Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Ja pobierałam krew Mikołajowi jak miał 15 mscy, to miał nie jeść przed pobraniem 2-3h, to były wyniki krwi do zabiegu, u nas wtedy jadł mleko w nocy i rano nie było opcji żeby niczego nie zjadł 🙃

    No ja też nie widzę Miłosza na czczo. Chociaż ten cyc. No ale cycem to już się nie naje.

    Malowana87 lubi tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7267 6493

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 3 roku życia dzieci nie muszą być na czczo, wiadomo nie od razu po jedzeniu - jakieś 2 godziny po minimum, ale wody powinny pic bo będzie się łatwiej wkłuć.

    Mas lubi tę wiadomość

  • Krakus Autorytet
    Postów: 556 618

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Emocjonalność u dziecka to jest chyba teraz też związana z wiekiem i rozwojem. Mój bardzo emocjonalnie reaguje na wszystko. Jak idzie coś zrobić i stane mu na drodze. Jak powiem mu niewolno, albo samo nie. Jak się potknie. Teraz wszystko jest powodem do płaczu. I to jakiego.
    Myślałam, że to się dzieje ok 2 lat, a u nas roczniak. Ale już trzy razy zrobiła taką histerię, że w życiu tego nie widziałam na żywo. Np. płacz na 1h o to, że zabrałam jej w nocy bidon. To jest bardzo trudne, bo nie wiem jak pomóc, jeśli się odpycha ode mnie, drze wniebogłosy i płacze takimi łzami wielkimi jakbyśmy jej największą krzywdę zrobili.

    I FET 🩷 07.2024
    IV FET 🩵 04.2026
  • Krakus Autorytet
    Postów: 556 618

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pierwsze pobranie za 2 tygodnie i pielęgniarka mówiła, że nie musi być na czczo. Strasznie się tego pobrania boję 🥺

    I FET 🩷 07.2024
    IV FET 🩵 04.2026
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na teście biało aż razi w oczy 😑😔
    Dzięki dziewczyny za kciuki ❤️

    Jutro jeszcze też zrobię, jak wyjdzie biało to betę dopiero w przyszłym tygodniu dla kliniki.

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • monester Autorytet
    Postów: 7267 6493

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakus wrote:
    Myślałam, że to się dzieje ok 2 lat, a u nas roczniak. Ale już trzy razy zrobiła taką histerię, że w życiu tego nie widziałam na żywo. Np. płacz na 1h o to, że zabrałam jej w nocy bidon. To jest bardzo trudne, bo nie wiem jak pomóc, jeśli się odpycha ode mnie, drze wniebogłosy i płacze takimi łzami wielkimi jakbyśmy jej największą krzywdę zrobili.
    Szybko się zaczyna nie ? Już widzę jak będzie się pokładać na chodniku 😆 z takim poziomem emocji haha. Muszę kupić jakieś książki mądre. No ale wiesz , rok skończony to zaczęli 2 rok życia. Czasem zamknę szufladę a się okazuje że on chciał i też dramat. Otwieram znów i czekam aż sam zamknie.

  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1329 966

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Na teście biało aż razi w oczy 😑😔
    Dzięki dziewczyny za kciuki ❤️

    Jutro jeszcze też zrobię, jak wyjdzie biało to betę dopiero w przyszłym tygodniu dla kliniki.
    😔 A macie jeszcze zarodki?

    event.png[/url]
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Na teście biało aż razi w oczy 😑😔
    Dzięki dziewczyny za kciuki ❤️

    Jutro jeszcze też zrobię, jak wyjdzie biało to betę dopiero w przyszłym tygodniu dla kliniki.
    Ściskam Rosa 😞🫂
    Macie mrozaki jeszcze?

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakus wrote:
    Myślałam, że to się dzieje ok 2 lat, a u nas roczniak. Ale już trzy razy zrobiła taką histerię, że w życiu tego nie widziałam na żywo. Np. płacz na 1h o to, że zabrałam jej w nocy bidon. To jest bardzo trudne, bo nie wiem jak pomóc, jeśli się odpycha ode mnie, drze wniebogłosy i płacze takimi łzami wielkimi jakbyśmy jej największą krzywdę zrobili.
    A to u nas też takie aferki jak się zabierze to czego nie powinien,jak jest na podłodze to powoli zaczyna się kłaść z rykiem 🫣 bardzo wymusza wrzaskiem i płaczem.

  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakus wrote:
    U nas pierwsze pobranie za 2 tygodnie i pielęgniarka mówiła, że nie musi być na czczo. Strasznie się tego pobrania boję 🥺

    To jest nas dwie ...

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Na teście biało aż razi w oczy 😑😔
    Dzięki dziewczyny za kciuki ❤️

    Jutro jeszcze też zrobię, jak wyjdzie biało to betę dopiero w przyszłym tygodniu dla kliniki.

    🫂

    Rosa_13 lubi tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    😔 A macie jeszcze zarodki?

    Tak, mamy jeszcze jedynego. Będziemy próbować. Ale podjęliśmy decyzję że do kolejnej procedury nie podchodzimy. Co ma być to będzie 🍀

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Ściskam Rosa 😞🫂
    Macie mrozaki jeszcze?

    Niby wiedziałam że tak może być ale miałam nadzieję że coś tam dzisiaj zobaczę 😔 ale spróbujemy jeszcze raz 🍀 dodatkowo w nocy Mała miała gorączkę 🤦🏼‍♀️ ale to raczej zęby bo ostatnia czwórka idzie, pobudka godzinna ale za to spalysmy do 8 dlatego test tak późno

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Krakus Autorytet
    Postów: 556 618

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa mocno Cię przytulam. Ja też nie mam już więcej zarodków. Oby ten ostatni był u Was tym , który zostanie 🍀🤞🏻

    I FET 🩷 07.2024
    IV FET 🩵 04.2026
  • Krakus Autorytet
    Postów: 556 618

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jest mi lżej, że w innych domach dzieci też są takie emocjonalne, albo mają taki etap, bo oczywiście nikt mi o tym nie mówił wcześniej, że mogą być takie afery już tak wcześnie i wiecie, czułam się jak matka, która sobie w ogóle nie radzi z własnym dzieckiem.

    I FET 🩷 07.2024
    IV FET 🩵 04.2026
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie właśnie ta emocjonalność martwi pod kątem żłobka. Bo on i na wesoło, i na smutno, się tak emocjonuje. I kto to tam wyciszy...

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7267 6493

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa przykro mi.
    Iza- nie wymusza płaczem. Komunikuje się. Próbuje uporać się z emocjami.
    A miałam pytać czy już jesteście na stałe we trójkę ?

  • monester Autorytet
    Postów: 7267 6493

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co macie mieć pierwsze pobranie krwi - co zlecił lekarz ? Nasz pediatra już nic nie zleca obecnie ale ja chcę sprawdzić jak to żelazo obecnie.
    Jakie dawki suplementujecie roczniakom?

  • Krakus Autorytet
    Postów: 556 618

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Dziewczyny co macie mieć pierwsze pobranie krwi - co zlecił lekarz ? Nasz pediatra już nic nie zleca obecnie ale ja chcę sprawdzić jak to żelazo obecnie.
    Jakie dawki suplementujecie roczniakom?
    U nas morfologia, żelazo, ferrytyna i witamina d

    monester lubi tę wiadomość

    I FET 🩷 07.2024
    IV FET 🩵 04.2026
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Rosa przykro mi.
    Iza- nie wymusza płaczem. Komunikuje się. Próbuje uporać się z emocjami.
    A miałam pytać czy już jesteście na stałe we trójkę ?
    No tak mówi, że jest mu źle , że to zabrałam 🫣
    Nie jesteśmy i plany zmiany od września nie wypaliły 😞

‹‹ 1608 1609 1610 1611 1612 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ