Forum Starając się z pomocą medyczną UDANE INSEMINACJE
Odpowiedz

UDANE INSEMINACJE

Oceń ten wątek:
  • monik88 Przyjaciółka

Wysłany: 10 lutego 2018, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

ja dzisiaj mam swoją pierwszą inseminacje. Jedziemy z nadzieją, ale psychicznie jestem nastawiona ze uda się za 2 albo 3 razem ;) Jednak pierwsza IUI udana to chyba rzadkość.
    TRzymam kciuki za Was wszystkie mocno, bo wiem ile stresu i emocji kosztują starania...my walczymy 2 lata, ale...wiem ze wszystkim nam się uda!
    Sciskam mocno :)

starania od 04.2016

Walczymy dalej! <3

Nasienie bez rewelacji (morfo 4%)
    AMH 0,95
    HSG - Oba jajowody drożne

10.02.2018 - 1 IUI :(

• Sasha Przyjaciółka

Wysłany: 10 lutego 2018, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny którym się udało miałyscie jakies objawy po IUI jakies bóle ja nie mam zadnych i to mnie martwi jestem po 1 IUI

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2018, 19:09

2009 - synek po clo za 1 razem z jedną torbielą endometrialną (potworniak) na stanie ;)
    Letrox
    starania od 2015 roku - 6 mies. z clo i nic i
    grudzień 2017 - HSG - oba drożne
    2% morfologia męża poza tym parametry ok
    6.02.2018 IUI clo + zastrzyk :(
    05.03.2018 clo + zastrzyk druga ?
  • esiaa Koleżanka

Wysłany: 16 czerwca 2018, 08:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Widzę ze wątek jest już dość stary ale może akurat ktoś tu jeszcze zagląda.
    My jesteśmy po pierwszej IUI i czekamy na testowanie ( to już za dwa dni!) . Przyjaciółka i mąż przekonani ze się udało ja 50/50. Od tygodnia pobolewa mnie tępo brzuch ale nie jak na okres bardziej jak na owu . Cykl miałam stymulowany clo i ovitrelle oprocz tego biorę ovarin x2 i metformax 1 . Oprócz tego jestem mega wrażliwa płaczliwa ale to może być wynik brania tych leków tak sadze.
    U męża nasienie okej , u mnie niepłodnośc idiopatyczna i luf.

Dajcie znać proszę co u Was !

esiaa
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu jeszcze ktoś? Szukam miejsca, dobrego miejsca na pierwsze IUI i może tutaj ktoś poleci? ;)

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

ciąża dzięki Naprotechnologia-Białystok
  • Pola84 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    esiaa wrote:
    Hej dziewczyny! Widzę ze wątek jest już dość stary ale może akurat ktoś tu jeszcze zagląda.
    My jesteśmy po pierwszej IUI i czekamy na testowanie ( to już za dwa dni!) . Przyjaciółka i mąż przekonani ze się udało ja 50/50. Od tygodnia pobolewa mnie tępo brzuch ale nie jak na okres bardziej jak na owu . Cykl miałam stymulowany clo i ovitrelle oprocz tego biorę ovarin x2 i metformax 1 . Oprócz tego jestem mega wrażliwa płaczliwa ale to może być wynik brania tych leków tak sadze.
    U męża nasienie okej , u mnie niepłodnośc idiopatyczna i luf.

Dajcie znać proszę co u Was !
    Hej, proszę napisz jakie objawy luf miałaś. Czy tylko niepękające pęcherzyki?

relghdge8g4mzzc4.png

cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe Szymek ❤
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego