Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 29 lipca 2024, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa_13 wrote:
    Mati W. Cudowna wiadomość ❤️❤️ nareszcie jesteście razem wszyscy w domku ☺️☺️ nacieszcie się sobą 😘

    Gonia niezmiennie trzymam kciuki 🤞🏼🤞🏼 nie ważne jak będzie, będzie dobrze ❤️ niech lekarza sprawdza jeszcze raz czy jest sens na siłę obracać a Ty kochana pamiętaj że zawsze możesz zmienić zdanie 🌻
    Maleńka jeszcze chwilka i wyląduje w Twoich ramionach 😘

    Izabelka za 3 tygodnie Gwiazdek opuści swoje gniazdko 😍😍 ale ten czas leci 🙈 ostatnie ciążowe chwilę przed Tobą ❤️ a potem raz dwa i szybciutko poznasz Gwiazdka 😍😍
    Dziękujemy za kciuki 🩷😘
    Przydadzą się 😘
    Już nie mogę się doczekać aż wezmę ja w ramiona . Będę płakała chyba bez przerwy . Niby wiem ,że mam ją w brzuszku rusza się ,ale w dalszym ciągu chyba niczym sen 🩷
    Cudowny sen🩷😘

    Rosa_13, Mimi09, Osa 🐝 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 29 lipca 2024, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati W. wrote:
    Dziękujemy ciocia ❤
    Zaraz ty będziesz ściskać swoje szczęście 🥰
    Już odliczam dni do spotkania z naszą księżniczka 🩷😘
    Igorek ma piękna wagę ! Urodził się tak maleńki ,a ma już taka wagę. Cudownie ! 🩵
    Niech rosnie serduszko kochane 🩵😘

    Mati W. lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • EBa Ekspertka
    Postów: 241 557

    Wysłany: 29 lipca 2024, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MatiW. 😘 Świetna wiadomość, że jesteście już w domku w komplecie. Cieszcie się sobą 24h na dobę, mały wojownik na pewno szybko się zadomowi, nie ma to jak w domu 😘

    Ja dziś po szczepieniu na krztusiec, ale miałam z nim pod górkę 🙈 w przychodni poz wszystkich lekarzy wymiotło i brak terminów na conajmniej tydzień do przodu, szczepionki w okolicznych aptekach i hurtowniach brak. Pierwszy raz mi się przydał pakiet z pracy, jakiś wybitny nie jest ale szczęśliwie szczepienie sprawnie dało się załatwić. Teraz tylko niech mała siedzi ile wlezie żeby jak najwięcej przeciwciał złapała.

    Spokojnego wieczoru i nocy dla Was. Ja powoli godzę się z tym, że noce ciężkie. Choć dzisiaj mieliśmy bardzo intensywny dzień w rozjazdach to może mnie zetnie i dobrze pośpię 😉

    Córka, ciąża naturalna, 02.2019
    Aniołek, ciąża naturalna, 04.2021 13 tc
    Córka, in-vitro, urodzona 09.2024
  • Cynamonka Autorytet
    Postów: 378 590

    Wysłany: 29 lipca 2024, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny, nie nadążałem z forum i od paru miesięcy zaglądam z doskoku, więc już nie wtryniam się w rozmowy, ale widzę, że niektóre z Was czeka indukcja, a że mam z nią pozytywne doświadczenie, to się nim podzielę, żebyście nie myślały, że jesteście skazane na bardzo trudny poród.
    Balonik u mnie nie przyniósł efektu, samo zakładanie niezbyt przyjemne, ale nie jest to ból. Potem go nie czuć.
    Oksytocyna - na mnie przez pierwsze godziny słabo działała, leżałam z łagodnym bolem jak przy okresie.
    Przebicie pęcherza płodowego - brzmi strasznie i zbladlam, jak postanowiono mi to zrobić, ale tego też nie czuć, to jest takie pyk! jakby bańka mydlana w środku pękła. U mnie przebicie spowodowało natychmiastowe rozkręcenie akcji porodowej, po 2 godzinach było już po wszystkim. Ból porodowy hardkorowy, ale ogólnie piękne doświadczenie 😀 Tak że indukcja różnie wygląda i starajcie się nastawiać pozytywnie. U mnie w rodzinie wszystkie kobiety miały ciężkie porody sn, ja się uparłam, że odczaruje, i tak się stało. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Trzymam kciuki za Was, a rozpakowanym gratuluję🧡

    Szarlotka90, Gonia.., monester, gosinka, Luna_94🌛, invincible👊🏻, Nowa na forum, izabelka90, Mas, Annn90, spineczka, pineapple89, Kasiek789, Verna lubią tę wiadomość

    '89, PCOS, brak jajowodu po cp
    Pierwsza stymulacja, wrzesień 2023: ❄️❄️❄️ (niebadane)
    1 Transfer (4bb) - 10dpt 423 -> 14dpt 1981 -> 16dpt 3721
    USG 29dpt - jest ❤️
    age.png

    2 Transfer (4bb) ❌ beta 0
    3 Transfer (3bb) ❌ biochem

    Druga stymulacja, luty 2026: ❄️❄️❄️ (PGT-A ✔️)
    histero - obraz niejednoznaczny 🤨
    cd138 ✅ eBiom ✅
    4 Transfer (3bb) ❌ beta 0
  • Luna_94🌛 Autorytet
    Postów: 1686 2473

    Wysłany: 30 lipca 2024, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy wcześniaczków, miałyście w szpitalu możliwość otrzymania ośmiorniczki dla Waszych maluchów? Akurat jest nabór i się zapisałam jako wolontariuszka, a podczas dziergania mnie naszło, że było tutaj trochę maluchów urodzonych wcześniej 🥰

    Jakby coś, dla dziewczyn w dwupaku, jakby Wasz szpital nie oferował ośmiorniczek, możecie same zorganizować 🙂 Warto sobie poczytać o akcji, bo fajnie wspomagają maluchy na początku.

    https://www.fundacjamalychserc.pl/akcja.php

    Jenny93, Nowa na forum, izabelka90, aganieszkam, Mati W., WiosnyFanka, Opio lubią tę wiadomość

    👩🏻 🧔🏻 🐈 🐈‍⬛
    bez antykoncepcji od 2017, poważne starania od 2020, w klinice od 2023 ❤️‍🩹

    11.2023 start IVF • 7x❄️

    28.02 I FET ❄️ 5.1.1 po PGT-A
    4 dpt II • 5 dpt 25,7 • 7 dpt 96,9 • 9 dpt 233

    Mamy Cię już, Maluszku 🩵
    Urodzony (40+0) 15.11.2024 g. 13:26 🩵
    ⚖️ 3860g 📏 56cm

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 30 lipca 2024, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Ooo kot u nas też jest,ale w nim nikt nie widzi problemu, tylko jak ja będę z psem wychodzić, a taka prawda z dzieckiem na spacer wyjdę to pies przy okazji,dla mnie nie ma problemu ogarnę życie, ludzie mieszkają w blokach mają po dwa psy i dzieci i żyją więc dlaczego ja nie mam dać sobie rady, wiadomo łatwo nie będzie bez starego ale pisaliśmy się na to.

    Ja też już nie ogarniam tego suwaka 🫣, ale jak u mnie już tyle to u Ciebie za chwilę też będzie ❤️😁
    U mnie 3 koty i pies i dajemy radę 💪
    Tylko jeden raz kota rano w wózku znalazłam 😆, stał pusty to skorzystał. Poza tym czasem pies zaszczeka i obudzi synka .. ale i nam zdarzy się czymś zrobić hałas i obudzić, więc nie można mieć pretensji do psa. Umiem już karmiąc dziecko jednocześnie bawić się z psem - sznurek trzymam nogą 😁, wszyscy zadowoleni. Jeden kot się z małym zaprzyjaźnia (ociera się o stópki), reszta nie zwraca uwagi.

    izabelka90, Mimi09, monester, Jenny93, Osa 🐝, Szarlotka90, Kasiek789 lubią tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 30 lipca 2024, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia czy Ty przypadkiem nie mialas kiedyś CRP z krwi podwyższonego?odebrałam wyniki od lekarza rodzinnego
    CRP MA BYC <5 -ja mam wynik 11
    Cukier minimalnie wyżej, ale glukoza 83 ,więc mówi ,że ładnie.
    Z wątroby coś delikatnie podwyzszone ,ale mała tam się ciśnie bardzo i mówi, że być może od ucisku.
    Nie ukrywam ,że się zmartwiłam tym CRP .
    Leukocyty norma 10 ,a ja mam 11,2 ,więc nie dużo, ale jednak też wyżej.

    W ciazy to normalne, że jest zawyzone ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2024, 09:30

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 30 lipca 2024, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Izunia czy Ty przypadkiem nie mialas kiedyś CRP z krwi podwyższonego?odebrałam wyniki od lekarza rodzinnego
    CRP MA BYC <5 -ja mam wynik 11
    Cukier minimalnie wyżej, ale glukoza 83 ,więc mówi ,że ładnie.
    Z wątroby coś delikatnie podwyzszone ,ale mała tam się ciśnie bardzo i mówi, że być może od ucisku.
    Nie ukrywam ,że się zmartwiłam tym CRP .
    Leukocyty norma 10 ,a ja mam 11,2 ,więc nie dużo, ale jednak też wyżej.

    W ciazy to normalne, że jest zawyzone ?
    Tak, w ciąży jest podwyższone fizjologicznie

    Gonia.., izabelka90 lubią tę wiadomość

  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 30 lipca 2024, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Tak, w ciąży jest podwyższone fizjologicznie
    Dziękuję za odp 🤗

    monester lubi tę wiadomość

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 30 lipca 2024, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Izunia czy Ty przypadkiem nie mialas kiedyś CRP z krwi podwyższonego?odebrałam wyniki od lekarza rodzinnego
    CRP MA BYC <5 -ja mam wynik 11
    Cukier minimalnie wyżej, ale glukoza 83 ,więc mówi ,że ładnie.
    Z wątroby coś delikatnie podwyzszone ,ale mała tam się ciśnie bardzo i mówi, że być może od ucisku.
    Nie ukrywam ,że się zmartwiłam tym CRP .
    Leukocyty norma 10 ,a ja mam 11,2 ,więc nie dużo, ale jednak też wyżej.

    W ciazy to normalne, że jest zawyzone ?
    Nie ja nie,leukocyty to tak raz wyżej raz niżej ale to norma w ciąży.

  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 30 lipca 2024, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osa 🐝 wrote:
    Ja miałam może 2x duża plamę na koszuli po nocy- ale tylko lewą strona 🙈. Częściej mam małe takie plameczki jak 20 gr 🙈 w dzień nie widzę.
    Ps. Wczoraj u położnej miałam 1x ktg. Zero skurczy, mała szalała, a jak mnie podłączyła to bez ruchu 😆
    Od dziś 4 tyg. i donoszona ♥️😭

    Ciuszki ogarnięte 56/62, zacząć ogarniać 68? Co myślicie ?? Mam miejsce w szafie, myślę żeby je wyprać ew. Wyprasować i schować do pudła? Mam teraz czas, ale czy to będzie miało sens 🤔 jak Mamusiom rozpakowanym rosną bobasy ?😉
    Mój właśnie kończy etap rozm 62, niektóre już za małe i powoli zaczynam ubierać 68. Ale to też zależy od producenta, te różnice są znaczne .

    izabelka90 lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Annn90 Autorytet
    Postów: 1169 3541

    Wysłany: 30 lipca 2024, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Izunia czy Ty przypadkiem nie mialas kiedyś CRP z krwi podwyższonego?odebrałam wyniki od lekarza rodzinnego
    CRP MA BYC <5 -ja mam wynik 11
    Cukier minimalnie wyżej, ale glukoza 83 ,więc mówi ,że ładnie.
    Z wątroby coś delikatnie podwyzszone ,ale mała tam się ciśnie bardzo i mówi, że być może od ucisku.
    Nie ukrywam ,że się zmartwiłam tym CRP .
    Leukocyty norma 10 ,a ja mam 11,2 ,więc nie dużo, ale jednak też wyżej.

    W ciazy to normalne, że jest zawyzone ?
    Gonia ja miałam badane podczas pobytu w szpitalu crp i było podwyższone do 10 jakoś właśnie. Lekarka mówiła, że do obserwacji a mój prowadzący, że ma prawo być teraz podwyższone i żeby się tym absolutnie nie zamartwiać 🙂

    Gonia.. lubi tę wiadomość

    InviMed Wrocław 🍀
    9.02.2021 - punkcja: pobrane 22 oocyty z czego 18 dojrzałych
    12.02.2021 - transfer 3 dniowych Maluszków ❤️❤️
    7 dpt - beta 23,6 U/l, 10 dpt - beta 186,6 U/l, 12 dpt - 443,4 U/l, 14 dpt - 928,6 U/l, 20 dpt - 7497 U/l
    28 dpt - zarodek 5mm z ♥️
    25.03 - Maleństwo 1,8 cm
    28.04 - prenatalne - będzie Synuś 💙

    Podejście nr 2 ♥️
    5.12.2023 - transfer ❄️🍀
    6dptw - beta 35,7 U/l, 8dpt - beta 140,3 U/l, 10dpt - beta 417,1 U/l, 13dpt - beta 1633,2 U/l, 17dpt - beta 9944,7U/l, 22dpt - beta 38817,3 U/l, 28dpt - 8mm Malucha z bijącym ♥️
    Mamy ❄️
    event.png
    age.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5304 4305

    Wysłany: 30 lipca 2024, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpakowane mamusie, jaki zestaw do manicure niemowląt możecie polecić? Myślałam, że wybór będzie prosty, ale jak czytam, że cążki pękają w trakcie obcinania, albo nożyczki wyrywają paznokcie to już człowiek głupieje 🙈😅

  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 30 lipca 2024, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annn90 wrote:
    Gonia ja miałam badane podczas pobytu w szpitalu crp i było podwyższone do 10 jakoś właśnie. Lekarka mówiła, że do obserwacji a mój prowadzący, że ma prawo być teraz podwyższone i żeby się tym absolutnie nie zamartwiać 🙂
    A ,więc już będę spokojna .🤗 Mi bardzo puchną nogi i dłonie dlatego lekarz rodzinny zlecił badania czy wszystko Oki jest

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • Gonia.. Autorytet
    Postów: 1512 1734

    Wysłany: 30 lipca 2024, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka90 wrote:
    Nie ja nie,leukocyty to tak raz wyżej raz niżej ale to norma w ciąży.
    Nie wiem dlaczego pomyślałam z CRP o Tobie 🙈
    Dziś mam ginekologa na 13:45 bo o 13:00 KTG to pewnie powie czy tak ma być czy nie ,ale nie ukrywam ,że zmartwiło mnie troszkę to .

    👱‍♀️34l. 👨‍🦱41l.start 2021
    3procedury łącznie 10transferów i jedna upragnionaCiaza🩷
    38+5 córeczka jest na Świecie 🩷

    Wracamy po rodzeństwo 🍀🙏
    13.10 wizyta monitorująca
    20.10 transfer 4.1.2🍀🤞🙏
    26.10 II - cień cienia 🙏
    Beta hcg :8dpt 30,2 / 10dpt 92,7/ 17dpt 2901 🙏
    6.11 usg jest pęcherzyk 🍀
    17.11 mamy ❤️
    9.01 prenatalne - druga córeczka 🩷


    Niech stanie sie cud 🙏🍀

    Na zimowisku ❄️❄️ Blastocysty

    age.png

    tickerfactory.com]preg.png[/url]
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 30 lipca 2024, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Mój właśnie kończy etap rozm 62, niektóre już za małe i powoli zaczynam ubierać 68. Ale to też zależy od producenta, te różnice są znaczne .
    To wyglądało u nas tak, że zamówiłam paczkę ubrań a zanim przyszły to były za małe. Z dnia na dzień normalnie !

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 968

    Wysłany: 30 lipca 2024, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czym na co dzień czyściciel noski? Lub w jaki sposób?

    event.png[/url]
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 30 lipca 2024, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia.. wrote:
    Nie wiem dlaczego pomyślałam z CRP o Tobie 🙈
    Dziś mam ginekologa na 13:45 bo o 13:00 KTG to pewnie powie czy tak ma być czy nie ,ale nie ukrywam ,że zmartwiło mnie troszkę to .
    Haha u mnie GBS z każdej strony, może z tym pomyliłaś 😅
    Czekamy na wieści z wizyty co tam u małej słychać 💓

    Mnie nogi długo,długo nie puchły a ostatnie dni widzę, że troszkę im się urosło tz stopom,raz lepiej w laczki wchodzą raz gorzej.🫣

    Gonia.. lubi tę wiadomość

  • xxMiaxx Autorytet
    Postów: 1835 1969

    Wysłany: 30 lipca 2024, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Mój właśnie kończy etap rozm 62, niektóre już za małe i powoli zaczynam ubierać 68. Ale to też zależy od producenta, te różnice są znaczne .
    Ja wczoraj schowałam 56 i włożyłam 62 do szuflad 🙈

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    Starania naturalne od 06.2019.
    12.22r start w klinice niepłodności
    22.09.23 Start Stymulacji
    2.10 Punkcja 🥚🥚
    7.10 transfer ET😊 7dpt beta 0.16
    4.11 transfer FET, cykl naturalny, 10dpt bhcg 250,2:' 12dpt bhcg 742,4:' 18dpt pęcherzyk ciąży z żółtkowym, 25dpt❤️,26dpt❤️i krwiak, 6t5t CRL 0. 96cm, 8t1dCRL 2,15cm, 9t 2,86cm, 11tc 4,93cm
    11.01 12tc I prenatalne - wszystko ok, prawdopodobnie Chłopiec ❤️Papp-a ryzyka niskie
    19.03 21+5 II prenatalne, wszystko ok, synek 498g💙26t4d 924g 💙3 prenatalne ok, 29t 1400g, 35t3d 2300g💙
    36t4d B 2730g 53cm💙
    Mamy ❄️❄️
    1.04 7t2d ciąży naturalnej ☺️
    38+1 N 2500g 48 cm 🩷
    age.png
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 30 lipca 2024, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Czym na co dzień czyściciel noski? Lub w jaki sposób?
    Nie. Tylko jak jest potrzeba - jak czuje w oddechu że cos przeszkadza, lub widzę kozy lub jak pójdzie rzyg nosem. Wtedy kropla soli i aspirator doustny

‹‹ 956 957 958 959 960 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ