Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 5 marca 2025, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Taaak! Cudnie jest. Jutro ma być 17 stopni.
    My jednak w domu - wczorajsze płaczki to nie zęby tylko infekcja gardła i ucha. Jesteśmy przez kilka dni uziemieni. Ale dziś już bez gorączki, a Młody nawet sam się na macie chwilami bawi. Jest światełko w tunelu.
    A skąd ta infekcja ? Wyszło coś w teście? Dobrze, że już lepiej

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 5 marca 2025, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    A skąd ta infekcja ? Wyszło coś w teście? Dobrze, że już lepiej

    Obstawiam, że z basenu, albo ode mnie (walczę z zawalonymi zatokami od kilku dni). W teście na szczęście czysto.

    age.png
  • Szarlotka90 Autorytet
    Postów: 364 201

    Wysłany: 5 marca 2025, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas albo sławny 5 skok rozwojowy albo zęby (ale bardzo dobrze ukryte) bo mamy masakryczne noce. Do 3-4 nad ranem wkładanie i wyciąganie z łóżeczka co 20-40 minut. Szaleństwo, powoli zaczynam słabo kontaktować.
    Wydaje mi się że tutaj któraś z was wrzucała taka wyszukiwarkę produktów do rozszerzania diety (jak podać w blw, z czym, ryzyko zakrztuszenia itp) może mogłybyście wesprzeć? Byłam pewna że zapisałam w zakładkach ale albo przemęczenie daje się we znaki albo po prostu myślałam że zapisałam.
    Pogoda powoli zaczyna dopisywać także łapiemy te pierwsze wiosenne słoneczko a ja znowu zastanawiam się jak ubrac mała.
    Zdrówka wszystkim których dopadły zarazki! ♥️

    age.png
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 535 381

    Wysłany: 5 marca 2025, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateM wrote:
    Wręcz zaszkodzi, mi się zaczął robić przerost blizny po silikonie z sutriconu.
    Dziewczyny ode mnie z wątku polecają Indibe, planuje też ogarnąć te zabiegi.
    Dokładnie, plastry nie są polecane przy przeroście. Indiby miałam 3 zabiegi do tej pory i jest lepiej, bo mnie tak masakrycznie nie swędzi ta blizna, ale nadal wygląda nieestetycznie

    05.2025 🩷
    preg.png
  • zakręcona93 Ekspertka
    Postów: 225 775

    Wysłany: 5 marca 2025, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się wyżalę; bo życie mnie pochłonęło. Mała skończyła 6 msc, ale wysokiego podporu narazie brak -tzn. Jak ją postawię to kilka sekund wytrzyma, ale zaraz się ugina. Nieustannie się przewraca na brzuch, a że jeszcze nie zawsze umie się przewrócić spowrotem na plecy to ryk niemiłosierny. Do tego ,,samolot” na macie. Oczywiście, wracamy do fizjo. Zaczęliśmy RD w połowie 5 miesiąca metodą BLW. Mamy już dwa posiłki dziennie, ale ja czuję się wykończona. Albo ja karmie piersią, albo gotuję, albo sporzyłam po jedzeniu, albo znów karmie. Albo przewijam … i spieram, bo czasami premium care nie dają rady 🤣
    Mam też zagwozdkę. Mała miała podcinane wędzidełko w 4 tygodniu. Ostatnio jakoś mnie naszło, że ma często otwartą buzię - na brzuszku, w pionie, podczas noszenia… i język na dole. Oczywiście neurologopeda / tejpy na twarz, masowanie (mało możliwe bo Zuzia się drze w niebogłosy) załamałam się… pójdziemy chyba jeszcze do osteopaty, ale prawdopodobnie przyczyna jest generalnie obniżone napięcie mięśniowe i stąd ta zła pozycja spoczynkowa języka. Któraś się z tym spotkała? :)
    Pogoda u nas cudowna i zaczął się dylemat jak tu ubrać dziecko :D
    Całuję was !!! 😍

    starania od 08.2020
    👩🏻 30
    👦🏻 34

    Czynnik męski MAR 95%
    1 transfer FET 4AA 16.12.2023 r.
    Beta 🤗
    5 dpt - 26,
    7 dpt 101,
    11 dpt 433,
    13 dpt 780,
    17 dpt 3748
    20 dpt USG pęcherzyk 10 mm
    25 dpt CRL 0,51 cm i ❤️
    9+1 2,5 cm ❤️
    11+6 5,66 cm ❤️
    12+1 6,28 cm, USG prenatalne ok 🍀 ryzyka niskie ✊🏻
    15+0 110 g 🥰
    18+1 210 g 🌸
    20+6 połówkowe ✊🏻 391 g dziewczynki 🌸
    22+0 467g
    26+0 910 g
    29+0 1210 g
    32+3 1974 g
    37+6 3070 g
    39+3 poród SN Zuzanna 3600 g, 54 cm 🥰
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 5 marca 2025, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka90 wrote:
    U nas albo sławny 5 skok rozwojowy albo zęby (ale bardzo dobrze ukryte) bo mamy masakryczne noce. Do 3-4 nad ranem wkładanie i wyciąganie z łóżeczka co 20-40 minut. Szaleństwo, powoli zaczynam słabo kontaktować.
    Wydaje mi się że tutaj któraś z was wrzucała taka wyszukiwarkę produktów do rozszerzania diety (jak podać w blw, z czym, ryzyko zakrztuszenia itp) może mogłybyście wesprzeć? Byłam pewna że zapisałam w zakładkach ale albo przemęczenie daje się we znaki albo po prostu myślałam że zapisałam.
    Pogoda powoli zaczyna dopisywać także łapiemy te pierwsze wiosenne słoneczko a ja znowu zastanawiam się jak ubrac mała.
    Zdrówka wszystkim których dopadły zarazki! ♥️

    Rozgryzarka :-)
    Tam wpisujesz nazwę produktu i wówczas pojawiają się wszystkie informacje.

    izabelka90, Szarlotka90, Kasiek789, Monita lubią tę wiadomość

    age.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5303 4305

    Wysłany: 5 marca 2025, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Jak sie ma skłonność do bliznowców to nic nie pomoże lz plastrów czy maści

    Ja też mam skłonność ale jak usuwałam pieprzyki to maść mi trochę wypłyciła. Wiadomo, że po CC blizna jest większa więc zobaczymy

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 5 marca 2025, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi rany przy mojej cukrzycy lipnie się goją ale bliznę po CC to mam piękna, serio, są momenty gdzie wygląda jakby w ogóle jej nie było.
    Oczywiście kupiłam tą maść z silikonem, ale tyko leżakuje 🫣

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 5 marca 2025, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiosny Fanka zdrówka dla Synka i Ciebie😚😚,byliśmy dziś u Was w południe, pogoda rewelacja, u nas zresztą też 😃

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 5 marca 2025, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ostatnio na noc zakładamy pantsy pampers night i nie zawsze daję radę 🫣

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 5 marca 2025, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Wiosny Fanka zdrówka dla Synka i Ciebie😚😚,byliśmy dziś u Was w południe, pogoda rewelacja, u nas zresztą też 😃

    Dzięki!
    Co u Was? Jak Młody się miewa? Tata na miejscu, czy sami "rządzicie"? :-)

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mi_Lusia Autorytet
    Postów: 535 381

    Wysłany: 5 marca 2025, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Ja też mam skłonność ale jak usuwałam pieprzyki to maść mi trochę wypłyciła. Wiadomo, że po CC blizna jest większa więc zobaczymy
    Ja niby skłonności nie mam, bo wszystkie blizny, w tym po laparoskopiach mam praktycznie niewidoczne. Z tego co mi lekarz mówił, to maść jest ok, nie zaleca się plastrów, bo one jakby rozmiękczają bliznę

    05.2025 🩷
    preg.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 5 marca 2025, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Dzięki!
    Co u Was? Jak Młody się miewa? Tata na miejscu, czy sami "rządzicie"? :-)
    Dziękuję, my już sami od tygodnia rządzimy 😊 mały odpukac nie choruje, szczepienia ostatnie ładnie zniósł (nikt się nie odezwał z tego programu więc robiliśmy zgodnie z planem w przychodni naszej te meningokoki), za tydzień druga dawka przeciwko grypie, jutro jeszcze na bioderka śmigamy.
    Młody masuje, mama redukuje 😁

    AnkaSłomianka, WiosnyFanka, Jenny93, monester, Kasiek789, Krakus lubią tę wiadomość

  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 5 marca 2025, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_Lusia wrote:
    Dokładnie, plastry nie są polecane przy przeroście. Indiby miałam 3 zabiegi do tej pory i jest lepiej, bo mnie tak masakrycznie nie swędzi ta blizna, ale nadal wygląda nieestetycznie

    Moja jest okropna, bliznowiec na kilka mm. Indibe też mi znajoma polecała więc chyba czas ogarnąć .

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 5 marca 2025, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    My ostatnio na noc zakładamy pantsy pampers night i nie zawsze daję radę 🫣

    Nam też pantsy przeciekają niekiedy 🙈 mam z Huggies 4, na dzień są super nie ściągają się

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 5 marca 2025, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bliznowiec na środku blizny szer. Ok. 2 cm. Nie za wysoki, ale jest.
    Czytałam o tym, to też min. Przez nadmierną produkcję kolegenu 🙈 i tak źle i tak niedobrze 🥹

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 6 marca 2025, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Ja mam bliznowiec na środku blizny szer. Ok. 2 cm. Nie za wysoki, ale jest.
    Czytałam o tym, to też min. Przez nadmierną produkcję kolegenu 🙈 i tak źle i tak niedobrze 🥹

    Może być. Heh, twarz w miarę jędrna jak na moje lata, ale za to brzuch jak po wojnie teraz.

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 6 marca 2025, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pierwszej cc też miałam przerost i bliznowca, w czasie drugiego cc pani doktor wycięła starą bliznę i coś pozmieniała w szyciu i teraz już ta blizna jest bladziutka i płaska, wygląda o niebo lepiej niż za pierwszym razem i jest dużo większa szansa że się nic nie zepsuje

    Więc nie wiem czy to też trochę nie kwestia szycia, oprócz genetyki i predyspozycji

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 6 marca 2025, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pierwszej CC miałam tylko ślad takiej kreski że było cięte i ledwo widoczne, po drugiej też jest tylko ślad. W dzieciństwie też miałam operację na obie nogi i też tylko cienka kreska zostala

    age.png
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 6 marca 2025, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ubieracie dzieciaki teraz na podwórko? Powiedzmy te 10-12 dr no i powiedzmy, że nie wieje? 🙈

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
‹‹ 1437 1438 1439 1440 1441 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ