Dallia super to zorganizowaliście z tymi wakacjami 👍 podałabyś camping na którym byliście ? Może jeszcze nie teraz ale uda się jakoś ogarnąć wyjazd zagraniczny z dzieciakami i zwierzakami w kolejnym roku.
Teraz jedziemy standardowo na polskie morze, przyczepka już stoi, klatki dla psów też
Podziwiam za to 🏃🏼♀️, ja chętnie też bym co nie co zrzuciła ale zmobilizować się wieczorami nie mogę bo chłopaki ostatnio późno zasypiają a ja już ledwo ciągnę do tej godziny. Narazie ogarnęłam trochę garaż gdzie stoi orbitrek 🫠
My też zaczęliśmy niedawno fizjo na NFZ więc jeździmy 2 razy w tyg, wcześniej prywatnie.
Znowu siedzimy razem na chacie z jelitówką 🫠 Tobka wczoraj zabrałam ze żłoba po telefonie, połowa grupy z biegunka 💩 B tez już zaczął dzień wcześniej… super się złożyło mimo wszystko z tymi chorobami i moim pobytem w domu, nie wiem jakby to ogarnąć jak 2 rodziców pracuje, szczególnie gdy pracodawcy nieprzychylni… aż się boję gdy B będzie musiał zacząć chodzić - choć liczę że trochę się już przy T uodpornił
Będziemy trzymać kciuki za przedszkole, my też od września zaczynamy
ABK oby szybko poszło i z sukcesem 💪🏻 kg zajmiesz się później.