X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Udana inseminacja z jednym drożnym jajowodem
Odpowiedz

Udana inseminacja z jednym drożnym jajowodem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 27 marca 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Bardzo proszę o Twoją pomoc w tym badaniu.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • Lena877 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik_6 wrote:
    Ja mam jeden drożny lewy jajowód. Udało mi się naturalnie zajść w ciążę przy niskim amh. A do tego owulke miałam z prawego jajnika :) cud właśnie przyszedł na świat 23 maja :)więc dziewczyny głowa do góry nadzieja zawsze jest :) miałam mieć kolejne in vitro mówili że mam tylko 6 % szans była załamka . Teraz wiem że każdy procent to duża szansa. Powodzenia życze :)


    Hej, a powiedz mi zazywalas coś że mimo niedrożnego prawego jajowodu udało Ci się zajść w ciążę?

  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 904 446

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena877 wrote:
    Hej, a powiedz mi zazywalas coś że mimo niedrożnego prawego jajowodu udało Ci się zajść w ciążę?

    Jeśli jeden jest niedrożny a drugi jest ok to można zajść w ciążę. Też mam jeden niedrożny i się udało, co prawda skończyło się biochemem. Ale jak masz owulację z tego jajnika gdzie jest drożny jajowód to można normalnie zajść w ciążę.

    👩 28 lat, PCOS, niedrożny prawy jajowód
    🧑🏻‍🦱 39 lat, brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    04.2022 badania nasienia - ciężki wynik - brak plemników w nasieniu
    07.2022 pierwsza wizyta w klinice
    11.2022 - biopsja jąder
    12.2022 - decyzja o inseminacji nasieniem dawcy
    03.2023 - badanie drożności jajowodów - prawy niedrożny
    20.05.2023 - 1. IUI nieudana
    2.09.2023 - 2. IUI nieudana 😭
    6.10.2023 - 3. IUI ciąża biochemiczna 💔

    Styczeń 2024 - start procedury ivf, krótki protokół ovaleap+mensinorm
    30.01.2024 - punkcja, 8 dojrzałych 🥚 zapładniamy 6
    Mamy 1 ❄️ 4.2.2
    2.04. Transfer nieudany, zarodków brak 😭
  • Lena877 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleks.123 wrote:
    Jeśli jeden jest niedrożny a drugi jest ok to można zajść w ciążę. Też mam jeden niedrożny i się udało, co prawda skończyło się biochemem. Ale jak masz owulację z tego jajnika gdzie jest drożny jajowód to można normalnie zajść w ciążę.


    Tak, to wiem, ale pytałam madzika ponieważ napisała że prawy jajowód ma niedrożny a mimo to miała owulke miała na prawym... I się udało.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ