zastrzyków clexane mam do 23.12. Myślicie że jeszcze dwa razy zbadac ten przyrost bety?

  • Lora89 Koleżanka
    Postów: 42 92

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    4 cs stymulowany pierwszy dzień ostatniej miesiączki gdzieś 18.11 zastrzyk Ovi miałam 30.11 i tak będę musiała jechać po receptę w sobotę bo tych zastrzyków clexane mam do 23.12. Myślicie że jeszcze dwa razy zbadac ten przyrost bety?

    Jeżeli masz taką możliwość zadzwoń do swojego lekarza i porozmawiaj czy jest to konieczne. Przyrost jest super więcej chodzi tylko o Twój spokój. Ja badałam dwa razy i to jest ok. Najważniejsze co będzie na kolejnych badaniach ginekologicznych ♥️

    08.11 ⏸️

    preg.png
  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lora89 wrote:
    Jeżeli masz taką możliwość zadzwoń do swojego lekarza i porozmawiaj czy jest to konieczne. Przyrost jest super więcej chodzi tylko o Twój spokój. Ja badałam dwa razy i to jest ok. Najważniejsze co będzie na kolejnych badaniach ginekologicznych ♥️
    No to może napiszę e maila do położnej i zobaczę co ona odpisze

    Lora89 lubi tę wiadomość

  • Lora89 Koleżanka
    Postów: 42 92

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    No to może napiszę e maila do położnej i zobaczę co ona odpisze


    Wiadomo że się denerwujesz, ja dla spokoju duszy zrobiłam sobie sikańce co mi zostały i patrzyłam jak kreska się robi ciemna 😁

    08.11 ⏸️

    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Jest drugi wynik beta 159,90 i progesteron 30,95 ten próg jest okej co nie ? Dziewczyny ile razy jeszcze powtarzacie betę żeby zobaczyć czy te przyrosty są okej ? I jak myślicie na kiedy umówic się na pierwszą wizytę ?
    AlicjaRogos ja bym zbadała betę jeszcze i jak będziesz miała wynik powyżej 1000, to już jest sens iść do lekarza. Wcześniej nic nie widać na USG i lekarz nie zleci Ci nic innego niż badanie bety i nie powie nic konkretnego.
    Gratuluję ciąży:)

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lora89 wrote:
    Wiadomo że się denerwujesz, ja dla spokoju duszy zrobiłam sobie sikańce co mi zostały i patrzyłam jak kreska się robi ciemna 😁
    No już sikancow nie mam dzisiaj użyłam ostatni. No denerwuje się w ostatniej ciąży miałam właśnie złe przyrosty bety noi nie skończyła się ona dobrze .

  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    AlicjaRogos ja bym zbadała betę jeszcze i jak będziesz miała wynik powyżej 1000, to już jest sens iść do lekarza. Wcześniej nic nie widać na USG i lekarz nie zleci Ci nic innego niż badanie bety i nie powie nic konkretnego.
    Gratuluję ciąży:)
    No myślę że w środę jeszcze zbadam dla spokojnej głowy i tak jakoś muszę uzyskać receptę na zastrzyki bo mam je tylko do 23.12 a nie wiem jak klinika pracuję w tym okresie świątecznym więc i tak albo czeka mnie teleporada albo wizyta w klinice .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2024, 18:36

  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    No myślę że w środę jeszcze zbadam dla spokojnej głowy i tak jakoś muszę uzyskać receptę na zastrzyki bo mam je tylko do 23.12 a nie wiem jak klinika pracuję w tym okresie świątecznym więc i tak albo czeka mnie teleporada albo wizyta w klinice .
    Myślę że z takim przyrostem na spokojnie przed świętami betę powinnaś już mieć powyżej 1000 ;)

    AlicjaRogos lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • AlicjaRogos Autorytet
    Postów: 305 149

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mnie poirytowali w tej klinice położna ma chyba jakieś pretensje bo według niej betę miałam dopiero jutro zrobić i wgl najlepiej do tego czasu nic nie sprawdzać 😂 ale pierwszą wizytę mam 30.12 a o becie nic nie napisała czy badać czy nie 😂

  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaRogos wrote:
    Już mnie poirytowali w tej klinice położna ma chyba jakieś pretensje bo według niej betę miałam dopiero jutro zrobić i wgl najlepiej do tego czasu nic nie sprawdzać 😂 ale pierwszą wizytę mam 30.12 a o becie nic nie napisała czy badać czy nie 😂

    Nie denerwuj się 🤗 piękny przyrost. Ja bym dla wlasnego spokoju jeszcze ze dwa razy sprawdziła betę :)

    Mq1991, AlicjaRogos lubią tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
‹‹ 514 515 516 517 518 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ