Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍍 udane IVF 🍍 bo staraczką z OF będę już zawsze 💕
Odpowiedz

🍍 udane IVF 🍍 bo staraczką z OF będę już zawsze 💕

Oceń ten wątek:
  • Clasiia Autorytet
    Postów: 2477 2363

    Wysłany: 10 maja 2024, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    Dziewczyny jak wracalyscie do pracy to ile wczesniej dziecko zaczelo chodzic do żłobka?
    Zaczęła chodzić koniec lutego a ja wróciłam w połowie kwietnia ale nie było potrzebne tyle czasu, tak wyszło. Zaadoptowała się dużo szybciej

    👩‍💼 30 lat
    10/2021 💔 cp i usunięty prawy jajowód
    🧔 36 lat
    Wszystko ok

    🍀02/2022 START IVF
    17.03.2022 punkcja - 7 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    I 09.04.2022 transfer blastki 4.1.1 🍀
    10dpt - beta 486
    14dpt - beta 3286
    01.01.2023 12:00 Łucja 58cm 4240g❤️
    age.png

    II 30.01.2024 transfer blastki 4.1.1 🍀
    9dpt - beta <0,20 odstawienie leków ☹️

    🍀04/2024 START II IVF
    17.04.2024 punkcja - 11 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    III 07.08.2024 transfer blastki 4.1.2 🍀
    10dpt - beta 130
    12dpt - beta 284
    30.04.2025 19:00 Aleksander 56cm 3300g❤️
    age.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11361 9611

    Wysłany: 10 maja 2024, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia40 wrote:
    Ja od czesnego wtedy za marzec odejmowałam 800 dotacje za styczeń i luty.

    W marcu wracałam do pracy a adaptacje zaczęła w połowie stycznia. W lutym już zostawała na 7-8h. A teraz jest 9-9,5h.

    Powiedzcie mi jeszcze czy też tak czasem macie po powrocie do pracy, że dzień jest za krótki i co wrócę z pracy, pojadę po córkę do żłobka, obiad, ogarnę mieszkanie czasem spacer i zaraz do spania. Jakoś jak mąż ma popołudniowa zmianę to co się nie obejrzę i koniec dnia. Jak razem mamy na rano to tak inaczej jakby więcej czasu a na popołudnie to masakra jakaś. Jakbym była jakoś mniej zorganizowana czy co.

    Co do ciuchów z Sinsay to te z Fox i bunny mam wrażenie że rozmiarówka zaniżona. A teraz kupiłam jej bodziaki 92 z Sinsay baby to tak jakby dla mnie zawyżony rozmiar ale w dotyku przyjemniejsze, bo te Foxy to takie sztywne. Raz przyszedł mi pajac na 92 to kuzynki syn się w niego zmieścił gdzie nosi 104.
    Niestety też tak mam, wracam po pracy do domu i nie mam siły się bawić z dziećmi 😒 już mamy jakiś rytm i jest lepiej niż na początku przedszkola i żłobka. Teraz jak dłuższy dzień to jakoś mam więcej siły, najgorsze były dla mnie zimowe miesiące, jak dzień był mega krótki 😐

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • @ Autorytet
    Postów: 785 529

    Wysłany: 10 maja 2024, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia40 wrote:
    Haha oj wyobrażam,bo dobrze nie wróciłam do pracy i już miałam 3 soboty pracujące to mąż za każdym razem mówił, że będzie płakał razem z Misia za mama i jak tylko wracałam z pracy to on się bardziej cieszył na mój powrót niż Ona. Ty chociaż masz wtedy obiad ugotowany a On nie może nic zrobić bo się dzieckiem zajmuje. Gdzie ja siedząc w domu to i ugotowane, posprzątane, pobawione, pospacerowane a tu u mnie On nic. Dobrze, że chociaż nakarmi i przewinie młodą. 😂😂😂


    Jest taki fragment w serialu "I tak po prostu", gdy jedna z bohaterek postanowiła wrócić do pracy i mąż musiał przejąć niektóre obowiązki. I on bohater, bo się tak uharowuje a ona mu wypaliła, że nie zrobił nawet połowy tego, czego oczekuje/wymaga się od kobiet-mam...I powiem Wam coś w tym jest, podobał mi się te fragment.

    Ja 41 lat
    On 43 lata

    luty 2021 - IUI - nieudana
    kwiecień 2021 - IUI - nieudana

    Marzec 22:
    - Punkcja - 11 pobranych/8 dojrzałych/7 zapłodnionych
    - 5 blastek - witryfikacja:
    * 5 dniowe - 4AB, 4BB
    * 6 dniowe - 4BA, 4BB, 4BB

    Kwiecień 2022
    IMSI 5 dniowa blastka AB
    13dpt<0.100

    Czerwiec 2022
    - transfer 23.06.2022
    8dpt - 59,5; 11dpt-535; 13dpt-358; 15dpt-964; 18dpt-3187; 25dpt-33 753
    - 28 dpt - jest serduszko :)

    29.08.2022 I prenatalne
    24.10.2022 II prenatalne - będzie dziewuszka :)
    09.01.2023 III prenatalne
    06.03.2023 CC - córcia :) 57 cm 3640 g

    23.05.2025 - syn - [*] 19 tc - Zespół Edwardsa
  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1225 1433

    Wysłany: 11 maja 2024, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jeszcze sporo wolnego zostało, a już martwię się żłobkiem. Dostaliśmy się do państwowego od września. Ja urlop rodzicielski mam do końca listopada. We wrześniu K będzie miała 9 miesięcy. Szkoda mi takiego szkraba oddawać, ale jak jej nie puszczę wtedy, to skreślają nas z listy i po moim powrocie do pracy będzie problem. Sama nie wiem co robić 🤷‍♀️

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Naturalna niespodzianka ❤️
    preg.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2024, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena89 wrote:
    Mnie jeszcze sporo wolnego zostało, a już martwię się żłobkiem. Dostaliśmy się do państwowego od września. Ja urlop rodzicielski mam do końca listopada. We wrześniu K będzie miała 9 miesięcy. Szkoda mi takiego szkraba oddawać, ale jak jej nie puszczę wtedy, to skreślają nas z listy i po moim powrocie do pracy będzie problem. Sama nie wiem co robić 🤷‍♀️

    Kurczę to rzeczywiście maluszek… a jak byś tam zagadała, że przez 3 m-ce będzie zostawać tylko na 2-3 h? I pod koniec to tylko wydłużać, ale powolutku?

  • Clasiia Autorytet
    Postów: 2477 2363

    Wysłany: 11 maja 2024, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgłupiałam, chce zaraz iść z Łucją na plac zabaw. Wyszłam na balkon żeby zobaczyć czy jest ciepło i jak są ubrane inne dzieci. Jest u nas 17 stopni i część dzieci krótki rękaw, część w bluzie i reszta w kurtce i w cienkiej czapce 🤣 i bądź tu mądry

    👩‍💼 30 lat
    10/2021 💔 cp i usunięty prawy jajowód
    🧔 36 lat
    Wszystko ok

    🍀02/2022 START IVF
    17.03.2022 punkcja - 7 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    I 09.04.2022 transfer blastki 4.1.1 🍀
    10dpt - beta 486
    14dpt - beta 3286
    01.01.2023 12:00 Łucja 58cm 4240g❤️
    age.png

    II 30.01.2024 transfer blastki 4.1.1 🍀
    9dpt - beta <0,20 odstawienie leków ☹️

    🍀04/2024 START II IVF
    17.04.2024 punkcja - 11 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    III 07.08.2024 transfer blastki 4.1.2 🍀
    10dpt - beta 130
    12dpt - beta 284
    30.04.2025 19:00 Aleksander 56cm 3300g❤️
    age.png
  • Clasiia Autorytet
    Postów: 2477 2363

    Wysłany: 11 maja 2024, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I czy to już czas na bunt dwulatka? O wszystko płacz, coś jej nie wyjdzie płacz, czegoś zabronię płacz, wszystko co nie pasuje to nerwy i płacz. Teraz się bawiłyśmy lalką i wsadziłam lalce do torebki zabawkę i Łucji się to tak nie spodobało, że od razu łzy. Dopiero jak wyjęłam tą zabawkę z torebki to magicznie przeszło 🥴 coś źle położę, podam nie to co chciała, zależą założę skarpetki a ona akurat nie chciała to afera, zwariować można 😅

    👩‍💼 30 lat
    10/2021 💔 cp i usunięty prawy jajowód
    🧔 36 lat
    Wszystko ok

    🍀02/2022 START IVF
    17.03.2022 punkcja - 7 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    I 09.04.2022 transfer blastki 4.1.1 🍀
    10dpt - beta 486
    14dpt - beta 3286
    01.01.2023 12:00 Łucja 58cm 4240g❤️
    age.png

    II 30.01.2024 transfer blastki 4.1.1 🍀
    9dpt - beta <0,20 odstawienie leków ☹️

    🍀04/2024 START II IVF
    17.04.2024 punkcja - 11 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    III 07.08.2024 transfer blastki 4.1.2 🍀
    10dpt - beta 130
    12dpt - beta 284
    30.04.2025 19:00 Aleksander 56cm 3300g❤️
    age.png
  • Karolcia40 Koleżanka
    Postów: 57 17

    Wysłany: 11 maja 2024, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena89 wrote:
    Mnie jeszcze sporo wolnego zostało, a już martwię się żłobkiem. Dostaliśmy się do państwowego od września. Ja urlop rodzicielski mam do końca listopada. We wrześniu K będzie miała 9 miesięcy. Szkoda mi takiego szkraba oddawać, ale jak jej nie puszczę wtedy, to skreślają nas z listy i po moim powrocie do pracy będzie problem. Sama nie wiem co robić 🤷‍♀️

    A jest możliwość właśnie puszczania na kilka h, albo po prostu opłacania miejsca?


    @Clasiia ja nie patrzę jak ubierają inne dzieci bo u nas przy tylu stopniach to w zimowych czapach jeszcze dzieci chodzą. Zawsze mam bluzę/kurtkę pod wózkiem i albo ubiorę albo rozbiorę jak za ciepło. A jak jest tyle powyżej 15 stopni to już czapki nie ubieram.

  • MajówkaS. Autorytet
    Postów: 1511 1294

    Wysłany: 11 maja 2024, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clasiia wrote:
    I czy to już czas na bunt dwulatka? O wszystko płacz, coś jej nie wyjdzie płacz, czegoś zabronię płacz, wszystko co nie pasuje to nerwy i płacz. Teraz się bawiłyśmy lalką i wsadziłam lalce do torebki zabawkę i Łucji się to tak nie spodobało, że od razu łzy. Dopiero jak wyjęłam tą zabawkę z torebki to magicznie przeszło 🥴 coś źle położę, podam nie to co chciała, zależą założę skarpetki a ona akurat nie chciała to afera, zwariować można 😅
    U nas też się zaczyna kładzenie na ulicy, podłodze jak coś idzie nie po jego myśli. Łzy jak grochy, krzyk o byle pierdoły a do tego jesteśmy meeeega do tyłu z zębami bo dopiero idą młodemu dwójki więc jest takie combo że ja ledwo żyję

    2017- naturalsik ❤️

    👧🏻 Amh 1,7, IO, Hashimo
    Okazjonalnie LUF, hormony w normie
    👱🏻‍♂️Morfologia 7%->5%->4% Fragmentacja 36%
    Diagnostyka 2020/2021
    03/2022 -Eurofertil Ostrava
    Elonva+menopur+provera❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    Transfer 19.05 🍀
    5dpt beta 13,34 prog 16,5 •7dpt beta 46,9• 11dpt beta 180 • 12dpt beta 285 • 13 dpt beta 456
    14 dpt - jest pęcherzyk
    21dpt mamy zarodek
    28 dpt jest 💓
    12t4d prenatalne ok, nifty zdrowy chłopiec
    01.23 52cm szczęścia 💙💙💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2024, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena89 wrote:
    Mnie jeszcze sporo wolnego zostało, a już martwię się żłobkiem. Dostaliśmy się do państwowego od września. Ja urlop rodzicielski mam do końca listopada. We wrześniu K będzie miała 9 miesięcy. Szkoda mi takiego szkraba oddawać, ale jak jej nie puszczę wtedy, to skreślają nas z listy i po moim powrocie do pracy będzie problem. Sama nie wiem co robić 🤷‍♀️

    Ja w przeciwieństwie do większości dziewczyn tutaj uważam że lepiej dziecko oddać dopiero do przedszkola. Wiadomo że to kilka dodatkowych miesięcy w pracy, ale czy to takie istotne ? Przecież nie jedna dziewczyna bierze zwolnienie lekarskie już w czasie punkcji, a potem przechodzi od razu na ciążowe jak transfer się uda 🙈🙊🙉 a skoro już włożyłam tyle czasu, pieniędzy i zdrowia żeby mieć dziecko to chce przebywać z nim jak najwięcej. Praca nie zając nie ucieknie.

    Nie mniej jednak bardzo dużo dzieci chodzi do żłobka, dobrze się tam czuje i rozwija więc czemu z twoim dzieckiem miało by być inaczej?

  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1225 1433

    Wysłany: 11 maja 2024, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod koniec czerwca ma być zabranie informacyjne, podpytam wtedy o wszystko, m.in. o możliwość wysylania tylko na 2-3 godziny. I będę myśleć dalej przez lato.

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Naturalna niespodzianka ❤️
    preg.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • Dziuba1339 Autorytet
    Postów: 2154 1824

    Wysłany: 11 maja 2024, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga Kwietniowa wrote:
    Ja w przeciwieństwie do większości dziewczyn tutaj uważam że lepiej dziecko oddać dopiero do przedszkola. Wiadomo że to kilka dodatkowych miesięcy w pracy, ale czy to takie istotne ? Przecież nie jedna dziewczyna bierze zwolnienie lekarskie już w czasie punkcji, a potem przechodzi od razu na ciążowe jak transfer się uda 🙈🙊🙉 a skoro już włożyłam tyle czasu, pieniędzy i zdrowia żeby mieć dziecko to chce przebywać z nim jak najwięcej. Praca nie zając nie ucieknie.

    Nie mniej jednak bardzo dużo dzieci chodzi do żłobka, dobrze się tam czuje i rozwija więc czemu z twoim dzieckiem miało by być inaczej?
    Ojj ten temat był wiele razy walkowany tu na grupie i wydaje mi się, że wszystko zależy od regionu lub miasta gdzie mieszkany. U nas jest problem z żłobkami i standardem jest, że matka zastaje na wychowawczym lub rodzice jakos kombinują tak by pogodzić pracę z opieką nad dzieckiem . Do żłobka chodzi elita, która ma znajomości. Niedługo otwierają drugi żłobek to może będzie lepiej 🙂
    Ale znam też osoby, głównie z dużych miast co dla nich żłobek jest oczywistością i wręcz nawet czują, że jest jakaś dziwna nagonka na matki, które decydują się zostać w domu. Jakby to świadczyło o ich lenistwie i braku chęci do pracy 🫣

    Byłam dziś u lekarza ❤️ bąbelek rośnie, ma już 12mm 🥰
    A ja rosne razem z nim... Tu dopiero początek a brzuszek jak w 20tc pierwszej ciąży 🤭🤔 w pierwszej ciąży to ja miałam mini brzuszek, do około 28tc wchodziła w zwykle jeansy a tu już mnie wszystko gniecie i uwiera 🫣 będzie ciekawie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2024, 21:14

    Jenny88, nick nieaktualny, Matleena89, Kluska, aganieszkam, aga12345, MajówkaS., Clasiia, Zielona87, kid_aa, Karolcia40 lubią tę wiadomość

  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11361 9611

    Wysłany: 11 maja 2024, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clasiia wrote:
    I czy to już czas na bunt dwulatka? O wszystko płacz, coś jej nie wyjdzie płacz, czegoś zabronię płacz, wszystko co nie pasuje to nerwy i płacz. Teraz się bawiłyśmy lalką i wsadziłam lalce do torebki zabawkę i Łucji się to tak nie spodobało, że od razu łzy. Dopiero jak wyjęłam tą zabawkę z torebki to magicznie przeszło 🥴 coś źle położę, podam nie to co chciała, zależą założę skarpetki a ona akurat nie chciała to afera, zwariować można 😅
    Niestety może to być już tzw. Bunt dwulatka 🙃 potem bunt 3-latka, 5-cio latka 😅... Ale wszystkie "koszmarki" mijają, trzeba tylko morze cierpliwości.
    Mój syn od ok. 2 roku życia właśnie ma "swoje zdanie" i wystarczy, że coś zrobimy nie po jego myśli i jest awantura czasem na pół godziny jak się nakręci 🙈 córka wlanie po roczku zaczęła mieć humorki a jak miała 1,5 roku to był armagedon 😏 ale pocieszę, że mija 😅 teraz super się dogadujemy zazwyczaj i idzie na kompromisy

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11361 9611

    Wysłany: 11 maja 2024, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są plusy i minusy żłobka, ale uważam że lepiej posłać do placówki dziecko później niż wcześniej. Mam porównanie i trochę żałuję, że syn poszedł do żłobka po roczku, szczęście w nieszczęściu zaraz musiałam zrezygnować przez jego chorowanie.

    Jak ktoś ma możliwość to super zostać z dzieckiem w domu chociaż do tego 2 roku życia dziecka, bo przez te 2 lata dziecko się bardzo rozwija i dla mnie było to niesamowite obserwować każde ich nowe osiągnięcie. Jak pracowałam i syn chodził do żłobka albo siedział z tatą czy babcią to umykały mi te momenty i było mi przykro 🥺 z córką długo byłam w domu i nie żałuję.
    Także taki 2/3 rok życia jest super. Ale jak ktoś nie ma możliwości to i roczniak sobie w żłobku poradzi 😉

    Jenny88, Krakowska, kid_aa lubią tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2024, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Niestety może to być już tzw. Bunt dwulatka 🙃 potem bunt 3-latka, 5-cio latka 😅... Ale wszystkie "koszmarki" mijają, trzeba tylko morze cierpliwości.
    Mój syn od ok. 2 roku życia właśnie ma "swoje zdanie" i wystarczy, że coś zrobimy nie po jego myśli i jest awantura czasem na pół godziny jak się nakręci 🙈 córka wlanie po roczku zaczęła mieć humorki a jak miała 1,5 roku to był armagedon 😏 ale pocieszę, że mija 😅 teraz super się dogadujemy zazwyczaj i idzie na kompromisy

    Mój dzisiaj rozryczał się, bo chciał jeść owsiankę łyżką do zupy (taką nie jego) a ja za chiny ludowe nie mogłam zaczaić o co chodzi 🫣🫠. Był głodny, ale co posadziłam do krzesełka to ryk🫣😅, no zgłupiałam w którymś momencie.

  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11361 9611

    Wysłany: 11 maja 2024, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Mój dzisiaj rozryczał się, bo chciał jeść owsiankę łyżką do zupy (taką nie jego) a ja za chiny ludowe nie mogłam zaczaić o co chodzi 🫣🫠. Był głodny, ale co posadziłam do krzesełka to ryk🫣😅, no zgłupiałam w którymś momencie.
    Haha, najgorzej jest jak dziecko jeszcze nie umie powiedzieć o co chodzi. Ostatnio była awantura, że mąż zamknął szufladę po tym jak syn wziął sobie z niej łyżeczkę, bo oczywiście ON CHCIAŁ SAM zamknąć. Niestety mamy dużo takich awantur i czasem nie wiemy o co mu chodzi 🙃 mimo, że umie już mówić to się sam nakręca i nie powie tylko rozpacz... 😏 Ale mija już mu rzucanie się na podłogę co mnie cieszy 😅

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2024, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Haha, najgorzej jest jak dziecko jeszcze nie umie powiedzieć o co chodzi. Ostatnio była awantura, że mąż zamknął szufladę po tym jak syn wziął sobie z niej łyżeczkę, bo oczywiście ON CHCIAŁ SAM zamknąć. Niestety mamy dużo takich awantur i czasem nie wiemy o co mu chodzi 🙃 mimo, że umie już mówić to się sam nakręca i nie powie tylko rozpacz... 😏 Ale mija już mu rzucanie się na podłogę co mnie cieszy 😅

    Haha to mnie nie pocieszyłaś 😂. Będzie zabawnie coś czuję.

  • Dziuba1339 Autorytet
    Postów: 2154 1824

    Wysłany: 12 maja 2024, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas sezon na awanturki o nic też rozpoczęty 🫢
    Awantury z ostatniego czasu:
    Synek je banana, w pewnym momencie zejrzal koszyk z owocami, rzucił tym bananem i wrzask bo On chce innego banana...
    Przed wyjściem na spacer nie pozwolił sobie ubrać dwóch takich samych butów, tylko rzucał się po podłodze i na jedną nogę wciskał innego buta 🫣
    W sklepie zejrzal mioty i mopy, odrazu uśmiech i oczy się zaświeciły bo On uwielbia takie sprzętu, tylko oddaliłam się 2m taki wrzask i wyginanie się, że nie mogłam utrzymać go na rękach bo On chciałby tam sprzątać 😅
    Teraz u nas w Kauflandzie wprowadzili takie czytniki, ktory możesz zabrac przed wejsciem do sklepu i biorąc z półki towar odrazu kasujesz i później już nie wyciągasz tego z koszyka tylko przy kasie to zczytuja... mąż uwielbia takie bajery więc odrazu chcial to przetestować, pożałował tylko wziął to do ręki 🫢 całe zakupy była awantura o ten czytnik...
    I tak dalej, i tak dalej 🤣 moj anilek pokazuje rogi 🤭 ale chyba na tym polega dzieciństwo?

  • Clasiia Autorytet
    Postów: 2477 2363

    Wysłany: 12 maja 2024, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nudzić to już długo się nie będziemy 😀 nie można też zapominać o fajnych chwilach bo oprócz ciężkich momentów jest też mnóstwo śmiesznych 🙂

    Polećcie mi jakiś krem do twarzy dla młodej. Ma bardzo delikatną skórę i trochę atopową po mnie więc często jest sucha.

    👩‍💼 30 lat
    10/2021 💔 cp i usunięty prawy jajowód
    🧔 36 lat
    Wszystko ok

    🍀02/2022 START IVF
    17.03.2022 punkcja - 7 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    I 09.04.2022 transfer blastki 4.1.1 🍀
    10dpt - beta 486
    14dpt - beta 3286
    01.01.2023 12:00 Łucja 58cm 4240g❤️
    age.png

    II 30.01.2024 transfer blastki 4.1.1 🍀
    9dpt - beta <0,20 odstawienie leków ☹️

    🍀04/2024 START II IVF
    17.04.2024 punkcja - 11 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    III 07.08.2024 transfer blastki 4.1.2 🍀
    10dpt - beta 130
    12dpt - beta 284
    30.04.2025 19:00 Aleksander 56cm 3300g❤️
    age.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11361 9611

    Wysłany: 12 maja 2024, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clasiia wrote:
    Nudzić to już długo się nie będziemy 😀 nie można też zapominać o fajnych chwilach bo oprócz ciężkich momentów jest też mnóstwo śmiesznych 🙂

    Polećcie mi jakiś krem do twarzy dla młodej. Ma bardzo delikatną skórę i trochę atopową po mnie więc często jest sucha.
    Emotopic krem barierowy 😊

    Clasiia lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
‹‹ 1891 1892 1893 1894 1895 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ