Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II
Odpowiedz

udany transfer- ciążowe rozważania - edycja II

Oceń ten wątek:
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5304 4305

    Wysłany: 31 lipca 2024, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna_94🌛 wrote:
    Dziewczyny, to jak już wyszedł temat naszej wagi: od 02.07 (z wtedy mam wpis w apce) waga mi się waha 0,5kg w jedną i drugą i w ogóle nie tyję 🥺 Czy to normalne? Przytyłam 8 kg i stanęłam na praktycznie cały miesiąc 😔


    Na wagę składa się dużo rzeczy. Dzidziuś, łożysko, wody, ale też pytanie czy Twoja dieta się nie zmieniła, ilość wypijanej wody, czy np. nie wypróżniasz się teraz częściej niż wcześniej? Któraś z dziewczyn pisała, że tyła szybko i później ten przyrost spowolnił :)

    Luna_94🌛 lubi tę wiadomość

  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 31 lipca 2024, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuszelek nigdy nie zasnął na brzuchu, śpi do tej pory tylko na plecach albo na boczkach :) jak widzę dzieci na brzuchach w gondolach to zawsze mi się wydaje to takie urocze, no ale mój nerwus nie chciał 🤪

    gosinka lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • PawieOczko Autorytet
    Postów: 288 143

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas już 41 tydzień leci, a porodu ni ma. Jakieś pojedyncze skurcze się zdarzają i na tym koniec. Z Małą wszystko dobrze. Strasznie się rozpycha wieczorami i ciężko mi się z nią ułożyć, a potem na KTG rano śpi tak mocno, że ruszanie brzuszkiem przez położną jej nie budzi 🙈

    Ona: 82r., Hashimoto Eutx75, jajowody drożne, CD138 ✅️
    On: 81 r., Oligoz.II, Teratoz.III ,fragmentacja 15%✅️, t(13;14) rob.
    Medart: od 2021.10 do 2022.08 3 x ivf , łącznie 33 🥚> zapłodnionych 13 > blastek ❄️❄️❄️❄️❄️, (3x 5.1.1, 4.1.1, 4.2.2), wszystkie nieprawidłowe ☹️
    Eurofertil: 2023.03 do 2023.06 2x ivf mini, łącznie 10 🥚> 9 zapłodnionych > blastek ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (2 euploidalne) :)

    2023.11 FET, hcg: 6dpt 35, 10dpt 242, 14 dpt 1569, 10+2 3,87cm, 19+2 317g dziewczynki, 40+2 3650g szkraba, 41+5 CC 3830g Kluseczki
    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 03:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PawieOczko wrote:
    U nas już 41 tydzień leci, a porodu ni ma. Jakieś pojedyncze skurcze się zdarzają i na tym koniec. Z Małą wszystko dobrze. Strasznie się rozpycha wieczorami i ciężko mi się z nią ułożyć, a potem na KTG rano śpi tak mocno, że ruszanie brzuszkiem przez położną jej nie budzi 🙈
    A kiedy masz się stawić na indukcję w takim razie ? Jednak większość dziewczyn po ivf już się stawia na indukcję w terminie porodu, u Ciebie coś mówili o tym ?

  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11353 9602

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    A tak się zastanawiam, jeżeli podczas macierzyńskiego uda się zajść w ciążę to potencjalne L4 naliczane jest od wysokości wypłacanej podczas macierzyńskiego, czy ostatniego okresu pracy, a może L4 poprzedzającego macierzyński?
    Podstawę masz liczoną taką jak przed macierzyńskim. Ja tak miałam 😊

    Podpowiem, że jak będziesz "pracować" minimum miesiąc kalendarzowy pomiędzy macierzyńskim a L4 i będziesz miała wyższe wynagrodzenie, to podstawa będzie naliczona od nowa. Możesz przez ten czas wykorzystać zaległy urlop. Ale pytanie, czy pracodawca by się zgodził.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2024, 06:14

    Jenny93 lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11353 9602

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna_94🌛 wrote:
    Dziewczyny, to jak już wyszedł temat naszej wagi: od 02.07 (z wtedy mam wpis w apce) waga mi się waha 0,5kg w jedną i drugą i w ogóle nie tyję 🥺 Czy to normalne? Przytyłam 8 kg i stanęłam na praktycznie cały miesiąc 😔
    Ja przytyłam tylko 8 kg przez całą ciąże, a jestem szczupła. Taki mój urok. Juz zrobiłam sobie zapasy tłuszczyku na czas kolejnej potencjalnej ciąży, bo w 1 trymestrze zawsze chudnę 🙈

    Luna_94🌛 lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Osa 🐝 Autorytet
    Postów: 3748 4230

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna_94🌛 wrote:
    Dziewczyny, to jak już wyszedł temat naszej wagi: od 02.07 (z wtedy mam wpis w apce) waga mi się waha 0,5kg w jedną i drugą i w ogóle nie tyję 🥺 Czy to normalne? Przytyłam 8 kg i stanęłam na praktycznie cały miesiąc 😔

    Nie jest źle, na tym etapie też gdzieś tak bylam :)
    Niektóre dziewczyny wgl. Nie tyją w czasie ciąży.
    Ruszysz jak dzidzia zacznie mocno przybierać 😊

    Luna_94🌛 lubi tę wiadomość

    event.png
    39+1 4000g 56cm ☀️
    👧🏻♡
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5304 4305

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Podstawę masz liczoną taką jak przed macierzyńskim. Ja tak miałam 😊

    Podpowiem, że jak będziesz "pracować" minimum miesiąc kalendarzowy pomiędzy macierzyńskim a L4 i będziesz miała wyższe wynagrodzenie, to podstawa będzie naliczona od nowa. Możesz przez ten czas wykorzystać zaległy urlop. Ale pytanie, czy pracodawca by się zgodził.


    Kurczę to co ZUS w różnych miastach to inne zasady? Któraś z dziewczyn pisała, że liczy się ostatnie 12 miesięcy i podstawa może być liczona też od okresu macierzyńskiego w zależności od momentu zajścia w ciążę :/

  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Kurczę to co ZUS w różnych miastach to inne zasady? Któraś z dziewczyn pisała, że liczy się ostatnie 12 miesięcy i podstawa może być liczona też od okresu macierzyńskiego w zależności od momentu zajścia w ciążę :/

    Nieee, no za okres z ostatnich przepracowanych 12 miesięcy. L4 ani macierzyński nie jest podstawa wyliczenia

    Ja przerwałam urlop macierzyński wcześniej zw na kolejna ciąże, bo tak jest 82% wypłaty, a na urlopie/ l4 100% - pracodawca wyraził zgodę

    Można tez być do końca na urlopie macierzyńskim, i później wrócić do pracy na swoje stanowisko przed kolejnym porodem lub przejść na l4/wykorzystać urlop etc

    Podsumowując kolejne świadczenie na macierzyńskim przyznane będzie w tej samej kwocie co poprzednie lub wyższej, jeżeli wrócisz do pracy i zmieni ci się wynagrodzenie na wyższe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2024, 09:22

    Jenny93, izabelka90, Kasiek789, aganieszkam, Luna_94🌛 lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 739 607

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od wczoraj ból w miejscu rany po CC nawet chodzić mi ciężko, po schodach to co ruch nogą to ból czy ktoś też tak miał 3 tygodnie po CC?

    age.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5304 4305

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Nieee, no za okres z ostatnich przepracowanych 12 miesięcy. L4 ani macierzyński nie jest podstawa wyliczenia

    Ja przerwałam urlop macierzyński wcześniej zw na kolejna ciąże, bo tak jest 82% wypłaty, a na urlopie/ l4 100% - pracodawca wyraził zgodę

    Można tez być do końca na urlopie macierzyńskim, i później wrócić do pracy na swoje stanowisko przed kolejnym porodem lub przejść na l4/wykorzystać urlop etc

    Podsumowując kolejne świadczenie na macierzyńskim przyznane będzie w tej samej kwocie co poprzednie lub wyższej, jeżeli wrócisz do pracy i zmieni ci się wynagrodzenie na wyższe


    Oki, to wcześniej źle zinterpretowałam to co pisałaś:)

  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Oki, to wcześniej źle zinterpretowałam to co pisałaś:)

    Jakbyś kiedyś potrzebowała to w internecie jest dużo podpowiedzi w zależności od sytuacji :)

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Były pytania o nosidełka dla noworodków
    Bo mi się teraz stronki wyświetlają- jest nosidełko od 7 dnia -56 cm rozmiar ale waga musi być 3,4.
    https://qusybaby.com/pl/p/QUSY-MINI-DARK-FOREST-nosidelko-regulowane-z-bambusem-0-24-m/186?utm_source=fb&utm_medium=paid&utm_campaign=120203286059890276&utm_term=120203286059900276&utm_content=120203286059880276

    izabelka90, PatrycjaBbbbb, Kasiek789 lubią tę wiadomość

  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5304 4305

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Jakbyś kiedyś potrzebowała to w internecie jest dużo podpowiedzi w zależności od sytuacji :)


    Szukałam 😉 Ale nie znalazłam różnych scenariuszy, które mnie interesują. Na razie to jest gdybanie

  • PatrycjaBbbbb Autorytet
    Postów: 2729 3257

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Szukałam 😉 Ale nie znalazłam różnych scenariuszy, które mnie interesują. Na razie to jest gdybanie

    Ja byłam bardzo zestresowana swoją sytuacja, bo nie mieliśmy drugiej ciąży wgl w szybkich planach. Ja bardzo chciałam wrócić do pracy… przeszukałam pół internetu w tych tematach, wiec jakbym mogła jakoś pomoc to zawsze możesz napisać na priv

    Jenny93 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    15. 03.2023 FET 4AA🥳🥳🥳!!!
    5dpt ⏸️
    6dpt Bhcg 38.4 mlU/mL
    8dpt Bhcg 132.3 mlU/mL
    10dpt Bhcg 337.2 mlU/mL
    12dpt Bhcg 824.8 mlU/mL
    14dpt Bhcg 2152.3 mlU/mL
    16 dpt GS 6mm + YS
    21 dpt Bhcg 21472.3 mlU/mL
    6w5d CRL 7.92mm + ♥️ + krwiak
    8w0d CRL 1.71cm + ♥️
    10w0d CRL 3.22cm
    12w3d CRL 6.3cm, prenatalne okej, chłopiec 🚗💙
    20w3d prenatalne II, 380g 🤩
    20.11 CC, 55cm, 3340g, 38+3

    04.2024 - naturals, rośnie mała Mikuszelka 🚺
    26.08.24 20w6d II prenatalne - 340g 🌸
    CC planowane na 29.12.2024 38+6
    Marcelka, 3380g, 52cm


    Sprzedaje na Vinted rzeczy po maluszkach 🛍️🛍️🛍️🛒🛒🛒

    https://www.vinted.pl/member/107424262-pattbbb
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 968

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze proszę o poradę: póki jeszcze mam pokarm ale zaczyna brakować to lepiej teraz oszczędzać i mrozić żeby przed mm mieć zawsze coś swojego? Czy tylko co któreś karmienie robić mieszane i jeśli starczy dawać tylko swoje ?

    event.png[/url]
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Jeszcze proszę o poradę: póki jeszcze mam pokarm ale zaczyna brakować to lepiej teraz oszczędzać i mrozić żeby przed mm mieć zawsze coś swojego? Czy tylko co któreś karmienie robić mieszane i jeśli starczy dawać tylko swoje ?

    Ja właśnie po wizycie w tym temacie ;) tylko co któreś karmienie mm i ile się da, jak najczęściej dawać swoje. To jest fabryka a nie magazyn więc dalej możesz dać sygnał żeby produkować więcej.

    Hope_89, monester lubią tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5304 4305

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatrycjaBbbbb wrote:
    Ja byłam bardzo zestresowana swoją sytuacja, bo nie mieliśmy drugiej ciąży wgl w szybkich planach. Ja bardzo chciałam wrócić do pracy… przeszukałam pół internetu w tych tematach, wiec jakbym mogła jakoś pomoc to zawsze możesz napisać na priv


    Dziękuję ❤️ Na razie zastanawiamy się tak czysto hipotetycznie. Zobaczymy jak przebiegnie poród i dzidziutek da nam w kość po porodzie 😅 ale młodsi już nie będziemy, więc nie chcielibyśmy za długo czekać.

  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 968

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek789 wrote:
    Ja właśnie po wizycie w tym temacie ;) tylko co któreś karmienie mm i ile się da, jak najczęściej dawać swoje. To jest fabryka a nie magazyn więc dalej możesz dać sygnał żeby produkować więcej.
    No różnie o różnej porze, jeszcze coś tam mam więc trzymam się rady! Dziękuję 😉

    Kasiek789 lubi tę wiadomość

    event.png[/url]
  • KateM Autorytet
    Postów: 5968 8105

    Wysłany: 1 sierpnia 2024, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Jeszcze proszę o poradę: póki jeszcze mam pokarm ale zaczyna brakować to lepiej teraz oszczędzać i mrozić żeby przed mm mieć zawsze coś swojego? Czy tylko co któreś karmienie robić mieszane i jeśli starczy dawać tylko swoje ?

    Możesz mieć kryzys 3m w laktacji. U mnie gdy ruszyła produkcja i wiedziałam, że będę musiała zakończyć, mroziłam litry, czy używam do kaszek jak zakładałam? Nie 🤔czy mam zawaloną zamrażarkę - tak 🫢
    Warto sprawdzić na małej ilości czy dziecko będzie chciało mleko mrożone, u nas młody jak zaczęły się problemy z brakiem apetytu, nie chciał niestety.

    kirAA, allo-mlr 0, morfo 0%,2%, Fragmentacja DNA - 28%,ŻPN II st
    Kariotyp❗️BT (11;22)
    03.2022 I IVF - Artemida Białystok
    09.03 punkcja ❄️❄️08.04 transfer 1AA ❄️ 10dpt < 1.1 05.05 transfer 3AA ❄️ 6-6,8-11,10-5 cb💔🖤
    06.2022 II IVF długi protokół
    04.07 punkcja❄️❄️❄️❄️ 08.09 transfer 1BB, accofil + acard 14.09 6dpt <0.2 🖤09.10 transfer 4AA accofil+acard 4dpt - 3,7 6dpt-8,2 8dpt - 4.6 💔🖤
    09.11 transfer 4AA 6-3.5,8-17,9-25,10-27,12-18💔🖤
    14.12 transfer 3AB 5 -13,7 - 27.1 💔🖤
    16.01.2023 - Invimed Wrocław - start
    13.02 punkcja
    8❄️ zbadanych 2❄️BT
    19.04 - 7 transfer 4AA
    4dpt 9, 7dpt 45,10dpt 243, 13dpt 810, 15dpt 1872, 17dpt 3401, 27dpt usg + wlew ivig
    21w3 440g chłopaka 🐥
    28w5 1438g chłopaka🐥
    35w3 2700g chłopaka 🐣
    age.png
‹‹ 964 965 966 967 968 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ