X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Torbiel a krwawienie
Odpowiedz

Torbiel a krwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rebe Autorytet
    Postów: 1971 965

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2020, 21:59

    mhsvl6d8myv1scse.png
    starania od 2014, PGD NGS: ❄️❄️❄️ Crio 02.19 i 04.19 nieudane, crio 06.19: 14 dpt beta 1613, 16 dpt beta 3391, 19 dpt 7172, 7t4d mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rebe wrote:
    Nie bardzo wiem co mam robic. 20 maja (16 dc) poszłam na monitoring i okaZalo sie, ze mam 2,9 cm torbiel. Miałam czekać na okres, jesli w ciagu 2 tyg nie dostanę to brac progevere i w 2-3 dniu nowego cyku zrobic szereg badań hormonalnych.
    Wczoraj po 27dc (zazwyczaj mam dłuższe; 30-40 D) dostałam okres. Najpierw plamilam 2 dni a wczoraj regularny okres z "żywa" jasnoczerwona krwią. Cieszyłam sie, ze dzisiaj (2dc) zrobię badanie krwi a tu zonk, ponieważ dzisiaj...juz nie mam okresu, tylko troche plamie..chciałam zmierzyć dzisiaj temperaturę, ale niestety czesto wstawałam w nocy, wiec nie jest miarodajna.
    Moja gin nie pracuje dzisiaj i sie zastanawiam co robic, czy isc na te badania jutro, czy szukać nowego lekarza na dzisiaj? Czy to krwawienie moze miec związek z torbielą? Czy jestem wnowej cyklu czy to wiąz ten stary?
    Najbardziej martwię sie, ze stracę szanse na wiarygodne badania hormonalne (2-3dc).
    Aha, w ciazy oczywiscie nie jestem
    przed torbiela czesto jest wlasnie jednodniowe krwawienie. Badania hormonalne mozesz zrobic ale niech lekarz przepisze antykoncepcyjny na m-c zeby usunac torbiel.

  • Hannka86 Koleżanka
    Postów: 152 14

    Wysłany: 6 marca 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba mam teraz taki problem

    16 dc a mam od 2 dni takie krwawienie jak okres

    dodam że w poprzednim cyklu miałam stymulacje CLO + pregnyl
    i miałam 3 jajeczka dojrzałe
    1 nie pękło i zrobiła się torbiel

    a teraz te krwawienie
    nie wiem co robić :(

    czekając na nasz Cud <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ