X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną To juz chyba koniec...
Odpowiedz

To juz chyba koniec...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniss może czas wybrać się do psychologa? Ja walczę już prawie 2 lata i ciągle pojawiają się jakieś nowe problemy, a jest tu wiele dziewczyn, które doczekały się maluszka po wielu, wielu latach starań. Ja sobie powiedziałam, że przyjmę to, że nie mogę mieć dzieci, ale dopiero jak zrobię wszystko, żeby je mieć, także jeszcze trochę mam do zrobienia, bo zostało mi kilka opcji zanim będę musiała pogodzić się z tym, że nie mogę mieć dzieci. Wydaje mi się, że kluczem do sukcesu jest złapanie dobrego kontaktu ze swoim lekarzem i zaufanie mu ;-) Także głowa do góry i nie bój się skorzystać z pomocy psychologa jeśli sobie nie radzisz.
    P.S.
    Połowa rodziny mojego męża jest w ciąży, ale się tym nie przejmuję, bo w końcu kiedyś będę miała swoje dziecko i nieważne czy adoptowane, czy biologicznie moje ;-)

  • wombi Autorytet
    Postów: 4603 4206

    Wysłany: 8 września 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania o dziecko to cierpliwość i pokora...
    U mnie w rodzinie wszyscy maja po kilka dzieci. Oprócz starań trzeba mieć też własne życie, wtedy jest trochę łatwiej

    ChudaRuda lubi tę wiadomość

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • Aniss Przyjaciółka
    Postów: 68 27

    Wysłany: 8 września 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka lat mieszkalam za granica, ale moj maz namawiał mnie zeby wrocic. Chec posiadania dziecka była tak wielka ze prawie z dnia na dzien spakowałam sie i wróciłam tu. Ale strasznie sie mecze...


    Podziwiam Was Kobietki, ze jestescie takie silne. Ja do niedawna tez taka bylam.
    Nie wiem co sie dzieje.
    Wiem, ze to wymaga cierpliwosci ale już sama siebie nie poznaje

    02.2015 moj Aniołek <3
    10.2016 mój Aniołek <3
    Niedoczynność tarczycy Hashimoto,
    Przebyta chlamydia i ureaplasma
    Czynnik meski- 2% prawidłowych plemnikow
    Fragmentacja plemnikow ok
    12.2016 jajowody drożne
    komórki nk- 20 % - intralipid dozylnie
    Przygotowanie do laparoskopii termin na 23.04.2018
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ