Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2024, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Oby tak było bo ja już wysiadam.... Nie dość, że się boję tak po prostu ooo, bo za wiele już przeszliśmy, to jeszcze ciągle coś 😞

    Ja wiem, że nie łatwo jest myśleć pozytywnie, jak co tydzień wydarza się coś nowego. Ale dla waszego spokoju przyjmij na razie tą lepszą wersję, czyli że jesteś chroniona. A na powtórkę wyniku najlepiej poszukaj gdzieś w okolicy szpitala zakaźnego. Ewentualnie w jakimś szpitalu uniwersyteckim, gdzie mają swoje laboratorium, a nie komercyjne typu diagnostyka czy alab.

    Kasiek789, izabelka90, monester, Kessa lubią tę wiadomość

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 30 marca 2024, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelko ♥️

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 30 marca 2024, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia, tak mi przykro, że znowu masz jakiś stres...

    Dziewczyny dobrze mówią, powtórz badanie. Mi na początku ciąży wyszła w zwykłym labie borelioza aktywna. Dzień później w zakaźnym już jej nie miałam...
    Wiem, że u Ciebie jest ryzyko, że miałaś kontakt. Nawet jeśli wyjdzie, to ważne, że wiesz, możesz monitorować maluszka.

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7270 6494

    Wysłany: 30 marca 2024, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas, cisza u Ciebie ? myslisz, że zdążysz zjeść śniadanie wielkanocne ? ;)
    Dziewczyny fajne rzeczy są na stronce amumu.pl i jest jakiś rabat świąteczny, podobają mi się śpiworki stamtąd.

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 30 marca 2024, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Mas, cisza u Ciebie ? myslisz, że zdążysz zjeść śniadanie wielkanocne ? ;)
    Dziewczyny fajne rzeczy są na stronce amumu.pl i jest jakiś rabat świąteczny, podobają mi się śpiworki stamtąd.

    Od wczoraj troszkę częściej pobolewa mnie podbrzusze, ale to nie skurcze. No i znowu trochę tego brązowego śluzu dziś rano.
    Coś czuję, że zdążę zjeść nawet poniedziałkową kolację 😉 Chyba że będzie niespodzianka 😉 Bo to nigdy niewiadomo.
    Wczoraj po południu byłam tak podku.. poddenerwowana 😉, że myślałam, że coś się zacznie. Dzisiaj dopiero usiadłam odpocząć,bo od rana w kuchni. No ale Małego to nie rusza. Wczoraj był mega aktywny, dziś bardziej niemrawy.

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Aguśka Autorytet
    Postów: 3470 4636

    Wysłany: 30 marca 2024, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych świąt kochane 🙂🙂

    Pysznego jedzonka, bogatego zajca 🙂🙂 milej rodzinnej atmosfery.

    Mas, Karenka, xxMiaxx, Monita, Nowa na forum, Gonia.., Opio lubią tę wiadomość

    Historia starań:
    - start 2018 r.
    - 03.2019 CP 💔
    - 09.2019 HSG - niedrożność w jednym jajowodzie :(
    - 11.2020 -> 1 IVF
    ~ 1 pęcherzyk dominujący, odroczono punkcję 😔
    - 12.2020 -> 2 IVF:
    ~ 1 zarodek, brak dzielącej się komóreczki 😔
    - 03.2021 -> 3 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 04.2021 kwalifikacja do 4 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 08.2023 - 5 IVF z KD
    ~ cykl sztuczny, transfer blastocysty 2.09.2023
    ~ 10dpt 259 mIU/ml; 12 dpt 700 mIU/ml
    ~ 20 dpt pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    ~ 31 dpt 💓 i zarodek 6,7 mm (6Hbd4)
    ~ 4,7 cm maluszek (11Hbd)
    - prenatalne i połowkowe OK; dziewczynka !
    ~ 24.05.24 -> 3390 g szczęścia
    - w zapasie ❄️ 2

    AMH: 0,8.
    Wykryto: konflikt serologiczny, niski czynnik VII krzepliwości krwi (30%).

    age.png
  • Karenka Autorytet
    Postów: 3054 5432

    Wysłany: 30 marca 2024, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych, rodzinnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych i mokrego Dyngusa💖🐣💐

    xxMiaxx, Mas, Kasiek789, Ciri86, Monita, Mimi09, monester, Gonia.., Opio lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 45 lat 👦 42 lat
    Staramy się od 03.19r.
    1 IVF:Aromek 3tab+Menopur225 1ET,IMSI,24.01punkcja🤞nie pobrano żadnych🥚
    2 IVF:Puregon150j + Menopur150j26.03tranfer 3dn.8A 😥
    KD:🤬
    3IVF:ruszamy03.23 Elonva150+Menopur75, Orgalutran;od 9dc Menopur300j+Orgalutran; 1.04 Ovi,punkcja 3.04 4🥚moje+5od KD 3❄KD4.1.1,4.2.2,3.2.2
    Transfer 8.04 4.1.1 moje🥚 prog 59,09 14.046dpt⏸ beta 19,6, prog27,90/17.04 9dpt/beta114,0,prog52,50/19.04 11dpt beta268,prog 57,60/21.04 13 dpt beta 608/24.04 16dpt beta 2552/28.04 20dpt beta 9235,prog 64,20
    8.05 7tc mamy ♥️
    22.05 9tc 22mm 150 ud ♥️
    15.06 12+3 prenatalne USG ok,pappa ryz.podwyższ.🥺
    18.07 17tcNifty wszystkie ryzyka niskie🥰
    8.0820tc+1 połówkowe 335g dziewczynki♥️
    26.1031tc+3 USG III trym 1983g
    27.1136tc USG 2700g🥰
    ♥️ur. 21.12.23 CC córeczka 2970 gr, 53 cm
    event.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 30 marca 2024, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia musi być dobrze, tak jak dziewczyny mówią powtórz badanie a malutki jest silny w środeczku 💪
    Dzisiaj jest tak piękna pogoda że po kościółku poszliśmy z mężem na lody a później na spacerek z naszym psiakiem 😊
    I udało się zrobić zdjęcie, kocham ten rosnący brzuszek 💙
    Udanych świąt dziewczyny i oby spokojnych 😊
    40421a126d592.jpghttps://zapodaj.net/plik-H5Ig8M7erC

    pineapple89, IssGreen, Kasiek789, Saimi, Mas, alittle, Kessa, Monita, Mimi09, Annn90, Nowa na forum, Gonia.., monester, Mokosza, Opio lubią tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 30 marca 2024, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spokojnych i zdrowych Świąt dla Was, Maluszków i Waszych rodzin. Niech ta piękna wiosna będzie w naszych sercach 🐣🌷

    Ciri86, xxMiaxx, alittle, Kasiek789, Monita, Mimi09, monester, Gonia.., Opio lubią tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 30 marca 2024, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnych zdrowych świąt 🐣🐥
    Mas trzymam kciuki za niespodziankę, ale po śniadanku chociaż 😉

    Ps. Odebrałam wynik moczu po 7 dniach, zastosowałam tip z ręcznikiem papierowym, tampon i wyszło czysto, bakteria pojedyncza 🙈 prędzej liczne grzyby, bakterie.
    Inf. Intymna leczę, ale już czuję różnicę 🙏

    Monita, Nowa na forum, monester, Gonia.., Królowa_Śniegu, Opio lubią tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Mas Autorytet
    Postów: 4663 3243

    Wysłany: 30 marca 2024, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Spokojnych zdrowych świąt 🐣🐥
    Mas trzymam kciuki za niespodziankę, ale po śniadanku chociaż 😉

    Ps. Odebrałam wynik moczu po 7 dniach, zastosowałam tip z ręcznikiem papierowym, tampon i wyszło czysto, bakteria pojedyncza 🙈 prędzej liczne grzyby, bakterie.
    Inf. Intymna leczę, ale już czuję różnicę 🙏

    Jak już uparcie Mały siedzi, to też bym chciała śniadanko zjeść 😉
    A potem, niech się dzieje 😉

    Super, że wynik lepszy 👏

    Osa 🐝 lubi tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 1❄️ czeka
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Monita Autorytet
    Postów: 475 1212

    Wysłany: 30 marca 2024, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt , pysznego jedzonka i dużo odpoczynku! 🐰🐣❤

    Gonia.., Nowa na forum, Opio lubią tę wiadomość

    👩89'
    ➡️IO ➡️hiperprolaktynemia ➡️PCO ➡️PAI1 ➡️przeciwciała przeciwplemnikowe ➡️cross-match 21,6% ➡️allo MLR 0%➡️KIR Bx

    👨80'
    ➡️obniżone parametry nasienia ➡️ żylaki powrózka nasiennego

    Rozpoczęcie starań - 2015
    IUI - 4 ❌
    2019 ciąża naturalna - 6 t.c. serduszko przestało bić 😪💔

    01.2023 I prcedura IVF <Bocian Warszawa>
    12.01.2023 punkcja - 24🥚19 dojrzałych - 13 zamrożonych, 6 zapłodnionych
    Mamy 2❄ 5 A.A. 😍

    11.02.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸ ❌CB 😪

    17.03.2023 transfer FET ❌ 😪

    06.2023 II procedura IVF
    5 zarodków 😍

    07.06.2023 transfer ET ❌ 😪

    29.09.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸, 7 dpt 98.3, 10 dpt 475, 14 dpt 2704, 18 dpt pęcherzyk ciążowy z uwidocznionym pęcherzykiem żółtkowym 🥰, 25 dpt ❤
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7270 6494

    Wysłany: 31 marca 2024, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych świąt kobietki ! Zdajecie sobie sprawę, że to ostatnie święta bez bejbika ? 😍

    alittle, Gonia.., Królowa_Śniegu, Mimi09, Miphuhiz, Kasiek789, Nowa na forum, Opio lubią tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 31 marca 2024, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych, spokojnych Świąt Słoneczka 🌷🌷🌷💚

    Gonia.., xxMiaxx, Kasiek789, Nowa na forum, Mokosza, Opio lubią tę wiadomość

  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1513 1734

    Wysłany: 31 marca 2024, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje brzuszkowe mamusie 🩷🩵. Życzymy wam z moim M mnóstwo wiary ,że jednak cuda się zdarzają i właśnie mamy je w swoich brzuszkach.🩷🩵

    Izunia myślę o was kazdego dnia I masz tak silnego synusia ,że nic wam nie zaszkodzi 🥰🩵

    Mas trzymam kciuki za was przyjdzie czas ,że maly będzie chciał już wyskoczyć 🥰🩵

    Wesołych Świąt Wielkanocnych 🐰🐇smacznego jajeczka 🐰🐇i mokrego dyngusa 😘

    alittle, xxMiaxx, Mas, Kasiek789, Nowa na forum, Opio lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1437 1453

    Wysłany: 31 marca 2024, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Wesołych Świąt!

    Któraś z dziewczyn wrzucała link do ślicznego śpiworka z firmy talinek.com. Czy kupiłaś może? Przymierzam się by kupić i szukam opinie czy rzeczywiście taki fajny jak na zdjęciu :)

    https://talinek.com/kategoria-produktu/spiworki/

    Nowa na forum, monester lubią tę wiadomość

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 31 marca 2024, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt, dużo spokoju i radości 🪺💛💛💛🌷🌷🌷

    Monita, monester, Gonia.., Kasiek789, Opio lubią tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 31 marca 2024, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego, dziewczyny ♥️ Dużo spokoju!

    Gonia.., Kasiek789, Opio, monester lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • IssGreen Autorytet
    Postów: 884 654

    Wysłany: 1 kwietnia 2024, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych świąt. Pełnych magii, słońca, ciepła bliskich.

    Kasiek789, Opio, monester, Gonia.. lubią tę wiadomość

    age.png


    2020 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 9 tydz.
    2022 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 7 tydz.
    2023 - In vitro ❤️
    2024 - Jan 👶 💙

    Ona: PCOS, mutacja MTHFR, delecja PAI 1, dodatnie p/ciała ANA
    On: hipospermia, teratozoospermia, asthenospermia, oligospermia

    👩 40
    🧔 39
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 1 kwietnia 2024, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt 🐣💚 Mam nadzieję że upływają Wam w miłej atmosferze i spokoju 💚

    alittle, Opio, Mimi09, monester, Gonia.. lubią tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
‹‹ 475 476 477 478 479 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ