Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi09 wrote:
    xxMiaxx, Nowa na forum, to Wasze dzieciaczki rosną jak na drożdżach ❤️
    Pytalam, bo wlasnie u mnie lekki niepokój w tej kwestii. Wychodziliśmy ze szpitala ok 2550 g, jestem tylko kp, nie znam dokładnej masy na dzisiaj, dopiero za tydzień ważenie na wizycie szczepiennej, ale szacukonowo zważyłam się z corka na rękach i wychodzi na ten moment ok 3800 g, co daje ok. 200 g przyrostu na tydzien. Niby w normie jak czytam internety, ale ona taka drobna, dopiero tydzień temu zmieniłam rozmiar z 50 na 56 🙈 myślałam, że trochę się bardziej podtuczy, żeby wejść na trochę wyższy centyl.

    Jeżeli idzie cały czas w okolicach tego samego centyla, to jest ok. My też jesteśmy tylko kp i moja mała nie ma jakiś ogromnych przyrostów. Jest długa i szupła

    Mimi09 lubi tę wiadomość

  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pestka" wrote:
    Dziewczyny jakim preparatem szczepiłyście swoje Maluszki przeciw pneumokokom, bezpłatnym synflorixem czy może jednak prevenarem? Szczepienia 6w1,na pneumokoki i rotawirusy robiłyście tego samego dnia?

    Ja szczepiłam Prevenarem 13. Tego samego dnia całe kombo: pneumokoki, 6w1 i rota. Na szczepieniu histeria, w domu płacz, jeszcze ze 2 dni może bardziej marudna była ale zero zmian w spaniu czy jedzeniu (chociaż moja ogólnie niejadek, modli się i na cycu i na butli, je na raty). I z głowy.

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    A jak wam kochana minęła pierwsza nocka w waszym mieszkanku? 😊
    Mały dalej sutka nie chce łapać? 🙂
    Ogólnie bardzo dobrze, razem z mężem do małego wstawalisny ❤
    Sutka nie chce, nakładkę łapie, ale po czasie się wkurza. Pewnie zostaniemy kpi. W ogóle myślalem że zastój mi się robi, a w laktatorze membrana pękła i ciągnął ledwo co, rano mąż do smyka jechal szybko kupić części i mleko się ciągnie. I jeszcze jedną muszle mi wziął tą canpol. 🙈 jak się sprawdzi to kupie druga, jak nie to momcozy zamówię, taki miałam os początku plan no ale potrzebowałam dziś działać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2024, 10:22

    zakręcona93, WiosnyFanka, xxMiaxx, Rosa_13, monester, Osa 🐝, Luna_94🌛, Mimi09, Gonia.., Beth86, Saimi, aga12345 lubią tę wiadomość

  • zakręcona93 Ekspertka
    Postów: 225 775

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Ogólnie bardzo dobrze, razem z mężem do małego wstawalisny ❤
    Sutka nie chce, nakładkę łapie, ale po czasie się wkurza. Pewnie zostaniemy kpi. W ogóle myślalem że zastój mi się robi, a w laktatorze membrana pękła i ciągnął ledwo co, rano mąż do smyka jechal szybko kupić części i mleko się ciągnie. I jeszcze jedną muszle mi wziął tą canpol. 🙈 jak się sprawdzi to kupie druga, jak nie to momcozy zamówię, taki miałam os początku plan no ale potrzebowałam dziś działać.

    Iza jestem wzruszona, że masz już małego szkraba w domku i się poznajecie ❤️ wiedziałaś od razu co robić? Nie bałaś się go podnosić/przewijac? Pociesz, że to się po prostu wie jak się narodzi…

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    starania od 08.2020
    👩🏻 30
    👦🏻 34

    Czynnik męski MAR 95%
    1 transfer FET 4AA 16.12.2023 r.
    Beta 🤗
    5 dpt - 26,
    7 dpt 101,
    11 dpt 433,
    13 dpt 780,
    17 dpt 3748
    20 dpt USG pęcherzyk 10 mm
    25 dpt CRL 0,51 cm i ❤️
    9+1 2,5 cm ❤️
    11+6 5,66 cm ❤️
    12+1 6,28 cm, USG prenatalne ok 🍀 ryzyka niskie ✊🏻
    15+0 110 g 🥰
    18+1 210 g 🌸
    20+6 połówkowe ✊🏻 391 g dziewczynki 🌸
    22+0 467g
    26+0 910 g
    29+0 1210 g
    32+3 1974 g
    37+6 3070 g
    39+3 poród SN Zuzanna 3600 g, 54 cm 🥰
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pestka" wrote:
    Dziewczyny jakim preparatem szczepiłyście swoje Maluszki przeciw pneumokokom, bezpłatnym synflorixem czy może jednak prevenarem? Szczepienia 6w1,na pneumokoki i rotawirusy robiłyście tego samego dnia?

    Na pneumokoki wybraliśmy Prevenar13, później trochę żałowałam że nie poszliśmy w Prevenar20.

    Rotawirusy podawaliśmy osobno po dwóch tygodniach od szczepienia 6w1 i pneumokoki. Jednak ro rozdzielenie było trochę z przyczyn od nas niezależnych.

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna_94🌛 wrote:
    Dziewczyny, ja znowu po polecajkę 🤭 Macie jakąś fajną komodę pod przewijak do polecania/odradzenia? Zastanawiamy się na SUNDVIK z Ikei, ale cena jest zabójcza. Z drugiej strony zależy nam na szufladach, a nie otwartych półkach, bo docelowo tam pójdą ubranka dla małego, a mam koty w domu i wolałabym trzymać je w czymś zamykanym 🙉

    My mamy Klupś model Iwo.
    Z tej samej serii mamy łóżeczko.
    Generalnie jest ok. Szuflady pojemne, przewijak stabilny.

    Luna_94🌛 lubi tę wiadomość

    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi09 wrote:
    xxMiaxx, Nowa na forum, to Wasze dzieciaczki rosną jak na drożdżach ❤️
    Pytalam, bo wlasnie u mnie lekki niepokój w tej kwestii. Wychodziliśmy ze szpitala ok 2550 g, jestem tylko kp, nie znam dokładnej masy na dzisiaj, dopiero za tydzień ważenie na wizycie szczepiennej, ale szacukonowo zważyłam się z corka na rękach i wychodzi na ten moment ok 3800 g, co daje ok. 200 g przyrostu na tydzien. Niby w normie jak czytam internety, ale ona taka drobna, dopiero tydzień temu zmieniłam rozmiar z 50 na 56 🙈 myślałam, że trochę się bardziej podtuczy, żeby wejść na trochę wyższy centyl.
    My już na 62 jesteśmy 😅 13.08 był mierzony to miał 59,5 cm i 4750g wagi, po nim to bardzo widać jak leci ale i my z mężem oboje wysocy 😊

    Mimi09 lubi tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • Kasiulec Autorytet
    Postów: 1235 1141

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Na pneumokoki wybraliśmy Prevenar13, później trochę żałowałam że nie poszliśmy w Prevenar20.

    Rotawirusy podawaliśmy osobno po dwóch tygodniach od szczepienia 6w1 i pneumokoki. Jednak ro rozdzielenie było trochę z przyczyn od nas niezależnych.

    Ja dawałam wszystko razem i z perspektywy czasu żałuję że rota nie odroczylam i nie podałam osobno, bo ta szczepionka bardzo targa brzuszek, a w połączeniu z 6w 1 i prewenarem to już w ogóle takie kombo obciąża organizm.

    Jako ciekawostkę podam że schemat szczepień skumulowany na pierwsze półrocze jest jeszcze z przed kilkunastu lat kiedy macierzyński trwał pół roku i zależało żeby dzieci w żłobku miały odporność populacyjna. Macierzyński został wydłużony, ale kalendarza nikt nie zmienił a doszły jeszcze dodatkowe szczepienia których kiedyś nie było.

    Starania od listopada 2018
    2019 - 2020 monitoring
    🧍82
    morfologia 0,% nadczynność tarczycy ogarnięta jodem,
    🧍‍♀️85
    PCOS, insulinoopornosc, AMH 9, MFTR hetero, PAI -1 homo, Endo receptywne
    01.2021 - 1IUI ✖️ 02.2021 - 2 IUI ✖️
    Oviklinika
    04.2021 - SONO HSG 🆗
    O8.2021 - 3 IUI✖️, 10.2021 - ICSI ✖️ brak zarodków 😭, 02.2022 ❄️❄️ trzydniowe 💪 29.04. - FET 8B🍍beta 0
    13.09 - FET beta 0
    27.02.2023 IMSI-MSOME, FAMSI, EMBRIOGEN, 11/23 komórki ok, 10/10 zapłodnionych, 3 doba - 8 BB x 6, 10 BB x 2, 5 doba 3BB, 3BB, 5AB ❄️, 5BB❄️, 6 doba 3CC ❌, 6 BB❄️,
    PTG 🧬❄️❄️🆗
    12.05.2023 🍍FET 5.2.2, cykl sztuczny, Estrofem 3x1, Luteina 3x2, Accofil wlew + zastrzyki 1/4 ampułki, Atosiban, Relanium,Heparyna, Accard, Prolutex
    age.png
  • AnkaSłomianka Autorytet
    Postów: 526 384

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, pytanie nie do mnie ale odpowiem:)
    Wie się ! Mam w rodzinie sporo dzieci - już kiluletnich i nastoletnich ale na etapie noworodkowym budziły we mnie sporo obaw- nie nosiłam itp bo się bałam 🤣🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
    Natomiast od razu jak po CC na salę przyszedł mój mąż z Igutkiem to nie miałam obaw żadnych. Wiadomo, że robi się wszystko super delikatnie itp. Nam sporo pokazała i rozwiała wątpliwości położona przed porodem( 3 razy przyszła do nas do domu na taka indywidualną szkołę rodzenia)
    W ogóle to na późnym etapie ciąży( nawet na sali porodowej kiedy jeszcze rodziłam swoimi siłami) miałam obawy - trudno mi je nazwać bo oczywiście bardzo się cieszyłam z ciąży, ale bardzo bałam tego co będzie po urodzeniu. Bałam się czy ja na pewno pokocham Igutka po tej stronie brzucha- podobno taka obawa jest dość częsta ale mimo wszystko czułam się z tym źle. Jak zobaczyłam go to zalała mnie taka fala miłości, nie wiedziałam że tak można kogoś od razu pokochać ❤️
    🤯

    W ogóle to dopiero co ten wątek raczkował a już większość z nas ma dzieci po tej stronie brzucha… ciężko mi w to wszystko uwierzyć 🤯🤷🏻‍♀️


    Nowa na forum, izabelka90, Rosa_13, monester, Luna_94🌛, Szarlotka90, WiosnyFanka, Mimi09 lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️1985 PAI1 hetero, IO, 3x usuwane polipy (08.22, 06.23, 10.23)
    🙎🏻‍♂️1981
    13.11.23 transfer ❄️4.1.1
    20.11.23 bHCG -58
    22.11.23 bHCG- 150
    24.11.23 bHCG -345
    27.11.23 bHCG -1313
    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jakie później kombinezony dla dzieci na zime? Chciałam polować na kombinezon z wełny merino tylko nie wiem jak pod niego ubierać dziecko zima

    Rosa_13 lubi tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakręcona93 wrote:
    Iza jestem wzruszona, że masz już małego szkraba w domku i się poznajecie ❤️ wiedziałaś od razu co robić? Nie bałaś się go podnosić/przewijac? Pociesz, że to się po prostu wie jak się narodzi…
    Zawsze bałam się, że nie ogarne, ale właśnie to przychodzi samo i wszystkie dziewczyny tutaj potwierdzą 😚 w ogóle w szpitalu ciocie z noworodków też co nie co pokazywały jak chodziły do nas.
    Ogólnie trzeba było potrenowac zakładanie pieleuszek 🙈 w ogóle wczoraj jak dostaliśmy wypis w ręce to trochę się stresowalam, bo już został tylko z nami ❤
    Dziś czeka nas pierwsza kąpiel 😚 Ogólnie ja dawałam małego kąpać w szpitalu.
    Teraz mamusia jeszcze muszę mu opatrunek z maścią robić na tą mała dłoń 🥺

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oska co u Was? Wyniki może są 🙏

  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi09 wrote:
    xxMiaxx, Nowa na forum, to Wasze dzieciaczki rosną jak na drożdżach ❤️
    Pytalam, bo wlasnie u mnie lekki niepokój w tej kwestii. Wychodziliśmy ze szpitala ok 2550 g, jestem tylko kp, nie znam dokładnej masy na dzisiaj, dopiero za tydzień ważenie na wizycie szczepiennej, ale szacukonowo zważyłam się z corka na rękach i wychodzi na ten moment ok 3800 g, co daje ok. 200 g przyrostu na tydzien. Niby w normie jak czytam internety, ale ona taka drobna, dopiero tydzień temu zmieniłam rozmiar z 50 na 56 🙈 myślałam, że trochę się bardziej podtuczy, żeby wejść na trochę wyższy centyl.


    Moja buba na kp przyrastał średnio 450 -500 na miesiąc. Lekarka mówiła że to normalne przyrosty na kp i że nie musi być grubaskiem. Jeden miesiąc nawet mniej przybrała teraz zaczęła szybciej przy rd wiadomo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2024, 11:39

    Mimi09 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Mojra Autorytet
    Postów: 984 1712

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi09 wrote:
    xxMiaxx, Nowa na forum, to Wasze dzieciaczki rosną jak na drożdżach ❤️
    Pytalam, bo wlasnie u mnie lekki niepokój w tej kwestii. Wychodziliśmy ze szpitala ok 2550 g, jestem tylko kp, nie znam dokładnej masy na dzisiaj, dopiero za tydzień ważenie na wizycie szczepiennej, ale szacukonowo zważyłam się z corka na rękach i wychodzi na ten moment ok 3800 g, co daje ok. 200 g przyrostu na tydzien. Niby w normie jak czytam internety, ale ona taka drobna, dopiero tydzień temu zmieniłam rozmiar z 50 na 56 🙈 myślałam, że trochę się bardziej podtuczy, żeby wejść na trochę wyższy centyl.

    Moja córeczką wychodziła ze szpitala z waga 2395 i obecnie ma 3800, rośnie prawidłowo, ale ubranka 56 nadal za duże🤦‍♀️

    Mimi09 lubi tę wiadomość

    👩'87👨'85👶'24
    📌On: tetraazooligospermia, morfologia 0%
    📌Ona: PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy +🐉immunologia- cross-match pozytywny 100% (USD Prokocim)

    🌜2019-2022 Starania naturalne
    🌜2022-2023 I procedura IVF (4/4 zarodki po PGT-A)🍀 córeczka
    🌜2026 II procedura IVF (1/2 zarodki po PGT-A)
    ⏳transfer (Diphereline, HCQ, ivig, accofill, encorton)


    "Wdzięczność zmienia to, co mamy, w wystarczające."
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Dziewczyny a jakie później kombinezony dla dzieci na zime? Chciałam polować na kombinezon z wełny merino tylko nie wiem jak pod niego ubierać dziecko zima

    Kupiłam kombinezony merino, i też się zastanawiam co pod spód. Ale szukam właśnie zestawów body plus spodenki też z wełny merino bo wydaje mi się ze to może być dobry duet 😊

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szczepiłam prevenar 13 i rota i 6w 1 na raz. Rota okrutnie zaostrzylo refluks . Wymioty codziennie. Reszta ok- gorączka do 38 i pedicetamol raz dałam.
    Druga dawka rota dużo lepiej.

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelka- Canpol zgodnie z instrukcją sterylizuj - bo się może rozszczelnić i uważaj żeby dobrze złożyć go i przy wylewaniu mleka trzymać ściśnięty jedną ręką pojemnik bo Jak się wyjmuje lejki to może być problem ;)

    izabelka90, Mimi09 lubią tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy wam wrzucałam tu polecajke - waciki mi się totalnie nie sprawdziły wszędzie zostawały te kosmki waty
    Ale te chusteczki sztos - są na allegro w dużo niższej cenie niż na stronie producenta. Polecam baaardzo
    https://canpolbabies.com/pl_PL/canpol-babies-suche-chusteczki-bambusowe-dla-niemowlat-i-dzieci-100-szt-p2984389?srsltid=AfmBOoou-x6pQK3L6klaL02PO9h3AIDvlQTYXyJBY7z2EMMKUrgx11AO

    izabelka90, pineapple89, WiosnyFanka lubią tę wiadomość

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Oska co u Was? Wyniki może są 🙏

    Dziękuję że pytasz 😚
    Leżymy odpoczywamy, ktg ok. Szyjka ok.
    Wyniki mam nadzieję będą jutro i uciekamy stąd 🍀🙏
    Podziwiam wszystkie bohaterki, które ostatnie tygodnie przed porodem leżały w szpitalu jesteście wielkie ♥️ dla mnie to jakiś kosmos mysl, że miałabym wrócić do domu już tylko z małą 🙈

    izabelka90, Opio lubią tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 19 sierpnia 2024, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Dziękuję że pytasz 😚
    Leżymy odpoczywamy, ktg ok. Szyjka ok.
    Wyniki mam nadzieję będą jutro i uciekamy stąd 🍀🙏
    Podziwiam wszystkie bohaterki, które ostatnie tygodnie przed porodem leżały w szpitalu jesteście wielkie ♥️ dla mnie to jakiś kosmos mysl, że miałabym wrócić do domu już tylko z małą 🙈

    Dziewczyny czekajcie na wynik, trzymam kciuki żeby był dobry i wiejcie jeszcze na trochę do domu 🤞🍀💚

    Osa 🐝 lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
‹‹ 1049 1050 1051 1052 1053 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ