Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2349 1327

    Wysłany: 12 lutego 2024, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam jutro wizytę 😉 I trochę się stresuję...

    Dziewczyny jak radzicie sobie z posiłkami? Jak odrzuca Was od mięsa? Co można na szybko zrobić? Ja ostatnio znów mam taki spadek formy, jestem strasznie zmęczona... I w dodatku mam ostatnio niskie ciśnienie.. i totalny brak siły:/ w dodatku jak się ważyłam to schudłam ciut. A teraz powinnam już przybierać na masie... a przynajmniej tak czytałam 🤔 i zastanawiam się jak to ogarnąć, aby robić wartościowe, smaczne posiłki, które zajmą mi mało czasu... Bo mam wrażenie, że mój lek na chorobę autoimmunologiczną, działa w ciąży słabiej. No i już odstawiłam metformine także czuję, że wyrzuty insuliny chyba też wróciły 😑 i trochę nie wiem jak to wszystko ogarnąć ☹️ bo normalnie w świecie nie mam siły... ☹️

    Możecie też polecić jakieś podcasty? Związane z ciążą, maluchem albo z odżywianiem?

    💓 39+0

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2024, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Na 11.30 lecę 😁

    Powodzenia. A gdzie robisz?? :D ja już czekam na swoje prenatalne i strasznie się stresuje.

  • Verna Autorytet
    Postów: 261 276

    Wysłany: 12 lutego 2024, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Pamiętam swoje pierwsze usg jak się stresowałam czy jest pęcherzyk ciazowy z żółtkowym a tydzień później czy zarodek z serduszkiem. Musicie być dobrej myśli dziewczyny, trzymamy kciuki 😊

    U mnie już powinno być sporo widać bo to będzie 8 tydzień od ostatniej miesiączki. Lekarz, na którym mi zależy, niestety nie mógł mnie przyjąć szybciej.
    Więc czekam, uczę się cierpliwości 😅

    08.2019 - początek starań
    05.2023 punkcja do IVF, 2 zarodki
    05.2023 I transfer, Bhcg 0 😢
    09.2023 II transfer, Bhcg 0 😢
    01.2024 przygotowania do IVF - estrofem, zaplanowana punkcja 02.2024
    01.02.2024 ⏸️
    6w1d- 2,9 mm ❤️
    13.03 - widzimy się 👀
    29.03 - prenatalne I trymestru
    Czekamy na córeczkę
    15.05 - widzimy się 👀

    preg.png
  • Verna Autorytet
    Postów: 261 276

    Wysłany: 12 lutego 2024, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Ja też mam jutro wizytę 😉 I trochę się stresuję...

    Dziewczyny jak radzicie sobie z posiłkami? Jak odrzuca Was od mięsa? Co można na szybko zrobić? Ja ostatnio znów mam taki spadek formy, jestem strasznie zmęczona... I w dodatku mam ostatnio niskie ciśnienie.. i totalny brak siły:/ w dodatku jak się ważyłam to schudłam ciut. A teraz powinnam już przybierać na masie... a przynajmniej tak czytałam 🤔 i zastanawiam się jak to ogarnąć, aby robić wartościowe, smaczne posiłki, które zajmą mi mało czasu... Bo mam wrażenie, że mój lek na chorobę autoimmunologiczną, działa w ciąży słabiej. No i już odstawiłam metformine także czuję, że wyrzuty insuliny chyba też wróciły 😑 i trochę nie wiem jak to wszystko ogarnąć ☹️ bo normalnie w świecie nie mam siły... ☹️

    Możecie też polecić jakieś podcasty? Związane z ciążą, maluchem albo z odżywianiem?

    A jak reagujesz na strączki? Moze rób sobie zupy z fasoli, grochu. Soczewica jest delikatna dla jelit, a fajne dania można z niej zrobić.

    08.2019 - początek starań
    05.2023 punkcja do IVF, 2 zarodki
    05.2023 I transfer, Bhcg 0 😢
    09.2023 II transfer, Bhcg 0 😢
    01.2024 przygotowania do IVF - estrofem, zaplanowana punkcja 02.2024
    01.02.2024 ⏸️
    6w1d- 2,9 mm ❤️
    13.03 - widzimy się 👀
    29.03 - prenatalne I trymestru
    Czekamy na córeczkę
    15.05 - widzimy się 👀

    preg.png
  • Sernik Autorytet
    Postów: 910 1331

    Wysłany: 12 lutego 2024, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na badaniach ❤️ ja dzisiaj echo serca płodu robię
    Natomiast od wczoraj czuję się fatalnie. Okropnie mnie wzdęło, boli mnie brzuch, mam nudności, dźwigają mi się soki trawienne. Mała szaleje i jelita chyba też szaleją. Nie spałam całą noc. Teraz zjadłam owsiankę i wypiłam szklankę wody. Na najbliższe godziny to chyba tylko suchy chleb i woda… dramat. Nie mam siły a muszę się zebrać do lekarza. Wczoraj partner na śniadanie wyciskał nam soczek z pomarańczy, grapefruita, mandarynek. Wychyliłam ciurkiem dwie szklanki i myślę że to od tego…

    25.05.2024❤️🤱🏻
    age.png
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 12 lutego 2024, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ddaszka wrote:
    Powodzenia. A gdzie robisz?? :D ja już czekam na swoje prenatalne i strasznie się stresuje.
    A to dzisiaj robisz?

    Ja poza Olsztynem akurat tym razem 😁

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 12 lutego 2024, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verna wrote:
    U mnie już powinno być sporo widać bo to będzie 8 tydzień od ostatniej miesiączki. Lekarz, na którym mi zależy, niestety nie mógł mnie przyjąć szybciej.
    Więc czekam, uczę się cierpliwości 😅
    To z Tobą pisałam PW jakiś czas temu, prawda? Byłaś przed procedura / transferem 😁 i co, podchodziłaś w Artemidzie ? :)

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • IssGreen Autorytet
    Postów: 884 654

    Wysłany: 12 lutego 2024, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik wrote:
    Powodzenia na badaniach ❤️ ja dzisiaj echo serca płodu robię
    Natomiast od wczoraj czuję się fatalnie. Okropnie mnie wzdęło, boli mnie brzuch, mam nudności, dźwigają mi się soki trawienne. Mała szaleje i jelita chyba też szaleją. Nie spałam całą noc. Teraz zjadłam owsiankę i wypiłam szklankę wody. Na najbliższe godziny to chyba tylko suchy chleb i woda… dramat. Nie mam siły a muszę się zebrać do lekarza. Wczoraj partner na śniadanie wyciskał nam soczek z pomarańczy, grapefruita, mandarynek. Wychyliłam ciurkiem dwie szklanki i myślę że to od tego…
    Daj znać, jak po. Ja mam echo za tydzień i bardzo się stresuję.

    age.png


    2020 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 9 tydz.
    2022 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 7 tydz.
    2023 - In vitro ❤️
    2024 - Jan 👶 💙

    Ona: PCOS, mutacja MTHFR, delecja PAI 1, dodatnie p/ciała ANA
    On: hipospermia, teratozoospermia, asthenospermia, oligospermia

    👩 40
    🧔 39
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 12 lutego 2024, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Ja też mam jutro wizytę 😉 I trochę się stresuję...

    Dziewczyny jak radzicie sobie z posiłkami? Jak odrzuca Was od mięsa? Co można na szybko zrobić? Ja ostatnio znów mam taki spadek formy, jestem strasznie zmęczona... I w dodatku mam ostatnio niskie ciśnienie.. i totalny brak siły:/ w dodatku jak się ważyłam to schudłam ciut. A teraz powinnam już przybierać na masie... a przynajmniej tak czytałam 🤔 i zastanawiam się jak to ogarnąć, aby robić wartościowe, smaczne posiłki, które zajmą mi mało czasu... Bo mam wrażenie, że mój lek na chorobę autoimmunologiczną, działa w ciąży słabiej. No i już odstawiłam metformine także czuję, że wyrzuty insuliny chyba też wróciły 😑 i trochę nie wiem jak to wszystko ogarnąć ☹️ bo normalnie w świecie nie mam siły... ☹️

    Możecie też polecić jakieś podcasty? Związane z ciążą, maluchem albo z odżywianiem?
    Ja do tej pory mam problemy z jedzeniem. Zauwazylam że jak zjem zwykły jogurt czy loda to odrazu mdłości mnie łapią, jakby po nabiale? Zaczęłam pić mleko bez laktozy, z mięsa mogę jedynie kurczaka, ogólnie ciężko znaleźć mi przekąski pomiędzy posiłkami. Ja mam nawet problem z napojami, wodę ciągle pije i czasem mi się jej nie chce a po sokach często źle się czuję 🙄 Czasem też już nie wiem co jeść i pić 😐 Nie mogę też już bananów, pomarańczy i mandarynek po nich mam mdłości i czuje jakby na żołądku mi stały 😔
    Jak byłam ostatnio na wizycie i mnie położna zważyła to w ciągu 3 tygodni przytyłam 200gram, powiedziała że dobrze, że nie spadłam. Jak tu wagi pilnować jak niestety problem z jedzeniem

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 12 lutego 2024, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serniczku kciuki za dziś 🍀🍀🍀🍀💓

    IssGreen lubi tę wiadomość

  • Vespa7 Autorytet
    Postów: 450 713

    Wysłany: 12 lutego 2024, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą wagą to ja wam powiem, że mi już przybyło z kilogram 🙄 ale to chyba dlatego, że jestem przykuta do łóżka. Od początku na zwolnieniu, wogóle się nie ruszam. A oprócz tego nie mam też mdłości i nie wymiotuje. A na mięso też mam długie zęby. Staram się przemycić do diety jak najwięcej warzyw i owoców, ale różnie mi to idzie .

    Gonia.. lubi tę wiadomość

    Starania od 07.2019
    👩🏻34
    Hormony ✔️ amh 3,47 ✔️ drożność ✔️ tarczyca ✔️ kariotypy ✔️ trombofilia(pai-1 hetero) pcos ➕/➖ (w obrazie USG ❌) Immunologia:❓
    🧔🏻37
    Morfologia z 2% na 7 % ✔️ ruch postępowy ✔️ IO ❌

    10.2023 - start IVF/ICSI
    Protokół długi
    Mamy ❄️❄️

    27.12.2023: FET 4.1.1 ❤️
    9+6 poronienie chybione 💔🩷

    15.05.2024: FET 3.1.1
    Beta 6dpt <2,3 🍷
    14.06.2024: FET
    Beta 6dpt <2,3 🍷
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 12 lutego 2024, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zgagę i palenie w rzoladku po białym pieczywie - a miałam taki czas na świeże bułki z masłem i solą 😢🙏 przeszłam na ciemne i na razie ok.. między posiłkami jem tylko pokrojone jabłka i gruszki..
    na obiady to mogłabym jeść zupy cały czas, z mięs to tylko kurczak usmażony i od wczoraj ogórki kiszone 😃
    Miałam ostatnio ochotę na jajecznicę- dostaliśmy od babci jajka, myślałam, że kupne tylko tak śmieszą 😂 z zatkanym nosem to jadłam, bo smród nie do wytrzymania 😩

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 12 lutego 2024, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z kolei wstręt do warzyw i do mięsa też od jakiegoś miesiąca a okrutny pociąg do produktów ziemniaczanych - kluski, chleb itd , no i owoców.
    I co z tym zrobić ? Myślę że to dlatego, że te warzywa o tej porze roku takie sztuczne.
    Co do wagi to u mnie się trzyma w sumie bez zmian / ale startowałam z nadwagą, więc tak jest w sumie zdrowiej.

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 12 lutego 2024, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vespa7 wrote:
    Z tą wagą to ja wam powiem, że mi już przybyło z kilogram 🙄 ale to chyba dlatego, że jestem przykuta do łóżka. Od początku na zwolnieniu, wogóle się nie ruszam. A oprócz tego nie mam też mdłości i nie wymiotuje. A na mięso też mam długie zęby. Staram się przemycić do diety jak najwięcej warzyw i owoców, ale różnie mi to idzie .

    U mnie też 1-2 kg na plusie, zależy od dnia, z łóżkiem i kanapą też jestem koleżanką od dawna 😁
    U mnie bmi w normie.. wymiotów brak.. zaczynam akceptować to, że tych kg będzie przybywać 🤔 wiem, że to głupie.. ale hormony dają się we znaki 😬😅 w sobotę zrobiłam sobie kąpiel, wyszczotkowałam się.. wleciały balsamy, kremy, masła.. i jakoś lepiej się poczułam jak zadbałam o siebie 🫢🥹

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2024, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ryzyka niskie i lekarz powiedział, że mu wygląda na dziewczynkę 😁 usg książkowo. Powiedział również że że względu na tą wysoka betę dziecko może być duże 🙃

    izabelka90, Gonia.., Foxy, Mas, Kasiek789, Annn90, nick nieaktualny, invincible👊🏻, monester, Hope_86, Verna, Osa 🐝, xxMiaxx, Krakus, Vespa7, Rosa_13, WiosnyFanka, Monita, _Pina, Mimi09, Kessa, Nowa na forum lubią tę wiadomość

  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 12 lutego 2024, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ddaszka wrote:
    Dziewczyny ryzyka niskie i lekarz powiedział, że mu wygląda na dziewczynkę 😁 usg książkowo. Powiedział również że że względu na tą wysoka betę dziecko może być duże 🙃
    Czyli druga pannica 🥰
    Ciesze się bardzo ,że wszystko jest dobrze . Mam nadzieję, że u nas w środę też tak będzie 🙏🤞🍀

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 12 lutego 2024, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ddaszka wrote:
    Dziewczyny ryzyka niskie i lekarz powiedział, że mu wygląda na dziewczynkę 😁 usg książkowo. Powiedział również że że względu na tą wysoka betę dziecko może być duże 🙃
    No to cudownie 💓🥰

  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 12 lutego 2024, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie mam żadnych problemów z jedzeniem, mega apetyt od początku ciąży i idę w drugą stronę :D Lekarz kazała mi się już pilnować, żeby finalnie za dużo nie przybrać. Mogę jeść owoce i warzywa na kilogramy, właśnie mięso, ryby, jogurty, no praktycznie wszystko. Jedynie co mnie odrzuca to fast foody. W sumie dobrze, tylko te porcje...

    izabelka90, WiosnyFanka lubią tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 12 lutego 2024, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny przepraszam, że tak wpadam.
    Ale gdyby któraś z Was miała estrofem w plastrach na zbyciu to chętnie odkupię.

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 12 lutego 2024, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vespa7 wrote:
    Z tą wagą to ja wam powiem, że mi już przybyło z kilogram 🙄 ale to chyba dlatego, że jestem przykuta do łóżka. Od początku na zwolnieniu, wogóle się nie ruszam. A oprócz tego nie mam też mdłości i nie wymiotuje. A na mięso też mam długie zęby. Staram się przemycić do diety jak najwięcej warzyw i owoców, ale różnie mi to idzie .
    Polubiłam przez przypadek 🙈

    Co do wagi to ja tez się martwiłam jak zobaczyłam w połowie 11 tyg ,że mam już 2kg ponad. Pomyślałam, że jeszcze troszkę zostało, a przecież lekarz mówił, że powinnam max 2kg na pierwszy trymestr .
    W niedzielę po prawie 2 tyg się ważyłam i dokładnie od początku 2,1 kg na plusie . Chyba ok .

    Myślę, że tak jak napisałaś leżenie tak wpływa na tą wagę. Ja też od 6 tyg cały czas w łóżku dopiero od tyg zaczynam troszkę wstawać i byłam na 3 spacerkach.

    Jeśli na prenatalnych będzie wszystko ok to to zaczynam wracać do normalnego funkcjonowania 🙏🙂

    Szczerze ? Teraz już nawet o wadze nie mysle. Jeśli przytyje więcej niż bym chciała to zajmę się tym po porodzie . Najważniejsze,aby moja kluseczka miała się dobrze. Waga to chyba najmniej ważna na chwilę obecną 🙂🥰

    Oczywiście też się martwiłam na samym początku, ale zrozumiałam, że są ważniejsze rzeczy teraz 😊🥰

    Spacerek z maluszkiem później I waga zleci 😊

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
‹‹ 300 301 302 303 304 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ