Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Ciri86 Autorytet
    Postów: 787 1750

    Wysłany: 10 lipca 2024, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PawieOczko wrote:
    Gratulacje Ciri! Super że wszystko dobrze. Twoja ciąża była jakoś 2 tygodnie starsza od mojej? W którym tygodniu mały przyszedł na świat?

    Cześć, dziękujemy❤️
    38+1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2024, 07:23

    age.png
    👱‍♀️38 lat, 🤵43 lata
    AMH-2,55 (03.23)
    KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
    wysoki Cross match 32%,
    Starania od maja 2016
    2018 - 2xIUI ❌
    2020 - CP-metotreksat
    08.2021
    1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
    10.2022
    2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)

    10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
    04.23-08.23 osocze
    05.23- laparoskopia
    06.23-leczenie immuno
    06.23-11.23- aku
    07.23- 5 biopsja 0/10
    08.23-10.23- za cienkie endo

    31.10.23 FET 5.1.1.
    7dpt-56, 9dpt-125
    13dpt-623,15dpt-1402
    20dpt-4409, 24dpt-8616
    29dpt (6+4) -jest ❤️

    38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10
  • Rosa_13 Autorytet
    Postów: 1105 1876

    Wysłany: 10 lipca 2024, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saimi wrote:
    Monester my podgrzewany do około 37 stopni tak jak pisze na opakowaniu mleczka. Moje odciągnięte też tak, ale czasem jak młoda nie wypije to zostawiamy i dajemy w temp pokojowej.

    Dziewczyny jak podchodzicie do zaleceń lekarzy o antykoncepcji po ciąży? Mega kłóci mi się to z moim leczeniem i ivf.. A gumki mnie odrzucając wręcz. Zresztą jakoś nie wierzę, że tyle lat i nic a teraz nagle mogłaby być wpadka. Stosujecie coś?

    My nic nie stosujemy, jakoś w cud nie wierzę ale jakby się trafiła ciąża to też byłoby Super 😉🤪☺️

    Saimi lubi tę wiadomość

    age.png

    Moja Dziewczynka 3500g ❤️🌹
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 10 lipca 2024, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saimi wrote:
    Monester my podgrzewany do około 37 stopni tak jak pisze na opakowaniu mleczka. Moje odciągnięte też tak, ale czasem jak młoda nie wypije to zostawiamy i dajemy w temp pokojowej.

    Dziewczyny jak podchodzicie do zaleceń lekarzy o antykoncepcji po ciąży? Mega kłóci mi się to z moim leczeniem i ivf.. A gumki mnie odrzucając wręcz. Zresztą jakoś nie wierzę, że tyle lat i nic a teraz nagle mogłaby być wpadka. Stosujecie coś?


    Ja bez leków przed i w trakcie ciąży jej nie utrzymam, więc na wizycie muszę z lekarzem właśnie o antykoncepcji porozmawiać. Poza tym miałam CC więc kolejny powód żeby ryzykować ciążę nieplanowaną. Gumki też u nas odpadają, więc pewnie wjadą jakieś hormony.

    Saimi, WiosnyFanka, gosinka lubią tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 10 lipca 2024, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam już aż mnie zabiorą na CC. Już usiedzieć że stresu nie mogę

    Saimi, Osa 🐝, monester, invincible👊🏻, Opio, WiosnyFanka, Mas, Monita, Verna, Annn90, gosinka, Nowa na forum, Gonia.., Bunkierka lubią tę wiadomość

    age.png
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 10 lipca 2024, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    Czekam już aż mnie zabiorą na CC. Już usiedzieć że stresu nie mogę
    Trzymamy ✊💚🍀 jeszcze chwila i się poznacie ❤💗

  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5310 4318

    Wysłany: 10 lipca 2024, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    Czekam już aż mnie zabiorą na CC. Już usiedzieć że stresu nie mogę


    Wszystko będzie dobrze 🥰 Jeszcze chwila i będziecie się tulić ❤️

  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 10 lipca 2024, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny karmiące piersią, jak ogarniacie te staniki do karmienia? Ja mam odpinany przy piersi no i normlanie mam wkładkę laktacyjna bo zdążają się wycieki, jak biorę małego do piersi to odpinam i obniżam część stanika razem z tą wkładka a później jak zapinam stanik to na nim plama od mleka czyli pewnie z wkładki się wycisnelo, jak zrobić by tak nie było? A może też macie taki problem? Stanik beżowy dlatego widać odrazu te plamy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2024, 08:42

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7270 6494

    Wysłany: 10 lipca 2024, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saimi wrote:
    Monester my podgrzewany do około 37 stopni tak jak pisze na opakowaniu mleczka. Moje odciągnięte też tak, ale czasem jak młoda nie wypije to zostawiamy i dajemy w temp pokojowej.

    Dziewczyny jak podchodzicie do zaleceń lekarzy o antykoncepcji po ciąży? Mega kłóci mi się to z moim leczeniem i ivf.. A gumki mnie odrzucając wręcz. Zresztą jakoś nie wierzę, że tyle lat i nic a teraz nagle mogłaby być wpadka. Stosujecie coś?
    No właśnie też mnie to zastanawia - tabletek nie chce brać bo umówmy się że obecnie nasze życie łóżkowe nie istnieje 😅 ogólnie nie ma dla mnie obecnie jakiejś dobrej antykoncepcji ale skoro nie zaszłam tyle lat w ciążę ... Aczkolwiek jest u nas na forum AZ kilka wpadek naturalnych ;)

    Saimi lubi tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7270 6494

    Wysłany: 10 lipca 2024, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Dziewczyny karmiące piersią, jak ogarniacie te staniki do karmienia? Ja mam odpinany przy piersi no i normlanie mam wkładkę laktacyjna bo zdążają się wycieki, jak biorę małego do piersi to odpinam i obniżam część stanika razem z tą wkładka a później jak zapinam stanik to na nim plama od mleka czyli pewnie z wkładki się wycisnelo, jak zrobić by tak nie było? A może też macie taki problem? Stanik beżowy dlatego widać odrazu te plamy
    Ja jestem KPI ale wszystko mam u*ebane w mleku. Nie znalazłam rozwiązania ,njedynie to często się przebierać i myć podłogę 😅 Izabelka- staniki z Bonprix prane na okrągło w pralce i są super !

    izabelka90, xxMiaxx lubią tę wiadomość

  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 10 lipca 2024, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saimi wrote:
    Monester my podgrzewany do około 37 stopni tak jak pisze na opakowaniu mleczka. Moje odciągnięte też tak, ale czasem jak młoda nie wypije to zostawiamy i dajemy w temp pokojowej.

    Dziewczyny jak podchodzicie do zaleceń lekarzy o antykoncepcji po ciąży? Mega kłóci mi się to z moim leczeniem i ivf.. A gumki mnie odrzucając wręcz. Zresztą jakoś nie wierzę, że tyle lat i nic a teraz nagle mogłaby być wpadka. Stosujecie coś?

    Długo chodzi mi już to po głowie.. mamy jeszcze 2 mrozaczki.. w życiu nie miałam takich rozterek 🙄
    Przy infekcjach próbowaliśmy używać gumek, ale to nie dla mnie, nienawidzę ich, czułam się jak nastolatka 😆.
    Znając nasze szczęście.. wpadłby jakiś naturals 🫣
    Nie mam zielonego pojęcia co z tym zrobimy, pewnie pójdę po jakieś anty 🙈 wgl. Jak to brzmi, w życiu tego nie brałam nawet nie wiem co najlepsze 🙈

    Saimi lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 10 lipca 2024, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia12323 ♥️♥️🍀

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1437 1453

    Wysłany: 10 lipca 2024, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Dziewczyny karmiące piersią, jak ogarniacie te staniki do karmienia? Ja mam odpinany przy piersi no i normlanie mam wkładkę laktacyjna bo zdążają się wycieki, jak biorę małego do piersi to odpinam i obniżam część stanika razem z tą wkładka a później jak zapinam stanik to na nim plama od mleka czyli pewnie z wkładki się wycisnelo, jak zrobić by tak nie było? A może też macie taki problem? Stanik beżowy dlatego widać odrazu te plamy


    Ja w ogóle nie ogarniam samego użytkowania tych staników. Dla mnie to jest taki szajs. Może przez to, że mam małe piersi i one mi się całe chowają tam. I mi funkcja ściągania na dół nie działa przez to. Ogólnie jak młoda chce cyca to ściągam cały i siedzę na golasa 🙈 tylko my nie kp więc mogę w "gościach" jej nie dawać. I nie mam aż tyle mleka by wkładki przeciekły czy coś.
    Ale plamy na każdym kolorze widać niestety.

    Kasia trzymam kciuki!

    xxMiaxx lubi tę wiadomość

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1437 1453

    Wysłany: 10 lipca 2024, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholercia też nie wiem jak to rozwiązać. Gumek nie przetrawię bo poprostu jest to dla mnie niekomfortowe i fizycznie i psychicznie.
    Niby szans nie mam na wpadkę ale gdzieś z tyłu głowy mam, że tak ciężko u mnie o ciąże, że poprzednia to jednak cc było.. Ehh..
    No ale powrót do aktywności to też druga sprawa, póki co zupełnie nam anty nie potrzebne na tą chwilę 🤣

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2024, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxMiaxx wrote:
    Dziewczyny karmiące piersią, jak ogarniacie te staniki do karmienia? Ja mam odpinany przy piersi no i normlanie mam wkładkę laktacyjna bo zdążają się wycieki, jak biorę małego do piersi to odpinam i obniżam część stanika razem z tą wkładka a później jak zapinam stanik to na nim plama od mleka czyli pewnie z wkładki się wycisnelo, jak zrobić by tak nie było? A może też macie taki problem? Stanik beżowy dlatego widać odrazu te plamy
    Ja nie mam tego problemu, bo u mnie takie mokre plamy zwykle tylko po nocy są. Natomiast nadal nie umiem zgrabnie i powabnie wyjmować piersi jak gdzieś wyjdziemy i jak muszę ją nakarmić to wyglądam strasznie nieporadnie 😅

    Co do antykoncepcji to całkiem o tym zapomniałam 😅 w sumie nie dotarłam jeszcze na wizytę popołogową 🙈 u nas ciąża naturalna w sumie jest możliwa (a na pewno była), ale ja nie chcę brać tabletek ani innych hormonów, bo przez ostatnie dwa lata tyle w siebie ładowałam, że zwyczajnie chcę odpocząć. Przyszłościowo myślałam o wkładce, a teraz chyba zostaje mocniej zaciskać nogi 😂 nie no żart, pójdę do doktorka to z nim pogadam jakie rozwiązanie będzie najlepsze

    Saimi, WiosnyFanka, Nowa na forum lubią tę wiadomość

  • IssGreen Autorytet
    Postów: 884 654

    Wysłany: 10 lipca 2024, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saimi wrote:
    Ja w ogóle nie ogarniam samego użytkowania tych staników. Dla mnie to jest taki szajs. Może przez to, że mam małe piersi i one mi się całe chowają tam. I mi funkcja ściągania na dół nie działa przez to. Ogólnie jak młoda chce cyca to ściągam cały i siedzę na golasa 🙈 tylko my nie kp więc mogę w "gościach" jej nie dawać. I nie mam aż tyle mleka by wkładki przeciekły czy coś.
    Ale plamy na każdym kolorze widać niestety.

    Kasia trzymam kciuki!

    U mnie też mało mleka. Muszę dokarmiać. A jednocześnie mam plamy na stanikach, wkładki przeciekają, a mleko płynie po ciele czy ubraniu. Nie znalazłam sposobu, poza częstym przebieraniem się i praniem. Staniki niby do karmienia, a jak zsunę, mleko cieknie. Nie są dla mnie komfortowe, tyle, że są niewyściełane i nie uwierają.

    Saimi, Nowa na forum lubią tę wiadomość

    age.png


    2020 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 9 tydz.
    2022 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 7 tydz.
    2023 - In vitro ❤️
    2024 - Jan 👶 💙

    Ona: PCOS, mutacja MTHFR, delecja PAI 1, dodatnie p/ciała ANA
    On: hipospermia, teratozoospermia, asthenospermia, oligospermia

    👩 40
    🧔 39
  • IssGreen Autorytet
    Postów: 884 654

    Wysłany: 10 lipca 2024, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saimi wrote:
    Monester my podgrzewany do około 37 stopni tak jak pisze na opakowaniu mleczka. Moje odciągnięte też tak, ale czasem jak młoda nie wypije to zostawiamy i dajemy w temp pokojowej.

    Dziewczyny jak podchodzicie do zaleceń lekarzy o antykoncepcji po ciąży? Mega kłóci mi się to z moim leczeniem i ivf.. A gumki mnie odrzucając wręcz. Zresztą jakoś nie wierzę, że tyle lat i nic a teraz nagle mogłaby być wpadka. Stosujecie coś?

    Mój lekarz wspominał o antykoncepcji jeszcze przed porodem, jest zwolennikiem wkładki domacicznej. Jak pojadę na wizytę po połogu, zapytam o szczegóły. Na pewno muszę jakąś antykoncepcję zastosować, a nie chciałabym, by partner używał prezerwatyw. Zaszłam dwa razy w ciążę naturalnie (niestety nie udało mi się ich utrzymać), więc podejrzewam, że kolejny raz również mogłabym prędzej czy później w nią zajść.
    Początkowo myślałam, że wkładka to zły pomysł, bo w przypadku ponownych starań będę musiała ją usunąć, ale z drugiej strony lekarz może mi ją po prostu wyjąć, a czy będą starania? Tego nie wiem.
    Tabletki antyk. kiedyś brałam, czułam się po nich bardzo dobrze, ale po trzech miesiącach od odstawienia garściami wypadały mi włosy. Dodatkowo trzeba pamiętać o ich regularnym zażywaniu.
    Z drugiej strony nie wiem, jak przekonam się do seksu po porodzie. Ochotę mam, nawet sporą, ale wygląd mojej pochwy/krocza chyba pozostawia sporo do życzenia. Dyskomfortu nie czuję, ale mam tam taki hm... napuchnięty fałd? kulkę? Nie mam pojęcia, czy to obniża się ściana pochwy czy coś wypada... :/

    Padło również pytanie o mleko. Mm podgrzewam do temperatury +- 37 stopni. Swojego odciągniętego mleka nie podgrzewam w ogóle (ale i nie wkładam do lodówki/nie mrożę). Odnośnie mleka modyfikowanego, producent zaleca, by spożyć je od razu po przygotowaniu. Czy zabieracie mleko modyfikowane np. na spacer? Jeśli tak, w jakim czasie dziecko je spożywa? Godzinie? Dwóch?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2024, 10:28

    Saimi lubi tę wiadomość

    age.png


    2020 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 9 tydz.
    2022 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 7 tydz.
    2023 - In vitro ❤️
    2024 - Jan 👶 💙

    Ona: PCOS, mutacja MTHFR, delecja PAI 1, dodatnie p/ciała ANA
    On: hipospermia, teratozoospermia, asthenospermia, oligospermia

    👩 40
    🧔 39
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1437 1453

    Wysłany: 10 lipca 2024, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jesteśmy już w temacie mleka to pytanie troszkę z innej beczki.
    Niedługo jedziemy 100 km do lekarza z Alą i w sumie chcemy od razu zaliczyć mojego lekarza czyli większość dnia spędzimy poza domem. I tu pojawia się problem. Jak podgrzać/przygotować mleko dla młodej? Są w sprzedaży podgrzewacze na USB. Czy któraś ma? Korzysta? Jakieś opinie? Polecajki?

    1 ivf i A na świecie ❤️🥰💓
    Czy będzie kolejny cud?

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 10 lipca 2024, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mas wrote:
    U nas jest totalny chaos 😀
    Jedzenia jest raczej zawsze sporo, ale ..czy zaśnie po nim i na jak długo, to już loteria.
    Jedna rutynę wprowadził sobie sam, bo z nocnego snu budzi się najpóźniej o 5 i zaczynamy dzień 😳
    Wieczorem przeważnie zasypia między 20 a 21 po kąpieli i jedzonku. I potem spi długo.
    W dzień drzemki krótkie, na ogół jedna góra 1-1,5 godziny. Wyłącznie kontaktowe. Na ogół po piersi albo zasypia, jak go nosimy. W łóżeczku śpi tylko w nocy. I musi być odłożony jak już zaśnie. Inaczej po góra 15 minutach zaczyna się ryk.
    Niestety, nie da się wprowadzić zbyt dużo rutyny przy nieodkladanym dziecku.
    U nas też odpadają drzemki na spacerze, bo nienawidzi wózka. W sumie spacery też odpadają 🤪
    To chyba tylko chustonoszenie pozostaje, aby uwolnić ręce 😁
    U nas co 2,5-3 godziny musi być butla, bo inaczej jest wrzask. W międzyczasie kp, ale tu po paru minutach przeważnie sen. W nocy różnie, czasem uda się odłożyć i jest ok, a czasem pomiędzy jednym karmieniem a kolejnym, tak długo trzeba nosić, że może z pół godziny pośpię. Bywam tak zmęczona, że już tylko siedzę z niuśkiem na rękach, bo boję się, że zasnę i upuszczę go w trakcie dreptania po mieszkaniu.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 10 lipca 2024, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ja jestem KPI ale wszystko mam u*ebane w mleku. Nie znalazłam rozwiązania ,njedynie to często się przebierać i myć podłogę 😅 Izabelka- staniki z Bonprix prane na okrągło w pralce i są super !
    Z jednej strony dobrze słyszeć że nie tylko ja tak wyglądam 😅

    monester lubi tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • pinkola Autorytet
    Postów: 658 708

    Wysłany: 10 lipca 2024, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, nie wiem, który wątek "udany transfer" wybrać, bo są aż 3. Od czego to zależy?

    Transfer udany, obecnie 14dpt, beta ładnie przyrasta, a ja... nie mogę spać! W dzień chodzę zmęczona i senna cały dzień a w nocy nie mogę zasnąć i potem budzę się z samego rana. Też tak miałyście?

    👩‍🦰 '86 endometrioza IV st.❌, AMH: 6,34 ng/ml (15.09.22) -> 4,84 (14.04.24)✔️, pai 4g/4g ❌
    👨‍🦰: '85 ✔️
    Starania od 2022 r.

    12.2023: Medart ICSI 16🥚> 5 zapł. > ❄️ po PGT-A, bez transferu
    04.2024: Invimed Poznań ICSI 9🥚> 7 MII > ❄️❄️❄️❄️ > 2 po PGT-A
    26.06.2024 FET cykl naturalny (encorton, estrofem, clexane) 5dpt ⏸️; 6dpt 51,27; 8dpt 151,15; 10dpt 429,60; 13dpt 1512; 19dpt 11617; 22dpt CRL 1,7 mm i 💓
    6+5 CRL 0,89 cm
    7+5 1,47 cm 💓165 bpm
    8+5 2,2 cm
    11+4 5,7 cm 💓 166 bpm będzie 💙
    13+4 8,7 cm
    15+3 10,4 cm
    17+5 234
    18+4 pierwsze ruchy
    19+2 320
    20+2 390 połówk
    20+5 424 szpital
    21+5 538 ES
    23+2 708
    27+2 1311
    31+2 2095
    32+3 2433
    38+1 3164
    40+2 18.03 o 12:50 urodził się synek, 3640 g, 54 cm <3
    Na zimowisku: ❄️❄️ PGT-A
‹‹ 882 883 884 885 886 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ