Forum Starając się z pomocą medyczną UDANE INSEMINACJE
Odpowiedz

UDANE INSEMINACJE

Oceń ten wątek:
  • monik88 Przyjaciółka

Wysłany: 10 lutego 2018, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

ja dzisiaj mam swoją pierwszą inseminacje. Jedziemy z nadzieją, ale psychicznie jestem nastawiona ze uda się za 2 albo 3 razem ;) Jednak pierwsza IUI udana to chyba rzadkość.
    TRzymam kciuki za Was wszystkie mocno, bo wiem ile stresu i emocji kosztują starania...my walczymy 2 lata, ale...wiem ze wszystkim nam się uda!
    Sciskam mocno :)

starania od 04.2016

Walczymy dalej! <3

Nasienie bez rewelacji (morfo 4%)
    AMH 0,95
    HSG - Oba jajowody drożne

10.02.2018 - 1 IUI :(

• Sasha Przyjaciółka

Wysłany: 10 lutego 2018, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny którym się udało miałyscie jakies objawy po IUI jakies bóle ja nie mam zadnych i to mnie martwi jestem po 1 IUI

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2018, 19:09

2009 - synek po clo za 1 razem z jedną torbielą endometrialną (potworniak) na stanie ;)
    Letrox
    starania od 2015 roku - 6 mies. z clo i nic i
    grudzień 2017 - HSG - oba drożne
    2% morfologia męża poza tym parametry ok
    6.02.2018 IUI clo + zastrzyk :(
    05.03.2018 clo + zastrzyk druga ?
  • esiaa Koleżanka

Wysłany: 16 czerwca 2018, 08:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Widzę ze wątek jest już dość stary ale może akurat ktoś tu jeszcze zagląda.
    My jesteśmy po pierwszej IUI i czekamy na testowanie ( to już za dwa dni!) . Przyjaciółka i mąż przekonani ze się udało ja 50/50. Od tygodnia pobolewa mnie tępo brzuch ale nie jak na okres bardziej jak na owu . Cykl miałam stymulowany clo i ovitrelle oprocz tego biorę ovarin x2 i metformax 1 . Oprócz tego jestem mega wrażliwa płaczliwa ale to może być wynik brania tych leków tak sadze.
    U męża nasienie okej , u mnie niepłodnośc idiopatyczna i luf.

Dajcie znać proszę co u Was !

esiaa
  • Aishha Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu jeszcze ktoś? Szukam miejsca, dobrego miejsca na pierwsze IUI i może tutaj ktoś poleci? ;)

m3sx3e3krfnotded.png

f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Pola84 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2018, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    esiaa wrote:
    Hej dziewczyny! Widzę ze wątek jest już dość stary ale może akurat ktoś tu jeszcze zagląda.
    My jesteśmy po pierwszej IUI i czekamy na testowanie ( to już za dwa dni!) . Przyjaciółka i mąż przekonani ze się udało ja 50/50. Od tygodnia pobolewa mnie tępo brzuch ale nie jak na okres bardziej jak na owu . Cykl miałam stymulowany clo i ovitrelle oprocz tego biorę ovarin x2 i metformax 1 . Oprócz tego jestem mega wrażliwa płaczliwa ale to może być wynik brania tych leków tak sadze.
    U męża nasienie okej , u mnie niepłodnośc idiopatyczna i luf.

Dajcie znać proszę co u Was !
    Hej, proszę napisz jakie objawy luf miałaś. Czy tylko niepękające pęcherzyki?

relghdge8g4mzzc4.png

cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ