Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny do kiedy brałyście heparyne w ciąży?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2024, 10:15

  • Kasyno_ivf Ekspertka
    Postów: 235 468

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Dziewczyny do kiedy brałyście heparyne?
    Przez 40 dni po porodzie

    6 strat(w tym 1 ciąża naturalna)
    5 stymulacji
    12 transferów
    7. ciąża
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasyno_ivf wrote:
    Przez 40 dni po porodzie

    A w czasie ciąży?

  • zakręcona93 Ekspertka
    Postów: 225 775

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko z aktualizacją, iż narazie bez cewnika czekamy dzień dwa na rozwój wydarzeń, bo szyjka jeszcze niegotowa. Na USG wszystko okej. Skaczę na piłce i chodzę… 😊🥹

    monester, izabelka90, Nowa na forum, Gonia.., Szarlotka90, Rosa_13, WiosnyFanka, EBa, aganieszkam, Monita, Beth86, Annn90 lubią tę wiadomość

    starania od 08.2020
    👩🏻 30
    👦🏻 34

    Czynnik męski MAR 95%
    1 transfer FET 4AA 16.12.2023 r.
    Beta 🤗
    5 dpt - 26,
    7 dpt 101,
    11 dpt 433,
    13 dpt 780,
    17 dpt 3748
    20 dpt USG pęcherzyk 10 mm
    25 dpt CRL 0,51 cm i ❤️
    9+1 2,5 cm ❤️
    11+6 5,66 cm ❤️
    12+1 6,28 cm, USG prenatalne ok 🍀 ryzyka niskie ✊🏻
    15+0 110 g 🥰
    18+1 210 g 🌸
    20+6 połówkowe ✊🏻 391 g dziewczynki 🌸
    22+0 467g
    26+0 910 g
    29+0 1210 g
    32+3 1974 g
    37+6 3070 g
    39+3 poród SN Zuzanna 3600 g, 54 cm 🥰
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    A w czasie ciąży?
    W ciąży brałam do samego końca, jak urodziłam 01. 07 tak ostatnia heparyna była 30.06 o 22 🙂

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakręcona93 wrote:
    Ja tylko z aktualizacją, iż narazie bez cewnika czekamy dzień dwa na rozwój wydarzeń, bo szyjka jeszcze niegotowa. Na USG wszystko okej. Skaczę na piłce i chodzę… 😊🥹
    U mnie jednak te odchodzące wody płodowe były o tyle dobre że nie mogli mi włożyć balonika a zamiast tego dostałam tabletki Angusta do brania dzięki czemu szyjka szybko zaczęła ze skurczami pracować i tego samego dnia urodziłam 😊 lekarz sam się zdziwił że tak ruszyło bo rano jak mnie badał to była twarda, zamknięta i mówił jeszcze że tutaj samo nic nie ruszy a po tabletkach szybko zaczęło puszczać 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2024, 10:33

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1435 1453

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Dziewczyny do kiedy brałyście heparyne w ciąży?

    Ja do końca. Mimo, że powinien być odstawiony wcześniej. Ale u mnie nagła cc. Ostatni zastrzyk 12h przed cc wzięłam. W czasie porodu krwotok i po porodzie rana po cc krwawiła mi przez 3 dni.
    W szpitalu mowa była, że odstawia mi heparyne ok 36-37 tyg. Nie zdążyli zrobić dłuższej przerwy.

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saimi wrote:
    Ja do końca. Mimo, że powinien być odstawiony wcześniej. Ale u mnie nagła cc. Ostatni zastrzyk 12h przed cc wzięłam. W czasie porodu krwotok i po porodzie rana po cc krwawiła mi przez 3 dni.
    W szpitalu mowa była, że odstawia mi heparyne ok 36-37 tyg. Nie zdążyli zrobić dłuższej przerwy.
    Ja brałam do samego końca aż do nagłego rozwiązania plus cały połóg. Ostatni zastrzyk zrobiłam o 23 a o ,następnego dnia cięcie w południe

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Dziewczyny do kiedy brałyście heparyne w ciąży?
    Ja dzień przed porodem ostatnia dawka a po dostałam jeszcze na 50 dni.

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w ogóle patrze w moim wypisie , że przednia ściana macicy docieta do kształtu T, jestem jeszcze przed wizyta kontrolną, dopiero będę pytać co to dla mnie oznacza,ale spotkalyscie się z takim cięciem może?

  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakieś jeszcze butelki polecacie do picia ściągniętego mleczka?

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakręcona93 wrote:
    Ja tylko z aktualizacją, iż narazie bez cewnika czekamy dzień dwa na rozwój wydarzeń, bo szyjka jeszcze niegotowa. Na USG wszystko okej. Skaczę na piłce i chodzę… 😊🥹
    Trzymam kciuki ✊
    Masz tam klimatyzację? Bo w taki upał skakać 😃

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wy ta heparyne brałyście przez całą ciąże z uwagi na jakieś wskazania czy tylko tak profilaktycznie? Bo mi lekarka kazała odstawic heparyne w 12tc i tak się zastanawiałam czy to jakoś nie zaszkodzi... 😐

  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasyno_ivf wrote:
    Przez 40 dni po porodzie
    Profilaktycznie ? Czy były jakieś wskazania ?
    Ja brałam do końca ciąży ( profilaktycznie ) bo wszystkie z badań u mnie ok i po wyjściu ze szpitala 10 dni robiłam jeszcze w domu bo zdania były podzielone .
    Jedni ,że już nie muszę inni ,że nie zaszkodzi jeszcze parę dni podtrzymać.

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    A wy ta heparyne brałyście przez całą ciąże z uwagi na jakieś wskazania czy tylko tak profilaktycznie? Bo mi lekarka kazała odstawic heparyne w 12tc i tak się zastanawiałam czy to jakoś nie zaszkodzi... 😐
    Ja miałam ze względu na przebytą wcześniej zakrzepice, także nawet po porodzie naturalnym przyjmowałam je przez cały połóg 🙂

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ciocie 🩷
    Mamy nadzieję, że u każdej z was jest wszystko idealnie 😘
    U nas jest cudownie . Te chwile spędzone z naszym maleńkim skarbem są bezcenne 🩷🩷🩷
    Są chwilę zmęczenia i w nocy mam oczy na zapałkach wręcz ,ale widok tego maleństwa dodaje mnóstwo sił 🤗😳nie wiem jak wasze pociechy ,ale nasza córeczka je - 3h śpi później pieluszka znów je i znów śpi. W dzień przerwy ma czesto krótsze np je co 2h itd . Mamy zaczynać kłaść ją na brzuszku, ale nie ma kiedy 🙈
    Jak zje to zasypia jeszcze przy cycku . Jak się obudzi to pieluszka i zaraz szuka cycusia 🙈
    Wasze maluszki też tyle śpią? Gdzieś czytałam ,że dużo dzieci leży sobie rozgląda się, a nasza mała ma 10 min aktywności po każdym wstaniu to jest przeciąganie wyginanie jakby spala z tydzień czasu 🤣

    Nie dam rady odczytać już zaległych postów 😔
    Mam nadzieje ,ze wszystko z wami ok .czy doszedł znów jakiś maluszek ? 🩷🩵
    Coś mam ominete ? 😊

    Osa 🐝, izabelka90, Mas, Verna, Nowa na forum, Beth86, Beth86 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2349 1327

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Dziewczyny do kiedy brałyście heparyne w ciąży?

    Ja odstawiłam przed porodem i po nadal przez 6 tygodni mam brać.

    💓 39+0

    age.png
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2349 1327

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    A jakieś jeszcze butelki polecacie do picia ściągniętego mleczka?

    Ja używam lovi 😉

    💓 39+0

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Dziewczyny w ogóle patrze w moim wypisie , że przednia ściana macicy docieta do kształtu T, jestem jeszcze przed wizyta kontrolną, dopiero będę pytać co to dla mnie oznacza,ale spotkalyscie się z takim cięciem może?
    Nie, ja w ogóle takich informacji to mam mało tylko że wykonano cc i nic poza tym.

    izabelka90 lubi tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 28 sierpnia 2024, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na FB mojej szkoły rodzenia się pojawila informacja, iż pianka która wszyscy tu polecają nie nadaje się w połogu, bo zmienia pH. Chodzi o składnik diglukonian chlorheksydyny - silny syntetyczny antyseptyk .

    Jenny93 lubi tę wiadomość

‹‹ 1073 1074 1075 1076 1077 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ