Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 26 lutego 2024, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn, które brały udział w webinarze Bezpieczny Maluch polecanym przez Kasiek. Orientujecie się, czy oni podeślą jakiś link, czy będzie do obejrzenia/odsłuchania po zalogowaniu się na stronę bezpiecznymaluch.pl?

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 26 lutego 2024, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oska czekamy na wieści co tam u szkraba słychać 💚🥰

    Osa 🐝 lubi tę wiadomość

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 26 lutego 2024, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Oska czekamy na wieści co tam u szkraba słychać 💚🥰

    Dziękuję 🤍 widzimy się dopiero po 17, pewnie będzie opóźnienie, więc 18.. stary pracuje i tylko taka godzina odpowiada, a od rana platam sie i szukam miejsca.. przycielam trawy, owoce, kwiaty 😅 dobrze, ze pogoda śliczna to można iść w krzaki pochodzić 🙈

    Dam znać jak będziemy po 🙏🍀😍

    izabelka90, Królowa_Śniegu, Verna, Mimi09 lubią tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 26 lutego 2024, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Dziękuję 🤍 widzimy się dopiero po 17, pewnie będzie opóźnienie, więc 18.. stary pracuje i tylko taka godzina odpowiada, a od rana platam sie i szukam miejsca.. przycielam trawy, owoce, kwiaty 😅 dobrze, ze pogoda śliczna to można iść w krzaki pochodzić 🙈

    Dam znać jak będziemy po 🙏🍀😍
    Oj tak u nas dziś też słoneczko świeci 🥰 to czekamy, jeszcze kilka godzin🙏. Ja wieczorem do okulisty jadę to idealnie wyjdę pewnie z wizyty i wieści od Was będą 💓

    Osa 🐝 lubi tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 26 lutego 2024, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_lusia wrote:
    Co do ruchów - do 27 tc nie trzeba ich czuć codziennie. Niby to wiem, a sama mam schizy jak mała ma spokojniejszy dzień. Ale jak ma bardzo aktywny dzień, to też się martwię, że coś jej przeszkadza. Kobieca logika 🤦‍♀️
    Ja jeczze mam schizy że jak w nocy przypadkiem przerwfoce się na brzuch to go zgniotę 😅. Albo jak leżę na boku ale jednak tak nie na biodrze tylko trochę na brzuchu.

  • Saimi Autorytet
    Postów: 1437 1453

    Wysłany: 26 lutego 2024, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ja jeczze mam schizy że jak w nocy przypadkiem przerwfoce się na brzuch to go zgniotę 😅. Albo jak leżę na boku ale jednak tak nie na biodrze tylko trochę na brzuchu.

    Kurcze a myślałam, że tylko ja tak mam hehe
    Ja ostatnio że znalezieniem pozycji średnio, lubiłam spac tak na pół boku pół brzuchu ale teraz się nie da a na boku jak śpię to młoda kopie mnie tam cały czas. Najwygodniej mi ostatnio na plecach ale ponoć niezbyt można tak..

    Osa czekamy na wieści :)

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 26 lutego 2024, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saimi wrote:
    Kurcze a myślałam, że tylko ja tak mam hehe
    Ja ostatnio że znalezieniem pozycji średnio, lubiłam spac tak na pół boku pół brzuchu ale teraz się nie da a na boku jak śpię to młoda kopie mnie tam cały czas. Najwygodniej mi ostatnio na plecach ale ponoć niezbyt można tak..

    Osa czekamy na wieści :)
    Ja też tak na pół boku i skrawku brzucha ale daje znać że mu to się nie podoba i pewnie stąd mam takie schizy, że co jak zasnę i się przewroce.
    Saimi Ty za tydzień wizyta ?

  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 26 lutego 2024, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Pytanie do dziewczyn, które brały udział w webinarze Bezpieczny Maluch polecanym przez Kasiek. Orientujecie się, czy oni podeślą jakiś link, czy będzie do obejrzenia/odsłuchania po zalogowaniu się na stronę bezpiecznymaluch.pl?

    Też jestem ciekawa. Jestem zapisana na jutro na 17.

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1437 1453

    Wysłany: 26 lutego 2024, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ja też tak na pół boku i skrawku brzucha ale daje znać że mu to się nie podoba i pewnie stąd mam takie schizy, że co jak zasnę i się przewroce.
    Saimi Ty za tydzień wizyta ?

    Tak.

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2024, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie może do polecenia jakieś fajne strony (mogą być z allegro) z dobrymi i niezbyt drogimi pieluszkami tetrowymi/muślinowymi lub bambusowymi?

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 26 lutego 2024, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_lusia wrote:
    Macie może do polecenia jakieś fajne strony (mogą być z allegro) z dobrymi i niezbyt drogimi pieluszkami tetrowymi/muślinowymi lub bambusowymi?
    Milusia ja kiedyś zamawiałam dużo rzeczy tutaj, tylko nie wiem jak się te pieluchy od nich sprawdzają ostatecznie, ale cenowo wychodziły spoko 3 lata temu.
    https://allegro.pl/uzytkownik/Swiat____Dziecka

    Kasiek789, Mimi09, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • pineapple89 Autorytet
    Postów: 565 416

    Wysłany: 26 lutego 2024, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Milusia ja kiedyś zamawiałam dużo rzeczy tutaj, tylko nie wiem jak się te pieluchy od nich sprawdzają ostatecznie, ale cenowo wychodziły spoko 3 lata temu.
    https://allegro.pl/uzytkownik/Swiat____Dziecka

    Dokładnie tego sprzedawcę poleciła mi siostra, mowiła że dużo od nich kupiła, od smoczków, reczniczkow, pieluch po aspirator katarek i inne takie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2024, 14:16

    izabelka90, Kasiek789, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ♀️♂️ ur.'89
    Brak ciąży
    Starania naturalne od 2017r.
    Klinika in vitro od 2021r.
    Punkcja maj'21
    Transfer świeży maj'21 ❌
    Transfer ❄️ czerwiec'21❌
    Transfer ❄️ marzec'22❌
    Transfer ❄️ kwiecień'22 💔6tc💔

    Punkcja lipiec '22 ➡️❄️❄️❄️❄️❄️
    Badanie EMBRANCE ➡️❄️❄️❄️❄️(2x 4BA, 2x 4BB)
    Transfer❄️ wrzesień'22 ❌

    Szczepienia limfocytami mąż+pullowane

    Transfer ❄️ lipiec '23 ❌
    Transfer ❄️ sierpień '23
    9dpt 213; 13dpt 1601; 17dpt 6414; 22 dpt 21930; 23dpt💓


    Homozygota PAI-1 4G/4G
    KIR hamujący AA, brak KIRów implantacyjnych
    HLA-C mąż i ja grupa C2C2
    ♂️ Obniżone parametry nasienia


    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 26 lutego 2024, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pineapple89 wrote:
    Dokładnie tego sprzedawcę poleciła mi siostra, mowiła że dużo od nich kupiła, od smoczków, reczniczkow, pieluch po aspirator katarek i inne takie
    Te rzeczy też tam brałam, w ogóle te 3 lata temu polecany był sklep na grupach ciążowych.

  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 26 lutego 2024, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie info czy któreś znajomej po porodzie naturalnym przydały się poporodowe podpaski chłodzące w szpitalu? W opisie fajnie że uaktywniasz żel który chłodzi i można ją mieć max 20 minut, myślę że po tym łatwiej mocz by było oddać jak wszystko takie spuchnięte.

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • Mysza95 Autorytet
    Postów: 536 920

    Wysłany: 26 lutego 2024, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jakieś takie skurcze od wczoraj wieczora, nie tylko w macicy ale też na brzuszku.. wzdeciowe? Sama nje wiem. Jak sobie pomoc? Kiedyś termofor i masaż działał ale no teraz tak średnio grzać ;(

    26.08. 💉 pobranie - 🥚17 -> 14 dojrzałych -> zapłodniono 8 zarodków -> mamy 4 ❄️❄️❄️❄️
    PGTa - zostały tylko ❄️❄️ 5.1.1., 5.2.3.

    ❄️ I Transfer 30.10., cykl naturalny
    ciąża biochemiczna 💔💔💔

    ❄️ II Transfer 24.01. cykl naturalny z ovitrelle; accofil, clexane
    5dpt 16,7 🍀 7dpt 76,4 🤞 9dpt 265❤️ 12dpt 873 😍 15dpt 2372🚀
    19dpt 8938🐭 GS 1,2cm YS 0,31cm
    28dpt 55634 CRL 8,5mm FHR 145 💓
    8w5 CRL 2,2cm FHR 180
    12w0 CRL 6cm, I prenatalne, niskie ryzyko
    20w4 426g, II prenatalne
    29w4 1428g III prenatalne

    39w1 M. jest z nami 💙 05.10.2024 l 3580g l 56cm l

    Aktualnie - wpadkowa ciąża naturalna 🥹😍

    age.png
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 26 lutego 2024, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza95 wrote:
    Mam jakieś takie skurcze od wczoraj wieczora, nie tylko w macicy ale też na brzuszku.. wzdeciowe? Sama nje wiem. Jak sobie pomoc? Kiedyś termofor i masaż działał ale no teraz tak średnio grzać ;(
    Bierzesz magnez ? Nospe ?

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • Mysza95 Autorytet
    Postów: 536 920

    Wysłany: 26 lutego 2024, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek789 wrote:
    Bierzesz magnez ? Nospe ?
    Nie, nie jest to taki ból by się lekami faszerować.
    Ale nie ukrywam że zaczyna mnie to stresować

    26.08. 💉 pobranie - 🥚17 -> 14 dojrzałych -> zapłodniono 8 zarodków -> mamy 4 ❄️❄️❄️❄️
    PGTa - zostały tylko ❄️❄️ 5.1.1., 5.2.3.

    ❄️ I Transfer 30.10., cykl naturalny
    ciąża biochemiczna 💔💔💔

    ❄️ II Transfer 24.01. cykl naturalny z ovitrelle; accofil, clexane
    5dpt 16,7 🍀 7dpt 76,4 🤞 9dpt 265❤️ 12dpt 873 😍 15dpt 2372🚀
    19dpt 8938🐭 GS 1,2cm YS 0,31cm
    28dpt 55634 CRL 8,5mm FHR 145 💓
    8w5 CRL 2,2cm FHR 180
    12w0 CRL 6cm, I prenatalne, niskie ryzyko
    20w4 426g, II prenatalne
    29w4 1428g III prenatalne

    39w1 M. jest z nami 💙 05.10.2024 l 3580g l 56cm l

    Aktualnie - wpadkowa ciąża naturalna 🥹😍

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2024, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza95 wrote:
    Nie, nie jest to taki ból by się lekami faszerować.
    Ale nie ukrywam że zaczyna mnie to stresować
    Magnez na pewno Ci nie zaszkodzi, a działa rozluźniająco na mięśnie. A jak masz wzdęcia i nie chcesz się faszerować, to cóż dieta lekkostrawna, ruch, napij się mięty, dbaj o nawodnienie

    Kasiek789, izabelka90 lubią tę wiadomość

  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 26 lutego 2024, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza95 wrote:
    Nie, nie jest to taki ból by się lekami faszerować.
    Ale nie ukrywam że zaczyna mnie to stresować
    Moja dr mówiła, że nospe spokojnie można brac, 3x1 tabl i magnez oczywiście też, ale jego działanie może być dopiero po jakimś czasie. Lepiej uspokoić skurcze tą nospą

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 26 lutego 2024, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Pytanie do dziewczyn, które brały udział w webinarze Bezpieczny Maluch polecanym przez Kasiek. Orientujecie się, czy oni podeślą jakiś link, czy będzie do obejrzenia/odsłuchania po zalogowaniu się na stronę bezpiecznymaluch.pl?
    Dostałam tylko link do opcji zakupu szkoleń.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
‹‹ 355 356 357 358 359 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ