Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Oby tak było, tylko ja niestety z tych osób rzadko chorujących a teraz wiadomo stan obniżonej odporności 🥺 już gaciami trzęsę...

    Ja również mam na cmv , toxo oczywiście nie, a styczność z kotami od małego 😒
    Czy parvo. Badanie jest obowiązkowe?nie chce skłamać, ale chyba 1 raz czytam tu o tym 🤦🏻‍♀️ lekarz nic nie wspominał, ostatnie co zlecił to toxo.

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Oby tak było, tylko ja niestety z tych osób rzadko chorujących a teraz wiadomo stan obniżonej odporności 🥺 już gaciami trzęsę...

    Super jeśli rzadko chorujesz . Ja to czasami mam wrażenie, że wystarczy przejść obok mnie i ja już chora 🙈

    Moj M nie choruje . Dosłownie od 6 lat może z dwa razy miał antybiotyk bo miał jakieś zapalenie, ale tak to nic ,a ja co chwilę to oskrzela ,to pecherz to uczulenie 🙈

    Przez 2 lata miałam takie uczulenie co wychodziło i samo znikało, ale jednak jak wyszło to ani w lato do jeziora nie wchodziłam ani na basen bo nie wiedziałam co to jest . Dermatolog za dermatologiem . Odstawilam zapachowe płyny do kąpieli i moim zdaniem właśnie to pomoglo ,albo mój błogosławiony stan pomógł w tym wszystkim bo nie chce chwalić, ale mam spokój 🙏
    Po pierwszym poronieniu pecherz co chwile . Antybiotyk 2 tyg przerwy i znów antybiotyk . Trwalo to wszystko ciagiem ponad rok czasu . Juz lekarz sie bal o moj żołądek. Na chwilę obecną w grudniu brałam amoxiclav i jest dobrze 🙏

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Aguśka Autorytet
    Postów: 3470 4636

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    Dziewczyny, jest rozwarcie na 1-2 cm, mały już niziutko, mocno naciska na szyjkę.
    Mogę zacząć rodzić w nocy albo za parę dni.
    😵‍💫

    O kurcze... Nieźle 😅

    Ogromne kciuki za was. Dasz radę 👍👍

    Ale fajnie że to już 😍😍

    Mas lubi tę wiadomość

    Historia starań:
    - start 2018 r.
    - 03.2019 CP 💔
    - 09.2019 HSG - niedrożność w jednym jajowodzie :(
    - 11.2020 -> 1 IVF
    ~ 1 pęcherzyk dominujący, odroczono punkcję 😔
    - 12.2020 -> 2 IVF:
    ~ 1 zarodek, brak dzielącej się komóreczki 😔
    - 03.2021 -> 3 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 04.2021 kwalifikacja do 4 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 08.2023 - 5 IVF z KD
    ~ cykl sztuczny, transfer blastocysty 2.09.2023
    ~ 10dpt 259 mIU/ml; 12 dpt 700 mIU/ml
    ~ 20 dpt pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    ~ 31 dpt 💓 i zarodek 6,7 mm (6Hbd4)
    ~ 4,7 cm maluszek (11Hbd)
    - prenatalne i połowkowe OK; dziewczynka !
    ~ 24.05.24 -> 3390 g szczęścia
    - w zapasie ❄️ 2

    AMH: 0,8.
    Wykryto: konflikt serologiczny, niski czynnik VII krzepliwości krwi (30%).

    age.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Ja również mam na cmv , toxo oczywiście nie, a styczność z kotami od małego 😒
    Czy parvo. Badanie jest obowiązkowe?nie chce skłamać, ale chyba 1 raz czytam tu o tym 🤦🏻‍♀️ lekarz nic nie wspominał, ostatnie co zlecił to toxo.

    Ja badania na parwowirus B19 , Toxoplasmose i Cytomegalie robiłam sobie sama . Mój lekarz dal mi ulotki i mówił, że takie można już robić, ale on zaleciłby tylko Toxoplasmose. Dla pewności zrobiłam wszystkie i brakuje mi w przeciwcialach Toxoplasmose ,a tez zawsze kotki miałam i jednak nic nie wyszło.

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Ehhh zadzwoniła do mnie bratowa, że ma rumień zakaźny, widziałyśmy się tydzień temu mieszka z mamą moją, a z mamą ostatnio widziałam się codziennie... 😞 nie mam odporności bynajmniej trzy lata temu nie miałam...
    Losz kur, co jest z tym wirusem , od kilku miesięcy gdzie się nie obejrzę tam ktoś wyskakuje z rumieniem. Az dzisiaj poszłam sama sobie pobrać te przeciwciała albo mnie uspokoją albo będzie panika. Jakie ma bratowa objawy? Ja to nie mam pojęcia ile to zaraza, ja się dopiero o tej chorobie dowiedziałam w tym roku...

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Ja również mam na cmv , toxo oczywiście nie, a styczność z kotami od małego 😒
    Czy parvo. Badanie jest obowiązkowe?nie chce skłamać, ale chyba 1 raz czytam tu o tym 🤦🏻‍♀️ lekarz nic nie wspominał, ostatnie co zlecił to toxo.
    Nie jest obowiązkowe, mam wrażenie że tego wirusa nie było ostatnich latach wcale a w tym roku się mści. Ja też pierwszy raz zobaczyłam gdzieś w internecie informacje o nim, lekarka nic nie mówiła, w wytycznych PTG nie ma.

    izabelka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Ja mam na cmv tylko, toxo brak odporności parwowirus robiłam te trzy lata temu i nie było żadnych przeciwciał... Chyba, że coś sie zmieniło. Chyba za około 3 tygodnie mogę badania już zrobić 😑 a chciałam w przyszłym razem z tym co mam na wizytę, w tym wypadku lepiej poczekać...

    Możesz sobie teraz zbadać IgG i IgM. IgM pojawiają się z reguły już kilka dni po kontakcie z wirusem, ale na IgG pojawiają się później. Czyli jak teraz IgG wyjdzie Ci wysoko dodatnie, to znaczy że przechorowałaś wcześniej. Ewentualnie powtórzysz za te 3-4 tygodnie i zobaczysz czy coś się zmieniło

    izabelka90, monester lubią tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Ja również mam na cmv , toxo oczywiście nie, a styczność z kotami od małego 😒
    Czy parvo. Badanie jest obowiązkowe?nie chce skłamać, ale chyba 1 raz czytam tu o tym 🤦🏻‍♀️ lekarz nic nie wspominał, ostatnie co zlecił to toxo.
    Ja też od małego i to na wsi gdzie u dziadków były, kury, kaczki,koty i kto wie ile za większego bobasa kup z piaskownicy mogłam zjeść hahaha 😂😂😂🤪
    Nie zlecają parwowirusa obowiązkowo, mi trzy lata temu zlecili bo dziecko miało obrzęk i chcieli wykluczyć pochodzenie infekcyjne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Losz kur, co jest z tym wirusem , od kilku miesięcy gdzie się nie obejrzę tam ktoś wyskakuje z rumieniem. Az dzisiaj poszłam sama sobie pobrać te przeciwciała albo mnie uspokoją albo będzie panika. Jakie ma bratowa objawy? Ja to nie mam pojęcia ile to zaraza, ja się dopiero o tej chorobie dowiedziałam w tym roku...
    Niestety mszczą się na nas dwa lata izolacji i wszechobecnej „dezynfekcji”. A dwa, że mamy ogromną zmianę klimatu, która zdecydowanie sprzyja mutowaniu się wszelkich patogenów. Namacalnie to widać na przykładzie kleszczy, na które trzeba uważać teraz cały rok, bo już nie ma okresu ich uśpienia

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Losz kur, co jest z tym wirusem , od kilku miesięcy gdzie się nie obejrzę tam ktoś wyskakuje z rumieniem. Az dzisiaj poszłam sama sobie pobrać te przeciwciała albo mnie uspokoją albo będzie panika. Jakie ma bratowa objawy? Ja to nie mam pojęcia ile to zaraza, ja się dopiero o tej chorobie dowiedziałam w tym roku...
    Ja wcześniej też tyle nie słyszałam co teraz, ciągle słychać, że gdzieś ktoś coś. 😑 a widzisz wczoraj był temat badań i stwierdziłam, że zrobię, ale w tej sytuacji sobie trochę poczekam.
    Ma wysypke i rozkłada ją jak przy grypie bolą mięśnie.
    Ile w Twoim labie czekasz na wynik?

  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z góry przepraszam, ale wrócę do tematu, który już był ( tylko weź się teraz dokop): na jakie wózki się zdecydowałyście? Jestem na etapie szukania i ogladania i zupełnie nie wiem który wybrać. Chciałabym taki na chodniki i na leśną ścieżkę

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Ja wcześniej też tyle nie słyszałam co teraz, ciągle słychać, że gdzieś ktoś coś. 😑 a widzisz wczoraj był temat badań i stwierdziłam, że zrobię, ale w tej sytuacji sobie trochę poczekam.
    Ma wysypke i rozkłada ją jak przy grypie bolą mięśnie.
    Ile w Twoim labie czekasz na wynik?
    Robiłam w diagnostyce - piszą że to będzie od 1-9 dni. Dam znać jak się wynik pojawi. Dopytalam gdzie to wiozą - to robią w Krakowie.

    izabelka90 lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_lusia wrote:
    Możesz sobie teraz zbadać IgG i IgM. IgM pojawiają się z reguły już kilka dni po kontakcie z wirusem, ale na IgG pojawiają się później. Czyli jak teraz IgG wyjdzie Ci wysoko dodatnie, to znaczy że przechorowałaś wcześniej. Ewentualnie powtórzysz za te 3-4 tygodnie i zobaczysz czy coś się zmieniło
    Czyli myslisz, że jak widziałam się z nią tydzień temu to gdybym to złapała to juz mam klasę aktywnego zakażenia?
    W sumie też racja będę wiedziała w razie co czy w ciąg ostatnich trzech lat nabyłam odporność. Idę w przyszłym tygodniu robić badania to od razu ogarnę temat 🙏

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Robiłam w diagnostyce - piszą że to będzie od 1-9 dni. Dam znać jak się wynik pojawi. Dopytalam gdzie to wiozą - to robią w Krakowie.
    Ja też mam diagnostykę , u mnie 11-12 dni na stronie.
    Wtedy 7 dni czekałam, zewnętrzny czas 1-10 dni, możliwe, że też do Krakowa ślą, bo Kiry tam szły na pewno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2024, 19:32

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Losz kur, co jest z tym wirusem , od kilku miesięcy gdzie się nie obejrzę tam ktoś wyskakuje z rumieniem. Az dzisiaj poszłam sama sobie pobrać te przeciwciała albo mnie uspokoją albo będzie panika. Jakie ma bratowa objawy? Ja to nie mam pojęcia ile to zaraza, ja się dopiero o tej chorobie dowiedziałam w tym roku...

    Sprawdzałaś tylko IgG?

    age.png
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Ja z góry przepraszam, ale wrócę do tematu, który już był ( tylko weź się teraz dokop): na jakie wózki się zdecydowałyście? Jestem na etapie szukania i ogladania i zupełnie nie wiem który wybrać. Chciałabym taki na chodniki i na leśną ścieżkę

    Mnie jara cybex priam, co sam hamuje i z górki nie pojedzie, ale chyba za bardzo instagramowy 🤣

    Nowa na forum, izabelka90, Kasiek789, Osa 🐝 lubią tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Sprawdzałaś tylko IgG?
    Pakiet igg i igm za 209 zł.

    izabelka90, WiosnyFanka lubią tę wiadomość

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Ja z góry przepraszam, ale wrócę do tematu, który już był ( tylko weź się teraz dokop): na jakie wózki się zdecydowałyście? Jestem na etapie szukania i ogladania i zupełnie nie wiem który wybrać. Chciałabym taki na chodniki i na leśną ścieżkę

    My wybraliśmy Roan IVI.

    Chyba u nas w wątku to ostatecznie był najczęściej wybierany model.

    Nowa na forum, izabelka90, Kasiek789, Hope_89, pineapple89 lubią tę wiadomość

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Pakiet igg i igm za 209 zł.
    Ale przebitka 😳 mi pokazuje w moim mieście niby 120 parę.
    Lubię za pakiet, nie zw cenę 😑

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2024, 19:38

  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 19 marca 2024, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Mnie jara cybex priam, co sam hamuje i z górki nie pojedzie, ale chyba za bardzo instagramowy 🤣

    Nam też bardzo się podoba cybex Priam, ale cena ładna 🤣
    Ogólnie do tej pory faworytem w oglądaniu jest Maxi cosi lila xp

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
‹‹ 432 433 434 435 436 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ