X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 26 marca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres masz piekny! Musi byc zielono :D

  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 26 marca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ho, piszę ze szpitala. Syn przyjęty na diagnostykę, do świąt powinien wyjść. Ja czuję się przedokresowo. Podczytuję i trzymam kciuki za testujące :) A te chorowite zdrowiec mi tam! :) Bzuiaki

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • TaPaT Ekspertka
    Postów: 205 80

    Wysłany: 26 marca 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    msmarmify wrote:
    Wykres masz piekny! Musi byc zielono :D

    Mowa o wykresie OlinkaO? Bo ja widzę Twój wykres tylko...

    Mnie tez łapało kilka dni temu zapalenie pęcherza ale wyleżałam i wygrzało sięprzez weekend i w miarę ustało jeszcze nieznacznie gdzieś piecze ale już nie jest to tak uciążliwe jak wcześniej.
    A dzisiaj to mam takie nerwy na wszystko, że szok. Jestem jak czołg na wojnie dosłownie a zmęczona jestem i mogłabym pewnie z powodzeniem pójść spać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 15:50

  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 26 marca 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona to super, ze szybko wyjdziecie :) swieta w szpitalu niezbyt mila perspektywa... trzymajcie sie cieplutko :*

    Tapat klilnij w awatar tam bedziesz mogla przejsc do wykresu :) bralas cos na zapalenie?

  • TaPaT Ekspertka
    Postów: 205 80

    Wysłany: 26 marca 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    msmarmify nie brałam nic ale chyba muszę jednak bo pniestsyy zaczyna mnie coś pobolewać.
    Dodatkowo mam taki dziwny ból w podbrzuszu z jakim się nie spotkałam jeszcze. Może jutro pokuszę się o test rano z moczu? Choć w pierwszej kolejności pojawia się w krwi hormon i można go z większą dokładnością określić... kurczę sama nie wiem

  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kup sobue furagine koniecznie i bierz po 2 tab co 4 godziny nawet :) do tego mozesz femisepturo- to zurawina, nawet jak ci orzejdzie to co drugi dzien asekuracyjnie mozesz sie ubezpieczyc :)
    Ja jeszcze jutro przeczekam....

  • TaPaT Ekspertka
    Postów: 205 80

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za rady, ja zastrzyk miałam dzień przed Tobą. Teraz biorę luteinę 3x1. Jestem po ciąży biochemicznej więcej w dużej mierzee nie wiem kiedy mam mieć przewidywany dzień @ bo albo czwartek albo piątek i nie wiem kiedy coś robić i czy robić wcześniej czy się wstrzymać. Albo będą to najszczęśliwsze święta albo będą bardzo smutne...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 16:15

  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ovu wyznacza na sb @ i gina tez mowila zeby najwczesniej w sb testowac... wiec luteiny nie odstawiam na razie, biore tylko 1x1 wiec zrobie kontrolnie w sr tez proga
    Damy rade!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 17:00

  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 26 marca 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też apka wyznaczza @ na sobotę. A dzisiaj się dowiedziałam, że matka mojego esksmęża zmarła. Jeszcze nie mówiłam synowi, bo był z nią związany a zostaje tu sam na noc w szpitalu i wolę mu stresów nie dokładać(8.5 roku). W środę jest pogrzeb i chciałabym z synem pojechać. Może uda nam się wyjść.

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 26 marca 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze przykro mi bardzo....

  • gatugagat Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 26 marca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta spadla do 1,9..czuje @ w powietrzu. Jestem dzisiaj 13 dzien po zastrzyku a sikaniec 10miu wyszedl z jasna rozowa kreska. Takze na pewno w moczu duzo dluzej sie utrzymuje. Badzcie cierpliwe, ja niepotrzebnie narobilam sobie nadziei. Kiwona, bardzo mi przykro,ale to chyba faktycznie dobry pomysl zeby juz synkowi stresow nie dokladac. Mam nadzieje,ze jak najszybciej wrocicie do domu. Dziewczynki, u mnie klapa ale mam nadzieje,ze wam sie w tym miesiacu poszczesci. Dajcie znac jak testy !

  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 26 marca 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gatugagat przykro mi..... Ściskam :* i co teraz dalej? Czujesz sie na silach jeszcze raz sprobowac??

  • gatugagat Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 26 marca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psychicznie jest ciezko.. wiem,ze 5 inseminacja nie ma sensu, po prostu sie juz nie łudze. Zadzwonie jutro do lekarza, zobaczymy co doradzi. 3 pierwsze inseminacje mialam przeprowadzane po SonoHsg, ta ostatnia, czwarta, byla po laparoskopii. Naprawde myslalam,ze tym razem zaskoczy. Caly czas zadaje sobie pytanie jak to sie w ogole moglo stac,ze udalo mi sie zajsc w ciaze poltora roku temu,co prawda na krotko,ale jednak.. nawet do lekarza juz mi glupio dzwonic !

  • gatugagat Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 26 marca 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Msmarmify,ile juz probujecie ?

  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 26 marca 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 21:30

  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 27 marca 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj test negatywny... Biel biel i nawet bez cienia nadziei.

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • gatugagat Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 27 marca 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlinkaO, bardzo mi przykro :( najgorsze jest to uczucie zaraz po zrobieniu testu :( pamietaj,ze dopoki nie ma miesiaczki zawsze jest nadzieja ! nie mozemy sie poddawac ! Msmarmify,widze,ze mamy bardzo podobna sytuacje w dlugosci staran. Oby 23 cykl byl dla Ciebie najszczesliwszy na swiecie !:*

  • TaPaT Ekspertka
    Postów: 205 80

    Wysłany: 27 marca 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Temperatura mimo luteiny spadła dzisiaj do 36,9 nie wiem czy to już koniec marzeń?

    OlinkaO może miał zbyt małą czułość? Albo w moczu jeszcze się hormon nie znalazł?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2018, 07:51

  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 27 marca 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TaPaT, ja prawie nigdy nie mam temperatury bliskiej 37. To nie ma znaczenia. A temperaturę I fazy mam około 36,1-36,3. A na jakim poziomie masz linie podstawowa z cyklu? Jeśli temperatura utrzymuje się nad tą linia to jest wszystko OK.

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • TaPaT Ekspertka
    Postów: 205 80

    Wysłany: 27 marca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlinkaO linia podstawowa jest niższa niż ta temperatura. Mierzę ja ale nie wiem czy jest to w jakikolwiek sposób miarodajne bo biorę kuteinę. Myśle tez czy nie testować... tylko jeszcze nie dzisiaj bo 10 dpo.

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ