X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Udane ivf po 40tce
Odpowiedz

Udane ivf po 40tce

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 7 marca 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem,Bea,nie odbierz tego zle,ja po prostu radzilam Ci od serca ale zrobisz jak uwazasz i tez masz swoje racje jesli wszystkie Twoje zarodki byly chore. Chodzi tylko o to,ze moga byc zdrowe ale nie dac rady po tych badaniach ale ja tez mialam pecha i mialam 2 razy je badane,co sie rzadko zdarza,a gdyby Ci badanie nie wyszlo za 1 razem to nie zgodz sie na rebiopsje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 00:04

    Bea77, Dana72173 lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Rozumiem,Bea,nie odbierz tegp zle,ja po pepstu radzilam Co od serca ale zrobisz jak uwazasz i tez madz swoje racje jesli wszystkie Twoje zarodki byly chore. Chodzi tylko o to,ze moga byc zdrowe ake nie dac rady po tych badaniach ale ja tez mialam pecha i mialam 2 razy je badane,co sie rzadko zdarza,a gdyby Ci badanie nie wyszlo za 1 razem to nie zgodz sie na rebiopsje.
    Dzięki Mimila za radę. Nie będę się zgadzała na podwójną biopsję na pewno. Dobrze że laboratorium jest zaraz przy klinice, nigdzie nie będą wozić materiału z biopsji.

    Dana72173 lubi tę wiadomość

  • Mimila Autorytet
    Postów: 1227 650

    Wysłany: 8 marca 2018, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77 wrote:
    Dzięki Mimila za radę. Nie będę się zgadzała na podwójną biopsję na pewno. Dobrze że laboratorium jest zaraz przy klinice, nigdzie nie będą wozić materiału z biopsji.
    Słuchaj,to Ty badasz zarodki w Czechach?Moje byly nakluwane i material byl wysyłany do Anglii,prawdopodobnie cos uszkodzili w transporcie;ze za 1 razen nie wyszly. Ja to zawsze mam pecha...dlatego nie chce juz slyszec o pgs.

    Bea77, Dana72173 lubią tę wiadomość

    Starania od 4,5 lat,3 ivf,1 poronienie,1 cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimila wrote:
    Słuchaj,to Ty badasz zarodki w Czechach?Moje byly nakluwane i material byl wysyłany do Anglii,prawdopodobnie cos uszkodzili w transporcie;ze za 1 razen nie wyszly. Ja to zawsze mam pecha...dlatego nie chce juz slyszec o pgs.
    Tak, ja robie w Czechach in vitro i moja klinika ma laboratorium na miejscu. I tam robią PGS.

    Dana72173, Mimila lubią tę wiadomość

  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 10 marca 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea bardzo jestem ciekawa jak to się wszystko u ciebie potoczy. Mam nadzieje ze w języku polskim tez maja konsultanta? Mój angielski jest średni a tymbardziej medyczne terminy.
    Czy ty tam dzwonisz czy kontaktuje się mailowo? Mailowo to zawsze można przetłumaczyć tekst :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2018, 13:55

    Dana72173 lubi tę wiadomość

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ