Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_lusia wrote:
    W temacie wyprawki - jak wy zdecydowaliście się na wózek? My dzisiaj przejechaliśmy 4 sklepy i nic mi się nie podoba 🙈 najbardziej przemówił do mnie Joolz i Cybex priam. Roman Ivi wszędzie polecany, ale dla mnie jakiś taki klockowaty, muuvo to takie miejskie zabaweczki, cybex balios też w sumie spoko, tylko słaba amortyzacja. Bebetto no wózek jak wózek. Może w terenie, z dzieckiem jakoś bardziej bym poczuła różnicę, ale w sklepie nawet z obciążeniem to te wózki niewiele się od siebie różnią. Na prawdę włączyła mi się typowa niezdecydowana baba 😂 na koniec pokłóciłam się z mężem z tego wszystkiego.

    Mi_lusia my jeszcze oczywiście nie zamówiliśmy, ale ja jestem za Joolz, bo spełnia moje kryteria użytkowe i podoba mi się prosty design. Mąż ma podobny gust, więc liczę na to, że u nas to będzie krótka piłka z zakupem.

    nick nieaktualny, WiosnyFanka lubią tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2349 1327

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek789 wrote:
    Mnie też czasem łapią takie myśli, też nigdy nie trzymałam niemowlaka. Z wyprawka nie zrobiłam postępu 🙈
    Ale Dziewczyny, my jesteśmy ogarnięte, ogarnęłyśmy dotychczasowe problemy to i niemowlaka ogarniemy. Poza tym, mamy tu forum, w grupie raźniej i będzie dobra wymiana doświadczeń.

    Nie wiem czemu mam poczucie, że łatwiej było mi ogarnąć badania, terminy i wizyty u lekarza... Niż teraz to wyzwanie 😳 chyba ze względu na tą ogromną odpowiedzialność za nową istotkę, zależna w 100 % ode mnie.. mam nadzieję, że jakoś się dogadamy.. bo trochę też znajomi nastraszyli, że dzieci różne, że może być płaczliwe, nie odkładane, humorzaste... Jedni mają syna, który od początku bezproblemowy, a córka to już nazwijmy to z "charakterem", drudzy z córkami też lekko nie mieli i wychodzi na to, że płeć żeńska bardzo wybredna i charakterna i w skrócie trudna 😳 także nastraszyli trochę... A ja póki co mam poczucie, że córka nie rozrabia zbyt mocno w brzuchu, badania sobie pozwala robić bez większych problemów, słucha jak mówię, aby się przesunęła i ułożyła inaczej, bo ta pozycja powoduję, że ciągnie mnie brzuch 🤔 I zastanawiam się jak będzie jak już z nami będzie... Jak bardzo sprawdzą się słowa znajomych i co najważniejsze czy to wszystko ogarnę 😳

    I podziwiam Was, te które już wyprawkę mają ogarnięta 😅 Niby wiem co jest potrzebne, ale jakoś ciężko mi się zdecydować co chce🤦

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2024, 14:38

    💓 39+0

    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojra wrote:
    Zazdroszczę, że tyle już ogarnęłaś 😉 możesz napisać ile sztuk i jakich ubranek kupiłaś w rozm. 56 i 62? Ja dzisiaj wstępna listę wyprawkową zrobiłam, ale i tak mam problem z tą ilością ubranek🤦‍♀️
    Ja mam wszystkiego po min. 10 sztuk czyli tyle body krótki rękaw (mam mieszane kopertowe i przez główkę), to samo długi rękaw, pajacyki (akurat 8 mam ze stopkami i 2 bez stopek w rozmiarze 56 a w rozmiarze 62 też mam jakoś mieszane), spodenki (ze stopkami i bez), mam też 3 sztuki ogrodniczek w rozmiarze 56 co mogę na body założyć, 5szt kaftanikow w rozmiarze 56 w 62 już kaftanikow nie mam, mam z 7 czapeczek w różnych rozmiarach, 4 pary skarpeteczek 56/62 i 3 pary na 62/68, mam również 2 kombinezony dresowe 56 oraz 2 w rozmiarze 62 i jeden 68 🙂

    Mojra, pineapple89, Kasiek789, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_lusia wrote:
    No właśnie wózek jak wózek. Ja chyba miałam za duże oczekiwania 😄
    Tak jak pisze Mojra zależy od terenów i twoich wymagań. Ja właśnie wybrałam Muvvo dlatego że chciałam typowo miejski i kompaktowy, pasował mi pod względem amortyzacji która jest akurat na mój teren i bardzo dobrze mi się go prowadziło🙂

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio na tik toku kobitka w połogu polecała te majtki, co myślicie?
    https://rpstore.pl/products/figi-poporodowe-azurowe

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • pineapple89 Autorytet
    Postów: 565 416

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Dbajcie o siebie i pilnujcie, bo ja się załamałam 😔 nie miałam żadnych objawów.
    Jest nawet krótsza, ale twarda. W najcieńszym miejscu ma 7 mm nawet.
    Będę leżała 3-5 dni, już dostałam sterydy na płucka.
    Mam nadzieję, że wytrzymamy jak najdłużej 😔

    Trzymam kciuki, jak będziecie pod opieką w szpitalu to nic złego się nie wydarzy.

    Znam przypadek, że kobieta bodajże w 24tc trafiła do szpitala z całkowicie skróconą szyjką i dotrwała w szpitalu do 38tc. To był ciężki czas ale warty każdego poświęcenia

    ♀️♂️ ur.'89
    Brak ciąży
    Starania naturalne od 2017r.
    Klinika in vitro od 2021r.
    Punkcja maj'21
    Transfer świeży maj'21 ❌
    Transfer ❄️ czerwiec'21❌
    Transfer ❄️ marzec'22❌
    Transfer ❄️ kwiecień'22 💔6tc💔

    Punkcja lipiec '22 ➡️❄️❄️❄️❄️❄️
    Badanie EMBRANCE ➡️❄️❄️❄️❄️(2x 4BA, 2x 4BB)
    Transfer❄️ wrzesień'22 ❌

    Szczepienia limfocytami mąż+pullowane

    Transfer ❄️ lipiec '23 ❌
    Transfer ❄️ sierpień '23
    9dpt 213; 13dpt 1601; 17dpt 6414; 22 dpt 21930; 23dpt💓


    Homozygota PAI-1 4G/4G
    KIR hamujący AA, brak KIRów implantacyjnych
    HLA-C mąż i ja grupa C2C2
    ♂️ Obniżone parametry nasienia


    age.png
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Ja mam wszystkiego po min. 10 sztuk czyli tyle body krótki rękaw (mam mieszane kopertowe i przez główkę), to samo długi rękaw, pajacyki (akurat 8 mam ze stopkami i 2 bez stopek w rozmiarze 56 a w rozmiarze 62 też mam jakoś mieszane), spodenki (ze stopkami i bez), mam też 3 sztuki ogrodniczek w rozmiarze 56 co mogę na body założyć, 5szt kaftanikow w rozmiarze 56 w 62 już kaftanikow nie mam, mam z 7 czapeczek w różnych rozmiarach, 4 pary skarpeteczek 56/62 i 3 pary na 62/68, mam również 2 kombinezony dresowe 56 oraz 2 w rozmiarze 62 i jeden 68 🙂

    Aż sobie screena zrobiłam 🙂 Dzięki !

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Ostatnio na tik toku kobitka w połogu polecała te majtki, co myślicie?
    https://rpstore.pl/products/figi-poporodowe-azurowe

    Jedne z lepszych, używałam w połogu non stop.

    xxMiaxx, Mojra lubią tę wiadomość

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
  • Staraczka2023 Autorytet
    Postów: 276 194

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi_lusia wrote:
    Może chodzi o plgf, bo to jest dodatkowo płatne. Podstawowe ryzyka powinni wyliczyć na podstawie pappa i hcg

    Jak dobrze kojarzę to w Pappa masz podane ryzyka trisomii czyli zespołu downa itp , przeklamsja to dodatkowe badanie mierzą wtedy dodatkowo ciśnienie +jest dodatkowe badanie z krwi , ale możliwe że mówimy o plgf ( tak chyba nazywał się wynik z badania z krwi )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2024, 16:13

    07.2024 Córeczka jest z Nami ❤️
  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Ja mam wszystkiego po min. 10 sztuk czyli tyle body krótki rękaw (mam mieszane kopertowe i przez główkę), to samo długi rękaw, pajacyki (akurat 8 mam ze stopkami i 2 bez stopek w rozmiarze 56 a w rozmiarze 62 też mam jakoś mieszane), spodenki (ze stopkami i bez), mam też 3 sztuki ogrodniczek w rozmiarze 56 co mogę na body założyć, 5szt kaftanikow w rozmiarze 56 w 62 już kaftanikow nie mam, mam z 7 czapeczek w różnych rozmiarach, 4 pary skarpeteczek 56/62 i 3 pary na 62/68, mam również 2 kombinezony dresowe 56 oraz 2 w rozmiarze 62 i jeden 68 🙂
    Ja to chyba przegiełam... Na kupowałam tego wszystkiego trochę, potem sporo jeszcze dostaliśmy. I w ten sposób to mam całą, wypchaną szufladę w rozmiarze 56, body,pajace,spodenki wszystko...a z rozmiaru 62 pełniutkie 2 szuflady. Po 5 razy dziennie może jak będę córkę przebierać, to i zdąży zalozyc te wszystkie ubranka 🫣
    Wczoraj dostałam dwie reklamówki znowu bodów i pajaców w 56 i 62 to oddałam, bo już nawet nie wiedziałam gdzie to trzymać bym miała 🤣


    Ostatnio porobiłam zamówienia na aptekę też już dla małej, trochę zamówiłam w Gemini a trochę w aptece melisa i sumie nie wyszło jakoś drogo, także polecam te dwie apteki 👍 i spokojnie można się zaopatrzyć w jednej z na ich ( ja brałam z dwóch że wzgl też na inne rzeczy,nie dla malucha ).

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka2023 wrote:
    Jak dobrze kojarzę to w Pappa masz podane ryzyka trisomii czyli zespołu downa itp , przeklamsja to dodatkowe badanie mierzą wtedy dodatkowo ciśnienie +jest dodatkowe badanie z krwi , ale możliwe że mówimy o plgf ( tak chyba nazywał się wynik z badania z krwi )
    Bez plgf tez wyliczają ryzyko, ja miałam w pierwszej ciąży na NFZ wyliczone a tego badania nie robiłam dodatkowo.

    Jenny93 lubi tę wiadomość

  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2702 3486

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojra wrote:
    Co do ogarniania dziecka i wyprawki to mam to samo... dni lecą a ja w lesie, nie wiem czy dogadam się z lokatorem jak już będzie po drugiej stronie brzucha... Dzisiaj od rana przeglądam listy wyprawkowe i próbuje ogarnąć własną listę 🤦‍♀️

    Ja skleiłam dwie listy w jedną. Podrzucam, może się przyda:

    Tu jedna: https://amko.com.pl/data/include/cms/Blogerowe/Wyprawka_dla_noworodka_lista_2021.pdf
    A tu druga do pobrania w PDF w górnym lewym rogu: https://www.dobreliski.pl/

    Mojra, Kasiek789, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2702 3486

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Dziewczyny czy przy pierwszych prenatalnych robiłyście jakieś dodatkowe badania, czy tylko te podstawowe czyli USG i test pappa?

    Ja robiłam Nifty, ale ja nadgorliwa jestem.

    Jenny93 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Staraczka2023 Autorytet
    Postów: 276 194

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Bez plgf tez wyliczają ryzyko, ja miałam w pierwszej ciąży na NFZ wyliczone a tego badania nie robiłam dodatkowo.


    Czyli i tak warto dopytać bo ja przynajmniej uważam że to bardzo ważne badanie

    07.2024 Córeczka jest z Nami ❤️
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka2023 wrote:
    Czyli i tak warto dopytać bo ja przynajmniej uważam że to bardzo ważne badanie
    Na pewno, zwłaszcza jeśli się nie ma wcześniej acardu zleconego.

  • Kessa Autorytet
    Postów: 2863 3467

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyjmując luteinę dopochwowo i biorąc przy tym probiotyk też dopochwowo to jaki czas odstępu między jednym a drugim najlepiej zachować?

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰 13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸 21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀 25+2 -> 903g małej królewny 🥰 30+0 -> 1730g pannicy ♥️ 34+2 -> 2960g 🎀
    40+3 -> Królewna jest z nami 😍 4070g,62cm 💕
    age.png
    Na feriach ❄️❄️❄️
  • Staraczka2023 Autorytet
    Postów: 276 194

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessa wrote:
    Dziewczyny przyjmując luteinę dopochwowo i biorąc przy tym probiotyk też dopochwowo to jaki czas odstępu między jednym a drugim najlepiej zachować?

    Ja luteinę biorę rano to probiotyk miałam brać na noc

    Kessa lubi tę wiadomość

    07.2024 Córeczka jest z Nami ❤️
  • Nowa1992 Autorytet
    Postów: 485 1052

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Dziewczyny czy przy pierwszych prenatalnych robiłyście jakieś dodatkowe badania, czy tylko te podstawowe czyli USG i test pappa?

    Ja dzisiaj rozmawiałam z lekarka na ten temat. Po rozmowie zdecydowaliśmy się zrobić usg I test pappa z plgf. Podobno to ostatnie jest bardzo ważne przy in vitro, określa chyba prawidłowość łożyska, z tego co zrozumiałam. Jeśli wyjdzie cos nie tak z tym plgf to mam dostać acard.

    Pozostałe testy typu nifty, panorama, harmony itp zrobimy jeśli coś źle wyjdzie w tych, o których pisałam wyżej. Umowilam sie wlasnie na 7 maja na usg prenatalne plus pappa z plgf 🤞🥹

    Jenny93, Verna lubią tę wiadomość

    22.02.2024 transfer


    age.png
  • Sernik Autorytet
    Postów: 910 1331

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 jesteś twardkiem, Twoja szyjka też i maluszek również 💪 wszystko będzie dobrze 😌

    Hope_89 lubi tę wiadomość

    25.05.2024❤️🤱🏻
    age.png
  • Nowa1992 Autorytet
    Postów: 485 1052

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20240409-121834.jpg

    I pochwalę się moim małym Bobulkiem po dzisiejszej wizycie 🥹❤️ ma 2,31 cm, serduszko FHR 171 🥰

    Mojra, izabelka90, _Pina, Jenny93, WiosnyFanka, Luna_94🌛, pineapple89, xxMiaxx, Kessa, Sernik, IssGreen, Kasiek789, Monita, Nowa na forum, Verna, Gonia.., Mimi09, Annn90 lubią tę wiadomość

    22.02.2024 transfer


    age.png
‹‹ 504 505 506 507 508 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ