X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też 2 razy klapa :(
    został mi ostatni raz.

    &&&&&&&&& za przyrost bety.

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh coś musi pomóc w końcu... trzeba wierzyć ;*

    karolcia35 lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • TaPaT Ekspertka
    Postów: 205 80

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa super wynik! W którym dniu cyklu robiłaś? Długie masz ogólnie cykle?
    Ja też muszę wybrać się na TSH bo 2 tygodnie temu byłam poniżej normy...

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez walcze z tsh. Miałam 2.27 po miesiącu 1.8 i za jakies 2 tygodnie zrobie i sprawdze czy spadło.

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Natka17 Przyjaciółka
    Postów: 109 116

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Dziewczyny, w tamtym cyklu myślałam, że się wykrwawię, taki miałam silny okres. Teraz 4 dzień plamien. Tzn. 1 i 2 dnia rano mialam takiw większe"fale" a potem caly dzien nic. W nocy nic, gdzie zwykle wstawalam kilka razy żeby się przebrać itp. Myślicie, ze mam coś rozregulowane? Dziwne to, naprawdę dziwne.

    I jak tam okres, rozkręcił się? Rzeczywiście coś dziwnie z nim ...

    U mnie przyszedł idealnie o czasie w niedzielę rano (przynajmniej nie robił nadziei) i też jakoś nie daje się bardzo we znaki.

    Zapisałam się na HSG, termin mam za tydzień, koszt 700 zł.

    Dziś odebraliśmy wyniki badania nasienia męża i niestety słaba ruchliwość i żywotność, zwiększona lepkość. ehhh

    starania od 06.2017 r.
    AMH - 2,23
    LH, FSH, TSH, prolaktyna - w normie
    kwiecień 2018 HSG - oba jajowody drożne
    problem męski - żylaki powrózka nasiennego
    18.04 - 1 IUI -> 05.05.2019 r. II kreski na teście, 6.06 beta 802 -> 08.05 beta 1829, 22.05 jest ❤️
    p19udqk3b8x2lnei.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TaPaT wrote:
    Karmelkovaa super wynik! W którym dniu cyklu robiłaś? Długie masz ogólnie cykle?
    Ja też muszę wybrać się na TSH bo 2 tygodnie temu byłam poniżej normy...

    Dzisiaj 14 dpo :) hm trudno powiedzieć wcześniej 34 z owulacją dopiero koło 18dnia , w tamtym cyklu zaczęłam stymulację miałam 32 i ow w 16dniu , teraz się udało :)

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka17 wrote:
    I jak tam okres, rozkręcił się? Rzeczywiście coś dziwnie z nim ...

    U mnie przyszedł idealnie o czasie w niedzielę rano (przynajmniej nie robił nadziei) i też jakoś nie daje się bardzo we znaki.

    Zapisałam się na HSG, termin mam za tydzień, koszt 700 zł.

    Dziś odebraliśmy wyniki badania nasienia męża i niestety słaba ruchliwość i żywotność, zwiększona lepkość. ehhh
    Nie rozkrecil się... 3 i 4 dzień plamienie już tylko. Martwię się, że coś mi się rozregulowalo. Do tej pory naprawdę, za przeproszeniem, lało się ze mnie a teraz takie cuda. Nie chcę się nakręcać, ale bie wygląda to na normalny okres. Nie wiem, czy nie zatestowac, ale boję się najzwyczajniej w swiecie rozczarować...

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z drugiej strony może przy mojej tarczycy lepiej wiedzieć wcześniej...? Dziewczyny, poradzcie coś.

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Nie rozkrecil się... 3 i 4 dzień plamienie już tylko. Martwię się, że coś mi się rozregulowalo. Do tej pory naprawdę, za przeproszeniem, lało się ze mnie a teraz takie cuda. Nie chcę się nakręcać, ale bie wygląda to na normalny okres. Nie wiem, czy nie zatestowac, ale boję się najzwyczajniej w swiecie rozczarować...
    Może dla pewności zatestuj.
    Chociaż ja też mam słabo z @, pierwszy dzień bardzo delikatne krwawienie, drugi dzień średnie, a trzeci i czwarty już ledwo co... Przeważnie miałam dość intensywne okresy, i bolesne i obfite. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że osłabły. A jeszcze rok temu w ciągu dnia spodnie nie raz zmieniałam, bo bokami leciało nie do opanowania. Zapytam się z ciekawości lekarza przy najbliższej wizycie, ale myślę, że to nic groźnego, tak to już jest zmiennie w życiu kobiety....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 20:30

    Kiwona lubi tę wiadomość

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • M_B Koleżanka
    Postów: 54 5

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona wrote:
    Nie rozkrecil się... 3 i 4 dzień plamienie już tylko. Martwię się, że coś mi się rozregulowalo. Do tej pory naprawdę, za przeproszeniem, lało się ze mnie a teraz takie cuda. Nie chcę się nakręcać, ale bie wygląda to na normalny okres. Nie wiem, czy nie zatestowac, ale boję się najzwyczajniej w swiecie rozczarować...


    Kiwona wspominałas, że miałaś bardzo aktywny ten cykl. Może nerwy i cały czas w biegu spowodowały u Ciebie, że okres wygląda inaczej. Dla pewności zrób sobie test mimo wszystko będziesz spokojniejsza..

    Ja jutro idę na monitornig 14dc... strasznie się martwię czy w tym cyklu będę mogła próbować. To będzie jak coś drugi cykl z monitoringiem i ovitrelle.

    Dziewczyny zastanawiam się, bo mam wszystkie wyniki ok ( oprócz lekko podniesionego TSH, ale już cały czas mam tableki i jest teraz poniżej 2 ) , staramy się od 4 lat i nadal nie jestem w ciązy . Chciałam zapytać czy któraś z Was robiła wrogość śluzu ?? Bo to jest jedyna rzecz , która na tą chwilę przychodzi mi do głowy, która może powodować moją bezpłodość... jak wygląda takie badanie... jaki jest koszt??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 20:34

  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_B wrote:
    Kiwona wspominałas, że miałaś bardzo aktywny ten cykl. Może nerwy i cały czas w biegu spowodowały u Ciebie, że okres wygląda inaczej. Dla pewności zrób sobie test mimo wszystko będziesz spokojniejsza..

    Ja jutro idę na monitornig 14dc... strasznie się martwię czy w tym cyklu będę mogła próbować. To będzie jak coś drugi cykl z monitoringiem i ovitrelle.

    Dziewczyny zastanawiam się, bo mam wszystkie wyniki ok ( oprócz lekko podniesionego TSH, ale już cały czas mam tableki i jest teraz poniżej 2 ) , staramy się od 4 lat i nadal nie jestem w ciązy . Chciałam zapytać czy któraś z Was robiła wrogość śluzu ?? Bo to jest jedyna rzecz , która na tą chwilę przychodzi mi do głowy, która może powodować moją bezpłodość... jak wygląda takie badanie... jaki jest koszt??
    Kupię jutro test i zrobię pojutrze rano.
    Co do wrogości śluzu, nie słyszałam o takim badaniu, nikt mi go nie proponował i chętnie bym się również czegos dowiedziała.

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona zrób test będziesz wiedziec na czym stoisz..

    3i49krhm19wid3ce.png
  • gatugagat Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrogości śluzu nie robiłam,ale lekarz zlecił mi przeciwciała przeciwplemnikowe,one podobnobtez utrudniają zajście w ciąże. Koszt z tego co pamietam to Ok. 90zl w diagnostyce,czeka sie ja wynik jakieś 5 dni. A nie podchodziła do inseminacji ? Bo w przypadku inseminacji podobno właśnie wrogość śluzu czy przeciwciała nie maja znaczenia bo iui skraca drogę plemników przez szyjkę macicy. Chociaż u mnie póki co klapa po całości.

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona jak tam?

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Kiwona jak tam?
    No ja dopiero po południu kupię test i jutro rano zrobię, teraz jestem w pracy. Po @ sladu nie ma a pobolewa mnie podbrzusze.

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • TaPaT Ekspertka
    Postów: 205 80

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona, a może kup dwa testy i zrób jeden po pracy? Bo przecież jeżeli było inaczej to jest jeszcze szansa, zdążają się przecież przypadki, że kobiety były w ciąży, a normalnie miesiączkowały przez kilka miesiacy jeszcze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2018, 10:33

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa myślałam że dzisiaj robisz! Okej to kciuki!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TaPaT wrote:
    Kimona, a może kup dwa testy i zrób jeden po pracy? Bo przecież jeżeli było inaczej to jest jeszcze szansa, zdążają się przecież przypadki, że kobiety były w ciąży, a normalnie miesiączkowały przez kilka miesiacy jeszcze...
    Wiem, ale nie chcę się nakrecac... Zamówiłam już w rossmannie 2 testy z czułością 10, po pracy odbiorę i zrobię od razu 1 a drugi rano.

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiwona kciuki za test może Cię akurat miło zaskoczy :)

    TaPaT lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • TaPaT Ekspertka
    Postów: 205 80

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa Ty idziesz dzisiaj na bete czy jutro?

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ