Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • alittle Autorytet
    Postów: 5052 10653

    Wysłany: 29 marca 2024, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny. Wzięłam magnez, jest oki 🥰

    Kasiek789, izabelka90 lubią tę wiadomość

    Starania od 2019
    👩🏻 90' AMH 7.47 🔴 IO, PCOS, KIR AA, CBA, CD56, PAI-1 homo
    👨🏻 91' 🔴 morfologia 3% HLA-C c1c2
    🟢 Kariotypy
    💔 05.2021 - laparo, cp
    2022 - start w klinice
    💔 3x IUI
    11.2022 punkcja 3 ❄️
    01.2023 nieudana stymulacja, brak jaj
    03.2023 punkcja 5 ❄️
    04.2023 histero, usunięcie polipów, nieudana próba zamknięcia ujścia jajowodu, CD138 leczenie
    06.2023 laparo, wodniak, usunięcie jajowodu,
    💔 12.07.2023 FET 511 CS, atosiban
    💔 03.10.2023 FET 422 CN atosiban, accofil wlew, accofil, intalipid, neoparin, encorton
    💔 06.03.2024 FET 322 CN accofil, intalipid, neoparin, encorton - 17.04 8+5 indukcja poronienia, puste jajo
    💔 12.07.2024 FET 411 CN
    08.2024 histero
    🌈🙏12.10.2024 FET 2x422 CS accofil, intalipid, EG
    7-115; 9-245; 11-441; 13-692; 15-1475; 17-3077; 18-CRL 2.5; 25-CRL 6.1 ❤️
    Nifty OK 💙

    age.png
  • Mysza95 Autorytet
    Postów: 536 920

    Wysłany: 29 marca 2024, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po prenatalnych, 12+0 wg transferu, 12+1 wg miesiączki i 12+4 wg wzrostu więc będzie wysoki chłopiec po mamusi ! Na ten moment wszystko pięknie się rozwija <3

    Kasiek789, alittle, Sernik, izabelka90, Mimi09, WiosnyFanka, Osa 🐝, IssGreen, Saimi, Mas, monester, Mojra, Verna, Gonia.., Monita, Mati W., Kessa, Nowa na forum, Miphuhiz lubią tę wiadomość

    26.08. 💉 pobranie - 🥚17 -> 14 dojrzałych -> zapłodniono 8 zarodków -> mamy 4 ❄️❄️❄️❄️
    PGTa - zostały tylko ❄️❄️ 5.1.1., 5.2.3.

    ❄️ I Transfer 30.10., cykl naturalny
    ciąża biochemiczna 💔💔💔

    ❄️ II Transfer 24.01. cykl naturalny z ovitrelle; accofil, clexane
    5dpt 16,7 🍀 7dpt 76,4 🤞 9dpt 265❤️ 12dpt 873 😍 15dpt 2372🚀
    19dpt 8938🐭 GS 1,2cm YS 0,31cm
    28dpt 55634 CRL 8,5mm FHR 145 💓
    8w5 CRL 2,2cm FHR 180
    12w0 CRL 6cm, I prenatalne, niskie ryzyko
    20w4 426g, II prenatalne
    29w4 1428g III prenatalne

    39w1 M. jest z nami 💙 05.10.2024 l 3580g l 56cm l

    Aktualnie - wpadkowa ciąża naturalna 🥹😍

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 29 marca 2024, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza95 wrote:
    Melduję się po prenatalnych, 12+0 wg transferu, 12+1 wg miesiączki i 12+4 wg wzrostu więc będzie wysoki chłopiec po mamusi ! Na ten moment wszystko pięknie się rozwija <3
    Rośnij Myszkinku 💓🥰

    Mysza95 lubi tę wiadomość

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 29 marca 2024, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alittle wrote:
    Czy przy becie ~1000+ może boleć brzuch jak na okres? 🥺

    Ja ładowałam w siebie 600-800 mg magnezu z Solgar 🙈 teraz zeszłam do 300, ale wtedy to zbawienie, sporadycznie brałam nospe. W sądny weekend szliśmy na wesele, tak mnie bolał brzuch byłam taka wkur.wiona ze szok, już myślałam że okres idzie.. w pon. Beta (14dpt) i zaskoczenie 😁

    Ps. Nie pijemy alko. Od ponad roku, ale wtedy to już wódkę miałam w kieliszku 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2024, 15:04

    alittle lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Aguuu. Ekspertka
    Postów: 226 376

    Wysłany: 29 marca 2024, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam szczerze, że jak ostatnio weszłam na wagę to się załamałam, mam +14kg😳 do piątego miesiąca nawet 5kg nie przytyłam. Brzuch mam nie za duży jak na ten czas, duże dziecko, dużo wód płodowych, cycki prawie nie urosły, gdzie te kilogramy nie wiem 🤷‍♀️

    Ona: jajowody drożne, IO, PCOS, MTHFR- układ heterozygotyczny
    ONI: Kariotypy ok
    2022 3xIUI ❌😞
    12.05.2022 IVF pobranych 17🥚, zapładniamy 6 z czego mamy ❄️❄️❄️❄️❄️
    12.03 transfer ❄️❄️7dpt hcg 18.51| 14dpt hcg 2.21😞💔
    27.07 transfer ❄️ cykl sztuczny: 5dpt hcg 19.81| 9dpt hcg 141🍀 | 15dpt hcg 354.8 🍀| 25dpt hcg 8353🍀| 8+4tc słabe serduszko 😞| 10+6 tc poronienie zatrzymane 💔
    07.12 transfer❄️ cykl naturalny: 7dpt hcg 4.03| 9dpt hcg 13.55| 13dpt hcg 41| 16dpt hcg 133.2| 20dpt hcg 708| 23dpt hcg 112.7 😞💔
    20.01.2023 transfer ostatniej ❄️ cykl sztuczny: 7dpt hcg 1.68| 10dpt hcg 2.82 😞
    30.04.2024 39+6 - 11.22 3190g 54cm 💙
    age.png
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2349 1327

    Wysłany: 29 marca 2024, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuu. wrote:
    Przyznam szczerze, że jak ostatnio weszłam na wagę to się załamałam, mam +14kg😳 do piątego miesiąca nawet 5kg nie przytyłam. Brzuch mam nie za duży jak na ten czas, duże dziecko, dużo wód płodowych, cycki prawie nie urosły, gdzie te kilogramy nie wiem 🤷‍♀️

    Ja dzisiaj się ważyłam i mam na +4kg 🤔 I w sumie wyglądam jakbym tylko dobrze zjadła 🤷

    Także się nie martw tymi kg. Większość to jak piszesz, dziecko, wody i już:)

    💓 39+0

    age.png
  • Sernik Autorytet
    Postów: 910 1331

    Wysłany: 29 marca 2024, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam u siebie taką tendencję 🤔 jak się trochę poruszam, poschylam to mam więcej wydzieliny z pochwy, takiej żółtawej… sorry za obrazowość… Nawet jak pójdę na spacer i później wejdę na trzecie piętro 🥵 Też coś takiego zauważyłyście?
    Dzisiaj stary był w domu więc trochę razem posprzątaliśmy, poprzestawialiśmy rzeczy i „czuję” brzuch. To chyba znak, że trzeba jednak leżeć i pachnieć 😛

    25.05.2024❤️🤱🏻
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 29 marca 2024, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie może być za pięknie 😭 dziś wyniki na parwowirus przyszły dwie klasy dodatnie, objawów brak... Boję się strasznie 😞 z prowadząca w razie co już wczoraj rozmawiałam, dziś po kontakcie mailowym- co tydzień kontrola przepływów, jeśli wyjdzie anemia u małego to transfuzja droga kordocentezy...

  • Sernik Autorytet
    Postów: 910 1331

    Wysłany: 29 marca 2024, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    U nas nie może być za pięknie 😭 dziś wyniki na parwowirus przyszły dwie klasy dodatnie, objawów brak... Boję się strasznie 😞 z prowadząca w razie co już wczoraj rozmawiałam, dziś po kontakcie mailowym- co tydzień kontrola przepływów, jeśli wyjdzie anemia u małego to transfuzja droga kordocentezy...
    O matko… co to ten parwowirus? Z czego to się robi?

    Nie martw się na zapas… wiem, łatwo mówić ale trzeba myśleć pozytywnie 😔

    25.05.2024❤️🤱🏻
    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 29 marca 2024, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik wrote:
    O matko… co to ten parwowirus? Z czego to się robi?

    Nie martw się na zapas… wiem, łatwo mówić ale trzeba myśleć pozytywnie 😔
    Rumień zakaźny który ostatnio szaleje 😭 trzy tygodnie temu z bratowa się widziałam, która po tygodniu of naszego spotkania okazało się, że ma... i jak widać mnie złapało bez objawów 😞

  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 969

    Wysłany: 29 marca 2024, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik wrote:
    Zauważyłam u siebie taką tendencję 🤔 jak się trochę poruszam, poschylam to mam więcej wydzieliny z pochwy, takiej żółtawej… sorry za obrazowość… Nawet jak pójdę na spacer i później wejdę na trzecie piętro 🥵 Też coś takiego zauważyłyście?
    Dzisiaj stary był w domu więc trochę razem posprzątaliśmy, poprzestawialiśmy rzeczy i „czuję” brzuch. To chyba znak, że trzeba jednak leżeć i pachnieć 😛
    Hej, też mam coś podobnego. Jesteśmy na podobnym etapie.

    event.png[/url]
  • monester Autorytet
    Postów: 7270 6494

    Wysłany: 29 marca 2024, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    U nas nie może być za pięknie 😭 dziś wyniki na parwowirus przyszły dwie klasy dodatnie, objawów brak... Boję się strasznie 😞 z prowadząca w razie co już wczoraj rozmawiałam, dziś po kontakcie mailowym- co tydzień kontrola przepływów, jeśli wyjdzie anemia u małego to transfuzja droga kordocentezy...
    Matko jedyna, a miałaś Izusia jakieś objawy ? To od bratowej myślisz się zarazilas? Wiem ze ciężko się mówi, ale pamiętaj że kontrola przepływów to dla waszego dobra żeby szybko zareagować a to wcale nie znaczy że coś się złego wydarzy z synkiem, może on się nie zarazil. Ile dni po kontakcie te igm wyszły i jakie duże są ?

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 29 marca 2024, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Matko jedyna, a miałaś Izusia jakieś objawy ? To od bratowej myślisz się zarazilas? Wiem ze ciężko się mówi, ale pamiętaj że kontrola przepływów to dla waszego dobra żeby szybko zareagować a to wcale nie znaczy że coś się złego wydarzy z synkiem, może on się nie zarazil. Ile dni po kontakcie te igm wyszły i jakie duże są ?
    Zero objawów właśnie. 😞
    My się 9 marca widziałyśmy, ja badania robiłam teraz we wtorek, a zanim u niej wyszedł ten rumień to jak byłam w szpitalu (15-18) codziennie była u mnie moja mama z która mieszka bratowa. Mam 1,29 igm.
    W poniedziałek teraz mojej chrzesniaczce wyszedł, córce bratowej. .. Także długo się to gówno inkubuje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2024, 17:42

  • monester Autorytet
    Postów: 7270 6494

    Wysłany: 29 marca 2024, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Zero objawów właśnie. 😞
    My się 9 marca widziałyśmy, ja badania robiłam teraz we wtorek, a zanim u niej wyszedł ten rumień to jak byłam w szpitalu (15-18) codziennie była u mnie moja mama z która mieszka bratowa. Mam 1,29 igm.
    W poniedziałek teraz mojej chrzesniaczce wyszedł, córce bratowej. .. Także długo się to gówno inkubuje...
    A igg już masz dodatnie ? Ile ?
    No mega długo! Ale dalej igm niskie więc pytanie czy już spadło czy będzie rosnąć

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 29 marca 2024, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    A igg już masz dodatnie ? Ile ?
    No mega długo! Ale dalej igm niskie więc pytanie czy już spadło czy będzie rosnąć
    "Przeciwciała IgM pojawiają się w krwi po 7- 10 dniach i mogą być oznaczone w surowicy przeważnie po 2-3 tygodnie od zakażenia. Stężenie IgM narasta przez ok. 30 dni i utrzymuje się przez kolejne 4 miesiące. Przeciwciała IgG pojawiają się 3- 4 tygodnie po zakażeniu, ich stężenie stopniowo narasta i utrzymuje się przez lata (najprawdopodobniej do końca życia). Obecność przeciwciał IgM świadczy o świeżym zakażeniu parwowirusem. Dodatnie IgG, przy braku IgM, informuje o dawnym zachorowaniu i nabyciu odporności. Brak przeciwciał IgM i IgG świadczy o możliwości zakażenia – zaleca się powtórzenie testu po 2-4 tygodniach."
    Igg 47 dopiero, także wnioskuje po tym, że dopiero wszystko mi zacznie rosnąć, złapałam start przeciwciał...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2024, 17:59

  • Mojra Autorytet
    Postów: 984 1712

    Wysłany: 29 marca 2024, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja igg miałam tylko 67, przy igm 0,05
    Proponuję powtórzyć, miałam też taki wynik przy cytomegalii, strachu się najadłam jak nie wiem co, a drugi wynik pokazał, że w sumie czysto i to był błąd labu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2024, 18:11

    👩'87👨'85👶'24
    📌On: tetraazooligospermia, morfologia 0%
    📌Ona: PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy +🐉immunologia- cross-match pozytywny 100% (USD Prokocim)

    🌜2019-2022 Starania naturalne
    🌜2022-2023 I procedura IVF (4/4 zarodki po PGT-A)🍀 córeczka
    🌜2026 II procedura IVF (1/2 zarodki po PGT-A)
    ⏳transfer (Diphereline, HCQ, ivig, accofill, encorton)


    "Wdzięczność zmienia to, co mamy, w wystarczające."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2024, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojra wrote:
    Ja igg miałam tylko 67, przy igm 0,05
    Proponuję powtórzyć, miałam też taki wynik przy cytomegalii, strachu się najadłam jak nie wiem co, a drugi wynik pokazał, że w sumie czysto i to był błąd labu.

    Też jestem tego zdania, że wynik do powtórki. Przy świeżym zakażeniu IgG nie mogą osiągnąć wysokich wartości wcześniej niż IgM. Więc albo IgM już spadają i IgG będą rosnąć, albo ten wynik IgM jest taki granicznie dodatni, na granicy błędu.

    monester lubi tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 29 marca 2024, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojra wrote:
    Ja igg miałam tylko 67, przy igm 0,05
    Proponuję powtórzyć, miałam też taki wynik przy cytomegalii, strachu się najadłam jak nie wiem co, a drugi wynik pokazał, że w sumie czysto i to był błąd labu.
    Ja mam igg już 1,29 , od 1,1 dodatnie... 3 lata temu obie klasy negatywne. Na pewno powtórzę aby wiedzieć jak wyglądają te przeciwciała. Ale patrząc jak to wychodzi we krwi to wszystko by się zgadzało z podejrzaną datą zakażenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2024, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    "Przeciwciała IgM pojawiają się w krwi po 7- 10 dniach i mogą być oznaczone w surowicy przeważnie po 2-3 tygodnie od zakażenia. Stężenie IgM narasta przez ok. 30 dni i utrzymuje się przez kolejne 4 miesiące. Przeciwciała IgG pojawiają się 3- 4 tygodnie po zakażeniu, ich stężenie stopniowo narasta i utrzymuje się przez lata (najprawdopodobniej do końca życia). Obecność przeciwciał IgM świadczy o świeżym zakażeniu parwowirusem. Dodatnie IgG, przy braku IgM, informuje o dawnym zachorowaniu i nabyciu odporności. Brak przeciwciał IgM i IgG świadczy o możliwości zakażenia – zaleca się powtórzenie testu po 2-4 tygodniach."
    Igg 47 dopiero, także wnioskuje po tym, że dopiero wszystko mi zacznie rosnąć, złapałam start przeciwciał...

    Nie wiem czy jest możliwość zrobienia gdzieś awidności IgG, bo to by sporo wyjaśniło.

  • monester Autorytet
    Postów: 7270 6494

    Wysłany: 29 marca 2024, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    "Przeciwciała IgM pojawiają się w krwi po 7- 10 dniach i mogą być oznaczone w surowicy przeważnie po 2-3 tygodnie od zakażenia. Stężenie IgM narasta przez ok. 30 dni i utrzymuje się przez kolejne 4 miesiące. Przeciwciała IgG pojawiają się 3- 4 tygodnie po zakażeniu, ich stężenie stopniowo narasta i utrzymuje się przez lata (najprawdopodobniej do końca życia). Obecność przeciwciał IgM świadczy o świeżym zakażeniu parwowirusem. Dodatnie IgG, przy braku IgM, informuje o dawnym zachorowaniu i nabyciu odporności. Brak przeciwciał IgM i IgG świadczy o możliwości zakażenia – zaleca się powtórzenie testu po 2-4 tygodniach."
    Igg 47 dopiero, także wnioskuje po tym, że dopiero wszystko mi zacznie rosnąć, złapałam start przeciwciał...
    Ja miałam igg 13 a igm 0.08 czyli ten margines badania - skonsultuj z lekarzem czy to nie starsze zakażenie u Ciebie a może nastąpiła odpowiedź jeszcze bo się zetknęłas ponownie z wirusem.masz dosyć wysokie to igg jak na zakażenie sprzed 3 tygodni

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 473 474 475 476 477 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ