Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍍 udane IVF 🍍 bo staraczką z OF będę już zawsze 💕
Odpowiedz

🍍 udane IVF 🍍 bo staraczką z OF będę już zawsze 💕

Oceń ten wątek:
  • Annn90 Autorytet
    Postów: 1169 3541

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona87 wrote:
    A ja totalnie zmienię temat ,bo temat kp i mm można wałkować w kółko😂
    Mamuśki z dłuższym stażem niż ja, co polecacie na ząbkowanie ? Młody cały dzień marudzi,dziąsła jakieś dziwne i wkłada palce do buzi i stęka . Jak dałam mu gryzaka schłodzonego to chwila spokoju 😳muszę więc do apteki szybciorem biec ,bo dziś prawie nie śpi przez to
    My używamy anaftin baby - ale to w momentach kryzysowych, których było niewiele. póki co mamy 8 zębów i praktycznie nie odczuwaliśmy momentu przebijania się zębów, czasami był marudny, lekka biegunka i nic więcej.
    Zobaczymy jak będzie przy trzonowcach 🫢
    W szufladzie na czarna godzinę mamy tez dentinox i nurodent

    Zielona87 lubi tę wiadomość

    InviMed Wrocław 🍀
    9.02.2021 - punkcja: pobrane 22 oocyty z czego 18 dojrzałych
    12.02.2021 - transfer 3 dniowych Maluszków ❤️❤️
    7 dpt - beta 23,6 U/l, 10 dpt - beta 186,6 U/l, 12 dpt - 443,4 U/l, 14 dpt - 928,6 U/l, 20 dpt - 7497 U/l
    28 dpt - zarodek 5mm z ♥️
    25.03 - Maleństwo 1,8 cm
    28.04 - prenatalne - będzie Synuś 💙

    Podejście nr 2 ♥️
    5.12.2023 - transfer ❄️🍀
    6dptw - beta 35,7 U/l, 8dpt - beta 140,3 U/l, 10dpt - beta 417,1 U/l, 13dpt - beta 1633,2 U/l, 17dpt - beta 9944,7U/l, 22dpt - beta 38817,3 U/l, 28dpt - 8mm Malucha z bijącym ♥️
    Mamy ❄️
    event.png
    age.png
  • Annn90 Autorytet
    Postów: 1169 3541

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka, wysłałam zaproszenie. Możemy na priv?

    InviMed Wrocław 🍀
    9.02.2021 - punkcja: pobrane 22 oocyty z czego 18 dojrzałych
    12.02.2021 - transfer 3 dniowych Maluszków ❤️❤️
    7 dpt - beta 23,6 U/l, 10 dpt - beta 186,6 U/l, 12 dpt - 443,4 U/l, 14 dpt - 928,6 U/l, 20 dpt - 7497 U/l
    28 dpt - zarodek 5mm z ♥️
    25.03 - Maleństwo 1,8 cm
    28.04 - prenatalne - będzie Synuś 💙

    Podejście nr 2 ♥️
    5.12.2023 - transfer ❄️🍀
    6dptw - beta 35,7 U/l, 8dpt - beta 140,3 U/l, 10dpt - beta 417,1 U/l, 13dpt - beta 1633,2 U/l, 17dpt - beta 9944,7U/l, 22dpt - beta 38817,3 U/l, 28dpt - 8mm Malucha z bijącym ♥️
    Mamy ❄️
    event.png
    age.png
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3129 3562

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 181 wrote:
    I głupie pytanie: po czym poznać, że zab idzie? My mieliśmy z 6 fałszywych alarmów, a póki co zęba żadnego. Pediatra od 6 tyg mówi zęby ida. Wczoraj mój pięknie śpiacy dzidziuś marudził od wieczora, pół nocy. Pomagał tylko pedicetamol, a na kolejna noc posmarowalam dentinoxem i noc i dzień spokojn. Zębów dalej brak🤔

    Nie wiem czy Ci pomogę bo ja dolne zauważyłam dopiero jak były białe kreski hehe 😂 bo nie sądziłam ze to będzie tak wcześnie. A teraz rozpoznałam po tym
    https://zapodaj.net/d2b98df402358.jpg.html
    Ogólnie one dość długo tam się w tym dziąśle wiercą wiec nawet jak nie widać to może już wkurzać. Chociaż ja daleka jestem od zwalania wszystkiego na zęby bo z tego co zauważyłam to najgorsze marudzenie i ból jest tydzień przed i tydzień po przebiciu. Ale może swędzą te dziąsła dużo wcześniej.

    Ania 181 lubi tę wiadomość

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2773 2348

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    19 grudzień - Zakochałam się.. przepadłam. Mamy cudownie ślicznego synka 3770 gram, 10 punktów, 54 cm miłości. Jest kochany cały czas pomrukuje 😍❤️
    Ze mną gorzej, cierpię katusze w związki z cięciem, jestem po 4 kroplówkach i ból nie ma litości ani trochę. Koło 18mam mieć pionizacje.
    Jestem szczęśliwa bardzo 🙏🏼❤️ mimo naprawdę ogromnego bólu.

    AnnaMD, Annn90, Krysiaa, Blossom, Daylight, Przyjaciółka123, Darkaaa, Zielona87, Karolcia40, aga12345, Madżka89, Black_Angel, Czereśnia, Juka2018_1, Eve1990, Kolorowa27, Clasiia, Syla87, Moniek330, Jjj, Vaiana, Paula24, Esperanza05, Yoselyn82, dafney, Paulina12345, nick nieaktualny, kasiek2620, Mona1234, Ewelka02, kid_aa, Azuu, Estrella, Bocianiątko, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • GorzkoGorzko Autorytet
    Postów: 2292 2351

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Włączyliśmy mm w drugiej dobie bo mała słabo chwytała pierś i ewidentnie była głodna. Ja mam malutkie brodawki i sutki nie do końca wyciągnięte więc jak jest bardzo głodna to w ogóle nie ma opcji jej przystawić. A ja laktatorem nadal ściągam 2-4 ml albo i nic. Niestety w weekend nie było cdl, dziś już prosiłam o konsultację i głównie dlatego nie chciałam wczoraj wychodzić. Ja mogę karmić i mieszanie byle chociaż mojego mleka trochę było i młoda dawała się przystawić... Na razie wyłączne kp jest chyba tylko w strefie marzeń. Ale będziemy pracować :)
    Cdl na pewno dużo pomoże. U nas była dopiero 2 miesiące po porodzie i żałuję że tak późno. U mnie druga i trzecia doba również przypadła na weekend :-(
    Pracuj, na pewno dasz rade! ;-)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    cA3pp2.png

    👱‍♀️ '88, AMH 6,88 (10.2021)
    antytpo ⬆️ euthyrox 💊
    MTHFR hetero, PAI hetero, KIR Bx (brak 4 DS)

    OviKlinika od '02.2021:
    SonoHSG ✅
    2x cykl stymulowany ❌
    07.07.21 - 1IUI ❌
    05.08.21 - 2IUI ❌

    ICSI - protokół krótki - FET na cyklu sztucznym:
    02.11.21 - punkcja: 1x ❄ 3BB
    20.11.21 - histeroskopia ✅
    23.12.21 - usg: endo 11mm (11dc)
    30.12.21 - FET - embryoglue, AH (18dc)
    bhcg: 8dpt: 70, 11dpt: 252, 13dpt: 565, 18dpt: 3741

    25.01.22 (26dpt) - usg: CRL 6,8mm i ❤ (GA 6+4)
    03.03.22 - prenatalne + pappa - niskie ryzyka
    31.03.22 - usg: będzie chłopak ♂️ (GA 16+0)
    21.09.22 - 👶 4300g, 61cm
  • GorzkoGorzko Autorytet
    Postów: 2292 2351

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    Ja bym chciała karmić ale jakby się nie dało to problemu z tego nie będę robić. Nie wyobrażam sobie natomiast karmić prawie 3 letnie dziecko jak moja siostra. Dla mnie rok to.chyba taki max 🤣
    Ja też u siebie zakładałam rok bo później zwyczajnie chce pójść do pracy.
    Na razie karmimy się mieszanie. Trochę mleka ściągam, trochę dostaje z cycka a reszta to mm.
    Po prostu opracowaliśmy system, który jest wygodny dla każdego 😄 Jednak uwielbiam widok Małego przyssanego do cyca ❤️

    cA3pp2.png

    👱‍♀️ '88, AMH 6,88 (10.2021)
    antytpo ⬆️ euthyrox 💊
    MTHFR hetero, PAI hetero, KIR Bx (brak 4 DS)

    OviKlinika od '02.2021:
    SonoHSG ✅
    2x cykl stymulowany ❌
    07.07.21 - 1IUI ❌
    05.08.21 - 2IUI ❌

    ICSI - protokół krótki - FET na cyklu sztucznym:
    02.11.21 - punkcja: 1x ❄ 3BB
    20.11.21 - histeroskopia ✅
    23.12.21 - usg: endo 11mm (11dc)
    30.12.21 - FET - embryoglue, AH (18dc)
    bhcg: 8dpt: 70, 11dpt: 252, 13dpt: 565, 18dpt: 3741

    25.01.22 (26dpt) - usg: CRL 6,8mm i ❤ (GA 6+4)
    03.03.22 - prenatalne + pappa - niskie ryzyka
    31.03.22 - usg: będzie chłopak ♂️ (GA 16+0)
    21.09.22 - 👶 4300g, 61cm
  • GorzkoGorzko Autorytet
    Postów: 2292 2351

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Ty decydujesz.
    Nikt nie ma prawa Cię zmusić. Są leki od razu wstrzymujące laktację po porodzie, znajoma dostała.
    Daleko nie trzeba szukać w lekach. Najlepszy na wstrzymanie laktacji jest dostinex :-)

    Krakowska lubi tę wiadomość

    cA3pp2.png

    👱‍♀️ '88, AMH 6,88 (10.2021)
    antytpo ⬆️ euthyrox 💊
    MTHFR hetero, PAI hetero, KIR Bx (brak 4 DS)

    OviKlinika od '02.2021:
    SonoHSG ✅
    2x cykl stymulowany ❌
    07.07.21 - 1IUI ❌
    05.08.21 - 2IUI ❌

    ICSI - protokół krótki - FET na cyklu sztucznym:
    02.11.21 - punkcja: 1x ❄ 3BB
    20.11.21 - histeroskopia ✅
    23.12.21 - usg: endo 11mm (11dc)
    30.12.21 - FET - embryoglue, AH (18dc)
    bhcg: 8dpt: 70, 11dpt: 252, 13dpt: 565, 18dpt: 3741

    25.01.22 (26dpt) - usg: CRL 6,8mm i ❤ (GA 6+4)
    03.03.22 - prenatalne + pappa - niskie ryzyka
    31.03.22 - usg: będzie chłopak ♂️ (GA 16+0)
    21.09.22 - 👶 4300g, 61cm
  • GorzkoGorzko Autorytet
    Postów: 2292 2351

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darkaaa wrote:
    A ja bardzo bym chciała dokarmiac mm, bo córa bardzo mało przyrasta na wadze, ale totalnie odrzuciła butelkę, pomimo, że przez pierwsze 2 miesiące życia ładnie z niej piła. Nie wiem już co mam robić. Z piersi czasem ładnie pije, a czasem się pręży i wscieka. Czasem po 5 minutach ssania już jest najedzona 😩 i spada na siatce centylowej. Pediatra każe dokarmiac bebilon pepti, ale ona nie chce tego pić. Podaje jej 3 różne butelki i każda wypluwa😖 jestem już załamana. Waży 5 kg
    A jakich butelek używałaś?

    cA3pp2.png

    👱‍♀️ '88, AMH 6,88 (10.2021)
    antytpo ⬆️ euthyrox 💊
    MTHFR hetero, PAI hetero, KIR Bx (brak 4 DS)

    OviKlinika od '02.2021:
    SonoHSG ✅
    2x cykl stymulowany ❌
    07.07.21 - 1IUI ❌
    05.08.21 - 2IUI ❌

    ICSI - protokół krótki - FET na cyklu sztucznym:
    02.11.21 - punkcja: 1x ❄ 3BB
    20.11.21 - histeroskopia ✅
    23.12.21 - usg: endo 11mm (11dc)
    30.12.21 - FET - embryoglue, AH (18dc)
    bhcg: 8dpt: 70, 11dpt: 252, 13dpt: 565, 18dpt: 3741

    25.01.22 (26dpt) - usg: CRL 6,8mm i ❤ (GA 6+4)
    03.03.22 - prenatalne + pappa - niskie ryzyka
    31.03.22 - usg: będzie chłopak ♂️ (GA 16+0)
    21.09.22 - 👶 4300g, 61cm
  • GorzkoGorzko Autorytet
    Postów: 2292 2351

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darkaaa wrote:
    Nie słyszałam o tych rurkach, ale rozeznam się w temacie. Cokolwiek byle zaczęła jeść to mm. Dzięki za radę!
    To się chyba nazywa sns

    cA3pp2.png

    👱‍♀️ '88, AMH 6,88 (10.2021)
    antytpo ⬆️ euthyrox 💊
    MTHFR hetero, PAI hetero, KIR Bx (brak 4 DS)

    OviKlinika od '02.2021:
    SonoHSG ✅
    2x cykl stymulowany ❌
    07.07.21 - 1IUI ❌
    05.08.21 - 2IUI ❌

    ICSI - protokół krótki - FET na cyklu sztucznym:
    02.11.21 - punkcja: 1x ❄ 3BB
    20.11.21 - histeroskopia ✅
    23.12.21 - usg: endo 11mm (11dc)
    30.12.21 - FET - embryoglue, AH (18dc)
    bhcg: 8dpt: 70, 11dpt: 252, 13dpt: 565, 18dpt: 3741

    25.01.22 (26dpt) - usg: CRL 6,8mm i ❤ (GA 6+4)
    03.03.22 - prenatalne + pappa - niskie ryzyka
    31.03.22 - usg: będzie chłopak ♂️ (GA 16+0)
    21.09.22 - 👶 4300g, 61cm
  • Zielona87 Autorytet
    Postów: 3354 3260

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Cześć dziewczyny!
    19 grudzień - Zakochałam się.. przepadłam. Mamy cudownie ślicznego synka 3770 gram, 10 punktów, 54 cm miłości. Jest kochany cały czas pomrukuje 😍❤️
    Ze mną gorzej, cierpię katusze w związki z cięciem, jestem po 4 kroplówkach i ból nie ma litości ani trochę. Koło 18mam mieć pionizacje.
    Jestem szczęśliwa bardzo 🙏🏼❤️ mimo naprawdę ogromnego bólu.
    Super ,że już jesteście razem 🥰gratulacje ! Ból niedługo będzie mniejszy 😄dużo zdrowia dla Was

    Kejtusia lubi tę wiadomość

    age.png
    👩87’
    👨85’
    Starania od 2015
    2017 IUI😔
    2018 IUI😔
    2019 Histeroskopia x2 usuwany polip
    AMH 1, nasienie ok
    Stos badań ,mutacje,trombofilie,kariotypy,zespół antyfos ok, z immuno cytokiny,imk Ok,Kir bx-Brak 2DL5, 2DL5, 2DS1, 2DS3, 2DS4,2DS5, 3DS1
    03.21 start 1 ivf
    04.21 ET 2x3dniowce😞
    06.21 2FET CB 😞
    04.11.21 3FET ostatni ❄️ 4bb encorton+accofil.
    7dpt-⏸ 8dpt-123mlU/ml ,10dpt-284mlU/ml (inny lab), 12dpt-452,14dpt-975,21dpt-11097
    26dpt- jest ❤️
    6.12 -crl 9,4mm❤️
    30.12- 3,85cm,fhr 171 -10+4
    11.01 usg prenatalne -crl 5,69cm fhr 165 (12+0) sanco-zdrowy chłopiec❤️👶
    crl 10,7cm fhr 146 15+0🥰
    254 g ❤️ 18+0
    420 g❤️20+6 usg połówkowe
    710 g❤️ 24+0
    980g❤️27+0
    1516g❤️ 30+0 usg III trym
    2180❤️33+0
    2606g❤️35+4
    2960g❤️37+0
    15.07.2022 38+3❤️CC 3070 kg, 53cm 👶🥰🥰
  • aga12345 Autorytet
    Postów: 1124 2076

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Cześć dziewczyny!
    19 grudzień - Zakochałam się.. przepadłam. Mamy cudownie ślicznego synka 3770 gram, 10 punktów, 54 cm miłości. Jest kochany cały czas pomrukuje 😍❤️
    Ze mną gorzej, cierpię katusze w związki z cięciem, jestem po 4 kroplówkach i ból nie ma litości ani trochę. Koło 18mam mieć pionizacje.
    Jestem szczęśliwa bardzo 🙏🏼❤️ mimo naprawdę ogromnego bólu.
    Gratulacje 🎉❤️
    I żeby ból szybko minął, byście mogli się sobą nacieszyć ❤️

    Kejtusia lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    Powrót po ostatnią ❄️
    FET 6D 4.1.1
    6 dpt- 20,5
    8 dpt- 50,4
    10 dpt- 120
    13 dpt- 500 🍀💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2025, 09:49

    Mojanadzieja, Black_Angel, Darkaaa, GorzkoGorzko, Jenny88, Juka2018_1, Przyjaciółka123, SySia32, Kejtusia, Eve1990, Kolorowa27, Jeżóweczka, Annn90, Daylight, aga12345, Clasiia, Vsteria, Syla87, kreconairuda, AnnaMD, Zielona87, Krysiaa, Moniek330, Vaiana, Jjj, Paula24, Madżka89, Yoselyn82, dafney, kasiek2620, nick nieaktualny, Moniatka , Mona1234, Ewelka02, kid_aa, Karolcia40, Azuu, Bocianiątko, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2531 4007

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Dziewczyny❤️❤️

    event.png
    🙍🏻‍♀️
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    10.20-04.21 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    01. 23 Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ddaszka wrote:
    Dzisiaj o 9:28 przyszła na świat Agatka 🥰 ma 3600 i mierzy 54 cm 😍


    Spanikowałam na sali operacyjnej, jak poczułam to drętwienie nóg, zaczęłam krzyczeć, że chce wyjść z sali (ciekawe jak 🤣), że zaraz zemdleje. Dali mi jakieś uspokajacze, a jak już zobaczyłam małą to przeszło całkowicie. Dla mnie to było straszne odczucie...

    Mała od razu załapała pierś i była na niej prawoe do tej pory. Ja już siedzę normalnie chociaż cholernie boli, a o 22 mam całkowitą pionizacje.

    Mała jest cudowna 🥰


    Gratuluje!

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Black_Angel Autorytet
    Postów: 921 2379

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje maleństw już po drugiej stronie ❤️
    U mnie balonik się wysunął jakoś po 4h, później wypadł już z pochwy godzinkę później. A teraz skurczy brak, albo pojawia się leciuteńkie raz na jakiś czas. Więc chyba samo nie ruszy po baloniku 🙄 zobaczymy jaki plan będzie na mnie na jutro 🙃

    aga12345, GorzkoGorzko, Zielona87, Jjj lubią tę wiadomość

    IVF #1
    Start: 02.11.21 - Elonva, Orgalutran, Menopur, Ovitrelle

    Punkcja: 13.11.21 -> 10 komórek - 10 dojrzałych - wszystkie zapłodnione (Luteina, Duphaston, Acard).
    II doba -> 9 rozwija się prawidłowo; III doba -> nadal 9 ✊; V doba -> 6 blastocyst ( 4BB, 3x 3BB, 2x 2BB)
    Transfer ET: 18.11.21 -> 4BB
    9dpt: 16,01; 11dpt: 17,96; 13dpt: 22,03 - odstawienie leków.
    Transfer FET 21.12.21 -> 3BB
    7dpt: 12,88; 9dpt: 50,12; 13dpt: 90,12; 15dpt: 111,20 -odstawienie leków
    Transfer FET 23.03.22 -> 3BB & 2BB
    7dpt: 5,13; 12dpt: 82,72; 14dpt: 216,8; 16dpt: 450,3; 19dpt: 1470; 23dpt: 6177. 28dtp 7,08mm & echo 124 🥰 7w6d: 1,43cm & serduszko 163 🩷 41w5d 3050g & 54cm ❤️
    Transfer FET 15.10.24 -> 3BB beta 0
    Transfer FET 21.10.25-> 2BB beta 0

    IVF #2
    Start: 22.01.26 - menopur, orgalutran
    Punkcja: 3.02 ->9 komórek
    Transfer ET -> 6.02 - 3dniowiec 14blastromerowy

    ❄️❄️
  • Darkaaa Autorytet
    Postów: 1127 1544

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GorzkoGorzko wrote:
    A jakich butelek używałaś?
    Nuk, Lovi i Tommee Tippee

    Łucja ur. 09.2022❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann zaakceptowałam:)

  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kochane piszę do Was pierwszy raz z prośbą o pomoc, ponieważ u mnie na watku mniej jest dziewczyn w zaawansowanej ciazy/po porodzie. Bylam na usg i się przestraszyłam. Dzidzia przyrasta dobrze, zamiast 10+5 wykazało dzis usg jakby był 11+3 tydzien ciazy. Slyszalam serduszko 🥺😍
    Ale mam też "nad ujściam wewnętrznym zbiornik płynowy 19x11mm". Moja gin nie wie, co to jest, czy krwiak, czy coś innego. Miala któraś z Was taką sytuację? Na usg to duże było, jakby dwukomorowe. Zero wysiłku, moge chodzić, ale zero przemęczania. Pomóżcie!

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Kolorowa27 Autorytet
    Postów: 528 512

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny 🥺❤️ 🤱

  • Daylight Autorytet
    Postów: 485 557

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia, Ddaszka - gratulacje dziewczyny!!! 💕💕💕💕

    Kejtusia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    age.png
    1 x IUI
    4 x IVF
    I transfer 07.05 FET 5.1.1 🍀
    7 dpt beta = 35,44
    9 dpt beta = 103,5
    11 dpt beta = 284,7
    19 dpt beta = 6280
    23 dpt - usg i migające małe ❤️
    8w0d - 1,6 cm człowieka
    10w2d - 3,5 cm
    11w4d - prenatalne ok, 5,3cm ❤️
    21w3d - II prenatalne ok, 430g ❤️
    23w4d - 680g ❤️
    27w4d - 1123g ❤️
    29w2d - 1360g ❤️
    31w4d - 1929g ❤️
    35w4d - 2455g ❤️
    36w3d - 3051g ❤️
    38w2d - 3436g ❤️
    39w1d - SN - 3430g, 53cm 🥰👶👨‍👩‍👧
‹‹ 823 824 825 826 827 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ