Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰
Odpowiedz

Udane IVF 🍍ciążowe rozważania 🤰

Oceń ten wątek:
  • Agata_midwife Autorytet
    Postów: 264 806

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia wrote:
    No nasz też śpi w łóżku obok w baby hug i mamy bsbysense. Chodzi o to żeby dziecko nie spali w dostawcę albo w Waszym łyżki,bho wtedy monitory oddechu nie działają.
    Czyli babysense działa bez problemu w chicco baby hug?

    👧30 lat - PCO, IO, mutacja MTHFR hetero🧑35 lat - Morfologia 1%
    09/2020 - IVF Invimed Wrocław - nieudane ❌ (transfer 2x ❄️ pozostałe zdegradowały)
    04/2022 - IVF Eurofertil Ostrava🤞8 ❄️
    23/05/2022 - transfer 🍀 poronienie 9t.c 👼💔
    11/11/2022 - transfer ❄️ 🍀
    20/11/2022 - 9dpt. II kreski 😍💜 10 dpt. - HCG 279,9, 12 dpt. - 794,1, 14 dpt. - 2155, 17 dpt. - 6928💜
    02/12/2022 - 21dpt. USG - zarodek CRL=0.29cm 💗
    16/12/2022 - USG 7w5d CRL= 1,41cm I ❤️
    05/01/2023 - USG 10w4d CRL= 3,71 cm FHR 170u' 💗
    16/01/2023 - USG 12w2 CRL = 6,36, prenatalne - ok❤️
    17/02/2023 - USG 16w6 - 186g, dziewczynka💗
    13/03/2023 - 20w2 połówkowe 385g szczęścia❤️
    18/04/2023 - 25w3 - 850g ❤️
    19/05/2023 - 29w6 - 1600g ❤️
    13/06/2023 - 33w3 - 2200g ❤️
    07/07/2023 - 36w6 - 2800g ❤️
    23/07/2023 - Nela - nasz cud❤️ 3070g
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 123 wrote:
    Dziewczyny właśnie co do monitorów oddechu. Bo czytając sporo zastanawiam się nad właśnie tym co Salome kupiła babysense 7 a tym przypinanym do pieluszki snuza- hero. Jeśli malutka będzie spać blisko mnie to który myślicie będzie lepszy??


    Sprawdźcie sobie na olx po ile chodzą ja kupiłam ten sam za 200zl

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Bazylia Autorytet
    Postów: 1125 1598

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata_midwife wrote:
    Czyli babysense działa bez problemu w chicco baby hug?

    Mamy Chico baby Hug 4w1. Tak tylko w instrukcji jest napisane, że musi być twartw podłoże. I my po prostu pod materacyk połozylismh cienką deseczkę. I na to jeden dysk (bo tyle wystarczy ma takie małe łóżeczko). Jak wycisgne syna to daje znać i włącza się alarm. Więc działa.

    PatrycjaBbbbb lubi tę wiadomość

    age.png

    1 transfer... 😞💔
    2 transfer:
    9 dpt: 163,4 mlU
    11 dpt: 450,3 mlU
    13 dpt: 1920 mlU
    ♥️
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6663

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    dawaj znac gdzie takie cuda :D
    i liste co kupujesz bo widze, ze masz hinty jak to dobrze ogarniac :D

    Już wczoraj podawałam nazwy przykładowych sprzedawców na allegro - LAV MAG, Shoppingo. Jest tego sporo :) Najlepiej sobie wpisać np. "sukienka ciążowa" czy "spodnie ciążowe", zaznaczyć licytacje, allegro smart i buszować 😁

    KateM lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6663

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Sprawdźcie sobie na olx po ile chodzą ja kupiłam ten sam za 200zl

    Właśnie jeśli chodzi o monitor oddechu, to rozmawialiśmy z mężem, że tu jednak stawiamy na nowy. Tak samo jak fotelik. Reszta używana ;)

    ........ lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Agata_midwife Autorytet
    Postów: 264 806

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia wrote:
    Mamy Chico baby Hug 4w1. Tak tylko w instrukcji jest napisane, że musi być twartw podłoże. I my po prostu pod materacyk połozylismh cienką deseczkę. I na to jeden dysk (bo tyle wystarczy ma takie małe łóżeczko). Jak wycisgne syna to daje znać i włącza się alarm. Więc działa.
    o dziękuję za odpowiedź <3
    i w jakiej odległości od Waszego łóżka stoi Chicco?

    👧30 lat - PCO, IO, mutacja MTHFR hetero🧑35 lat - Morfologia 1%
    09/2020 - IVF Invimed Wrocław - nieudane ❌ (transfer 2x ❄️ pozostałe zdegradowały)
    04/2022 - IVF Eurofertil Ostrava🤞8 ❄️
    23/05/2022 - transfer 🍀 poronienie 9t.c 👼💔
    11/11/2022 - transfer ❄️ 🍀
    20/11/2022 - 9dpt. II kreski 😍💜 10 dpt. - HCG 279,9, 12 dpt. - 794,1, 14 dpt. - 2155, 17 dpt. - 6928💜
    02/12/2022 - 21dpt. USG - zarodek CRL=0.29cm 💗
    16/12/2022 - USG 7w5d CRL= 1,41cm I ❤️
    05/01/2023 - USG 10w4d CRL= 3,71 cm FHR 170u' 💗
    16/01/2023 - USG 12w2 CRL = 6,36, prenatalne - ok❤️
    17/02/2023 - USG 16w6 - 186g, dziewczynka💗
    13/03/2023 - 20w2 połówkowe 385g szczęścia❤️
    18/04/2023 - 25w3 - 850g ❤️
    19/05/2023 - 29w6 - 1600g ❤️
    13/06/2023 - 33w3 - 2200g ❤️
    07/07/2023 - 36w6 - 2800g ❤️
    23/07/2023 - Nela - nasz cud❤️ 3070g
  • Cytrynka 123 Autorytet
    Postów: 1266 2897

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata_midwife wrote:
    No właśnie.. od kilku dni ciągle myśle o tym monitorze oddechu 🧐
    Wcześniej nie planowałam zakupu, bo to raczej jest zalecane dla wcześniaków...
    Ale im bliżej porodu tym bardziej się wszystkim schizuje 🫤

    I właśnie Malutka będzie spała obok nas w Chicco Baby Hug więc jedyna opcja to ten monitor Snuza.
    Czy któraś z Was ma z nim doświadczenie?
    Planujecie zakup monitorów oddechu?
    Wiadomo oby się nie przydał... ale z pracy tez wiem, ze u noworodków to normalne, ze maja takie "bezdechy", raczej po prostu to jest taka za długa przerwa w złapaniu oddechu...

    Ja właśnie też się zastanawiam. Ale po tym co przeszłyśmy wydaję mi się, że lepiej wydać te parę stów i przyjemniej mieć świadomość, że robi się co może. Niż nabijać sobie głowę stresem dodatkowym niepotrzebnym. Tylko też nie wiem który wybrać 🤷‍♀️

    👱‍♀️89'
    👦91'
    Kariotypy✅️
    2020-start in vitro- brak jajowodów (2x cp)
    01.2021- 4 Transfery z obstawą leków- 1 biochem
    ODPOCZYNEK +ZMIANA KLINIKI I LEKARZA 🙏
    28.06.22- punkcja-11 zarodków 😍🙏🍀
    5ty Transfer 29.08
    30 dpt- 💔🖤
    6sty Transfer 18.02 z immunoglobulinami 🙏🍀
    4dpt - 6,4 ❤️ 5dpt -17,92 prog 32❤️7dpt- 54,58 , prog 48 ❤️9dpt- 166,5 , prog 40❤️11dpt- 465,8 ❤️
    13dpt - 1239❤️
    24dpt - crl 0,41cm , 100 unm❤️
    7+1- 1,07cm i 140 uderzeń ❤️
    5.04- 2,7cm dziecia, ❤️167 ❤️
    17.04- 4,88 cm❤️❤️
    26.04-12+2- prenatalne- wszystko ok❤️
    16.06- połówkowe 315gram ❤️🥰
    23.08- III prenatalne 1300g ❤️
    13.11.23- na świecie Jagódka
    7my transfer- 13.12 💩
    8my transfer- 14.01 🙏☃️
    6dpt- 15 , prog 32 ❤️ 8dpt- 63,6❤️10dpt- 170❤️13dpt- 478, prog 45❤️ 15dpt- 887❤️ 17-dpt - 1749❤️❤️🍀
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salome wrote:
    Właśnie jeśli chodzi o monitor oddechu, to rozmawialiśmy z mężem, że tu jednak stawiamy na nowy. Tak samo jak fotelik. Reszta używana ;)

    Ja też nowy kupiłam 😉 mniejsza z tym napisałam tylko ze mi się udało mega tanio kupić🙂

    Salome lubi tę wiadomość

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Bazylia Autorytet
    Postów: 1125 1598

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salome wrote:
    Właśnie jeśli chodzi o monitor oddechu, to rozmawialiśmy z mężem, że tu jednak stawiamy na nowy. Tak samo jak fotelik. Reszta używana ;)

    Ponoć właśnie używane trzeba kalibrować. Więc też postawiliśmy na nowy monitor.

    Salome lubi tę wiadomość

    age.png

    1 transfer... 😞💔
    2 transfer:
    9 dpt: 163,4 mlU
    11 dpt: 450,3 mlU
    13 dpt: 1920 mlU
    ♥️
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylia wrote:
    Mamy Chico baby Hug 4w1. Tak tylko w instrukcji jest napisane, że musi być twartw podłoże. I my po prostu pod materacyk połozylismh cienką deseczkę. I na to jeden dysk (bo tyle wystarczy ma takie małe łóżeczko). Jak wycisgne syna to daje znać i włącza się alarm. Więc działa.

    Dzięki za info, bo ja Ziemniaka tez chce przetrzymac początkowo w Hugu i nie wiedziałam czy babysens da radę 😎

    Na youtubach jest bardzo fajny filmik jak to wszystko działa i pro tipy żeby działało dobrze w łóżeczku :)

    Wgl znowu miałam krew na papierze w nocy, być może to jednak krwiomocz, proszę o kciuki żeby to był krwiomocz a nie jakaś niewydolność szyjki 😖

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2023, 10:28

    Bazylia lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • Bazylia Autorytet
    Postów: 1125 1598

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata_midwife wrote:
    o dziękuję za odpowiedź <3
    i w jakiej odległości od Waszego łóżka stoi Chicco?

    Aż zmierzyłam 🙈 z 30 cm. Ale mamy łóżko szerkoei na 180 więc też nie zawsze ktoś jest blisko brzegu 😂

    age.png

    1 transfer... 😞💔
    2 transfer:
    9 dpt: 163,4 mlU
    11 dpt: 450,3 mlU
    13 dpt: 1920 mlU
    ♥️
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salome wrote:
    Już wczoraj podawałam nazwy przykładowych sprzedawców na allegro - LAV MAG, Shoppingo. Jest tego sporo :) Najlepiej sobie wpisać np. "sukienka ciążowa" czy "spodnie ciążowe", zaznaczyć licytacje, allegro smart i buszować 😁

    Bardziej chodziło o gadżety, sobie póki będę wchodziła w ciuch nie planuje kupować 😃
    Dzięki♥️

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • Cytrynka 123 Autorytet
    Postów: 1266 2897

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Ja też nowy kupiłam 😉 mniejsza z tym napisałam tylko ze mi się udało mega tanio kupić🙂
    Też babysense???

    👱‍♀️89'
    👦91'
    Kariotypy✅️
    2020-start in vitro- brak jajowodów (2x cp)
    01.2021- 4 Transfery z obstawą leków- 1 biochem
    ODPOCZYNEK +ZMIANA KLINIKI I LEKARZA 🙏
    28.06.22- punkcja-11 zarodków 😍🙏🍀
    5ty Transfer 29.08
    30 dpt- 💔🖤
    6sty Transfer 18.02 z immunoglobulinami 🙏🍀
    4dpt - 6,4 ❤️ 5dpt -17,92 prog 32❤️7dpt- 54,58 , prog 48 ❤️9dpt- 166,5 , prog 40❤️11dpt- 465,8 ❤️
    13dpt - 1239❤️
    24dpt - crl 0,41cm , 100 unm❤️
    7+1- 1,07cm i 140 uderzeń ❤️
    5.04- 2,7cm dziecia, ❤️167 ❤️
    17.04- 4,88 cm❤️❤️
    26.04-12+2- prenatalne- wszystko ok❤️
    16.06- połówkowe 315gram ❤️🥰
    23.08- III prenatalne 1300g ❤️
    13.11.23- na świecie Jagódka
    7my transfer- 13.12 💩
    8my transfer- 14.01 🙏☃️
    6dpt- 15 , prog 32 ❤️ 8dpt- 63,6❤️10dpt- 170❤️13dpt- 478, prog 45❤️ 15dpt- 887❤️ 17-dpt - 1749❤️❤️🍀
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 123 wrote:
    Dziewczyny właśnie co do monitorów oddechu. Bo czytając sporo zastanawiam się nad właśnie tym co Salome kupiła babysense 7 a tym przypinanym do pieluszki snuza- hero. Jeśli malutka będzie spać blisko mnie to który myślicie będzie lepszy??

    Ten do pieluszki z tego co oglądałam na yt to daje fałszywe alarmy bo w pieluszce nie zawsze dobrze przylega do skory i może zawodzić. Gorzej jak nie da alarmu, a bezdech wystąpi… Najbardziej zalecany i z największa dokładnością jest ten babysens podobno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2023, 10:39

    Cytrynka 123 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • Bazylia Autorytet
    Postów: 1125 1598

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy to forum tak czy mój telefon zmienia tak wyrazy 🙈 Piszę i wydaje mi się, że prawidłowo. Jak nie sprawdzę i wyślę to tragedia 😂 Czytam potem cytowany mój tekst i zastanawiam się kto takie "kwiatki" porobił a to ja. 😂🤦🏻‍♀️ Aż oczy bolą.

    KateM lubi tę wiadomość

    age.png

    1 transfer... 😞💔
    2 transfer:
    9 dpt: 163,4 mlU
    11 dpt: 450,3 mlU
    13 dpt: 1920 mlU
    ♥️
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrs_Dzoana, czekamy na dobre wiadomości ! <3
    mocne kciuki!

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • Aś_84 Autorytet
    Postów: 725 2217

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tak Was czytam i jednocześnie podglądam sobie o czym piszecie w Google i znalazlam coś takiego:

    https://babysensepolska.pl/usluga-babysense-rent-6-m-cy,3,40,38

    Też rozważam na początek babyhug ale w tym maluch może spać chyba tylko kilka miesięcy. Może warto wypożyczyć urządzenie od producenta?

    Cytrynka 123 lubi tę wiadomość

    age.png
    Invimed Poznań - 05.2022 ICSI 7 dojrzałych, 7 zapłodnionych, 5 blastek (3BA, 3x3BB z 5d, 1x3BB z 6d)
    05.2022 ET 🍀 zostały ❄️❄️❄️❄️ - beta < 1
    06.2022 FET + EG 2x 3BB z 5d zostają ❄️❄️
    Beta 10dpt-15,5 mlU/ml, 12dpt-55,9 14dpt-53,5 😞 cb
    08.2022 Diagnoza endo IV stopnia
    12.2022 Operacja laparoskopowa endometriozy
    28.03.2023 FET + EG 3BB z 5d i 3BB z 6d
    03.04 6dpt ⏸️
    Beta: 8dpt - 129 😍 prog 60; 10dpt - 231 🥰; 14dpt - 1083 💟; 18dpt - 5007 🩷; 24dpt - 22 020 💜; 35dpt - 105 005 💚
    18.04 21dpt - CRL 2,6mm i migoczące ❤️
    26.04 29dpt - słychać serduszko ❤️
    CRL: 8+5 2,09cm, 10+5 3,94cm, 12+5 6,46cm, 14+1 8,48cm
    01.06 NIFTY (z 10+6) ok! Chłopak 💙
    19+0 ok 306g 💙
    21+5 ok 463g, połówkowe ok👍
    25+1 ok 946g 🙀
    30+5 ok 1958g 🙉
    38+0 ok 4000g 🐳
    11.12.2023 19:18 👶🏻 Czaruś 4320g 60cm
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6663

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Ja też nowy kupiłam 😉 mniejsza z tym napisałam tylko ze mi się udało mega tanio kupić🙂

    Aaaa no to klawo, zwłaszcza za taką cenę! Brawo! :)

    ........ lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6663

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    Bardziej chodziło o gadżety, sobie póki będę wchodziła w ciuch nie planuje kupować 😃
    Dzięki♥️

    Gadżety też tam :) Widziałam, że były foteliki, isofixy, wózki, jakieś różne bajery z Chicco.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2023, 10:49

    KateM lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Dzięki za info, bo ja Ziemniaka tez chce przetrzymac początkowo w Hugu i nie wiedziałam czy babysens da radę 😎

    Na youtubach jest bardzo fajny filmik jak to wszystko działa i pro tipy żeby działało dobrze w łóżeczku :)

    Wgl znowu miałam krew na papierze w nocy, być może to jednak krwiomocz, proszę o kciuki żeby to był krwiomocz a nie jakaś niewydolność szyjki 😖
    Patrycja krwiomocz, gdyby to było to też warto sprawdzić. U m ie dokładnie 10 lat temu krwiomocz oznaczał nowotwór złośliwy pęcherza moczowego. Nawet lekarze nie chcieli wierzyć. Nie straszę, ale warto sprawdzić wszystko.

    PatrycjaBbbbb lubi tę wiadomość

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
‹‹ 338 339 340 341 342 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ